Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Wywiad z działaczem Nordisk Ungdom na temat sytuacji imigracyjnej w Szwecji.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-05

nordisk-ungdom

.

.
Nazywam się Christian Mattsson I jestem 25-letnim Skandynawskim nacjonalistą. Jestem prezesem sekcji międzynarodowej nacjonalistycznej organizacji Nordisk Ungdom (Młodzież Nordycka). Dorastałem na wielokulturowym przedmieściu Sztokholmu, więc moje osobiste doświadczenia są podstawą moich przekonań politycznych.

.

 

Ostatnie wydarzenia nie napawają Europejczyków optymizmem.  Zawirowania związane z kryzysem migracyjnym budzą zainteresowanie całej Europy. Czy na szwedzkich ulicach widać nasilenie się obcej kulturowo imigracji?

Mieszkam na peryferiach Sztokholmu, stolicy Szwecji. Wielokulturowość była ogromną częścią naszego społeczeństwa od kiedy pamiętam. Moja klasa w szkole podstawowej była ostatnia pod względem przewagi  Szwedzkich uczniów nad imigrantami. Od tamtej pory było tylko gorzej. Dorastając, pamiętam, że moje miasto było typowo skandynawskie, jednak od kilku lat i w szczególności od kilku miesięcy, doszło tu do ogromnych zmian. Stolicy nie można dłużej uważać za całkowicie skandynawską, a większość przedmieść jest stracone.

Wszystkie większe miasta są wypełnione imigrantami po brzegi, ale w pewnym sensie zmiany demograficzne są wyraźniejsze w mniejszych miastach. W większych miastach segregacja jest rozpowszechniona. Dla osoby żyjącej w białych przedmieściach jest wciąż możliwe aby uciec od wielokulturowości., jednak w mniejszych miejscowościach, wpływ masowej imigracji jest bardziej namacalny. Miasto o tysięcznej populacji będzie nieodwracalnie zmienione jeśli zdecyduje się na umieszczenie setek imigrantów w ośrodku dla uchodźców

 

Kraje skandynawskie ze względu na przywileje socjalnie od lat są celem imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki. Jak oceniasz takie zróżnicowanie kulturowe?

Ich kultura jest generalnie agresywna oraz wymagająca wobec kobiet, szczególnie tych europejskiego pochodzenia. W przeciwieństwie do Szwedzkiej kultury, która przez lata sfeminizowała się i odeszła od postrzegania kobiet jako słabych. Jedna z bardziej interesujących statystyk to taka, że imigranci z Bliskiego Wschodu i Afryki popełniają gwałty 13 razy częściej niż rdzenni mieszkańcy. Uważam, że poziom masowej imigracji nie wzbogaci naszego społeczeństwa, raczej wręcz przeciwnie.

 

 Jakie są największe problemy związane z imigrantami?

Największy długotrwały problem jest taki, że prawdziwe oblicze naszego narodu przestanie istnieć. Zarówno na płaszczyźnie kulturowej jak i pochodzeniowej, jesteśmy na skraju zaniknięcia. Nasze liberalne społeczeństwo jest gotowe przyjmować głodniejsze i obszerniejsze kultury. Miejmy na uwadze, że Szwecja posiada małą populację, bo tylko 9mln mieszkańców. W rezultacie, nasze społeczeństwo zostanie zepchnięte na drugi plan, aby ustąpić miejsca innym. Czuję strach przed wielką kulturową mieszaniną, gdzie nasze społeczeństwo przestanie być większością.

W niedalekiej przyszłości, największym problemem będzie to, że najsłabszy element naszego społeczeństwa, więc najstarsi i najmłodsi będą w ogromnym niebezpieczeństwie. Młodzi chłopcy w całym kraju są okradani i bici na dużą skalę przez imigrantów, z reguły motywem jest rasizm. Młode dziewczyny są wykorzystywane seksualnie na każdym kroku. Szwecja jest teraz „stolicą gwałtów” całej Europy, walcząc o ten tytuł z takimi „tęczowymi” krajami jak na przykład RPA. Nasi seniorzy również odczuwają ekonomiczny regres. Państwo słynące z dobrobytu  powoli nie jest w stanie utrzymywać ludzi, którzy je zbudowali. Są przykłady domów starców, gdzie seniorom odmawia się kawy w celu zaoszczędzenia pieniędzy. Inne domy spokojnej starości są zamykane, aby udostępnić miejsca młodym imigrantom.

 

W niszowych mediach można przeczytać o „no go zones” czyli strefach, w których policja utraciła kontrole. Jak to wygląda w rzeczywistości?

 

W Szwecji znajduje się 55 obszarów, które są uważane za “no go zones”. Miejsca, w których rządzą gangi kryminalistów i nie obowiązuje prawo. Nawet karetki są atakowane w takich miejscach, dlatego, aby tam przyjechać potrzebują wsparcia uzbrojonych wozów. Przemoc w stosunku do policji jest tam na porządku dziennym. Policja nigdy nie jeździ tam wysyłając mniej niż dwa patrole – jeden aby zbadać zbrodnię, a drugi dla osłony pojazdów. Jednak ten problem i tak jest przesadzony w mediach. Co prawda policja ciągle jeździ w te tereny, a społeczeństwo ma tam dostęp, ale Europejczycy w tamtych terenach nie są mile widziani już od wielu lat.

 

Czy spotkałeś się z przypadkami rasizmu ze strony imigrantów wobec rdzennej szwedzkiej ludności?

Myślę, że wielu młodych Szwedów doświadczyło rasistowskiego zachowania na sobie. Szczególnie dorastając w wielokulturowym obszarze. Nawet ja mogę przytoczyć własne doświadczenia z czasów dorastania.  W dzielnicy, w której mieszkałem, było małe centrum handlowe. Było w mnie więcej w połowie odległości między osiedlem zamieszkałym głównie przez Szwedów, a osiedlem zdominowanym przez imigrantów. Szwedzka dziewczynka czekała na swojej hulajnodze przed sklepem. Nie minęło dużo czasu zanim została otoczona przez bandę imigrantów. Kurdyjska dziewczyna przydepnęła Szwedkę, pociągnęła za włosy, uderzyła w twarz i nazwała Szwedzką kurwą. Cudem uciekła od bandy imigrantów goniących ją i chcących ją okraść.

Kiedy ja chodziłem do szkoły podstawowej, doświadczałem rasizmu praktycznie codziennie. Według naszego prawa dotyczącego wypowiadania się, imigrant może obrazić Szweda za to, że jest Szwedem, ale jeśli Szwed obrazi imigranta, za to, że jest obcokrajowcem, uważane jest jako zbrodnia. Młodzi imigranci są często tego świadomi, dlatego coraz częściej korzystają z tego przywileju.

 

Jakie są prognozy na przyszłość wobec takiej ekspansji imigrantów?

Cały nasz naród jest w niebezpieczeństwie. Większość niż 20% ludności zamieszkującej nasz kraj  ma zagraniczne pochodzenie. Nie ma jednak wiarygodnych statystyk dotyczących drugiego i trzeciego pokolenia imigrantów, liczonych jako Szwedów w oficjalnych statystykach. Problem demograficzny jest ogromny. Szwedzi nie mają wystarczająco dużo potomstwa, za to liczba potomstwa imigrantów bije rekordy. Niestety myślę, że niedługo będziemy świadkami etnicznego rozbicia Szwecji. Stan dobrobytu będzie coraz bardziej rozciągnięty. Niewielu rozsądnych obywateli z mojego pokolenia wierzy, że dostanie przyzwoitą emeryturę. Nasi politycy są słabi, już w tej chwili możemy mówić o dramatycznej sytuacji. Jest o wiele za późno aby powrócić do złotej ery Szwedzkiej socjaldemokracji. Stworzy się coś nowego, ale będzie to społeczeństwo które musi współpracować, aby przetrwać pomiędzy etnicznymi granicami.

 

Jak reagują rdzenni mieszkańcy na roszczeniową postawę imigrantów oraz łamanie przez nich prawa?

Społeczeństwo Szwedzkie jest podzielone. Większość ludzi ma wyprane mózgi przez media I nasz system oświaty, które mówią o tym, jak korzystna jest imigracja. Jednak odporność na te informacje rośnie z dnia na dzień. Ludziom coraz trudniej uciec od wielokulturowości. Wciąż jesteśmy dalecy od wychodzenia na ulicę, ale uszkodzenia tej całej fasady pro-imigracyjnej są coraz bardziej widoczne.

 

Czy w związku z obecnymi wydarzeniami rośnie poparcie dla ugrupowań politycznych sprzeciwiających się imigracji?

Szwedzcy demokraci zyskali dużo w ostatnich wyborach. W wyborach z 2014 roku dostali 12,86% głosów. Przez ostatnie miesiące startowali jako największa partia z 25% poparciem. Szwedzcy Demokraci są jedyną partią są jedyną partią będącą przeciwko imigrantom, ale nawet nasz socjaldemokratyczny rząd zaczyna zdawać sobie sprawę z dramatycznej sytuacji.

 

Na koniec powiedz kilka słów do polskich przeciwników imigracji.

Bardzo istotne jest, abyście nie zaczynali od małych kroków w sprawie przyjmowania imigrantów, bo potem stoczyli się po równi pochyłej witając tysiące imigrantów w swoich progach. Nawet Szwecja zaczęła od takich małych kroków i kontrolowanej imigracji.

To błędne koło jest nieuniknione, weźcie Szwecję jako przykład ostrzegawczy. Nie pozwólcie mediom się zaślepić. Walczcie o wolność słowa, nie pozwólcie wpędzić się w ograniczenia waszych wypowiedzi. Kontynuujcie bycie wspaniałym przykładem , podążajcie za tradycją śladem waszych przodków.

 

http://stopimigracji.info/index.php/2016/02/27/wywiad-z-dzialaczem-nordisk-ungdom-na-temat-sytuacji-imigracyjnej-w-szwecji-cz-12/

Komentarzy 8 do “Wywiad z działaczem Nordisk Ungdom na temat sytuacji imigracyjnej w Szwecji.”

 1. W polsce Lepiej said

  Rossądny człowiek. Mimo wszystko nie odwarzył się urzyć pasujacego do tej sytułacji określenia „szweckie cioty”

 2. Analityk said

  Ty Szwedzie nie skolmij tylko walcz o swój naród. W pierwszej kolejności usuń tych co wydaja polecenia aby tę swołocz wam Szwedom ściągać na głowę. Nastepnie dajcie im – kolorowym uchodźcom – czas na wyjazd grożąc, że ich zlikwidujecie. Po tym terminie zacząć z całą konsekwencją to robić przez otaczanie każdej dzielnicy i zabijanie każdego kolorowego płci męskiej. Reszta kolorowych wymrze w naturalny sposób.

 3. Trak said

  Niech się Szwedzi z Europy wynoszą, ich zadanie tutaj skończone.
  Mogą sobie poszukać gdzieś jakiejś nowej ojczyzny starą sami oddali.
  Litować się nad takimi nie warto? Może ktoś ich gdzieś przygarnie ale po co?

 4. Analityk said

  To dla różnych feministek jak Szczuka, Olejnik, Nieznalska, Senyszyn, HGW, Śledzińska-Katarasińska, Kopacz, Hübner, Alina Cała, Nowicka, Robaczewska (Doda), Kudrycka, Magdalena Środa, Mucha, Zapendowska, Jackowska, etc.
  One zapewne chcą tego dla swoich córek zwalczając chrześcijaństwo i promując islam, który ich ubogaci.

 5. Analityk said

  Trump – Trąba Apokalipsy, mówi jak jest, ISLAM MUSI BYĆ U NAS ZAKAZANY!

  Osobiście życzę Trump’owi aby został prezydentem USA i pogonil tę islamską swołocz nie tylkoz USA ale i z Europy wybijając ją w pień jak nasz król Jan III Sobieski.

 6. Analityk said

  http://www.wyszperane.info/2016/03/03/orban-wywolal-burze-oredziem-gangi-uchodzcow-nie-beda-polowac-na-nasze-zony-i-corki/

 7. bronek said

  Wczoraj musialbym pojechac do specjalisty zeby miec nowe sluchawki do uch (tu w Florydzie, USA). Tam spotkalem sie z Amerykaninem. On byl urodzony tu w Ameryce. Pojechal do Francji z bratem. Rok pozniej on wrocil bo mial dzieci. Jego mlodszy brat jest w Francji przez okola 40 lat…bo ozenil sie z FRancuska. Kiedy ozenili sie wrocili z powrotem do USA. Tu bylo za duzo murzynow gdzie mieszkali. Wiec wrocii do Francji. Zyli w Paryzu albo blisko do tego. Pozniej bylo za duzo mulzulmanow i mieli klopoty z nimi. Wtedy sprobowali zyc w Szwecji. Od dwa lata zatrzynali miec ten sam problem co mieli w Francji. Wiec oni chca mieszkac w Ameryce w rejonie gdzie sa biali. To nie byla kwestia nienawidzosc. To byla kwestia miec spokoj i bezpieczenstwa.

 8. Tom said

  każdy z europejskich narodów musi sobie przypomnieć swoje korzenie i wyciąć w pień najeźdźców którzy sieją prymityw, zniszczenie i bezprawie. Nawet szwedzi by Oni mają już tylko jedne wybór – albo tamci ich, albo oni tamtych i nie ma trzeciej drogi. Rozmawiać pokojowo to można ale z tymi którzy do pokoju i poszanowania praw innych dążą, a takimi nie jest muzułumańska hołota zalewająca Europę na zaproszenie fuhrer Merkel – dziwię się że tej pindy Niemcy jeszcze nie powiesili jak swego czasu Włosi Mussoliniego

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: