Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Komu służy Adolfina?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-03

Komentarzy 11 do “Komu służy Adolfina?”

 1. Merkel dokonała NIE ODWRACALNEGO zniszczenia Niemic ! said

  Polskie media powinny POMÓC przeciętnym Niemcom WYRZUCIĆ A.Merkel do śmietnika Politycznego po przez uświadomienie im jakie potężne SZKODY ona wyrządziła Niemcom !

  Tak samo należy WYRZUCIĆ do śmietnika politycznego sprowadzacza islamistów do Niemienic z anty-niemieckiego PRZESTEPCZEGO gangu politycznego „Sozialdemokratische Partei Deutschlands”(SPD) na czele z żydo-komunistą Sigmar Gabriel!

  W Polsce media MUSZĄ zacząc TŁUMACZYĆ oraz analizowac jak to A.Merkel(CDU) razem z Sigmar Gabriel(SPD) NIE odwracalnie PRZEWRÓCILI do góry nogami strukturę etniczną w Niemczech zwołując MILIONY islamistów do Niemiec.

  Adolf Hitler dokonał szkód ale ODWRACALNYCH po przez spowodowanie fizyczne zburzenie fizycznego dobytku tzn. budynków lub infrastruktury budowlanej, którą ODBUDOWANO bez problemu.

  Natomist A.Merkel oraz jej ULTRA LEWACKI gang polityczny CDU(Christlich Demokratische Union Deutschlands) dokonali NIE-odwracalnych ZMIAN etnicznych w Niemczech, które wcześniej czy później WYWOŁAJĄ WOJNĘ DOMOWĄ w Niemczech .

  W związku z tym, że niemieckie media, które w 95% są LEWACKO-komunistyczne też ostanio WŚCIEKLE atakują Polskę i Polaków to dlatego POLSKIE media, które niestety stanowią mniej 10% wszystkich mediów w III RP powinny zając się publikowaniem strasznych scenariuszy jakie NA PEWNO czekają Niemców.

  Z cała pewnością dojdzie w Niemczech do WOJNY etnicznej pomiędzy Islamistami i Niemcami w Niemieczech, gdyż już niedługo islamiści zaczną WYMUSZAĆ wprowadzenie islamskich praw jako OBOWIĄZUJACYCH w Niemczech, a niemieckie TRADYCYJNE prawa będą wyrzucone do śmietnika.

  Aby do tego nie doszło to LEWIZNA kat niemców A.Merkel i ten żydo-komuch Sigmar Gabriel MUSZĄ zostac WYRZUCONI do śmietnika przez zbuntowany i rozpalony tłum niemiecki.

  Agentka żydo-masoństwa LEWACZKA A.Merkel to taki DESTRUKCYJNY „TW bolek wałęsa” w Niemczech, która swoimi decyzjami ZBURZYŁA proporcje etniczne w Niemczech z NIE odwracalna STRATĄ dla Niemców i Europy.

  Islamiści rozmnażają się 5 razy szybciej niż Niemcy, dlatego w następnym pokoleniu będzie 5 razy WIĘCEJ islamistów w Niemczech niż Niemców.

  Dlatego, że islamiści 5 razy wiecej długo już nie długo staną się WIEKSZOŚCIĄ w Niemczech – to jest ta NIE odwracalna SZKODA spowodowana przez A.Merkel dla Niemców. To jest właśnie KONIEC państwa niemieckiego.
  Już niedługo w Niemczech zacznie obowiązywać język arabski, a upadłe kościoły zostaną zamienione na meczety.

  Takim podłym dla niemców nie był nawet Adolf Hitler i nie zrobił takiej szody Niemcom jak ta LEWUCHA A. Merkel płatna agentka żydo-masonerii.

  Niemcy jeśli chcą uratować swój własny kraj MUSZĄ dokonac ZAMACHU tak sią z nią bez skrupułów rozprawić jak Włosi z Benito Mussolini :

 2. someone said

  Ad.1 Prawda.

 3. Niezależnie od islamskiego Konia Trojańskiego jest jeszcze odradzającego się konfliktu niemiecko-amerykańskiego (czytaj żydowskiego).
  Tłem jest trwająca WOJNA O PIENIĄDZ,gdzie po jednej stronie koalicja petrodolarowa,a po drugiej antydolarowa bazująca na powiekszajacych się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów gospodarczych przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Nie można wykluczyć,że w grze kapitałowej celem jest wyparcie niemieckiego żydowskim.Służy temu proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich bandyckich korzeni.
  ŻYDOWSKI REWOLUCJONIZM mający swój bandycki rozdział ma swoją historię.Korzeniami tej historii jest list rozwodowy opisany przez polskiego badacza antyku w HELLENIZM A JUDAIZM.Dla zwalczania chrześcijaństwa powstał judaizm rabiniczny,a LUDY SEMICKOJĘZYCZNE,niezależnie od ich podziału są wrogo nastawione do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.

 4. Jest ŻYDOWSKA EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANA STRATEGIA GRUPOWA.Jej narzędziem jest KULT HOLOCAUSTU,który ma ograniczać oceny krytyczne żydowskiego etnocentryzmu.Również i w grze kapitałowej,w wyniku której coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.

 5. asdop said

  Pewnie niedługo biali będą się jednoczyć jako biała rasa.. Tylko patrzeć jak powstanie w Europie ku klux klan.

 6. Żydosmakosz ujemny said

  Merkel-Adolfina to 3.14-zda żydowska i marionetka półgłupkowata wsadzona po tu by przekazywać żydochazarskie polecenia i niszczyć ogłupione i wykorzystywane przez światowe Qrwy żydochazarskie Niemcy. To bezwartościowy tłumok. „Cóś” takiego jak u nas Wałęsa vel Leyba Kohne, który pomagał tak samo Qrwom żydochazarskim zniszczyć Polskę. Takie bydło Merkelowato-Wałęsowate iip. jest na świecznikach w charakterze knotów.

  Wszystkiemu jest winny psychopatyczny żydochazarski rząd światowy i ich trzeba zlikwidować fizycznie, razem i ich sługusami-podracicznymi jak świecznikowcy!!!

 7. Żydosmakosz ujemny said

  Niech każdy widzi,
  że na drzewach zamiast liści wiszą żydzi

  Ach te marzenia:-)

 8. A-Ż said

  @1
  Jeszcze zostało parę chwil a i kasy wystarczy żeby wszystkich wysłać z powrotem.

 9. Grześ said

  Odpowiedź na pytanie, dlaczego Pani Merkel z uporem maniaka zaprasza emigrantów islamskich do Nieniec, zatem też do UE, jest w tym dokumencie zamieszczonym na YouTube – ustaw film na 43% a zobaczysz P. Merkel, ale warto zapoznać się z całym dokumentem, aby zrozumieć ideę niszczenia państw narodowych UE.

  To jest elitarny biznes.

 10. Joe said

  Jest tylko jedno humanitarne rozwiazanie.Otoczyc wojskiem,wylapac i zaladowac na statki oraz na pontonach wysadzic na plaze w Afryce….

 11. pugnus said

  W ponizszym linku znajdziemy odpowiedz na takie a nie inne postepowanie Makreli i jej wyrazna awersja do narodowej flagi w ogole!Nieznajacym j. niemieckiego wyjasniam ,ze Makrela po wstepie wygloszonym w j.hebrajskim przeszla na niemiecki dziekujac zgromadzeniu ,ze mogla sie przywitac e JEJ macierzystym jezyku!Tak wiec kolejna odslona twarzy wykonawczyni planu Coudenhove -Kalergi ,ktory zaklada sprowadzenie do Europy negroidalnych typow a nad powstala w ten sposob nowa rasa przywodztwo i rzady objeliby Zydzi!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: