Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nocne Wilki pozdrawiają swoich Braci Słowian z Polski.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-05

Delegacja rosyjskich motocyklistów z klubu Nocne Wilki już jest w Warszawie. Goście z Moskwy przyjechali do Polski specjalnie na premierę filmu „Rajd Katyński – śladami pamięci”. Z okazji przyjazdu do naszego kraju Andrey Bobrovskiy w imieniu rosyjskich motocyklistów wygłosili pozdrowienia dla Braci Słowian z Polski. 

Komentarzy 16 do “Nocne Wilki pozdrawiają swoich Braci Słowian z Polski.”

 1. viking said

  Za pozdrowienia dziękujemy. Dziękujemy też za gościnę i otwarte serca, jakie okazujecie naszym motocyklistom z Międzynarodowego Rajdu Katyńskiego. Pięknych filmów mnóstwo jest zamieszczonych w internecie. My, Słowianie, zawsze potrafimy się porozumieć. O trudnych sprawach trzeba umieć rozmawiać. Przykre jest to, że ciągle ktoś między słowiańskimi narodami sieje intrygi. Szkoda, że media, które są na wrogim żołdzie non stop dość skutecznie ogłupiają społeczeństwo. Na szczęście, coraz więcej Polaków zaczyna to dostrzegać.
  Życzę Panom miłego pobytu w Polsce, serdecznej atmosfery i gościny oraz szczęśliwego powrotu do Rosji.

 2. La Reine Toronto said

  Tak to doskonala inicjatywa i warta poparcia. Kolejne rzady polskojezyczne od 1989 roku metodycznie realizowaly polityke rozbicia Slowian i wdrozyly w polskie umysly anty rosyjska nienawisc.
  Tylko Jednosc Slowian moze uratowac nas przed zaglada! Laczmy sie i dzialajmy razem dla naszej wspolnoty.

 3. Marek said

  Słowianie powinni trzymać razem..Szczególnie teraz..tak się chyba składa że jednak z Rosją

 4. solkraken said

  nasza słowiańskość już od dawna jest wątpliwa – trochę nam obie wojny światowe namieszały w genach, a zwłaszcza „wyzwolenie”… niemniej jednak inicjatywa motocyklistów wydaje się ZACNA :)))

 5. ina.m said

  Znakomicie.Ja również Was pozdrawiam.W obecnym czasie najważniejszą bronią jest myśl.Takie parę słów wydaje się małą rzeczą jednak nią nie jest jest potężnym energetycznym impulsem dobra, zwłaszcza w tej zdehumanzowanej sytuacji kiedy stara się wprowadzić zasadę dziel i rządź, a ja bym powiedziała raczej dziel i kradni,j najlepiej na szeroką skalę i w obliczu prawa, zawłaszczaj i zmieniaj ludzi w bezrozumnych, pogmatwanych ideami fix niewolników, w tej sytuacji każdy akt słowa rozsądnego i dobrego jest ponownym przepływem ożywiającej energii, szkoda,że wbito nam do łbów ,że tak w ogóle to lepiej milczeć…Warto przy okazji wspomnieć ,że tymi Słowianami z którymi chcemy się utożsamiać to ci pełni ducha dobroci i uczciwości.Dusza slowiańska jest wspaniała o ile uczciwa i niechciwa,kojarzy mi się słowiańskość dobrze, nawet wspam
  niale, jednak jej mankamentem jest zgoda na zbyt wiele, zbyt duża spolegliwość dla zła i brak współdziałania .Slowian tych naprawdę wspaniałych .Myślę że możemy każdego kto jest prawdziwy i uczciwy przyjąć do klubu Czy to Niemca czy kogokolwiek albowiem tylko z takimi ludżmi warto wchodzić w komitywy.Bardzo Wam dziękuję za te słowa.Tacy ludzie jak Wy przełamują mury głupoty i zła .Kocham was.

 6. koder0 said

  Z Ruskich tacy Słowianie jak ze mnie biskup Bambergu. Polecam studiowanie historii, pozwala odpowiedzieć na wiele pytań.

 7. marys said

  Mysle , ze dopiero po reaktywowaniu przynajmniej II RP mozna sie z innymi slowianami porozumiec.

 8. viking said

  Polecam piękny 3 min. film.
  Na Syberii zabrzmiał polonez Ogińskiego „Pożegnanie Ojczyzny” . https://www.youtube.com/watch?v=ptB16YNf290
  Cudo ! Trudno nie uronić łzy. Bardzo dziękuję Nocnym Wilkom i Ludności Rosyjskiej za otaczanie opieką, gościnę i podawanie serca na tacy naszym motocyklistom.
  Ogromny zbiór filmów, jakie są w internecie pokazują cały obraz naprawdę serdecznej więzi między naszymi narodami. Musimy być razem. Teraz widać wyraźnie, że mamy wspólnych wrogów. Szkoda tylko, że duża część Polaków tego nie widzi, albo boi się zdjąć okulary, które im przyklejono do oczu przez ostatnie lata.
  Pozdrawiam raz jeszcze naszych Gości, życząc Im miłego pobytu i wielu pozytywnych wrażeń. Takich, z jakimi wracają z Rosji nasi motocykliści z Komandorem Panem Wiktorem Węgrzynem na czele.

 9. viking said

  Poznajmy prawdziwe oblicze mediów „niezależnych”, które są na kolanach przed sprawcami Rzezi Wołyńskiej. Czy to dług wdzięczności za zaszczyty? Szokujący i prowokacyjny tytuł. http://m.niezalezna.pl/77267-wizyta-nocnych-wilkow-byla-rekonesansem-wkrotce-szykuja-prowokacje

 10. Lubomir said

  Wciąż trzeba odwoływać się do Mickiewicza i Ujejskiego, Puszkina i Dekabrystów, którzy w każdej sytuacji rozumieli potrzebę budowania mostów pomiędzy Wolną Polską i Wolną Rosją. Inspiratorami nakręcania spirali nienawiści i wzajemnych napaści pomiędzy Polską a Rosją, są zorganizowane grupy przestępcze z Krajów Niemieckich, prowadzone przez m.in. superagenta Gerharda Schroedera i szefa Stasi Ericha Mielke. Merkel jest ofiarą i zakładniczką ich zagrywek. Potomkowie Hitlera boją się żeby inteligentni Polacy, przy neutralności i przychylności Moskwy, nie postanowili któregoś dnia inkorporować do Rzeczypospolitej Polskiej prasłowiańskich i piastowskich ziem Pomorza Przedniego z Rugią i Łużyc z Miśnią. Kraje Niemieckie to istny zmierzch bogów, to totalna degengolada moralna. Polska weszła w fazę wielorakiej odnowy. To już Odnowa na wzór Renesansu i Romantyzmu. Taką Polskę odkrywają uczuciowi Włosi, Grecy, Brytyjczycy, Francuzi, Amerykanie, ale i coraz częściej Rosjanie. Przynajmniej ci z wrażliwymi, słowiańskimi duszami.

 11. wiki said

  do Vikinga-kiedy moja Mamę wysadzono z bydlęcego wagonu w 1941 roku w Krasnojarskim Kraju, ustawiona w hańbiącym szeregu, również usłyszała poloneza Ogińskiego „POZEGNANIE OJCZYZNY”, który wykonała orkiestra dęta stojąca na peronie, a ” naczalnik” powiedział-wy już nie zobaczycie Polaki, ,jak swojego ucha, tu będzie żyć i umierać
  Jednak nie czuję do Rosjan nienawiści, przypomniał mi się tylko ten epizod z polonezem….

 12. viking said

  @Lubomir
  Rosjanie to bardzo wrażliwy i mądry naród. Każdy dorosły Rosjanin zna doskonale klasykę swoich twórców literackich. Czytają bardzo dużo. Znam wielu Rosjan. Jakież było moje zdziwienie, kiedy Rosjanin poprosił mnie o zaśpiewanie Mu hymnu „Marsz Polonia”. Zaintonował nawet melodię.
  Komuś bardzo zależy na podtrzymywaniu i podsycaniu nienawiści do Rosjan-jest to bardzo widoczne. Robią wszystko, aby stosunki dyplomatyczne między naszymi państwami zniwelować.Najchętniej by nakazali ich zerwanie.
  Kto finansował Majdan? Kto obsadził stanowiska na „nowej” Ukrainie? Kto sprowadza polityków z całego świata do zarządzania Ukrainą? Kto grabił Polskę w ostatnich latach? Komu nie podoba się nasz Prezydent i rząd Pani premier Szydło? Kto finansuje KOD?
  Pytań jest bez liku.
  Dobrze, że Polacy już to dostrzegają. Jednak zawsze prawda idzie po wyboistej drodze i napotyka na niej twarde skały.
  Rosjanie posiadają listę z prawdziwymi nazwiskami oprawców z NKWD, którzy zgładzili polską Elitę w Katyniu. Dwa lata temu chcieli ją Polakom przekazać. Ta informacja była podana w mediach, ale szybko ją zamilczano i zadbano o to, żeby nie przedostała się do szerokiej opinii publicznej.
  To byli „rosjanie” tacy, jak „polacy” w UB.
  Nieświadomi powinni oglądać i słuchać ciekawych pogadanek Pana Grzegorza Brauna.

 13. lolo said

  odp.do Viking . Pan Grzegorz Braun tez ma pochodzenie zydowskie tak jak I jego ojciec mieszkajacy kolo Buffalo USA I sa spokrewnieni
  z Juliuszem Braunem tegi od telewizji publicznej za czasow POpaptancow I PEselowcow . Pan Braun umie ladnie gadac ale czyny nie ida za slowami , Mialem z nm kontakt osobisty I rozmowe na ktore nie dostalem kokretnej odpowiedzi , Niestety tez go poparlem w kandydowaniu na prezydenta za co teraz przepraszm bo bylem naiwny jak wiekszisc tutaj piszacych,

 14. Kontra said

  @ 13
  Prosze podac jakis dowod.
  Czy moze pan przedstawic wywod przodkow p.Brauna, czy tylko tak goloslownie.
  Klawiatura wszysto przyjmie.

 15. wiraż said

  Jak bardzo Polacy mają zawirusowaną przez media psychikę, świadczą komentarze zamieszczone pod artykułem o Nocnych Wilkach na „niezależnej”. Nie ma dyskusji tylko ślepy atak i wzajemne atakowanie się. Szkoda, że ślepa nienawiść na rozkaz zabija zdrowy rozsądek.

 16. tiro said

  Do „Kontra” nr 14. Wielu ludzi się zawiodło kiedy dowiedzieli się że GB trzyma z Bractwem Piusa X. To może o to chodzi?
  Oto fragment ze strony:

  https://szczescboze.wordpress.com/2016/02/05/i-zlot-pobudki-30-31-stycznia-2016-roku-relacja/

  „Raport z prac i dyskusji w grupie „Kościół” – Izabela Rostworowska

  Spotkanie w ponad 20- osobowej grupie rozpoczął ks. Grzegorz Sniadoch ( należy do Instytutu Dobrego Pasterza (IBP) – stowarzyszenia życia apostolskiego na prawie pontyfikalnym, mającego za swój szczególny charyzmat duszpasterstwo, którego źródłem jest liturgia rzymska w jej czcigodnym klasycznym rycie. Ks. Grzegorz uzyskał tytuł magistra teologii na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. Studiował także w seminarium IBP we Francji, gdzie przyjął święcenia kapłańskie w tradycyjnym rycie. Obecnie jest studentem studiów doktoranckich Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. )

  Ksiądz zapoznał nas z porządkiem spotkania, po czym poprosił o pytania bo temat jest ogromny. Młody czlowiek z Warszawy powiedział po krótce jak starał się wdrożyć wytyczne Pana Brauna by w swojej parafii zainicjować mszę trydencką. Poszedł więc do proboszcza z pytaniem, a proboszcz trochę się wykręcał bo uczył się tylko nowej formy tradycyjnego rytu rzymskiego i powiedział że zorientuje się jakie są możliwości. Przy następnej wizycie proboszcz zapytał ilu by było chętnych do takiej mszy, tym razem nasz kolega nie wiedział.

  Ja tu wtrąciłam że wytyczne Kościoła stanowią iż proboszcz nie może czynić przeszkód jeśli w parafii znajdzie się grupa 20-30 osób deklarujących udział w tej formie, po czym ks. Sniadoch dodał, że grupa ta musi być zdeterminowana i świadoma czym jest ta forma, znać tradycję, by nie była to decyzja podjęta pod wpływem chwili.

  Poprosiłam by ksiądz wyjaśnił zebranym uczestnikom , ze Bractwo PiusaX (lefebryści) udzielające się mocno w Pobudce nie trwa w łączności z papieżem bo nie podpisało ”preambuły doktrynalnej” przedłożonej im przez papieża Benedykta XVI, więc nie należy do Kościoła Katolickiego. Obecni na sali lefebryści zaprotestowali nazywając to pomówieniem. Ksiądz wyjaśnił, że Bractwa PiusaX nie ma na liście kościołów KK. Zebrani pytali co to znaczy ”nie ma”, co z ważnością mszy i sakramentów. Ksiądz odpowiedział, że każda msza jest ważna, ale są msze sprawowane niegodnie (np. bez łączności ze Stolicą Apostolską), a udzielanie sakramentów zostało przyznane przez papieża tylko na rok i za 4 miesiące mija ta dyspenza. Bractwo Piusa X nie należy więc do Kościoła Katolickiego.

  Więcej o rycie rzymskim i jego historii można dowiedzieć się na stronie ks. Grzegorza Sniadocha, wolnej na pewno od błędów doktrynalnych. http://mityomszytrydenckiej.blogspot.com/

  (…)

  „Podsumowanie.

  Zaniepokojenie budzi fakt, że w rozmowach kuluarowych krąży plaga teorii spiskowych na temat papieża; „zdradził”, ”jest heretykiem” i podobne. Ta atmosfera nie sprzyja jedności, bo Kościół to jedyny autorytet ws. prawdy jaki nam został, i jedyny lek na wojnę lewicy z rozumem świata.
  Perłą Kościoła w Polsce jest Katolicki Uniwersytet Lubelski który skutecznie opiera się praniu mózgów, a tu też podnoszą się głosy nieuzasadnionej krytyki generowane przez propagandę szemraną.

  Należy zadać sobie pytanie- Kto orzeka ostatecznie o prawdzie jeśli nie papież i Duch Święty asystujący Kościołowi?”

  (…)

  „Po zakończeniu konferencji i wyjściu z Sali konferencyjnej, pani Izabela Rostworowska zwróciła się do Grzegorza Brauna z informacją, iż wielu ludzi których spotkała ona podczas tych dwóch dni na I Zlocie Pobudki, miało negatywne nastawienie do Papieża, krytykowali oni zarówno Kościół Katolicki jak i samego Papieża. Zapytała ona, jak w takim razie ma ona wciągać w „Pobudkę” Katolików. Pan Grzegorz Braun poprosił o dowód kto mówił przeciwko Papieżowi. Na to pani Izabela przedstawiła Pana Norberta Z. z Częstochowy, który przyznał przed obecnymi iż powiedział że Papież jest heretykiem.”

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: