Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Waszczykowski: „Polska wywiąże się z obowiązku relokacji uchodźców”

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-09

Minister Spraw Zagranicznych Witold Waszczykowski podczas wizyty w Rzymie, udzielił wywiadu włoskiemu dziennikowi Corriere Della Sera. Szef MSZ po raz kolejny stwierdził niemal jednoznacznie, że Polska przyjmie tzw. uchodźców. Jedyne zastrzeżenie, to że nasz kraj wpuści ich ‘’pod pewnymi warunkami”.

Waszczykowski: "Polska wywiąże się z obowiązku relokacji uchodźców”

W poniedziałek szef polskiej dyplomacji spotkał się w Rzymie z ministrem spraw zagranicznych Włoch Paolo Gentolim. Jak donosi największa włoska gazeta Corriere Della Sera, spotkanie dotyczyło głównie tematu imigrantów. Po spotkaniu Waszczykowski udzielił jej dziennikarzom wywiadu, w którym stwierdził, że Polska przyjmie imigrantów jeśli spełnione zostaną następujące warunki:

„Po pierwsze, nie przyjmiemy migrantów zmuszonych do przyjazdu do nas wbrew ich woli.

Po drugie, będą musieli udowodnić swoją tożsamość, a po trzecie – nie mogą stanowić żadnego zagrożenia dla naszego bezpieczeństwa. Jeżeli więc będziemy mieli dostęp do punktów identyfikacji na Lampedusie czy w Grecji, by móc dokonać selekcji, przyjmiemy ich– stwierdził szef polskiej dyplomacji.

Wypowiedź Waszczykowskiego potwierdza obawy znacznej części Polaków, iż strategia PiS-u w sprawie imigrantów, od tej jaką przyjmowała PO, różni się jedynie narracją. W przypadku PO była ona bezkrytyczna, w przypadku PiS-u – zakrawa o mydlenie oczu. Jak nie trudno się domyślić, skutek takiej strategii będzie ten sam – Polska przyjmie imigrantów.

W dalszej części wywiadu Waszczykowski stwierdza min. że „Polska w sposób szczególny jest zagrożona przez imperialistyczne ambicje Rosji”.

źródła: Corriere Della Sera, interia.pl

Mat.M

za: http://narodowcy.net/index.php?option=com_k2&view=item&id=6291%3Awaszczykowski-polska-wywiaze-sie-z-obowiazku-relokacji-uchodzcow&Itemid=1638

Komentarze 44 do “Waszczykowski: „Polska wywiąże się z obowiązku relokacji uchodźców””

 1. Wuj said

  Zagrozenie z Rosji. Smiechu warte, a moze z Marsa? Oj krotka ta koszerna smycz.

 2. Lelkumpolelkum said

  Proste te bydlo ktore nami rzadzi.Nic dobrego dla POLSKI nie zrobi.Rzadza nami koszerne bydlo lub szabes goje.Ktore za pieniadze Judaszowe Zrobia wszystko wszystkim.POLACY zrozumcie to wrescie

 3. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Lelkumpolelkum.
  Czesc z Polakow to rozumie, choc na razie jest to mniejsza ich czesc.
  Glowny problem, to jak powiadomic reszte, ta wiekszosc,
  o tym co sie naprawde dzieje?
  Nasuwa sie w zwiazku z tym pytanie, czy ta wiedza moze cokolwiek zmienic?
  I nastepne, czy ludzie chca o tym wiedziec?
  Probowalem cos z tym zrobic i niestety, slabo mi idzie.
  Moze ktos ma jakis pomysl, jak wstrzasnac tymi nieuzywanymi od lat mozgami?

  „Wprawdzie nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy – ze swego rozumu.”
  François de La Rochefoucauld.

  Konkludujac:
  Wyglada na to, ze Polacy maja do wyboru dzume lub cholere.

  Zawsze tez pozostal jeszcze Bog.
  Wiadomo, „Jak trwoga to do Boga”.

 4. Analityk said

  @Antoni Nadstazik

  Pan Bóg uczy delikatnie, powoli i cierpliwie a diabeł, szybko i boleśnie oraz każe sobie jeszcze płacic.
  Jak islamiści zaczną napadać, gwałcic i zabijać to wtedy ten głupi motłoch w Polsce sie ocknie i bedzie winić rządzących.
  Każdego z tych rządzących jak Waszczykowski trzeba na KOPACH pogonic i tepić na każdym kroku. Oni stanowią zagrożenie dla bezpiecznego życia Polaków w Polsce.

 5. adam ryglowski said

  Waszczykowski – I WSZYSTKO JASNE !!!

 6. Kapsel said

  Ale mam Talent !

 7. Henryk said

  Nachodźców, nachodźców, a nie uchodźców. Ciągle te same błędy robią ogłupione ludziska. Polska ma swoje duże problemy niech te watahy analfabetów i nierobów walczą o swoje ojczyzny a ne żerują na innych społeczeństwach. Już żydostwa dosyć mamy.

 8. solkraken said

  Waszczykowski lęka się strategicznego sojusznika USraela???
  http://www.newslon.com/us-and-russia-in-partnership-over-syria/
  a dlaczego z nimi nie współpracować?!?
  https://sk.ru/news/b/articles/archive/2016/02/15/russia-israel-eye-cooperation-in-hitech-agriculture.aspx
  – zamiast polskich jabłek mają teraz aszkeNAZIstwoskich konsultantów od kibuców :(((

 9. zydozerca said

  pierwszej kategorii c..el kraj ośmiesza z rządem zer
  pajac Maliniak i marionetki w roli wschodzących gnwiazd operetki „Zemsta nietoperza”
  świętojebliwe PISdzielce -razem z klechami i Fernandelem trzeba zakopać was pod Wawelem

 10. zydozerca said

  pierwszej kategorii c..el kraj ośmiesza z rządem zer
  pajac Maliniak i marionetki w roli wschodzących gwiazd operetki „Zemsta nietoperza na rozkaz papieża”
  świętojebliwe PISdzielce -razem z klechami i Fernandelem trzeba zakopać was pod Wawelem

 11. Valdi said

  Waszczykowski – rusofob – ukrofil, i cała ta „elita” pisowska nic dobrego nie zrobi dla POLSKI.
  To jest PO – bis!!! – tylko trochę inaczej, mnie nie zaskoczyli.

 12. someone said

  Ale sie sowieciarzy nazlatywalo:)

 13. MIś said

  A w Polsce, jak zawsze, do wyborów jedno, po wyborach rozmiękczanie, rozmiękczanie, zastaw się a postaw, bo Polak mądry po szkodzie
  A gdzie to odwoływanie się do narodu, pytam, ta dobra zmiana

  „Naród, który traci pamięć przestaje być Narodem – staje się jedynie zbiorem ludzi, czasowo zajmujących dane terytorium.” – Piłsudski

 14. gość said

  Waszczykowski robi wszystko, żeby Polska zniknęła z powierzchni ziemi. Świadomie sieje wrogość do sąsiada, jakim jest Rosja. Sprowadzi tutaj wojska amerykańskie, którym nie trzeba dodatkowej dawki nienawiści. Czy ktoś jest w stanie wytłumaczyć, dlaczego patriotyczne środowiska są atakowane i oskarżane o „zdradzieckie popieranie Rosji”? Mądre narody już to rozumieją, debilom wystarczy tylko podkręcać dawkę ogłupiacza. Premier V. Orban też był atakowany w niewybredny sposób. Węgrzy otumanić się nie dali. W polityce nie musi być miłości, ale dyplomacja i zdrowy rozsądek są nieodzowne. Prywatnie to pan Waszczykowski może jechać sobie do Moskwy i na Placu Czerwonym wrzeszczeć, że nie lubi Rosji i Putina, ale jako minister spraw zagranicznych nie ma prawa ciągle i bez powodu atakować państwo z którym sąsiadujemy. My, Polacy nie jesteśmy idiotami.
  Rosjanie, jak idiotów traktują naszych polityków, bo w milczeniu przyjmują ich wygłupy. Nie reagują. chociaż są prowokowani.
  WSTYD, panowie. Komu służycie, bo widać, że raczej nie Polakom, bo Polacy nie chcą ani nachodźców, ani wojny polsko-rosyjskiej, do której zmierzacie.

 15. Magdalena said

  „Jeżeli więc będziemy mieli dostęp do punktów identyfikacji na Lampedusie czy w Grecji, by móc dokonać selekcji, przyjmiemy ich”

  Waszczykowski jak zwykle…. odleciał 🙂
  Selekcja?
  Jak ma wyglądać, na czym polegać?
  Ten smagły pan na lewo, pani z dzieckiem w czarnym czadorze na prawo…
  A macie rampę, jak ongiś bywało???

 16. Magdalena said

  „Polska w sposób szczególny jest zagrożona przez imperialistyczne ambicje Rosji”

  No faktycznie!
  Skurwy/yny, naszych jabłek nie chcą żreć
  Imperialiści zafajdani!

 17. gość said

  Wyraźnie widać, że pan Waszczykowski ma obsesję na punkcie Rosji, a to niebezpieczne. Tak, jak Nowoczesna w każdej rozmowie atakuje PiS i Pana Kaczyńskiego, tak też pan Waszczykowski zawsze pamięta o ataku słownym na naszego sąsiada geopolitycznego. Bez względu na to, czego rozmowa dotyczy. Rosjanie na te zaczepki nie reagują. A kiedy kończy się ich cierpliwość i wypowiedzą się, natychmiast są newsy na wszystkich stronach i we wszystkich mediach w rodzaju: Rosja krytykuje politykę Polski.
  Na tym polityka nie polega, panowie. Komu zależy na niepokoju w naszej okolicy i w naszym domu? Dlaczego media milczą o wypowiedzi pana Waszczykowskiego, że przyjmiemy nachodźców? Dlaczego wszystkie ruchy i organizacje narodowe opluwacie i kłamiecie na ich temat? Czy dlatego, że na razie Rosja jest jedynym państwem, które skutecznie się broni przed banksterką i fundacjami wyniszczającymi narody?

 18. gość said

  Jaki mamy obowiązek? Wobec kogo? Obowiązek, to zawarta umowa! Kto z kim się umawiał? Kiedy? Dlaczego Polacy o tym nie wiedzą? Komu służycie, panowie? Komu zależy na rozlewie krwi na terenie Polski? Bo do tego zmierzacie. Dlaczego milczycie o Ustawie 1066? Czy dzicz w niemieckich mundurach ma do Polski wejść, jako przyjazna armia zaproszona przez rząd? Czy widział pan minister film dokumentalny „Ukraina.Maski rewolucji”, produkcji francuskiej o niewinnej Ukrainie?
  Bardzo ugodowi Szwedzi stracili cierpliwość i zrozumieli w jaki sposób zostali wykorzystani. Europa się budzi, a Polakom podkręcają dawkę eteru, żeby w narkozie trwali. Zmienił się tylko anestezjolog. Szkoda.

 19. gość said

  Oto najlepszy dowód, jakim jesteśmy „partnerem” dla USA. To są skutki nie tylko wcześniejszego robienia „łaski”, ale teraz robimy ją w tempie przyśpieszonym. Obudźcie się, Polacy. Tacy jesteśmy niezależni. 😦http://wpolityce.pl/polityka/284431-amerykanie-coraz-nachalniej-naciskaja-polskie-wladze-w-sprawach-wewnetrznych-i-sa-nam-niezbedni

 20. Valdi said

  ad.12. Someone, jacy sowieciarze? – sowietów już nie ma. Za to mamy takich jak ty: rusofobów i ukrofilów – równie niebezpiecznych, bo na smyczy usraela!.

 21. Grześ said

  Bank Gospodarstwa Krajowego może wybudować 3 tys. tanich mieszkań czynszowych! „To nowy program rządowy” !

  http://wpolityce.pl/gospodarka/284442-bank-gospodarstwa-krajowego-moze-wybudowac-3-tys-tanich-mieszkan-czynszowych-to-nowy-program-rzadowy

  Czyżby dla emigrantów islamskich?

 22. gość said

  http://niezalezna.pl/77396-szwedzki-biznes-na-uchodzcach-fortuny-na-niszczeniu-wlasnego-kraju

 23. gość said

  Nawet 1 mln Ukraińców może dostać „500 złotych na dziecko”

  Obecna średnia płaca na pogrążonej w kryzysie Ukrainie wynosi 860 złotych brutto, a minimalna – 180 złotych. Tak niskie wynagrodzenia skłaniają Ukraińców do masowych wyjazdów za granicę, w tym przede wszystkim do Polski. Nie ma już chyba miasta ani nawet małej miejscowości w której by nie pracowali. Przyciąga ich do naszego kraju podobna kultura, język, bliskość geograficzna i oczywiście wyższe wynagrodzenia. Nie wyróżniają się przy tym szczególnie – często przypadkowo stykając się Ukraińcem, odróżnimy go tylko po charakterystycznym akcencie. Zezwolenia na pracę są im masowo wydawane przez Wojewodów. Zgodę na pobyt czasowy z kategorią karty pobytu z pełnym dostępem do rynku pracy mogą uzyskać nawet w 3-4 tygodnie, bez żadnych problemów ani złożonych weryfikacji. Polska nie chroni specjalnie swojego rynku pracy. Z tego powodu, takich pracowników zza wschodniej granicy przebywa już w Polsce nawet 1-2 milionów i uzupełniają oni miejsca pracy młodych Polaków którzy wyjechali do Anglii, Niemiec, czy Norwegii.

  Jak się jednak okazuje, ustawa wprowadzająca program „Rodzina 500+” „O pomocy państwa w wychowywaniu dzieci” pozwala na przyznanie im 500 złotych na dziecko miesięcznie. Warunkiem będzie jedynie karta pobytu czasowego oraz zamieszkiwanie rodziny na terenie Polski. Wyjaśnia to Par. 2 ust. 2 pkt. 2 i 3 ustawy:

  Czytaj całość:
  http://500pl.pl/1-mln-ukraincow-moze-dostac-500-na-dziecko/

 24. Moher49 said

  Jeszcze nigdy Europa tak się nie upodliła jak w teraźniejszych czasach. Wszystkie europejskie rządy i polski MSZ także zdradzają swoje narody i służą obcym. Szczytem upodlenia są konszachty z muzułmańskim premierem Turcji. Przecież wiadomo, że on umów nie dotrzyma. Tylko bomby i napalm może nas obronić.

 25. pik_ador said

  To jest rozdawnictwo, niekoniecznie przyjaznym nam ludziom ale z naszej kieszeni. To wyjaśnia, dlaczego Pani premier nie mówi o Polakach, ale o obywatelach. Może to drobiazg, ale mnie zawsze razi. Przecież, jeśli ktoś ma obywatelstwo, to jest Polakiem. Chyba, że…jednak NIE, bo pozostaje przy swojej narodowości.

 26. K.C. said

  Pan minister Waszczykowski jak kameleon zmienia zdanie w zależności od sytuacji,okoliczności i rozmówcy. Kilka lat temu podczas rozmów w Radiu Maryja deklarował bombardowanie Libii przez polskie lotnictwo, gdyż jego zdaniem mieliśmy jako Polska mieć w tej angielsko-francusko-amerykańskiej akcji niszczenia dyktatury Kadafiego jakiś strategiczny interes ?. Owszem Kadafi był dyktatorem, jednak za jego rządów nie było mowy o przechodzeniu imigrantów przez Libię. Doskonale dogadywał się z Berlusconim w tej sprawie. Co przyniosła nam tzw.”wiosna arabska”.Za czasów Hafeza El Asada w Syrii i reżymu Saddama w Iraku ,Chrześcijanie mieli spokój i pełną swobodę wyznania. Zastanówmy się jakie to państwo z Bliskiego Wschodu stoi za tą tzw.”rewolucją”.
  Patrząc na działania Pana Ministra a właściwie brak zdecydowanych działań w interesie Polski i Polaków (np.sprawa nie odwoływania ambasadora Schnepfa z USA) zastanawiam się do czego zmierza PiS ?. Być może prowadzi Nas ” na rzeź ze znieczuleniem” jak to ujął kiedyś znany felietonista Pan Michalkiewicz.

 27. errratyk said

  23) To jest po prostu skandal, dawać obcokrajowcom z kartą na pobyt czasowy 500zł!! Już się we mnie krew gotuje!!!To perfidnie zaplanowana depolonizacja. Śmiejemy się ze Szwecji, nie widząc tego że trwa na nasze ziemie taki sam najazd…

 28. ulazmt said

  Kiedy minister Szymański na samym początku rządzenia zapytany czy Polska przjmie imigrantów powiedział że musimy. Za kilka dni widocznie musiał na to pytanie odpowiedzieć że nie. prawdę powiedział na ppczatku. Mogę Mu wspòłczuć to jest skandal o którym trzeba mówić bo kłamstwo wyborców nie popłaca.

 29. Kontra said

  „Polska wywiaze sie z obowiazku relokacji uchodzcow”.
  Jakiego obowiazku?
  Polska ma obowiazki w stosunku do Polakow a nie tzw uchodzcow.
  Kto taki obowiazek przyjal a kto go narzucil?
  Czy ten Waszczykowski nie moze brac przykladu z Orbana i Fico i raz wyraznie powiedziec, ze zadnych imigrantow nie przyjmiemy.
  Niech bierze ich sobie Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie i inne kraje z tamtego regionu.
  Dlaczego o tym nie mowi Waszczykowski.
  Inna sprawa to ciagle szczekanie Waszczykowskiego na Rosje.I po co?
  Inny problem to banderowska Ukraina gdzie topimy kase i mamy ja kochac,
  ale to jest bez wzajemnosci.

  Jaki kraj jest silny.
  Taki ktory ma slabych sasiadow.

  Mam nadzieje (slaba), ze p. premier Szydlo wreszcie wymieni tego amatora Waszczykowskiego na kogos, kto moglby stawic czolo naciskom sil zewnetrznych.
  Ale czy PiS ma kogos kompetentnego?

 30. pik_ador said

  Pan profesor Legutko był na giełdzie nazwisk. Jest mądry i stanowczy, co pokazał w PE. Pewnie jest jakiś cel w tym, abyśmy mieli kogoś w MSZ, kto je z ręki możnym świata i chętnie idzie z zamkniętymi oczami na smyczy za panem, który go prowadzi.

 31. someone said

  Ad 20 Valdi@ „ad.12. Someone, jacy sowieciarze? – sowietów już nie ma. Za to mamy takich jak ty: rusofobów i ukrofilów – równie niebezpiecznych, bo na smyczy usraela!” – mylisz sie sowieciarzu.Traktuje ciebie,banderowcow jak i zydow na rownej linii.

 32. Uważny Obserwator said

  To, że Waszczykowski to h.j do lania było oczywiste na długo przed tym, kiedy został MSZ , po prostu rząd Beaty Szydło szydełkuje według wzorca narzuconego nam przez światowe żydostwo.

 33. tiro said

  komentarze znalezione w sieci:
  „seti 9 marca 2016 at 00:55
  1. Problem mozna bylo juz dawno rozwiazac – uciac dzialalnosc usraela niszczacego najemnikami Syrie od 2011r…..

  2. Skasowac organizacje nawolujace to emigracji afrykanczykow do EU.

  3. Wlasnie „ustalono” zalew europy afrykanczykami – jak Turcja wejdzie do EU to granice SIE OTWORZA DLA WSZYSTKICH

  2

  0
  Odpowiedz
  myślący 9 marca 2016 at 06:31
  Dni nielegalnej imigracji dobiegły końca, to fakt. Plan islamisty Erdogana jest bowiem prosty: UE znosi wizy dla obywateli Turcji. Turcja odczekuje chwilę i każdemu dzisiejszemu nielegalnemu emigrantowi wydaje paszport Turecki pod warunkiem natychmiastowej „wycieczki” do UE. Islamizacja rusza pełną parą, po chwili zaczyna się Dzień X. Tusk z Merkelową – zdrajcy cywilizacji – właśnie dopuścili się zbrodni na skalę kontynentalną. A banda głąbów dokoła wierzy w sukces. Jak można wierzyć, że kłamcy, lewacy oraz idiotki odniosą jakikolwiek sukces z wyrachowanymi islamistami, jak Erdogan.”

 34. Julka said

  Waszczykowski (zarówno jak i sam szeryf) chodzi na pasku USraela widząc tylko „imperialistyczne ambicje Rosji”, chociaż faktycznie ich nie widać. Nie wadzą mu imperialistyczne poczynania USraela, co to, to nie. Imperialista w globalnym świecie ma być jeden.
  „Ograniczenia” dla nachodżców : 1/ przyjadą ci, których nikt inny nie zechce i nie będą mieli gdzie wrócić, 2/świadomość imigrantów ewoluuje i jakiś tam papier-legitymację pewno mieć będą, w końcu pośrednicy nie pracują za darmo a i Turcja papier może podstemplować, 3/jak Waszczykowski to praktycznie widzi? Czy to nie będą oświadczenia nachodżców, że nie są zagrożeniem? A może trwałe i widoczne inwalidztwo czyniące niezdatność do arbajtu u Makreli?

 35. Lubomir said

  No i czemu ta załgana Merkel wciąż mąci i kręci, że to jej polityka z tymi Syryjczykami, a nie powie wprost, że wykonuje polecenie Netanyahu?. Izrael żąda żeby terytorium po rozbitej Syrii. zostało opuszczone przez Syryjczyków. Tylko tyle i aż tyle. Polska nie ma żadnych interesów w tym, żeby unicestwiać kolejne państwo Bliskiego Wschodu. Parzykawa i popychadło Merkel, chce pogrążać Syrię I Kraje Niemieckie, niech robi to bez wciągania całej Europy. Polska nie chce nikogo likwidować. Zawsze staraliśmy się bronić słabych. Najlepiej o tym wiedzą Żydzi. Także ci mieszkający obecnie w Izraelu. Syria to biblijna ziemia chrześcijan. Tego dziedzictwa religijnego nie wolno opuszczać!.

 36. Maryla Danuta said

  Mam pytanie, czy nie trzeba przebadać p.Waszczykowskiego – pod kątem alschajmera, czy postępującej demencji starczej ?? I kto go upoważnił do decydowania za rząd i za Polaków ?? My chcemy żyć w kraju wolnym od gwałcicieli, od bandyckich gangów i nie chcemy we własnym kraju żyć w ciągłym strachu !! Wystarczająco dużo Polacy bali się za czasów Generalnej Guberni, a po wojnie w PRL-u pełnym NKWD i UBecji.

 37. XYZet said

  Uwazam ze odpowiednie warunki do przyjecia „najezdcow” muzulmanskich ma Suchocka.
  Rowniez Radek Sikorski w swoim palacu w Cholubinku obok Nakla k/Bydgoszczy.
  O Stoltzmanie z jego wielu nieruchomosciami w Polsce nie wspominajac.
  W zalaczeniu tylko link do „domku” Suchockiej. Trzeba jej przyznac ze ma ladny gust.

  https://wirtualnapolonia.com/2016/03/05/coco-jambo-i-do-przodu-czyli-kobieta-z-wenecji/

 38. XYZet said

  Waszczykowski!
  Najpierw wywiaz sie ze swoich obowiazkow malzenskich a pozniej sprowadz polakow, ktorzy przymusowo znalezli sie poza granicami obecnej Polski.
  Co innego gledziles jak Radek Cie wywalil z MSZ a teraz zmieniles sie o 180 stopni i trabisz w jedna brukselska tube.

 39. Analityk said

  @Pik_ador

  Nie proszę pana! Nie każdy kto ma obywatelstwo polskie jest Polakiem. On jest jedynie obywatelem Polski, czyli zobowiązał sie, że będzie przestrzegał prawo obowiązujące w Polsce ale czy bedzie to jego wola i interes.

 40. Analityk said

  @Kontra

  Arabia Saudyjska, Emiraty Arabskie i inne kraje z tamtego regionu nie chcą tych imigrantów, gdyz według ich opinii jest to najgorszy kryminalny element niewykształcony, radykalny i niezrównoważony psychicznie, a na dodatek agresywny.
  Taka jest opinia przedstawicieli tych państw.

  PiS jakby chciał to na czele MSW postawiłby kogoś zdecydowanego i z twardą ręka, kto nie pozwoliłby na to aby watachy islamskich nachodźców/napastników przekraczały polska granicę a wrogom Narodu Polskiego zgromadzonych wokół KOD, PO, Niezależnej dałby taką szkołę, że by o narodowcach, o pracowitych i kompetentnych ludziach oraz interesach Narodu Polskiego wyrażaliby sie z najwyższym szacunkiem. Na dziś antypolskie warchoły nadal postepują w Polsce jak na własnym podwórku w myśl zasady „róbta co chceta”.

 41. Analityk said

  @Tiro

  Dokładnie tak może być, a skoro może to i będzie. Islamiści mają gdziś zasady cywilizacji europejskiej białego człowieka.
  Czy ci GŁUPI politycy tego nie widzą? Myslę, że widzą ale działaja z premedytacją chcąc oszukać społeczeństwa krajów europejskich, że działaja dla ich bezpieczeństwa. Co za dranie! Działaja zgodnie z wytycznymi żydomasonerii!

 42. Valdi said

  Jeszcze na temat naszych przyjaciół baderowców i batalionu ajdar w kontekście rozprawy sądowej Nadii Sawczenko w tym postawa pewnych osób z PiS. – piórem Michała Soska.
  Myśl Polska link: http://www.mysl-polska.pl/810

 43. Tojacan said

  Czy to Pis, czy PO robią Polakom tylko zło.

 44. Miś said

  WITOLD GADOWSKI – O negocjacjach z Turcją, Europa na kolanach…

  http://gadowskiwitold.pl/komentarz-tygodnia-europa-na-kolanach

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: