Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Marian Kowalski: Sędziowie TK powinni wylecieć na zbity pysk, bowiem działają na szkodę Polski. Nie można pobłażać wrogom Ojczyzny.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-09

Ze zdrajcami Ojczyzny trzeba jechać na ostro. Nie możemy się przejmować opinią ambasad, prasy niemieckiej itd. Państwo jest zagrożone atakowane z różnych stron. Trzeba działać zdecydowanie
— mówi portalowi wPolityce.pl były kandydat na Prezydenta RP Marian Kowalski.

fot. profil Mariana Kowalskiego na Facebooku

fot. profil Mariana Kowalskiego na Facebooku
wPolityce.pl: Zaskakujące rzeczy dzieją się wokół Trybunału Konstytucyjnego. Jak informowaliśmy na portalu projekt ostatniego orzeczenia był znany wcześniej, a nawet miał być udostępniony posłom PO i z nimi konsultowany. Orzeczenie okazuje się identyczne z tym, do czego dotarł nasz portal. Jak Pan to ocenia?

Marian Kowalski: Trybunał Konstytucyjny w tym składzie, w którym zasiadają dawni posłowie, senatorowie oraz osoby układające programy partiom politycznym, działają w zgodzie i porozumieniu z obecną opozycją. Oni się wzajemnie uzupełniają. Ten Trybunał nie jest bezstronny, jest narzędziem w grze politycznej i dąży do sparaliżowania pracy obecnego parlamentu. Trybunał jest niedemokratyczny, niewiarygodny, upartyjniony i agenturalny.

Mocne słowa.

Wszyscy ci sędziowie powinni wylecieć na zbity pysk, bowiem działają na szkodę Polski. I tyle.

Spodziewa się Pan jakiejś poważniejszej inicjatywy politycznej zmieniającej rolęTK w Polsce?

Posłowie powinni wreszcie wziąć do siebie fakt, że zostali wybrani przez Naród w demokratycznych wyborach. Naród im ufa i powierzył los państwa. Żaden kilkunasto-osobowy archaiczny twór nie może być ponad parlamentem i wolą narodu. Prezydent, rząd i większość Sejmowa powinni natychmiast zlikwidować ten spisek skorumpowanych działaczy partyjnych.

Pan by to zrobił?

Gdybym ja był prezydentem, oni już dawno siedzieliby w więzieniu.

Może jednak przesadzamy ze znaczeniem Trybunału? Może nie warto się nim tak mocno emocjonować, tylko machnąć ręką i robić swoje…

Nie, nie. Nie można pobłażać wrogom Ojczyzny. Mamy agenturalną robotę, nastawioną na sparaliżowanie państwa. Żadnego przemilczania, z nimi trzeba na ostro. Nie ma amnestii i wybaczenia dla wrogów Ojczyzny. To jest obca agentura.

Spodziewa się Pan, że spór wokół TK będzie trwał, czy wygaśnie?

Na pewno ten spór będzie podsycany, jak nie Trybunał to będą inne tematy. Chodzi o to, by Polacy zmęczyli się obecną sytuacją i zniechęcili się sprawami państwa. Nie ma czasu do zmarnowania. Ze zdrajcami Ojczyzny trzeba jechać na ostro. Nie możemy się przejmować opinią ambasad, prasy niemieckiej itd. Państwo jest zagrożone atakowane z różnych stron. Trzeba działać zdecydowanie.

Rozmawiał Stanisław Żaryn

Komentarzy 26 do “Marian Kowalski: Sędziowie TK powinni wylecieć na zbity pysk, bowiem działają na szkodę Polski. Nie można pobłażać wrogom Ojczyzny.”

 1. lotos said

  Moim zdaniem Polacy powinni skupić saię wokół Pana Marian Kowalskiego. To jest Człowiek szlachetny, otwarty i odważny. Przede wszystkim mądry i ma stałe poglądy. Nie ulega niczyim sugestiom. Ma charakter. Jest Niezłomny.
  Marian Kowalski przemówienie Marsz Niepodległości 2012 Warszawa https://www.youtube.com/watch?v=7ZtoHPzznN8
  Marian Kowalski na KODzie https://www.youtube.com/watch?v=Cq1OkUpI7BI

 2. lotos said

  Marian Kowalski przemawia na Marszu Niepodległości 2014 (11.11.2014) https://www.youtube.com/watch?v=hEuDdZ3WfFE

 3. lotos said

  Marsz Niepodległości 2012 start i blokada policyjna marszu – Marian Kowalski opanowuje sytuacje (od 25 min!)https://www.youtube.com/watch?v=oRUV9KZuSlY

 4. Moher49 said

  Głosowałem za prezydenturą pana Kowalskiego, niestety nie udało się. Pan Marian Kowalski ma 100% racji. Ten cały TK i KOD powinien już dawno gnić w więzieniu. To są targowiczanie, zdrajcy szkodzący Polsce. Nie wiem na co czeka pani premier i pan Prezydent.

 5. someone said

  Takiego powinnismy miec prezydenta!

 6. lotos said

  Już menelstwo lewackie z RAZEM (od Hartmana i Zandberga) ustawiło wiochę pod KPRM. To oni wyświetlili na gmachu KPRM te durnoty. Jakiś forumowicz proponuje wprowadzenie stanu wyjątkowego, żeby ten bałagan posprzątać. To chyba byłoby najlepsze wyjście.

 7. Niech nas Dobry Bóg ma w opiece, bo ciężkie czasy idą dla Polski said

  Stanisław Michalkiewicz:

  Odżył sojusz „Chamów” z „Żydami” na zgubę historycznego narodu

  Jak dyskutują żydzi: „podnieśli wielki krzyk i rzucili się na niego wszyscy razem”
  Skąd się wzięli: „My Naród!” – historia od 1939 r.
  RAZWIEDUPR (zarząd wywiadowczy) mobilizuje się do obalenia rządu przy okazji odkrywając swoje agendy;
  Liczba TW z części Lublina to 250 ;
  Manifestacje KOD rozwiną się o elementy przemocy i burd, które będzie trzeba pacyfikować, a to jest właśnie cel;
  Pedagogika wstydu forsowana przez żydowską gazetę dla Polaków w wydaniu rozmowy z synem Gubernatora z czasów okupacji;

  Przypomnijmy żydowską metodę nie tyle dochodzenia do prawdy – bo o żadnym dochodzeniu do prawdy mowy tutaj być nie może – tylko o żydowskim sposobie dyskutowania. Znakomitą ilustrację mamy w „Dziejach Apostolskich”, gdzie czytamy, jak to niektórzy z synagogi zwanej synagogą Libertynów i Cyrenejczyków i Aleksandryjczyków, wystąpili do rozprawy ze Szczepanem. Ponieważ jednak nie mogli sprostać przedstawianym przezeń argumentom, to „zawrzały gniewem ich serca”, a następnie „podnieśli wielki krzyk i rzucili się na niego wszyscy razem”, a następnie ukamienowali. Nie inaczej dyskutuje dzisiaj ze swoimi przeciwnikami żydowska gazeta dla Polaków pod redakcją pana red. Adama Michnika, podczas gdy nasz Kukuniek, to znaczy – były prezydent naszego nieszczęśliwego kraju Lech Wałęsa, sprawia wrażenie, jakby wykonywał instrukcję na wypadek dekonspiracji. Przybiera to pozór gonitwy myśli, rodzaju „snu wariata śnionego nieprzytomnie”, gdzie „koncepcje” lęgną się w głowie jedna przez drugą, niczym króliki, a następna zaprzecza poprzedniej – ale w tym szaleństwie jest metoda, bo tego rodzaju zachowanie zniechęca normalnych ludzi do kontynuowania sporu – a o to właśnie ubeckim wynalazcom tej metody chodziło. Ale jeśli nasz Kukuniek wykonywałby tę instrukcję, to być może inne instrukcje też?

  Takie podejrzenia rodzą się również na widok demonstracji, jakie urządził Komitet Obrony Demokracji w obronie Lecha Wałęsy. Że „murem” za nim stoi kto? „My, Naród”! Skoro już RAZWIEDUPR zastosował taką poważna zastawkę, to warto sobie ten cały „Naród” rozebrać z uwagą. Początki jego tkwią we wrześniu 1939 roku, kiedy to funkcjonariusze rozsypującego się po niemieckimi ciosami, powypuszczali z kryminałów siedzących tam więźniów, to znaczy – kryminalistów. Ci natychmiast wrócili do swoich ulubionych zajęć, to znaczy – do bandytyzmu, czemu sprzyjała niemiecka okupacja. W pamiętnikach z lat 1939-1945 Adam hr. Ronikier, będący w pierwszych latach okupacji prezesem Rady Głównej Opiekuńczej – drugiej obok Polskiego Czerwonego Krzyża oficjalnie działającej w Generalnej Guberni polskiej organizacji, bandytyzm, zwłaszcza na obszarach wiejskich, dokąd Niemcy zaglądali tylko sporadycznie, był prawdziwą plagą dla ludności polskiej, pozostającej bez żadnej ochrony. W tej sytuacji ZWZ, a następnie AK musiała zająć się również zwalczaniem bandytyzmu.

  Jednak po wybuchu wojny niemiecko -sowieckiej, sytuacja się skomplikowała. Sowiecki Sztab Partyzancki zaczął przerzucać na zaplecze frontu nie tylko polityczne grupy inicjatywne, ale również organizatorów komunistycznej partyzantki. Dotarli oni do kryminalnych band i przedstawili propozycje nie do odrzucenia. W zamian za przyjęcie przysłanych z Moskwy dowódców i politruków gwarantowali polityczną osłonę, czyli „kryszę”, a w przeciwnym razie grozili eksterminacją. Dla bandytów była to wielka szansa; nie tylko z dnia na dzień stali się bojownikami, a nawet „sojusznikami naszych sojuszników”, ale przede wszystkim zyskali ochronę przed AK, której kierownictwo starało się unikać „walk bratobójczych”, o które sowieccy przedstawiciele w Anglii nieustannie Armię Krajową przez Churchillem i brytyjską prasą oskarżali. Dzięki temu mogli kontynuować swój bandycki proceder bez specjalnych obaw. Nie muszę dodawać, że po zakończeniu wojny, uczestnicy tej „partyzantki” obficie zasilili UB i MO, podobnie jak aparat PPR. W ten właśnie sposób ukształtowała się polskojęzyczna wspólnota rozbójnicza, z którą historyczny naród polski od 1944 roku musi nie tylko dzielić terytorium państwowe, ale również opierać się przeciwko politycznemu zdominowaniu go przez tę rozbójniczą wspólnotę.

  Jak już wcześniej przy różnych okazjach wspominałem, RAZWIEDUPR dążąc do wysadzenia w powietrze obecnego rządu, mobilizuje wszystkie agenturalne rezerwy, ale mobilizując je, musi jednocześnie je pokazywać. Okazją do rozpoznania walką są demonstracje urządzane przez Komitet Obrony Demokracji, do którego zostali odkomenderowani starzy i nowi konfidenci. Starzy – to znaczy ci zwerbowani jeszcze za pierwszej komuny i nowi, to znaczy zwerbowani już po transformacji ustrojowej przez Wojskowe Służby Informacyjne i inne bezpieczniackie watahy. Wielu starych konfidentów już powymierało, ale pozostawili po sobie potomstwo, które często kontynuuje rodzicielskie hobby. A było ich niemało; mam na przykład listę konfidentów ułożoną według ulic części śródmieścia Lublina, obejmującej ulicę Narutowicza i przyległe, z nazwiskami, pseudonimami i adresami. Nawiasem mówiąc, na tej liście znajduje się również Tajny Współpracownik SB o pseudonimie „Historyk”, który według najnowszej literatury, nie był żadnym konfidentem, tylko „ofiarą reżymu”. Otóż na tym niewielkim fragmencie śródmieścia Lublina mieszkało 250 konfidentów SB. Myślę, że większość z nich dochowała się potomstwa, którego część odziedziczyła konfidencką współpracę. Mamy bowiem w Polsce coraz wyraźniej występujące dziedziczenie pozycji społecznej; dzieci aktorów zostają aktorami, dzieci piosenkarzy – piosenkarzami, więc dlaczego dzieci konfidentów nie miałyby zostawać konfidentami? Tych starych-nowych konfidentów bezpieczniackie watahy wynagradzają bezkarnością, między innymi dzięki nasyceniu agenturą niezależnej prokuratury i niezawisłych sądów, które zadania wyznaczone przez oficerów prowadzących traktują bardzo poważnie.

  Oczywiście dotychczasowe demonstracje KOD są rodzajem ćwiczeń, treningu poprzedzającego prawdziwą akcję w postaci rozległych rozruchów połączonych z niszczeniem mienia i używaniem przemocy. Celem tych rozruchów będzie sprowokowanie rządu do ich pacyfikowania, a to z kolei umożliwi oskarżenie aktualnych władz o terroryzm państwowy, co z kolei może stanowić pretekst do uruchomienia wobec Polski przewidzianej w traktacie lizbońskim procedury tzw. „klauzuli solidarności”. Chodzi o to, że w razie zagrożenia w jakimś kraju członkowskim UE demokracji na skutek „terroryzmu”, Unia na prośbę tego kraju może udzielić mu bratniej pomocy – również w postaci interwencji wojskowej. Obecnie RAZWIEDUPR za pośrednictwem swoich politycznych ekspozytur: PO i Nowoczesnej, oskarża aktualny rząd przez różnymi instytucjami międzynarodowymi o stwarzanie zagrożeń dla demokracji i praworządności. W tej sytuacji jasne jest, że w złożeniu prośby o bratnią pomoc ktoś musi władze państwowe wyręczyć – i dlatego właśnie utworzony został KOD, do którego skierowano konfidentów, zaś na fasadzie postawiono naturszczyka, kolejną edycję Kukuńka, w osobie pana Mateusza Kijowskiego, który już jest lansowany i był przyjmowany przez brukselskich dygnitarzy z rewerencją należną prezydentowi. Osłonę propagandową całej operacji zapewni lobby żydowskie, które – jeśli tylko jest interes do zrobienia – nie cofa się przed żadną podłością.

  Oto żydowska gazeta dla Polaków pod redakcją redaktora Adama Michnika przeprowadziła wywiad z synem hitlerowskiego kata narodu polskiego, Generalnego Gubernatora z czasów okupacji, Hansa Franka. Niklas Frank jest dziennikarzem „Sterna”, szalenie zaniepokojonym sytuacja w Polsce i jest stanowczo przekonany że trzeba „powstrzymać ten rząd”, a w tym celu na ulicę muszą wyjść „miliony”. Tak za pośrednictwem żydowskiej gazety dla Polaków doradza potomek Hansa Franka. Najwyraźniej wie lepiej, czego Polakom potrzeba. Ciekawe, że podobnie myślał również jego ojciec – oczywiście w latach dobrego fartu, dopóki nie zmiękła mu rura. Bo kiedy rura mu zmiękła, to nawet się nawrócił, niczym feldkurat Otto Katz z „Przygód dobrego wojaka Szwejka”, czy Andrzej Szczypiorski, który po nawróceniu nawet się ochrzcił, ale mówiono na mieście, że pierwszy chrzest mu się nie przyjął. Więc, jak wspomina w swoich pamiętnikach Adam hr. Ronikier, Hans Frank „w owym czasie stosował obficie swój dar krasomówcy do wszelkich okazji, by Polakom ich niższość wytykać i dowodzić publicznie, że wszystko, co ma jakąś wartość tradycyjną czy artystyczną w Polsce, naturalnie być musi niemieckiego pochodzenia.” Warto zwrócić uwagę, że podobną linię forsuje, może bez takiej ostentacji, Muzeum Historii Żydów Polskich, no i środowisko skupione wokół „Gazety Wyborczej”, która przoduje w aplikowanej mniej wartościowemu narodowi tubylczemu tak zwanej „pedagogice wstydu”. Jak widzimy, nie ma żadnych hamulców i w korcu maku wyszperała nawet Niklasa Franka, któremu też nie przyszło do głowy, by powstrzymać się przed udzielaniem Polakom rad, w jaki sposób powinni wysadzić w powietrze polski bądź co bądź rząd. Ale RAZWIEDUPR, czyli soldateska z komunistycznymi korzeniami, będąca polityczną emanacją polskojęzycznej wspólnoty rozbójniczej, też nie ma żadnych zahamowań, podobnie jak i żydowskie lobby, toteż na naszych oczach odżył sojusz „Chamów” z „Żydami” – oczywiście na zgubę historycznego narodu polskiego, który cierpi na permanentny kryzys przywództwa.

  Stanisław Michalkiewicz

  źródło: michalkiewicz.pl

 8. K.C. said

  Obserwując obecną scenę polityczną po wygranej PiS ,na których głosowałem widać wyraźnie , że z powodów koniunkturalnych a także może zasadniczych ( przecież faktyczne PiS to socjaldemokraci) unikają za wszelką cenę współpracy z Narodowcami nazwijmy to szeroko. Przypomina mi to rządy Kiereńskiego w Rosji tuż przed bolszewicką rewolucją. Otóż polityk ten aby nie wzmacniać prawicy szeroko rozumianej (sam będąc socjaldemokratą) dla równowagi tolerował Lenina i partię bolszewicką.
  A mógł rozpędzić ich kilkoma pułkami wiernych sobie wojsk. Do czego to doprowadziło wszyscy wiemy. Tak samo postępuje niestety PiS tolerując marsze wszelkiej maści”kodów”, grając demokratów , a przede wszystkim obawiając się potępienia tzw.”zachodnich demokratów” jak to powiedział Premier Orban „OSZALAŁYCH UNIJNYCH EUROPEJCZYKÓW”. Być może jest to gra bo przecież wiadomo , że panowie Schetyna z P.O i Lipiński z PiS wywodzą się z tzw.”układu dolnośląskiego”
  PiS udaje , że Ruch Narodowy nie istnieje.
  Kto oglądał film „Pasja” Mela Gibsona ten widział w pierwszych fragmentach filmu co zrobił Pan Jezus z pełzającym wężem-jednym zdecydowanym tąpnięciem zmiażdżył jego głowę . Przesłanie jest chyba czytelne i jasne!!!!!!!!!!

 9. Niech nas Dobry Bóg ma w opiece, bo ciężkie czasy idą dla Polski said

  Odżył sojusz „Chamów” z „Żydami” na zgubę historycznego narodu

  http://www.piens.pl/sm-odzyl-sojusz-chamow-z-zydami-na-zgube-historycznego-narodu/

 10. Marek said

  Rzepliński wyglądał dzisiaj tak jakby ktoś go wcześniej odwiedził i pokazał jakieś
  papiery sprzed lat.
  Tak w ogóle to mamy do czynienia na razie z pełzającym zamachem stanu
  i przygotowaniem do siłowego przejęcia władzy w Polsce.

 11. lotos said

  Korupcyjna
  Organizacja
  Dywersyjna

  Prokuratura powinna podjąć działania. Ta hołota nie ma zezwolenia na manifestację. Jest noc, a oni wrzeszczą. Chamstwo polskojęzyczne na gościnnych występach w Polsce. Buraki wyrosły w śródmieściu bohaterskiej Warszawy.

 12. Stary Warszawiak said

  Tylko jedna drobna uwaga. To PO ma na etacie ” zawodowych samobójców”, a nie PIS i nie Narodowcy.
  Może ktoś podsumuje ile „samobójstw” było w czasie ośmioletnich rządów PO.
  Ad 6. Pan Lotos.
  Wprowadzenie stanu wyjątkowego mogło by spowodować interwencje w Polsce sił NATO – oczywiście przy pomocy unijnych
  mośków.

 13. Pan Marian ma absolutna racje….tylko ze wywalenie na pysk sedziow zdrajcow TK nie wystarczy. Sejm powinien rozwiazac Trybunal Konstytucyjny ..!!!..im szybciej tym lepiej. W przeciwnym wypadku PO-PiS tj. „postograglostolowa przestepcza szajka z przybuduwkami” wykonczy Polske. Trybunal Konstytucyjny to „lewarek” do wkladania w szprychy Sejmowi i zapobiegania kazdej rewolcie narodowej i odrodzeniu Suwerennej Polski. Zostal wstepnie zaproponowany juz 1983 tuz przed koncem Stanu Wojennego przez WRON. Zreszta WRON pracowal nad ta propozycja z Zydowska Frakcja „Solidarnosci”. Dopiero 1985 ustawa o TR zostala weszla w zycie gdyz byly opory ze strony Solidarnosci oraz gdy bylo wiadomo ze Sowiety sie juz koncza z chwila gdy wladze przejal Gorbaczow. W czasie Okraglego Stolu oczywiscie sprawa TR byla takze wazna gdyz dawala Sluzbom Wojskowym (SWI; gdyz oni decydowali o jej skladzie) przewage nad Ubecja i bedzie miala kontrole razie zlamania umow w Magdalence przez zydow, ktorzy pachali sie juz masowo na Salony Wladzy jako „bohaterowie” zrywu Solidarnosci. Tylko Panstwa Niepowazne ..kondominia i bantustany pozbawione suwerennosci maja te hydre w postaci TK. Sejm JEST NAJWYZSZA WLADZA USTAWODAWCZA a nie jakis „kontroler” w postaci TR. Zgodnosc ustaw z Konstytucja powinien orzekac jak kiedys tylko SAD NAJWYZSZY tylko ze wybierany w WYBORACH BEZPOSREDNICH a nie mianowany przez politrukow ..tak jak PREZYDENT !!!!!! KONIEC wladzy antypolskich elit partyjnych !!!!

 14. Kwal said

  Marian Kowalski: Sędziowie TK powinni wylecieć na zbity pysk, bowiem działają na szkodę Polski. Nie można pobłażać wrogom Ojczyzny…to jest dzisiejszego dnia najtrafniejszy komentarz. Należy otworzyć Berezę Kartuską…

 15. Prosze pamietac ze obywatel nie ma mozliwosci zaskarzyc antypolskiej ustawy (np 1066 !!!!!!!!!!! czy budzetowej) .bo od tego jest TR .”.sama w sobie instytucja ponad prawem…” Gdy nie ma TK to obywatel czy grupa obywateli ma prawo zaskarzyc kazda ustawe nawet do Sadu Rejonowego ktora przekaze ja z automatu do SN…i jezeli przekroczony jest liczba takich zaskarzen SN ma ja rozpatrzyc i przekazac do Sejmu do ponownego rozpatrzenia i poprawek…. To jest wladza wyborcow a nie durne referenda… My sie nie zgadzamy na antypolskie ustawy ..a partyjni poslowie robia co chca pod dyktando wrogow Polski !!!!

 16. #14, a jusci p. Kwai…..a na poczatek Montelupich w Krakowie.

 17. lotos said

  +12. Stary Warszawiak. Stan wyjątkowy wprowadzili w Paryżu i nikt tam nie interweniuje. Ach; fakt, że Paryż złodziejaszków od koryta nie odsuwa, a w Warszawa tak. Wściekłość mośków uzasadniona. Zakręcony jest szeroki odpływ kasy z Polski.

 18. Stary Warszawiak said

  Ad 17
  Pan Lotos
  Wprawdzie w Paryżu byłem ostatni raz siedem lat temu. Ale w pierwszym rzędzie rzuciło mi się w oczy, że co piąty, a może
  nawet co czwarty Paryżanin jest czarny, a w metrze ilość kolorowych przerastała moje wyobrażenie.
  No i Francuzi wprowadzili stan wyjątkowy po serii zamachów, a nie po odsunięciu od władzy części koszernych i ich wiernych
  pachołków. A odsunięcie żyda od „kasy” to super tragedia.

 19. Guru said

  Marian Kowalski to żydowski agent. Np. chwalił polskich najemników którzy za mamonę, posłuszni żydowskim rozkazom pojechali do Afganistanu zabijać i mordować bogu ducha winnych Afgańczyków i Irakijczyków. Kowalski starał się z tych zabitych i rannych pro-żydowskich najemników zrobić wielkich polskich bohaterów.

 20. Jan Ryś said

  TK – Dezerterzy komedianci którzy zajmują się tylko sobą, Polska wcale ich nie obchodzi. Tę farsę trzeba wreszcie przerwać bo stracimy wolność jak to wiele razy w historii bywało.

 21. Miś said

  &19 Guru
  Oszukujesz
  Nie mieszaj i nie siej tutaj bałamutnej propagandy . Celowo i świadomie wprowadzasz ludzi w błąd !!
  Kto ci za to płaci ?

 22. Marta said

  Pan Kowalski nie wiem czy jest zagorzałym katolikiem.Nie widziałam u niego żadnych oznak tego.No i oczywiście nie może mieć żony żydówki.”Bezemnie nic uczynić nie możecie „.Są to słowa samego Boga.Najlepiej wychodzi mu na wiecach na prezydenta trzeba czegoś więcej.

 23. Czołem Wielkiej Polsce said

  Panie Marianie, niech Pan będzie czujny. Jakiś niby-Kangur chce wydobywać węgiel na Lubelszczyźnie. Tam jest też węgiel ….bursztynowy. Proszę czytać. http://niezalezna.pl/77436-australijczycy-chca-wydobywac-wegiel-na-lubelszczyznie

 24. Guru said

  Bełkot KODomity usunięto. Admin

 25. Maryla Danuta said

  Lewacka żydokomuna uaktywnia się: i w TK – z Rzeplińskim i jego towarzyszach – planujących orzeczenie przed sprawą , i w Korupcyjnej Organizacji Dywersyjnej na czele z alimenciarzem, i nowoczesna z Petru – szykującym się na prezydenta, i Schetyną startującym co najmniej na stanowisko generalissimusa – póki co swoich Popaprańców i jeszcze różnych judaszów zachęconych fałszywymi srebrnikami od Sorosa !!
  Może jednak musimy wszyscy Polacy wyjść na ulicę i tę lewacką szumowinę przepędzić, bo oni walczą o koryta, a nie o Polskę !!
  Polska wg tych „walczących” miała wkrótce być wg zdania ministra PO – z taśm „h,,. d,,, i kamieni kupa” ale jeszcze mieli się obłowić, bo Polska dla nas Polaków jest Ojczyzną, a dla tych bandziorów i aferzystów – to tylko krowa dojna – z której jeszcze byłoby co wydoić /lasy, ziemię, sprzedać kopalnie i co tylko jeszcze by się udało/ !!!
  O to te złodziejskie gangi walczą !!! Nie możemy im pozwolić zniszczyć naszej Ojczyzny !! Jak im nie odpowiada, to nikt ich nie trzyma – mają jeszcze obywatelstwo swojego rodzinnego kraju, a ukradzione od Polaków nazwiska – możecie zmienić z powrotem na swoje rodowe – chętnie was pożegnamy i nie kalajcie polskich nazwisk – swoją żydowską pazernością i zakłamaniem !!!

 26. lotos said

  Panie Marianie! Proszę szykować polskie szwadrony patriotyczne do obrony ziemi lubelskiej. Ciemnoskóra armia szarańczy ma tamtędy przechodzić. http://niezalezna.pl/77466-financial-times-ostrzega-muzulmanscy-imigranci-wkrotce-przejda-przez-polske

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: