Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

„Na apel odpowiedziało wielu prawników”. Miriam Shaded chce delegalizować islam.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-04

„Na apel odpowiedziało wielu prawników”. Miriam Shaded chce delegalizować islam

.

Prezes Fundacji Estera poinformowała, że na jej apel o pomoc przy działaniach na rzecz delegalizacji islamu w Polsce odpowiedziało wielu prawników. Zdaniem Miriam Shaded „trzeba walczyć ponieważ trwa islamizacja Europy”.

W programie „Fakty po Faktach” w TVN 24 Miriam Shaded podkreśliła, że „islam jest niezgodny z polską konstytucją. Mamy wolność wyznania i religii, ale islam nie daje tej wolności wyznawcom i niewiernym. Jeśli ktoś jest odstępcą od wiary, to grozi mu śmierć. Jeśli ktoś jest niewiernym, to są wersy nawołujące do walki z niewiernymi oraz do mordów”.

Jej zdaniem trwa „wojna, którą toczymy z islamem. Trwa islamizacja Europy i trzeba po prostu walczyć, bo inaczej w ciągu kolejnych lat będziemy mieli dużo większe problemy”. Shaded chce delegalizacji islamu, gdyż opowiada się w jej przekonaniu za „systemem totalitarnym”.

Prezes Estery zapewniła, że zgłaszają się prawnicy chcący pomóc w zdelegalizowaniu islamu w Polsce.

Odmiennego zdania był zaproszony do TVN24 wraz z Shaded, „tęczowy” działacz Krystian Legierski: „Rozumiem, że robi to pani ze szlachetnych pobudek, ale wykonanie takiego ruchu jest przyznaniem, że radykalni islamiści i fanatycy islamscy wygrywają”.

Zasiadający w Radzie Programowej Polskiego Radia (zastępca przewodniczącego) z rekomendacji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Legierski przywołał przykład polskich Tatarów, którzy jak podkreślił nikogo nie mordują. ­- Tatarzy są uważani za sektę przez muzułmanów – odpowiedziała Shaded.

Do mojego rozmówcy ze środowisk LGBT, jak widać nie dotarło to, iż broni ideologii, która jak zostanie wprowadzona to będzie mu groziła kara śmierci i zostanie ukamieniowany [..] – skomentowała na FB spotkanie z Legierskim.

&

Źródło: wPolityce.pl/TVN24

luk

Read more: http://www.pch24.pl/na-apel-odpowiedzialo-wielu-prawnikow–miriam-shaded-chce-delegalizowac-islam,41620,i.html#ixzz41wa4s0dU

Komentarzy 14 do “„Na apel odpowiedziało wielu prawników”. Miriam Shaded chce delegalizować islam.”

 1. Magdalena said

  Taaa. a może wpierw ” unieważnić” Kościół Dobrego Pasterza, którego ojciec pani Miriam jest pastorem?
  Bo jak odróżnić dobrego Syryjczyka, wyznawcę Allaha, od tego z ISIS???
  Ktoś usiłuje namieszać rękoma katolików?

  Nieco o Fundacji Estera:

  To, co jest prowadzone przez Fundację Estera, to jest wymuszona emigracja. Syryjczycy zwrócili się o pomoc, a Estera wyskoczyła ze ściąganiem ich. 17 osób na drugi dzień wróciło do Libanu – powiedział w programie Wirtualnej Polski dzieje sie nazywo Nabil Al Malazi, szef Klubu Syryjskiego w Polsce

  Nabil Al Malazi tłumaczył w programie, że finansowanie Fundacji Estera jest finansowaniem zamierzonym. – Wiadomo, że stoi za tym jedna osoba z Anglii pochodzenia żydowskiego, która próbuje realizować plan zrobienia z Syrii drugiej Palestyny – oznajmił.

  Prawdziwi uchodźcy mówią o nich „turyści dla nich Polska to trampolina
  – 80 osób ze 158 wyjechało z Polski. Nie wiadomo, co z pozostałymi, gdzie są. Nic Estera nie chce powiedzieć – mówił Nabil Al Malazi. Gość programu WP powiedział, że połowa z tych, którzy przyjechali do Polski, to muzułmanie, którym kościół syryjski nadał świadectwo chrztu.

  – Oni sobie Europę wyobrażają zupełnie inaczej. Kiedyś jedna syryjska dziewczynka pokazała mi linie wysokiego napięcia i zapytała, dlaczego te linie są nad ziemią, a nie pod. Powinny być pod ziemią, w końcu jesteśmy w Europie – mówił z kolei Przemysław Kawalec, rzecznik prasowy Fundacji Estera. – Oni przyjechali do Polski, ale Polska nie spełniła ich wyobrażeń Europy – dodał.

  polecam:

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Nabil-Al-Malazi-o-dzialalnosci-Fundacji-Estera-to-wymuszona-emigracja,wid,17852576,wiadomosc.html?ticaid=116978&_ticrsn=3

 2. pugnus said

  Najwyrazniej akcja pozorowana i lepiej niech ja ktos zapyta ,kto jest pomysldawca nazwy tej fundacji?

 3. Victoria said

  Pani Magdaleno
  Jak to dobrze, ze juz nic dodac, nic ujac.

  PS
  Miriam powinna sie zwrocic do do krewniakow-organizatorow zaKODowanych.
  Oni jej pomoga likwidowac najzdolniejszych, jeszcze polskich prawnikow.
  To taka zydowska lapanka.

 4. LM said

  Islamizacja Europy trwa.To nie podlega dyskusji.Pani z tej fundacji ma rację. Niestety zamiast protestować przeciw rasizmowi w Polsce,którego ofiarami są rodziny z dziećmi w Polsce,Zamiast protestować przeciw selekcji rasowej w Polsce,która zabrania polskim dzieciom leków i leczenia (w tym operacje) bez opłat,ta Pani, szuka poparcia ze strony frakcji politycznych w Polsce.Ta Pani nie może mieć 5 dzieci gdyż ma ma strach przed genetycznymi chorobami na jakie są narażeni hebrejczycy(żydzi) czy muzułmanie.Z powodu wiary,religii,zasad wiary.Właściciel wirtualnapolonia.com,z page rank 5 tak jak natemat.pl,wybaczy mi moją trywialność.Do jasnej cholery,kiedy będą protesty w Polsce od lewicy do prawicy(ONR ma leki bez opłat w programie)przeciw sadystycznym politykom od lewicy do prawicy,którzy zabraniają polskim dzieciom takich samych praw obywatelskich jakie mają polskie dzieci ale w EU zachodniej.122 metrów za Nysą,rodzice z Polski,mieszkający w Polsce,ale dowożący swoje dzieci do niemieckich szkół,mają leki bez opłat a gdy dziecko zachoruje,operacje bez opłat.Mam w 4 literach co ta Pani,przedstawia tak samo jak opinie popisowych polityków,w popisie sukcesów.Tak długo jak polska administracja będzie bojkotować prawa rodziny i dzieci w Polsce,tak długo musi się liczyć z negacją.Program 500+ wystarczy,jak dziecko zachoruje, tylko na opłacenie leków a koszta operacji dzieci w Polsce , polska popisowa administracja odrzuca.Do dzisiaj.Napiszę łist do premiera Polski tak jak do Pana Tuska,w EU.Wiem,że odpowiedzi nie otrzymam.Popisowa polityka w Polsce,do dzisiaj jest skierowana przeciw EU zachodniej.Przepraszam,właściciela wirtualnapolonia.com za moją opinię.Mam dosyć akceptacji rasizmu w Polsce i podziałów rasowych w Polsce.Moi znajomi,uchodzcy z Syrii,z Czeczeni,z Afganistanu z dziećmi uciekli z Polski,gdyż ich dzieci zachorowały.Tak samo jak moi znajomi z Polski,którzy sprzedali firmy,domy,ziemię aby ratować swoje dzieci,otrzymali pomoc….122 metrów za Odrą.Nysą.Koniec.Pozdrawiam.

 5. Minus said

  a mnie się pomysł z delegalizacją islamu podoba i nie wyobrażam sobie, żeby nie znaleziono sposobu, żeby nie skrzywdzić przy okazji polskich Tatarów. Poza tym, gdzie Państwo czytacie, że ma się tym zająć KK, katolicy? Kiedyś na religii, księża uczyli, że katolik ma obowiązek ewangelizować, dzisiaj organizują jakieś dni judaizmu, islamu, zapraszani są protestanccy heretycy, kościoły wynajmowane są na koncerty, nie mówiąc o całowaniu Koranu przez JPII, macaniu się z rabinami, imprezami typu spotkanie w Asyżu, przepraszaniu Żydów i wszystkich za wszystko… o jaki kościół katolicki Państwo się martwicie? Jakieś dowody na finansowanie tej agencji przez pejsatych?

 6. Miś said

  Dlaczego w Japonii nie mają problemów z muzułmanami?
  http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/64959-dlaczego-w-japonii-nie-maja-problemow-z-muzulmanami

 7. Miś said

  Dlaczego w Japonii nie mają problemów z muzułmanami?

  1. Muzułmanin nigdy nie otrzyma w Japonii obywatelstwa. Japonia jest jedynym krajem, który nie przyznaje muzułmanom obywatelstwa. Bezwzględnie. Prawo jest prawem.
  2. Muzułmanie nie mają prawa ciągle znajdować się na terytorium Japonii (prawa do pobytu stałego, tłumaczenie dosłowne)
  3. Próba szerzenia islamu jest przestępstwem. Za to można iść do więzienia i to na długo.
  4. W Japonii nie znajdziemy ani jednej szkoły, w której uczą arabskiego (co nie jest do końca prawdą, bowiem są japońscy profesorowie arabiści, więc muszą też być instytuty arabistyki na uniwersytetach).
  5. Koran jest księga zakazaną. Nie można jej importować. Dostępna jest tylko „adaptowana” wersja po japońsku (jak rozumiem japońskie tłumaczenie).
  6. Wypełnianie obrzędów jest dozwolone tylko w zamkniętych pomieszczeniach. W przypadku, jeśli rytuały zobaczą zwyczajni Japończycy, muzułmaninowi grozi więzienie.
  7. Rozmowy po arabsku są surowo zabronione.
  8. Japonia praktycznie nie posiada ani jednej ambasady w krajach arabskich.
  9. Islam w Japonii wyznaje 0,12% Japończyków.
  10. Muzułmanin przyjechawszy do pracy w Japonii ma prawo pracować TYLKO w firmach zagranicznych, tj. japońskie firmy nie przyjmują do pracy osób wyznających islam.
  11. Wizy do Japonii przyznają muzułmanom bardzo rzadko. Nawet znamienici lekarze czy naukowcy wyznający islam nie mogą dostać wizy do Japonii.
  12. W umowach pracowniczych często jest zaznaczone, że pracodawca ma prawo bez wyjaśnień zwolnić pracownika, jeśli dowie się o jego muzułmańskiej wierze.
  13. Muzułmanom zakazuje się wynajmować domy w Japonii, nie mówiąc już o kupnie na własność.
  14. Tłumaczeniem technicznej dokumentacji z japońskiego dla arabskich klientów zajmują się NIE japońskie firmy.
  15. Wobec muzułmanów odnoszą się jak wobec wyrzutków. Jeśli ktoś w okolicy jest muzułmaninem, wobec niego całe otoczenie będzie odnosić się jak wobec przestępcy.
  16. O otwarciu muzułmańskich szkół nawet nie może być mowy.
  17. Japonia nie akceptuje praw szariatu.
  18. Japonka będąca w związku z muzułmaninem, zostaje uznana za winną i staje się wyrzutkiem społeczeństwa.

  źródło: http://alexjones.pl/aj/aj-swiat/aj-wiadomosci/item/64959-dlaczego-w-japonii-nie-maja-problemow-z-muzulmanami

 8. jok said

  A mi się wydaje, że celem „rodu Estery”, czy też „rodu Sary” niech będzie – jest sprowadzenie do jak największej liczby „uchodźców do Europy/USA ( a to w celu – jak mi się zdaje – wciąż istniejącej, choć słabnącej potęgi białego człowieka Zachodu, tj. Europy (głównie Zachodniej) i USA oraz podtrzymanie/eskalacja konfliktu między „białą” cywilizacją (czy jej resztkami) a islamem.
  Oczywiście próby delegalizacji islamu, choć czynione przez szczep Sary/Estery:), będzie przypisane Polakom, katolikom, chrześcijanom, białym, „krzyzowcom”, Europejczykom itp itd. Zdelegalizować nie zdelegalizują, ale eskalowanie konfliktu, ze wskazaniem na „winę drapieżnych Europejczyków”, załatwione.

 9. jok said

  Miało być: „a to w celu – jak mi się zdaje – obalenia wciąż istniejącej, choć słabnącej potęgi białego człowieka Zachodu, „

 10. ulka said

  Tej pani nie zaufam, bo za dużo wiem.

 11. limes said

  Nie ufam tej kobiecie. Na zdjęciach z KOD-obok nowickiej z półprofilu był ktoś bardzo do niej podobny. Prawdopodobnie to była ona, ponieważ na moje wielokrotne pytanie, a czasami nawet oznajmienie nigdy nie padła odpowiedź, ani sprostowanie, że to nie jest ta kobieta. Jej uroda, młodość i niewinne spojrzenia mogą być bardzo zgubne. Dlaczego nigdy dziennikarze prowadzący z nią rozmowę nie stawiają jej trudnych pytań, jakie można znaleźć w internecie?

 12. Analityk said

  Islamiści szturmują Europę – Zamieszki na granicy Grecko-Macedońskiej

 13. Codreanu said

  Kobieto to nie islam jest problemem tylko ci co popierają masową migrację kolorowych do Europy i ci co tworzą tam chaos wojenny!
  Estera – ta nazwa mówi sama za siebie. Problem radykalnych muzułmanów ma służyć odwróceniu uwagi od żydowskiej supremacji.

 14. Minus said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: