Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

CENCKIEWICZ: ON WSYPAŁ KUKLIŃSKIEGO. Nagła śmierć polskiego nuncjusza oskarżanego o zdradę.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-05

Abp Janusz Bolonek

Komentarzy 9 do “CENCKIEWICZ: ON WSYPAŁ KUKLIŃSKIEGO. Nagła śmierć polskiego nuncjusza oskarżanego o zdradę.”

 1. Analityk said

  Po czynach poznacie!!!
  Konieczna jest lustracja w Kosciele Katolickim aby prawda została ujawniona i wykonujący zawód kapłana na polecenie Partii Zdrajców i Pachołków Rosji zostali wskazani palcem zostali.

  Na dzis nawet bez tej lustarcji widac tych ZDRAJCÓW w Kosciele Katolickim w Polsce. Sa to wszyscy ci odznaczani przez komunistów jak Kwasniewski, Komorowski, Miller, wszelkich żydobolszewików, żydomasonów i biorący od nich jakiekolwiek nagrody i wyróżnienia!!!
  Z pewnościa należą do nich tacy jak Nycz, Dziwisz czy im podobni.

 2. Analityk said

  PS. Ta agentura ciągle istnieje w KK i niszczy takich kapłanów jak ks. Jacek Międlar.

 3. arcybolesnaprawda said

  Kościół Katolicki w Polsce jest tylko z nazwy Katolicki.Niemalże cały Episkopat ma pochodzenie żydowskie.
  A może się mylę?

 4. III RP said

  Nie można krytykować arcybiskupa – to przewielebna ekscelencja, z którą obchodzić się trzeba jak z jajkiem. To co, że niemal nie doprowadził do śmierci Kuklińskiego i zdradził samego papieża Jana Pawła II? Przewielebnym i czcigodnym On jest profesorem Kościoła i gdyby żył i był w pełni zdrowia, nadal piastowałby najwyższe stanowiska kościelne. Na tym polega przewielebność.

 5. latarnik said

  On nie wsypał Kuklińskiego, on się wyspowiadał.

 6. Kwal said

  Jakieś kilka tygodni temu napisałem w tym portalu kilka zdań swojego komentarza na podobny temat a dotyczący tzw. hierarchów kościelnych i agentury w kościele katolickim w Polsce. Napisałem między innymi to, że bp. Wiesław Mering to TW „LUCJAN”, a bp. Józef Michalik to TW „ZEFIR”. Napisałem wprost, że to zdrajcy…Czy napisałem źle ? Szanowny Pan Włodek Kuliński wyciął mi ten tekst i napisał że to „bełkot” !…jak śmiałem napisać takie rzeczy. A niestety, nie był to żaden bełkot tylko prawda. Szeroko rozumiana agentura to zjawisko bardzo powszechne wśród hierarchów kościelnych. Wie o tym i Pan Stanisław Michalkiewicz i wie ks.Tadeusz Isakowicz-Zalewski…wiedzą i inni jeżeli chcą wiedzieć oczywiście. Wydaje mi się, że wtedy o tym nie wiedział jeszcze Pan Włodek Kuliński ze Szwecji, skoro wyciął mój komentarz nie pozwalając w ten sposób kalać „dobrego” imienia biskupów…Nie możemy żyć w kłamstwie ale i nie możemy żyć w półprawdach ! To właśnie w tym portalu prawda powinna rozlewać się nie tylko w Szwecji ale na cały świat…Pozdrawiam Pana.

 7. gość said

  Szpiedzy kontra agenci II

  Wrzodak Z.

  Tak mnie zastanawia kim jest Sł. Cenckiewicz? ponieważ tak mu źle z oczu patrzy. Zastanawia mnie dlaczego on nie lustruje J. Kaczyńskiego, Balcerowicza, Michnika, Geremka, Kuchcińskiego, Terleckiego itp. No i wyszło mi.

  Kim jest Cenckiewicz??? oraz córka generała Andersa, prof. Pełczynski!!!

  Dalej:
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/130174,szpiedzy-kontra-agenci-ii

 8. Problemem samym w sobie jest JUDAIZACJA CHRZEŚCIJAŃSTWA,stąd wpływy CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czytaj ŻYDOWSKIEJ,na pogłębiająca się CYWILIZACYJNĄ MIESZANKĘ.
  W analizach przedstawiane sa różne punkty widzenia : PRUSKI,RUSKI,a nie mówi się o AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIM jako wektorze ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.Polska ANTYROSYJSKOŚĆ jest tego wynikiem!!!

 9. Frustratorr said

  Panie Analityku (lub Pani Analityk), lustracji w Polsce na początku lat dziewięćdziesiątych zaniechano między innymi dzięki zakulisowym intensywnym działaniom Kościoła w tej sprawie. Jak potem się okazało, liczni hierarchowie mieli czego się obawiać, a że uzyskali znaczące wpływy na życie polityczne kraju, to lustracji nie było. Czy teraz będzie? Biskupi nie przemęczają się w pracy, nie wnerwiają się na żony, przez co żyją długo, więc wśród jeszcze żyjących zapewne jest nadal wielu umoczonych dawniej w zdradziecką działalność.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: