Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nowa ustawa zmusi każdą szwedzką gminę do przyjmowania uchodźców.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-03

Od początku 2016 roku multikulturowa Szwecja przyjęła 21.700 tys. tzw. uchodźców. Od teraz ci uchodźcy będą rozlokowani wraz z rodzinami do gmin na terenie całej Szwecji. Żadna gmina nie ma prawa odmówić wzbogacenia kulturowego.

Sweden Yes! Wszystkie gminy w Szwecji są obecnie zmuszone do przyjmowania uchodźców. Nowe prawo weszło w życie w tym tygodniu.
Od 1 marca w Szwecji obowiązuje nowe prawo, które obliguje wszystkie gminy do przyjmowania uchodźców, którzy dotychczas żyli w centrach azylowych – donosi gazeta Aftonbladet.se

Wśród gmin, które w ostatnich latach otrzymały najmniej tzw. uchodźców w stosunku do populacji jest: Vaxholm, Staffanstorp, Vallentuna, Vellinge, Kungsbacka. Przykładowo, 318 osób będzie przypisany do Kungsbacka i 159 do Vellinge.

Dzięki nowej ustawie część gmin będzie miało poważne trudności z przyjęciem tzw. uchodźców, ze względu na brak wolnych lokali. Szacuje się, że większość nie będzie potrafiła sobie załatwić noclegu na własną rękę. Rząd pozostawia z tym problemem samorządy.

aftonbladet.se

ndie.pl

Komentarzy 9 do “Nowa ustawa zmusi każdą szwedzką gminę do przyjmowania uchodźców.”

 1. Guła said

  Prędzej niż później Szwedom pozostanie … emigracja. Oczywiście muslimi pociągną za nimi.

 2. Etniczni Szwedzi zamenieni na paszę dla bydła, said

  Taki „parlament” który „przegłosowuje” , ustala takie STRASZLIWE anty-państwowe ustawy z taką potężną SZKODĄ dla przeciętnych obywateli to powinien być w momencie ich „obradowania” WYSADZONY w POWIETRZE, tak aby po nim NIC a NIC pozostało !

  Z członkami tak ekstremalnie zboczonego LEWACKIEGO parlamentu czyli WROGAMI instytucji państwa Szwedzkiego oraz WROGAMI przeciętnych Szwedów ci przeciętni obywatele co mają trochę oleju w głowie z tymi „parlamentczykami” już się NIGDY nie dogadają, więc tych co ustalają takie „ustawy” wywracające Kraj do góry nogami się po prostu bez skrupułów WYCINA jak raka złośliwego.

  To się już nie mieści w głowie jak rządzące rozwydrzone LEWACTWO w Szwecji KATUJE bezbronnych kompletnie ogłupionych przeciętnych etnicznych Szwedów traktowanych jak łajno w Szwecji do nawożenia na użytek najeźdźców z Afryki i Bliskiego Wschodu.

 3. akloi said

  Bo co taki arabusy zrobią w Szwecji bez Szwedów? Umrą z głodu i z brudu. By w tym klimacie żyć normalnie to trzeba zapiertalać i tyrać, a taki muslim to by tylko leżał na kozie lub pod kozłem.

 4. Svensson said

  Juz teraz ponad 50 tysiecy rdzennych Szwedow emigruje co roku, glownie do USA, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, ale takze do Australii i Ameryki Poludniowej. Ameryka Poludniowa jest bardzo popularna wsrod rdzennych Niemcow.
  Juz w latach 90. ubieglego stulecia czesto odwiedzalem kraje Trzeciego Swiata jako turysta, rozgladajac sie za miejsce na ewentualna emigracje. Gdy Szwedzi pytali mnie dlaczego, to odpowiadalem „W Europie nie ma respektu dla bialego czlowieka. W tamtych krajach jest.” Tak bylo 30 lat temu. Teraz nie tylko nie ma respektu, ale jest zmasowany atak. Wrog publiczny numer 1 w Europie to bialy, heteroseksualny, wyksztalcony i ekonomicznie niezalezny mezczyzna.

 5. narodowiec said

  Ktoś, kto uwolni Polskę i świat od Żydostwa, będzie czczony na całej ziemi i ma zapewnione królestwo niebieskie na wieki !!!!!!!!!!!!

  mesjasz

 6. tgh said

  trzeba sie przygldac dokad to zaprowadzi kiedy ciezar panstwa zostanie na barkach muslimów.Przeciez zagrabiają dziedzictwo wieloletnie białego zaawansowanego i pracującego człowieka.Czyli mają zagrabiony fundament,fabryki,przemysł,naukę itp.Biali wyginą uciekną i w koncu zostana sami muslimi.Ciekawe jak wtedy bedzie wygladało panstwo

 7. yanusz said

  bardzo bardzo sie ciesze ,to im sie nalezy,tylko przedtem niech oddadza zrabowane przedmity
  Polski

 8. pugnus said

  Wspominalem juz o pelnej idiotycznych pomyslow debacie hol.parlamentu w kwestii rozwiazania tzw. kryzysu migracyjnego!Holandia jako rotacyjny przewodniczacy UE uwaza za konieczne przedstawiac kolejne warianty rozwiazania tego wezla gordyjskiego i wlasnie wyszla z incjatywa stworzenia mostu powietrzengo pomiedzy Turcja a stolicami panstw UE ktorym przezrucalo cy sie dziennie 400 najezdzcow ,co polozylobu krez przeprawom na pontonach i tym samym zakonczeniu procederu szmuglowania „uchodzcow” przez gangi przemytnikow!Przylbice w koncu odslonil Cipras ,ktory oswiadczyl ,ze nie bedzie zawracal pontonow na turecka strone ,bo byloby to sprzeczne z Konwencja Genewska o uchodzcach .Ten lewak doskonale wie ,ze to nie sa zadni uchodzcy tylko imigranci ekonomiczni i najpierw rozdziera morde na caly swiat ,ze Grecja sama ugina sie pod lawina naplywajacych hord ,ale z drugiej strony sam nic nie robi ,zeby ten naplyw powstrzymac!Przykladem chocby Australia ,ktorej okrety wojenne konsekwentnie zawracaly wszystko co zblizalo sie do jej wod terytorialnych i po jakims czasie lodzie z migrantami przestaly sie pojawiac!
  Francuzi dolozyli do kotla ostrzegajac ,ze w razie Brexitu otweraja szeroko wrota Calaise!

 9. pugnus said

  test

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: