Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Witold Gadowski: Przeczytaj, zanim spróbują zgwałcić twoją kobietę.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-02

Witold GadowskiSylwestrowa zabawa w Kolonii miała dodatkowy, multikulturowy, smaczek. Oto tłum około tysiąca  nowoprzybyłych  do Kolonii Arabów otoczył kilkadziesiąt Niemek i zagranicznych turystek. Wiele z nich zostało okradzionych, te które miały mniej szczęścia usiłowano zgwałcić.

Policja niemal nie reagowała, a kilka dni po zajściach pani Henrietta Reker – burmistrz Koloni stwierdziła, że kobiety powinny wykształcić u siebie specjalne wzorce zachowań, które pomogłyby im uchronić się przed napaściami ze strony mężczyzny (chodzi o imigrantów).

Mówiąc prościej: pani burmistrz raczyła stwierdzić, ze winę za seksualne napaści ze strony muzułmańskich nachodźców ponoszą same ofiary…

I pani burmistrz – w myśl własnej lewackiej logiki – ma rację.

Nieszczęsna kobiecina nie przeczuwa nawet jak jasno wypowiedziała muzułmańskie myśli,  „gości” atakujących niewiasty.

W islamie, a zwłaszcza w nauczaniu wahabickich mułłów, bardzo wyraźnie rysuje się bowiem takie przesłanie:

–Każda kobieta, która ubiera się nieprzystojnie, nieskromnie (jak na islamskie, zakutane, standardy) zasługuje na gwałt, ba wielu imamów nawołuje wręcz, aby każdy prawowierny muzułmanin widząc nieobyczajnie (po europejsku po prostu) ubraną kobietę powinien ją przykładnie ukrać gwałtem…

Inna zasada radykalnego islamu głosi, że kobieta jest własnością swojego męża, a kobiety niewierne i kobiety niewiernych należą się wojownikom Allaha jak psu buda.

Europa jest dla nich ziemią, którą muszą podbić, a skoro nie panuje na jej terytorium islam, to oznacza że na razie kontynent jest „ziemią wojny”, a na „ziemi wojny” obowiązują prawa wojenne, a więc także zasady niewolnictwa i handlu niewolnicami oraz zasady seksualnego dżihadu.

Arabowie wjeżdżajac do Europy nie muszą okazywać wdzięczności, bowiem – w ich rozumieniu – to nie rządy i społeczeństwa europejskie zapewniają im byt i spokojne życie – jest to jedynie dar Wszechmogącego Allaha.

Europę, w ich rozumieniu, zamieszkują niewierni, a niewierni powinni islamistom płacić podatek od swojej „niewierności” – jizję.

Czasem taką jizję wojownik Allaha może sobie odbierać w naturze, gwałcąc niemuzułmańską kobietę.

Muzułmanie, którzy trafiają teraz do Europy nie mają żadnego długu wdzięczności, nie odczuwają konieczności – choćby emocjonalnego – rewanżu.

Oni zajmują ziemię, która ma być ziemią Allaha.

Tchórze z Europy Zachodniej nie są już nawet w stanie tak jasno tego wyrazić.

Są sterroryzowani własnymi miazmatami. Oni już tylko będą się cofać przed rozparzoną tłuszczą.

Niestety społeczeństwa Bliskiego Wschodu, a zwłaszcza plemiona Arabskie, nie myślą tak jak Europa, nie czują tak jak Europa, nie wartościują tak jak Europa.

Gwałty na niemuzułmankach to będzie teraz codzienność krajów, które przyjmują duże grupy arabskich muzułmanów. Nie ma inaczej.

Jeśli chcecie wiedzieć do czego zdolny jest wojujący islam zapytajcie Salmana Rushdiego.

Powtarzam to do znudzenia:

wprowadźmy w Polsce moratorium na przyjmowanie uchodźców aż do konca Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, a potem przyjmujmy jedynie chrześcijan .

To racja bezpieczeństwa dla naszych rodzin, kobiet, kraju.

za www.gadowskiwitold.pl

 

Komentarzy 9 do “Witold Gadowski: Przeczytaj, zanim spróbują zgwałcić twoją kobietę.”

 1. bailo said

  Żadnych arabów i zydow czy to muslim, talmudyn czy chrześcjanin. Nie chcemy kundli.

 2. wdupesyjon said

  My tu piti pitu o arabach, a na nowych polskich dowodach osobistych widnieją jakieś hebrajskie znaki. Druga strona dowodu z Polską w zielonym kolorze – lewa górna część. Toż to jakieś zvdowskie bazgroły. Zaraz wypiertole ten dowód.

 3. TOS_72 said

  LUDZIE!!! POLACY, POLACY trzeba zrobić wszystko ( Zero multikulti imigrantów fermenciarza – Sorosa w Polsce ) … mimo nawet gdy rząd obecny lelum po lelum będzie się ta zastanawiał czy pić-5000 czy 10000 tyśyncy emigrancików MerkelowoZydowoSorosowych przyjąć. Jeśli macie znajomych zagranicą w Niemczech i mają odwagę rozmawiać co się święci to od nich już powinniście słyszeć coś więcej niż plotki, i dowiedzieć co szykują, bo już się roznosi , mówią sami że czekają niby to emigranci-multikulti, ale więcej, bo jako wyszkoleni bojownicy na sygnał – rozkaz i odbiór broni tajemnie dostarczonej do Europy.

 4. solkraken said

  owszem muzułmanie z Azji i Afryki są nieokrzesani… ale to przecież do aszkeNAZIole kreują tą wojnę cywilizacji w Europie!

 5. Moher49 said

  Miriam Shaded w sobotę:

  Szukam prawnika biegłego w wygrywaniu dużych spraw na terenie RP i być może UE, który pomoże mi wygrać proces w sprawie delegalizacji islamu jako systemu totalitarnego oraz Koranu, który to nawołuje do nienawiści, przemocy oraz legitymizuje przestępstwa.

 6. Analityk said

  Islam to jest całkowicie wroga chrześcijaństwu cywilizacja i nie ma innej alternatywy tylko taka, że albo my ich zabijemy albo oni zabiją nas. Kto mysli inaczej jest najgorszym DURNIEM.
  Proszę sobie przemyśleć poniższe Prawdy podawane przez muzułmanina i zrozumieć co czeka Polaków jak te islamska dzicz wpuszczą do Polski.

  Oto idee „prawego” muzułmanina:
  1. szczególny zaszczyt to zbijać dla islamu a zwłaszcza zginąć za islam,
  2. oddać wszystkiego Allahowi,
  3. nikt powyższych punktów 1 i 2 nie kwestionuje
  4. zydzi to nie są ludzie, przeklęci przez „boga” i niektórzy z nich zostali przemienieni w małpy, muzułmanie gardzą nimi i chcą ich zabić,
  5. muzułmanie chcą też zabić każdego chrześcijanina i ogólnie niemuzułmanina
  6. muzułmanie gardza każdym niemuzułmaninem, każdym niewierzącym tak buddystą czy ateistą,
  7. cały świat MUSI być zislamizowany,
  8. świat nie muzułmański to „Dom wojny” – dar al harb
  9. świat gdzie oficjalną religią jest islam to „Dom islamu”, „Dom pokoju” – dar al islam,
  10. każdy prawy islamista ma dążyć do zislamizowania Niemiec, Francji, Europy i świata, aby spełnić żądania Mahometa,
  11. koran to objawienie boga które przybyło przez Mahometa i jest ono ostateczne i obowiązujące dla wszystkich ludzi w każdym czasie, niezmienne i nie do zreformowania,
  12. każdy muzułmanin zobowiazany jest zwalczać jakąkolwiek krytykę treści koranu,
  13. islamscy fundamentaliści reprezentują 100%-owo islam takim jakim naprawdę jest i to w wszystkich formach i aspktach,
  14. każdy który wypełnia swoją muzułmańska wiarę w 100% ma sie MODLIĆ, przestrzegac praw religijnych i ZABIJAĆ aby wykonać całe prawo islamskie,
  15. za mienie i krew na drodze Allaha ma prowadzić świętą wojnę na różne sposoby jak podkładanie bomb, prowadzenie wojen, a także aby być sprytnym używając najpierw pokojowych środków,
  16. jeśli jest militarnie słabszy to to ma wejść „tylnymi drzwiami” aby rozpowszechniać idee islamu w społeczeństwie,
  17. Mahomet był prorokiem „boga”, posłańcem, wybrańcem, to co robił ZAWSZE było słuszne, obojętnie co sie myśli czy czuje np. gdy kobiety były gwałcone czy jakieś miasto lub kraina odbijane – wtedy to było święte, bo prorok tak zrobił i nakazał,
  18. gdy ktoś krytykuje islam, Mahometa – ten jest winny najcięższego grzechu przez swój deficyt ludzkiego zachowania, to nie jest uzasadniona krytyka, tego nie wolno robić, nie wolno o nic pytać,
  19. gdy koran mówi „ZABIJ” obowiązkowo masz ZABIĆ,
  20. każdy kto porzucił islam MUSI być zabity,
  21. jesli muzułmanin bierze swoją wiarę na powaznie tj. gdy bedzie robił co powiedział Mahomet i co jest napisane w koranie to wtedy będzie wojownikiem boga (Allaha) gdyż to jest częścią jego wiary,
  22. idź i zabij niewierzącego – taki rozkaz jest w koranie, bez żadnej filozofii zrozumiałe dla każdego,
  23. jestem taki, bo tak ma być, bo Allah tak chce i niech nikt nie pyta mnie dlaczego, koniec jakiejkolwiek dyskusji w tym temacie,

  Nie sposób uwierzyć, że islam jest religią pokojową. Działacze muzułmańscy ukrywają te prawdy aby wepchnąć chrześcijańskiej społeczności tabletkę nasenną, aby przespali islamizację Europy poprzez kłamliwe, fałszywe przedstawianie faktów. To jest część strategii prowadzącej do islamizacji Europy. Fundamentaliści muzułmańscy reprezentują 100% islam takim jakim naprawde jest we wszystkich formach i aspektach. Wskaźnik urodzin muzułmanów jest jednym ze sposobów islamizacji Europy. Każdy muzułmanin jest potencjalnym terrorystą. To co mówi się chrześcijanom i wśród rodzin muzułmańskich to jest różnica jak między dniem i nocą, a naiwni chrześcijanie dają sie łatwo zaślepić i uwieść ignorując fakty. Celem islamu jest dać Zachodowi środek nasenny, dać chrześcijanom środek nasenny aby przespali własną islamizację. Niewierzący, który nie przejdzie na islam MUSI być martwy i zostanie pogrzebany, a jego krew zostanie przelana.

  Otwórzcie oczy na PRAWDĘ!!!
  Tolerancja jest cenna, ważna i dobra a miłość, miłość do bliźniego i tolerancja jest wartością CHRZEŚCIJAŃSKĄ.
  Jednakże tolerancja kosztem prawdy jest totalną głupotą, która będzie naprawdę dużo kosztować.

  Oto co czeka każdego niewiernego jeśli dostanie się w ręce muzułmaninów.
  http://shoebat.com/2014/12/02/just-came-muslims-conduct-mass-beheading-session-create-huge-puddle-blood/

  Każdy kto chce lub sprowadza muzułmanów do Polski jest ZDRAJCĄ Narodu Polskiego i zasługuje wdług prawa niepodległej IIRP na karę śmierci.

  Proszę obejrzyj film w całości i UDOSTĘPNIJ gdzie się tylko da! To bardzo ważne! Nie możemy pozwolić by Nasz kraj tak wyglądał.. Nie możemy pozwolić by UE narzucała Nam przyjmowanie potencjalnych zamachowców.
  ŻEBY POLSKA BYŁA POLSKĄ!!

  Oto film dla osób w wieku 18+. Islamiści ścinają głowy chrześcijanom tak jak nakazuje Koran.
  Oto co czeka każdego niewiernego jeśli dostanie się w ręce muzułmaninów.
  http://shoebat.com/2014/12/02/just-came-muslims-conduct-mass-beheading-session-create-huge-puddle-blood/

  Oto wypowiedź niemieckiego profesora. Nie mówi on nic nowego co wie każdy mądry Polak.
  http://img.wiocha.pl/images/6/2/621562d29b18bfc4c31fd89ffa9e6f92.jpg?s=1441643265

 7. hgsdg said

  islamiści nie zaczną zabijać, bo sami zostali by wyrżnięci w pień. Niech zaczną to w jakimś kraju Słowian to już ich nie ma. Znacznie gorszym wrogiem są talmudy.

 8. Maryla Danuta said

  Tylko, że islamistów są tabuny !!! Największą głupotą jest liczenie na to, że oni w Europie zmienią swoje zasady !! A ich zasady to: wymuszać co im //ich zdaniem/ się absolutnie należy, nie liczcie, że oni będą kiedykolwiek pracować. kobiety nie muzułmańskie są absolutnie nieczyste i ich „obowiązkiem” jest gwałcić je, tak samo będą bez skrupułów gwałcić nasze dzieci, a ponadto jak dostarczą im broń – zresztą w najbliższym czasie – to mają prawo dane przez Allaha -wymordować nas !!! Tego oczekuje cała Europa – na czele z unijnymi lewacką żydokomuną i Angelą !!
  Prośmy Matkę Bożą o ratunek, bo wszyscy wiemy, że polskie wojsko nie istnieje -Tusk je zniszczył, policji nie jest zbyt wiele,cywile nie mają broni, więc bez Bożej Pomocy czeka nas tylko okrutna śmierć – takie ubogacenie oferuje nam lewacka Angela razem z Unią !

 9. nma said

  Będzie wojna. Wielu z nas nie zabiło nigdy człowieka, ale wszystkiego trzeba spróbować na to wygląda.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: