Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Anglia – Polacy składają wniosek o delegalizację KOD do Home Office

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-06

KOD

Wielka Brytania. Grupa patriotów działa.

Duża  grupa nazywająca sama siebie patriotyczno prawicową złożyła wniosek do brytyjskiego Home Office o uznanie KOD UK za  grupę  antyspołeczną , ekstremistyczną , zagrażającą bezpieczeństwu publicznego, nawołującą do przemocy politycznej  . Z tego co już dowiedzieliśmy się w  aktach dołączonych do wniosku  są  zdjęcia poszczególnych osób należących do KOD  /Londyn , pozyskane podczas ich demonstracji .

Wniosek liczy dwie strony i podpisało go rzekomo 50 osób , większość  z tzw  ”starej polonii ”. Jakie mogą być konsekwencje uznania wniosku za zasadny ? Jeśli Home Office uzna KODza  grupę  zagrażającą bezpieczeństwu publicznemu , mogą deportować na zasadzie  decyzji administracyjnej ( 11 dni od wydania decyzji )  takie osoby z  terenu UK ,  z zakazem powrótu na wyspy .

To jest bardzo poważna sprawa , zapytałem w związku z tym Piotra Niewiadomskiego zKOD UK , co o tym sądzi :-” Jesteśmy legalnie działającą grupa ludzi , społeczną , nie uważamy się za ekstremistów i nie zagrażamy bezpieczeństwu publicznemu , jeśli ktoś taki wniosek składa do Home Office powinien mieć to poparte  faktami , których z pewnością nie ma

KOD chce zorganizować debatę publiczną  ze  swoimi oponentami , myśle  że to super pomysł , walka nie na pięści ale na argumenty , w tej chwili udział w takiej debacie  jednak deklaruja tylko KOD owcy , wielu dziennikarzy deklaruje chęć uczestnictwa w debacie o ile do niej dojdzie – byłoby to ciekawe wydarzenie !

ps – Do tej pory nie ujawniono nam kopii wniosku , a sami wnioskodawcy nie wyrażają  zgody na ujawnienie ich nazwisk .

Przedruk za Polscott24

Podsumowanie:

Jeśli osoby z KODU nawołują do siłowego obalenia legalnego Rządu Prawa i Sprawiedliwości nawołują do łamania prawa, dlatego też osoby które złożyły wniosek mają rację. Znając jak pani Minister Home Office nie lubi Polaków delegalizacja może odbyć się bardzo szybko, a jeśli ktoś dalej będzie nawoływał do łamania prawa – deportacje teraz następują bardzo szybko.

Jest to decyzja administracyjna wiec śladu po członkach KODU może być bardzo szybko.

Panie Ambasadorze Sobków – wiemy że to Rząd PO mianował pana na szefa Ambasady ale dlaczego pozwala pan na taki wstyd co wyprawia się koło Ambasady ?

sobkow

 

Obecnie Ambasador Sobków pozwala na to ( aż dziw bierze, że MSZ lub Prezydent DUDA nie zwróci mu uwagę ) że pozwala na takie zachowania koło Ambasady w Londynie – ale już niedługo i jemu się skończy kadencja i wtedy PIS mianuje Ambasadora, który może poprzeć o delegalizacje KOD w Wielkiej Brytanii w szybszym czasie.

Dość wygłupów koło Ambasady w Londynie – to wizytówka Polaków i Polski za granicą.

Oto jak wykrzykują osoby z KODU pod Ambasada w Londynie.

http://polskie-echo.com/anglia-polacy-skladaja-wniosek-o-delegalizacje-kod-do-home-officu/

Komentarzy 9 do “Anglia – Polacy składają wniosek o delegalizację KOD do Home Office”

 1. korab said

  Ale będzie niezłe jajo, jak Anglicy ich deportują do Polski. Będą mieli święta w Polsce. Zamiast święconego – zgniłe jajo na lotnisku.

 2. adam ryglowski said

  No to szKODniki mają POZAMIATANE !!!
  Policja ma filmy z KAŻDEJ DEMONSTRACJI .
  Teraz tylko decyzja Home Office – i amatorzy bułeczek mają NA BANK BILETY ZA FREE DO KRAJU (w jedną stronę ) .
  Będą sobie mogli chodzić , manifestować , radować się i wspominać ( szlaban do UK na min . 5 latek ) .
  P.S.
  Jestem takim samym ” wielbicielem” PiS , jak i PO .

 3. Maryla Danuta said

  O jaką demokrację ci debile -Klika Obrony D.. : – komunistom i lewackiej żydokomuny – walczą ?? Czy ci idioci wiedzą o co wrzeszczą i przeciw komu?? Komunistyczne władze powołały w stanie wojennym TK – który miał sankcjonować bezprawne działania w stanie wojennym – komunistycznego rządu jak : strzelanie do ludzi protestujących na ulicach, mordowanie księży, strzelanie do górników i wszystkich innych bandyckich zachować władzy wobec obywateli, Ponieważ, jak wiemy – naprawdę lewacka żydokomuna nie oddała władzy w Magdalence, co wszyscy normalni ludzie widzieli , dlatego zostawili sobie TK – który miał nadal wspomagać te nie-rządy SLD. PSL, PO. A teraz jeszcze ta bandycka „nowoczesna” – ze złodziejem Petru na czele , Mam pytanie : dlaczego ten latami nie płacący alimentów Kijowski – jeszcze nie siedzi w więzieniu, za okradanie własnych dzieci ?? Czego chcą ci ludzie podprowadzani przez lewacka żydokomunę i przez bandytów upapranych we krwi Polaków a teraz obawiających się sprawiedliwości, potomków ubeków – którzy walczą o utracone koryto,
  złodziei – którzy rozkradli Polskę /co spowodowało, że ci protestujący w Londynie – musieli zostawić rodziny i wyjechać do pracy ze swojej Ojczyzny !!/ Czy ci ludzie nie widzą co się dzieje ?? Aż tak opętało ich całe piekło ??
  Czy do tych Polaków biorących udział – w wywoływanych przez KOD i nowoczesną – czyli bandytów RYCHA – KASY , chcących zniszczyć Polskę i Polaków . – dociera komu pomagają ???

 4. adam ryglowski said

  Pani Marylko – to NIE SĄ DEBILE – TO DESPERACI .
  Jak Pani czułaby się , gdyby z emeryturki 8 000 /miesiąc zostało 1 800 ?
  Tydzień temu podałem wzór tu , albo u Gajowego
  Najniższa krajowa + 10 % nadwyżki
  I CHYBA PO RAZ PIERWSZY RZĄD SIĘ MNIE POSŁUCHAŁ !!! 😉 🙂

  A CO Z KORYTEM DLA MŁODYCH , AMBITNYCH I …
  … ZE SMOŁĄ W ŁAPKACH ?

 5. LM said

  KOD jest przeciw zmianom w Polsce,jakie wprowadza PiS,które są znane od lat w Wielkiej Brytanii.(500+,TK,Media,zakaz odbierania dzieci z mniej zamożnych rodzin itd)w Niemczech.Program PiS jest pdobny we fragmentach do programu politycznego SPD i CDU w Niemczech.Jestem bezpartyjny ale wiem ,że KOD,Petru,PO-PSL są przeciw systemom społeczno-gospodarczo-prawnym w Wielkiej Brytanii,w Niemczech a nawet w Szwecji.Polacy w dalszym ciągu będą opuszczać Polskę a exodus z Polski w dalszym ciągu trwa.Dlaczego?PiS nie wprowadza dla chorych dzieci w Polsce,leczenia w klinikach,bez opłat(operacje) a program 500 + wystarczy na opłacenie płatnych leków w Polsce,gdy dzieci w Polsce zachorują.O tym wiedzą również „uchodzcy” dlatego chcą żyć w Niemczech,w Szwecji,w Danii,pomimo dyferencji prawnych.Tak długo jak polska ,demokratyczna lewica nie będzie protestować przeciw rasizmowi w Polsce,skierowanemu przeciw dzieciom i młodemu pokoleniu wPolsce,nikt nie zatrzyma exodusu z Polski.KOD tak jak Petru,z PO-PSL grają show z Moskwą ale i z EU zachodnią o forsę dla siebie ale nie dla Polaków w Polsce.Mocne słowa?To są brutalne, krwawe fakty z Polski.Pozdrawiam.Czy Home Office wie o zagrożeniu ze strony cwaniaków z KOD ,w Wielkiej Brytanii i ich wrogiej propagandzie przeciw systemowi politycznemu w UK?

 6. MARS said

  „Duża grupa nazywająca sama siebie patriotyczno prawicową złożyła wniosek do brytyjskiego Home Office o uznanie KOD UK za grupę antyspołeczną , ekstremistyczną , zagrażającą bezpieczeństwu publicznego, nawołującą do przemocy politycznej”
  ///
  A w piątek na polskiej autostradzie A4 doszło do eksplozji przedniego koła samochodu, którym jechał Prezydent Duda. Na szczęście pan Prezydent wyszedł z tego wypadku cało.

  W swoim życiu jeździłem przeróżnymi pojazdami : motocyklami, samochodami osobowymi, dostawczymi, ciężarowymi. Zrobiłem nimi po dziurawych PRL-owskich drogach ok 1 mln. kilometrów.
  W czasach tzw. władzy Ludowej czasami jeździło się na oponach tak łysych że wychodziło na wierzch płótno konstrukcji opony.
  NIGDY, podkreślam NIGDY W TEJ MOJEJ KARIERZE NIE ZDARZYŁO MI SIĘ, ŻEBY KTÓRAŚ Z TYCH, nawet najbardziej zdezelowanych, łysych opon WYSTRZELIŁA – EKSPLODOWAŁA. Dlaczego do takiej eksplozji doszło akurat w specjalnym samochodzie, ze specjalnymi oponami, akurat w samochodzie którym podróżował pan Prezydent naszego kraju??? Przypadek??? NIE WIERZĘ!
  Komu obecnie najbardziej zależy na odsunięciu od władzy tego Prezydenta i partii z której On się wywodzi???
  Z wielką niecierpliwością czekam na szybkie śledztwo ws. podżegaczy z angielskiego odłamu KOD-u i równie szybką decyzję angielskiego Home Office. A w Polsce dociekliwego śledztwa w sprawie tego „wypadku”.

 7. MARS said

  http://tv-trwam.pl/film/informacje-dnia-16

 8. pugnus said

  Niewykonalne w warunkach Zachodu ,gdzie najglupsze ugrupowania maja prawo do egzystencji.”Zdelegaliziwac” to trzeba ambasadora i caly zespol z nim zatrudniony ,bo wprowadzali oni Szydlo przez kuchenne drzwi ,zeby nie widziala polskich demostrantow domagajacych sie odnowienia skladu ambasady…..Chodza sluchy ,ze za demonstrancjami KOD-u w zach. Europie stoja polskie …ambasady!

 9. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: