Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ukraińcy mentalnie przygotowani do ataku na Polskę.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-09

Grzegorz Braun zapowiada rychły konflikt na linii Polska – Ukraina. Konflikt ten zgodnie z założeniami animatorów międzynarodowej sceny politycznej powinien zakończyć się wojną polsko-ukraińską.
akcja_wisla1

Ukraińcy nacjonaliści w lutym 2014 roku wysunęli żądania terytorialne w stosunku do 19 polskich powiatów. Sprawa dotyczy min. Przemyśla, Sanoka i Chełma. W 2014 roku obawiano się podziału Ukrainy w wyniku wojny domowej.

Jeśli dojdzie do podziału Ukrainy, tysiące zwolenników Stefana Bandery i UPA z zachodniej Ukrainy będzie się domagać zwrotu ziem objętych akcją „Wisła”. Chodzi o część Bieszczad, wschodnią ścianę województwa lubelskiego i fragment Małopolski. Najbardziej zależy im jednak na Przemyślu i okolicy- pisał Fakt.pl

Obecnie podział Ukrainy stał się faktem. Suwerenna Ukraina dzisiaj już nie istnieje, a nacjonalistyczne nastroje wśród Ukraińców są mocno podkręcane. Wołodymyr Wiatrowycz szef ukraińskiego Instytutu Pamięci Narodowej (od 2 lat, a wcześniej szef Archiwum Bezpieczeństwa Ukrainy) cały czas od ukończenia studiów pracował nad wykreowaniem kultu OUN-UPA, z aprobatą dwu prezydentów Juszczenki i Poroszenki. Dzięki obecnemu prezydentowi kult ten stał się obowiązującym państwowym mitem szlachetnej walki o niepodległość, którego nie można mącić oskarżeniami o ludobójstwo czy jakiekolwiek zbrodnie, bo można zostać ukaranym. Powierzenie Wiatrowyczowi kierownictwa IPN po „Majdanie”, negacjonistowi ludobójstwa Polaków przez nacjonalistów ukraińskich, świadczy o tym, że zadaniem ukraińskiego IPN ma być skuteczne pilnowanie chwały UPA.

Kult OUN-UPA i szerzenie nacjonalistycznej ideologii to „zasługa” nie tylko Wiatrowycza, lecz wielu ukraińskich historyków i publicystów, także polityków, którzy drążą ukraińskie umysły od uzyskania przez Ukrainę niepodległości. Efekty propagandy proupowskiej są widoczne w rozmowach z Ukraińcami pracującymi i studiującymi w Polsce – są przekonani o bohaterstwie OUN-UPA, zaprzeczają popełnionym przez te organizacje zbrodniom albo je usprawiedliwiają rzekomo takimi samymi zbrodniami Polaków. Incydentalnie zdarzają się nawet pochwały rzezi wołyńskiej i zapowiedzi jej powtórzenia – nie mają wprawdzie istotnego znaczenia, ale pokazują istnienie skrajnie antypolskich nastrojów niepasujących do wykazywanego w sondażach ukraińskiej opinii społecznej pozytywnego postrzegania Polski.

Jak widać trwa praca nad mentalnym przygotowaniem Ukraińców do przyszłego konfliktu zbrojnego. Ich dziadowie nie mieli zahamowań. Dzięki odpowiedniej obróbce myślenia dzisiejsi młodzi Ukraińcy w wypadku wojny polsko-ukraińskiej prawdopodobnie nie zawiodą i zachowają się zgodnie ze specyficzną ludową tradycją.

na podstawie: www.kresy.pl

Ukraińcy mentalnie przygotowani do ataku na Polskę

Komentarzy 27 do “Ukraińcy mentalnie przygotowani do ataku na Polskę.”

 1. Endriu said

  To się muszą spieszyć z tą aneksją, póki starcza im jeszcze szmalu na naboje….

  Bankructwo Polski mniej prawdopodobne niż Chin albo Rosji
  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Bankructwo-Polski-mniej-prawdopodobne-niz-Chin-albo-Rosji-7336315.html

  „[…] Wenezuela, Ukraina, Egipt i Brazylia – co łączy te kraje? Wysokie rynkowe prawdopodobieństwo bankructwa. Jeśli w ciągu następnych 12 miesięcy którekolwiek z tych państw ogłosi niewypłacalność, nikt nie powinien być zaskoczony. […]”.

 2. Uważny Obserwator said

  Według wizjonerstwa Grzegorza Brauna:
  „Mentalnie Ukraińcy są przygotowywani do wojny z Polską, zgodnie z założeniami animatorów międzynarodowej sceny politycznej”

  To proszę zdefiniować dokładnie kim są ci animatorzy międzynarodowej sceny politycznej, wtedy odpowiem autorowi co myślę o jego obawach.
  Takie gadanie dla gadania, to wróżenie z fusów Pana G. Brauna.

  Czy do animatorów w w/w kwestii należy zaliczyć Rosję Putina?, bo jeśli tak, to mamy galimatias polegający na wspólnym interesie rozpieprzenia Polski przez USrAel, Niemcy, Rosję i całą resztę podporządkowaną tym hegemonom.
  Zatem pozostaje tylko wziąć różaniec w ręce i modlić się do Stwórcy o ocalenie.
  NATO jako pakt obronny pozostaje w tej sytuacji fikcją.
  Zaś „grupa wyszechradzka” choćby poszerzona o kilka innych państw nam nie pomoże, po prostu jesteśmy za słabi.

  Nie będę rozwijał wątku tzw. „animatorów” bez Rosji, bo to nie ma większego sensu, a spowodowałoby jeszcze większą absurdalność przywidzeń G. Brauna.

 3. Uważny Obserwator said

  Przestrzegam przed wszystkimi tymi, którzy mają ambicje wypowiadać się na każdy temat, czyniąc to w sposób niejako megalomański, uciekając się do metod nieprofesjonalnego dowodzenia.

 4. Trzesuaw Kistrzak said

  @3 – No cusz, waryjaci są w szędzie…

 5. TOS_72 said

  CO RAZ więcej głosów o przyspieszenie INTRONIZACJI CHRYSTUSA KRÓLA POLSKI nie na listopada 2016 wstępnie, a dalsza część lelum po lelum może później. Nieeee …Teraz w 2016 NA początek MAJA!

 6. @+@=@@ said

  „Zamość – największe osiągnięcie ukraińskiej architektury XVI-XVII stulecia”

  „Kraków – staroukraińskie miasto”

  „Biali chorwaci zbudowali cerkiew św. Jura na Wawelu”… mimo iż schizma wschodnia miała miejsce dopiero w XI wieku…

  W Bielsko-Białej wystawa…. ukraińskiego malarza Juliana Fałata.

  Komentować nie trzeba, a nie mamy tygodnia na wypisywanie każdej jednej bzdurnej pozycji z tej mapy…

 7. Kersowianka said

  Instrukcja z dnia 22.06.1990 r. banderowskiego UON do Ukraińców mieszkających w Polsce, ciąg dalszy sprawy ziem wschodniej Polski.
  Jak widać, sprawa jest w dalszym ciągu otwarta.

  http://dziennik.artystyczny-margines.pl/fragmenty-uchwaly-krajowego-prowidu-oun-z-22-czerwca-1990-roku/

 8. NoTak said

  Dostali od „Polski” 4 miliardy to teraz czas ja za te pieniadze zaatakowac.
  Eh!

 9. Valdi said

  ad. 6….i jeszcze: a jakiego króla mieli… – piękny taki amerykański!!!!.

 10. Lubomir said

  Coś wygląda na to, że gdy różni ‚nawiedzeni’ straszą nas Kijowem i Moskwą, Berlin rozciąga coraz liczniejsze macki na Polskę. Te macki to m.in. Deutsche Bank ‚Polska’ i Deutsche Bahn ‚Polska’, Volkswagen ‚ Polska’ i Man ‚Polska’, Mamy nawet Deutsche Post ‚Polska’ i niemiecki Remondis, z dodatkiem ‚Polska’. Wszak fikcję trzeba podtrzymywać, żeby Polacy nie obudzili się za wcześnie. Trzeba totalnie zająć Polskę. Wówczas los Polski, będzie podobny do losu bezbronnej muchy w pajęczynie. Niemcy przy pomocy islamistów skutecznie topią dwie bardzo ważne dla Europy nawy państwowe, Grecję i Włochy. Bez tych fundamentalnych dla Europy państw, Europa staje się kontynentem bez własnej tożsamości. Swoją tożsamość może narzucić jej każdy. Zarówno niemiecki marksista czy neonazista, jak i arabski jihadysta.

 11. pugnus said

  ad2#
  „To proszę zdefiniować dokładnie kim są ci animatorzy międzynarodowej sceny politycznej, wtedy odpowiem autorowi co myślę o jego obawach.
  Takie gadanie dla gadania, to wróżenie z fusów Pana G. Brauna….”

  A jednak sa tacy ,ktorzy wiedza o czym p. Grzegorz mowi!Co prawda ich handicap polega na tym ,ze widzieli oni w australijskiej TV wystapienie pewnego redaktora ( w jarmulce) pewnej niezwykle opiniotworczej gazety w Polsce ,ktory sie wyrazil ,ze gdyby w Polsce interesy pewnej nacji zostaly zagrozone, to wtedy poszczuje sie Ukraincow na Polakow- niemniej juz z samych obserwacji moznaby podoby wniosek juz samemu wysnuc…
  Tak wiec te „fusy” Brauna zawieraja pokazny ladunek prawdy!

 12. Moher49 said

  Chyba pan Braun trochę się pomylił. Uderzenie nie wyjdzie od województwa Podkarpackiego, tutaj są ludzie, którzy walki z UPA pamiętają. Tutaj żyje niewielu Ukraińców, wszyscy są infiltrowani przez policję i inne służby. Każdy ruch obcych jest śledzony. Tutaj mieszkają zwolennicy PiS, RN, chrześcijanie i patrioci. Policja, straż graniczna pilnuje tych terenów.
  Gorzej na zachodniej stronie kraju. Tam mieszkają w dużej ilości wysiedleni z Rzeszowszczyzny pociotki tych z UPA. Oni dogadują się, knują z Niemcami, to są źli ludzie, popierający zawsze PO i SLD. Zamieszkują dolnośląskie, zielonogórskie, zachodniopomorskie, pomorskie. Możemy być wzięci w dwa ognie.
  Naprawdę, nie możemy czekać z Intronizacją Chrystusa na Króla Polski aż do listopada.

 13. Grześ said

  Ot i Ukraina w dniu 2 maja 2014 r., metody skądś już znane (…) czyżby ciągle aktualne
  Zobacz, ale uwaga, zdjęcia drastyczne.
  Masakry cywilnych mieszkańców miasta Odessa
  https://pracownia4.wordpress.com/2014/05/07/masakra-na-ukrainie-jak-bandyci-mordowali-mieszkancow-odessy-w-domu-zwiazkow-zawodowych/

  dr Iwan Kaczanowski z Uniwersytetu w Ottawie przedstawia masakrę na Majdanie
  http://www.kresy.pl/publicystyka,wywiady?zobacz/dr-kaczanowski-dla-kresowpl-masakra-na-majdanie-byla-operacja-typu-false-flag

 14. superkorba said

  Ten portal jest coraz bardziej niepowazny publikujac i powolujac sie na artykuly ktore nie maja wiekszej wartosci. Ukraina, kraj ktorej armia i gospodarka jest w rozkladzie, ktory nie moze poradzic sobie z „zielonymi ludzikami” mialby prowadzic jeszcze wojne ofensywna z Polska. Pytam czym i z kim ?

 15. Trak said

  Już widzę oczami wyobraźni, jak Ukraińcy budują trwale swoją wspaniałą ojczyznę i rozwijają ją harmonijnie, uczciwie i na miarę marzeń a czego nie ukradną, to mają darmo.
  Tymczasem, zostali przeklęci za zbrodnie i Boża Pomsta się dokonuje na nich i ich potomkach, bo się dokonuje.

 16. Jan Ryś said

  Nie twórzmy sobie nowego wroga bo go nie ma. Pojedyncze wypowiedzi i incydenty zdarzają się wszędzie. Są nierozliczone rachunki krzywd ale trzeba je załatwiać na drodze dyplomatycznej a nie budować nowe barykady.

 17. Uważny Obserwator said

  ad11
  Jeśli polemicznym komentarzem wobec mnie kreuje się pan na obrońcę tezy G. Brauna, to zalecam najpierw posiąść umiejętność czytania ze zrozumieniem.

 18. Uważny Obserwator said

  Pugnus próbuje nam dowieść, iż jewrejom w Polsce dzieje się krzywda, dlatego une w odwecie napuszczą na nas Ukraińców.

  Ot! mędrek się znalazł…

 19. Uważny Obserwator said

  Powyższe, to dedykacja dla mędrkującego Pugnusa, może to wyleczy z bredzenia.

 20. Uważny Obserwator said

  Zdecydowana większość zawieruch wojennych jest dziełem światowego syjonizmu, z obowiązkowym udziałem religijnych sekt (islam-mahometanizm, talmud), a wszystko ku upragnionemu „Nowemu Porządkowi Świata”.
  W ramach New Word Order zostanie ludzkości podana do obowiązkowego wierzenia jedna światowa religia(nazwa na razie jest ukryta przez Iluminatów).
  Jeśli wszelkiej maści rusofobii bardzo chcieliby zmienić akcenty i włączyć w ten plan Rosję Putina, to tylko na zasadzie udziału jako tzw. „mniejszego brata”, czego bym sobie i bliźnim nie życzył.

  Wciąż dla mnie niejasne jest, co zrobią chińscy komuniści.

 21. Joe said

  „Zdecydowana wiekszosc zawiruch wojennych (i nie tylko…Joe) jest dzielem swiatowego syjonizmu”…Oto jak pieknie pan sobie sam odpowiedzial na wczesniejsze pelne watpliwosci pytanie…Dla chcacego itd…

 22. pugnus said

  ad18
  „Pugnus…… napuszczą na nas Ukraińców.
  Ot! mędrek się znalazł…

  Jeszcze jeden atak „ad personam” i moze pan juz sobie spokojnie zamienic swoja ksywke na …”Uwazny Obsrywator”!
  Bez odbioru….

 23. Ukrainska V kolumna w III RP nabiera SIŁY za pieniądze POLSKIEGO podatnika, said

  W okresie 2014 – 2015r przyjechało na stałe do III RP i pozostaje w niej NIE legalnie „nie-zauważalnych” 1.5 miliona Ukraińców przez polskie urzędy Polsce.

  Władze anty-polskiej „władza warszawki” PO-PSL-SLD legalnie wpuścili na teren III RP DODATKOWO w tym okresie 66 tysięcy Ukraińców do osiedlenia się w Polsce NIE mając na to podstaw prawnych wbrew prawom emigracyjnym ustanowionym w Polsce, gdyż oni NIE kwalifikuja się jako „AZYLANCI” gdyż rząd Polski oficjalnie uważa, że nikt na Ukrainie rządzonym przez rezuna Poraszonkę nie jest prześladowany politycznie.

  Co ciekawego to ta rzekoma „polska władza” w Warszwie UDAJE że NIBY sprzyja przesiedlaniu się etnicznym Polakom i ich potomkom, których „odjechała” granica Polski w 1944 roku jako decyzja MASONÓW Roosevelta, Churchilla i Stalinaco jest NIE prawdą, że tym Polakom pomaga, a pieniądze polskiego podatnika dla tych Polaków przeznaczyli prawie w całości na dalsze SPROWADZANIE Ukrainców do Polski w pierwszej kolejności.

  Nie ma tym ANTY-polskim WYBRYKOM co się DZIWIĆ, skoro pro-banderwscy zarządcy PiS zrobili obecnym Marszałkiem Polskiego Sejmu, UKRAIŃCA z polskim obywatelstwem z Przemyśla, Marka Kuchcińskiego.

  Rozwydrzona „władza warszawska” z okresu zarządów Tuska/Kopacz wydała polecenie, aby DEPTAĆ ustanowione prawo emigracyjne w Polsce, a teraz rządzacy PiS rojący się od UKRAINCÓW z polskim obywatelstwem są wyjątkowo przychylni SZTURMUJĄCYM milionom ukraińcom na Polskę.

  „Władza warszawska” w III RP DEPCZĄC procedury prawne WYMUSIŁA na polskim PODATNIKU, aby ten utrzymywał w dalszym ciągu 23 tysiące ukraińskich tzw. „studentów” czyli opłaca im w 100% zamieszkanie, naukę w Polsce + każdemu ukraińskiemu studentowi WYPŁACA miesięcznie stypendium w gotówce 1200 złotych miesięcznie + płaci w 100% ubezpieczenia zdrowotne !
  Ukraincy stali się UPRZEWILIJOWANI finansowo w Polsce dlatego są tym ZACHĘCANI przez PiS aby robili najazd na Polskę, czyli tak jak ISLAMISCI prą ze swoim njazdem na Niemcy lub Szwecje zarządzana przez żydostwo, które tam przejęło władze rozdając tym islamistom forse niemieckiego lub szwedzkiego podatnika.

  Ponadto przestępcza „władza warszawki” Tuska/Kopacz OKRADŁA polskiego podatnika sprowadzając pond 5 tysięcy rannych banderowców ukraińskich z anty-polskiego „prawego sektora” którzy są leczeni w Polsce na KOSZT polskiego podatnia !

  To hodowanie V kolumny ukraińskiej na polskim garbie za pieniądze polskiego PODATNIKA jest ZAKAMUFLOWANE czyli UKRYTE w budżecie państwowym.

  Polski podatnik jest OKRADANY przez rozwydrzoną rządzącą obecnie sitwę PiS zarządzana przez krajowego SYMPATYKA ukrainskiego banderyzmu Jarosława Kaczyńskiego & spółkę anty-polskich uległych wataszków wobec UE i wobec żydowskich neokonów z Waszyngtonu jak B.Szydło, Macierewicza i Waszczykowskiego, który ZAPROSIŁ „komisje wenecką” wspierającą SABOTAŻ Polski organizowany przez KOD żyda Kijowskiego i sprzedawczyka Petru będącego też na żołdzie żyda G.Sorosa z New Yorku.

  Obecny rzad PiS oprócz tego, że BIERZE pożyczki zagraniczne od Niemców, aby potem mógł ROZDAWAĆ 1 miliard EURO przez prezydenta A.Dude jak jego zawołają do Kijowa, ton od razu tam leci i przywozi w prezencie miliardy rzezimieszkom żydo-ukraińskim jak dla zabijaki Poroszenko, który razem ze swoimi kuplami to rozkradają w Kijowie transferując to chyba do Izraela, który nikomu NIGDY nie powie ile każdy żyd UKRADŁ . . .

  Do tego wszystkiego w Polsce ŻERUJE Zwiazek Ukrainców w Polsce na głupocie i BIERNOŚCI polskiego społeczeństwa nie sprzeciwiającemu się wyłudzaniu pieniędzy podatnika na budowanie V ukraińskiej kolumny w Polsce.

  Ponad to tzw. „rząd warszawski” KRADNIE pieniądze polskiego podatnika na opłacenie WYNAJĘCIE bardzo DROGICH lokali i ośrodków NAZIOLI ukraińskich w całej III RP, a w tym też samym centrum Warszawy, jak na przykład ten na ul. Nowy Świat 63, którzy tam zorganizowali swoja MELINE, aby organizować tam swoją milionową V ukraińską kolumnę w Polsce:

  AKTYWIŚCI Centrum Ukraińskiego:

  Inny aktywista młodzieżowy Centrum Ukrainskiego:

  To wszystko świadczy o tym, że państwo polskie pod zarządem PiS całkowicie SKAPITULOWAŁO wobec aktywności neo-banderowskiej w Polsce i ich komórki te działają zupełnie jawnie i bardzo NACHALNIE.

  Studiujący w Polsce masowo SETKAMI TYSIĘCY przetransferowani Ukraińcy do III RP przechodzą systematyczne specjalnie szkolenia w celach organizowania propagandowych banderowskich akcji. Po przejściu takiego DOKSZTAŁTU ci co sie troche poduczyli języka polskiego są MASOWO zatrudniani jako UPRZYWILIJOWANI w polsko-języcznych mediach jako jedyni CENZORZY forumów internetowych usuwających pro-polskie opinie i komentarze POLSKICH internetowców.

  Ich działalność jako dodatkowy zarobek zwłaszcza w NIEMIECKICH polskojęzycznych mediach koncernów kapitałowych w ramach grupy Verlagsgruppe Passau lub forumach nawet tych teortycznie „profesjonalnych” czasopism NIEMIEKIEGO koncernu „Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. jest bardzo WIDOCZNA po bardzo AGRESYWNEJ PRO-banderowskich JEDNOLITYCH komentarzach, którą KARMIĄ ukraincy zanający dobrze język polski w celu KOŁOWANIA pro-banderowskiego opinii publicznej w Polsce.

  Te oznaki ukraińskiej V kolumny w Polsce są lekceważone przez służby, które biorą pieniądze polskiego podatnika, które powinny stać na straży polskiego interesu narodowego i Państwa Polskiego.

  Na dodatek tego wszystkiego rządzący PiS zrobił ponownie PRZEWODNICZACYM Sejmowej Komisja Łączności z Polakami za Granicą akurat UKRAIŃCA z polskim obywatelstwem Michała Dworczyka:

  https://apd.uw.edu.pl/diplomas/116518/

  który zastąpił BYŁEGO „polskiego posła” też UKRAINIECA banderowca Mirona Sycza z Elbląga, który jest synalkiem rezuna „żołnierza UPA-UON”.

 24. Miś said

  „My polskim sobakom (psom) zrobimy drugi Katyń”

  To słowa Dmitrija Jarosza – byłego przywódcy “Prawego Sektora” w rozmowie z Olegiem Tiahnybokiem – przywódcą partii “Swoboda”.

  Czytaj w:
  https://marucha.wordpress.com/2016/03/10/my-polskim-sobakom-psom-zrobimy-drugi-katyn/

 25. Miś said

  „Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie.”

  Czytaj w:
  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

 26. Joe said

  Jeszcze raz do Was pisze ..ze upainskie scierwo bylo doskonale zorganizowane juz w latach 60-tych ubieglego stulecia.Mieli swoich sponsorow w Kanadzie i prawdopodobnie Gomolka o tym wiedzial bo bal ich sie jak ognia.Tylko Jaroszewicz ich tapil za co POtem zaplacil.To cyngle we wszystkich czynnosciach „weekendowego samobojcy”,stad te POsadki.

 27. Ukraińcy OPANOWALI polską policję i nią TRZĘSĄ, said

  @ wpisu 25 Miś „„Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie.”

  Jeśli chcesz się dowiedzieć jak UKRAIŃCY rozepchnęli się w „polskiej” policji i nią faktycznie rządzą, szarogęszą i ja OPANOWALI to przeczytaj sobie artykuł z dnia 2014-11-14 (piątek) pt.

  „Ukraińcy w polskiej policji”

  kliknij link: https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

  Oto poniżej przekopiowany FRAGMENT tego artykułu:

  UKRAIŃCY zamieszkali w Polsce są NAJLICZNIEJSZĄ grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji.

  W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 roku, z tradycjami banderowskimi UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców.

  Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach. W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszość ukraińska, która chętnie wstępuje do lokalnej szkoły policji, bo szczególnie upodobali sobie zawód policjanta w Polsce. Być może do podejmowania tego zawodu nakłania ich bardzo aktywny i agresywnie działąjący Związek Ukraińców w Polsce.

  Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim.

  Faktycznie w obecnej „polskiej” POlicji rządzą Ukraińcy po czystce zrobionej w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska.

  Dzięki temu generalnie Ukraincy są bardzo wpływowi w III RP/PRLbis. To ci teoretycznie „polscy POlicjanci” ale faktycznie Ukraińcy tak bardzo nienawidzą polskiej biało-czerwonej flagi i zwalczają zajadle świętowanie przez Polaków Święta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada.
  . . . . itd.

  X X X X X X X

  Pytam:
  Jak się POZBYĆ, usunąć ukraińców z polskiej policji ?
  Jaki faktyczny procent jest ukraińców w polskiej policji, jak to sprawdzić ?

  Z cała pewnością należy ZLIKWIDOWAĆ Wyższą Policji w Szcytnie i ją gdzieś przenieść w inne miejsce w Polsce tam gdzie NIE ma tak licznej ukraińskiej populacji w Polsce. Po przeniesieni szkoły w inne miejsce DOKŁADNIE sprawdzić kto jest kto przy werbowaniu nowej kadry w nowej szkole.

  ANTY-polska władza żydowska po 1991 roku w Warszawie wyhodowała następnego po żydach WEWNETRZNEGO WROGA Polaków czyli ukrainców z polskim obywatelstwem.

  Na dodatek Tusk i Kaczyński razem z Macierewiczem dokonali SABOTAŻU i sprowadzili w ostatnich latach do Polski ponad 2 miliony rasowych banderowców ukrainców z gównianej bandyckiej ukrainy, którzy utworzyli V kolumnę w III RP wspierani przez żydów i niemców !

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: