Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Turcja żąda ruchu bezwizowego z UE w zamian za pomoc w kryzysie imigranckim

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-05

 .
Może nas czekać fala tureckiej imigracji

Angela Merkel, która tak chwaliła współpracę z Turcją w walce z kryzysem imigranckim staje wobec dużo większego problemu. Falę imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki może zastąpić fala z Turcji.
.
Państwo pod rządami Erdogana oprócz 3 mld euro zarządało otworzenia ruchu bezwizowgo pomiędzy strefą Schengen a Turcją. Unia Europejska wstępnie zgodziła się na te warunki, ale jak podkreślają parlamentarzyści z Niemice, może to spowodować jeszcze większy wzrost liczby imigrantów. Już teraz Niemcy wydają rocznie 200 tys. pozwoleń na poruszanie się po strefie Schengen dla obywateli Turcji.

 

kresy.pl / polishexpress.co.uk

Komentarzy 5 do “Turcja żąda ruchu bezwizowego z UE w zamian za pomoc w kryzysie imigranckim”

 1. LUDY SEMICKO-JEZYCZNE mimo dramatycznego podziału maja wspólny mianownik to jest niechęć,a nawet wrogość do chrześcijaństwa,a szczególnie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,czytaj GRECKO-RZYMSKIEJ.

 2. viking said

  Na czym ta pomoc Turcji będzie polegać? Na większym i sprawniejszym przyjmowaniu i szybszym transportowaniu wgłąb Europy najeźdźców? Może lepiej samolotami, biznes klasą, by było szybko i wygodnie, bo to przecież biedaczyska uciekają. Krew człowieka zalewa, kiedy w dalszym ciągu w łże szambie używają określenia „uchodźcy”, i pokazują obrazki z dziećmi. To dobrze wyreżyserowany teatr. Szkoda tylko, że wielu ludzi na to idzie, jak durna mucha na słodki lep. Proszę zauważyć, jak ubrane i wyposażone są te małe i kilkuletnie dzieci. To, że dorosłe, wypasione, wysportowane byki deklarują, że są dziećmi, by dostać azyl, to szczyt kretyństwa państw (wydawałoby się) cywilizowanych. Dzicz pluje europejczykom w pysk, sra na ulicach, a europejczycy (niemiecka młodzież) to sprzątają. Kiedy europejczycy pod nadzorem dziczy będą zlizywać ekstrementy z chodników?, bo obawiam się, że do tego dojdzie.

 3. viking said

  Turcja chce ich przepuszczać „na żywioł”. Tracę już nadzieję na zatrzymanie zagłady ludzkości Starego Kontynentu. Opór pojedynczych państw na niewiele się zda, jeśli są odosobnione w swym rozsądnym myśleniu. Wystarczy popatrzeć i doskonale widać, że w Polsce bezkarni są wrogowie siejący publicznie pogardę do Narodu, pośród którego żyją. Czy to demokracja, jeśli publicznie, poprzez megafony są nawoływania do „eliminacji” najważniejszych osób w państwie? Wczorajszy wieczór to była „próba generalna”. Komentarze w łże mediach to potwierdzają.

 4. Maryla Danuta said

  Czyli i tak i tak – Europę czeka zagłada !!! Układ Angeli z Turcją to też – zagłada Europy !! Poprostu czas najwyższy zapakować to towarzystwo nachodźców do samolotów i odesłać na ich kontynenty, a te pontony wreszcie zatopić,a przewoźników zamknąć na całe życie na bezludnej wyspie, bez możliwości powrotu do cywilizacji !!! To jedynie uratowało by Europę !!!

 5. Maryla Danuta said

  Świetna propozycja Turcji, Albo zaleją Europę nachodźcy z Azji i Afryki , albo z Turcji. w drugim przypadku unia musi jeszcze słono dopłacić ! Wspaniale działają nadzorcy unii – na czele z Angelą !!! Budujmy mury ze wszystkich stron – w porozumieniu z grupą wyszehradzką, bo inaczej nic nas nie uchroni !!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: