Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Błąd prezydenta Dudy: pierwszy sort ludzi znajduje się w kierownictwie „Gazety Wyborczej”! – Stanisław Michalkiewicz

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-10

tvasmeMichalkiewicz nie tylko o werdykcie Trybunału Konstytucyjnego w swojej sprawie, także o nieformalnym Dzienniku Ustaw, którym inspirują się zagraniczni politycy i komentatorzy, o wypowiedzi w państwowych mediach niezwykłego eksperta od katastrof rządowych maszyn, o „iwencie” wśród Ludzi Chałtury, w którym wziął udział minister Gliński i o poziomie ich samych oraz ich wytworów… 
Uwaga! W związku z brakiem odpowiedzialności PT Felietonisty za reakcje PT Odbiorców podczas oglądania tego materiału uprzejmie uprasza się o założenie maseczek przciwparsknięciowych, gdyż PT Felietonista nie będzie akceptował pozwów o zwrot kosztów czyszczenia monitorów!

Komentarze 4 do “Błąd prezydenta Dudy: pierwszy sort ludzi znajduje się w kierownictwie „Gazety Wyborczej”! – Stanisław Michalkiewicz”

 1. j said

  „… ludzie chaltury wiedza, ze jak nie od rzadu to od Fundacji Batorego szmalec dostana i te umizgi (min. Glinskiego) puscili mimo uszu. Najlepsza tego ilustracja byl wystep Mlodego Szczura, ktory tam dowcipkowal sobie a reszta widowni rechotala przymilnie, bo wiadomo, ze z jakichs powodow, skads wiedza, ze wlasnie Szczurom trzeba sie w tym sezonie podlizywac. Widac wyraznie, ze hierarchia wsrod ludzi chaltury jest calkiem inna niz to sobie wyobraza pan minister Glinski….”
  _________________

  Ku naszej wielkiej uciesze (choc przez lzy) mistrz Michalkiewicz przechodzi sam siebie w rzetelnym opisie podstawionej rzeczywistosci naszego nieszczesliwego kraju..

 2. Lubomir said

  Prawdziwi Liderzy Polaków to m.in. Pan Stanisław Michalkiewicz, Figurantów, clownów i renegatów trudno uznawać za liderów duchowych Polaków, czy za polską elitę umysłową. Jednak wyścig szczurów nie może odbywać się bez…Szczurów. Szczur za pieniądze może zagrać nawet homosia, grającego na…a zresztą. Można dyskutować o wyższości szczura nad świnią.

 3. gość said

  „Super Express”: Opona w prezydenckiej limuzynie mogła zostać uszkodzona wcześniej

  Dziennik „Super Express” publikuje szokujące ustalenia swoich dziennikarzy, dotyczące wypadku prezydenckiej limuzyny do, którego doszło w ubiegły piątek na odcinku autostrady A4.

  – Jak wynika z kontroli przeprowadzonej przez funkcjonariuszy Biura Ochrony Rządu, do zdarzenia miało dojść z powodu błędów i zaniedbań ze strony BOR, w szczególności funkcjonariuszy z osobistej ochrony, a także osób zajmujących się transportem – czytamy w dzienniku.

  – Odpowiedzialność w tym przypadku ponosi szefostwo BOR z Andrzejem Pawlikowskim na czele – pisze „Super Express”.

  Narada BOR w sprawie wypadku trwała kilka godzin. Dopiero po tym czasie szefowie służby zdecydowali się na zwołanie konferencji prasowej. BOR informuje, że do pęknięcia opony nie musiało dojść gdyby nie błędy funkcjonariuszy.

  „SE” rozmawiał z anonimowymi oficerami BOR, którzy wskazuje na kilka błędów. Dodają, że do pęknięcia opony mogło dojść kilka godzin wcześniej, gdy prezydent przebywał w Karpaczu. Następnie wystarczyło, że najechała na jakiś przedmiot i „dostała wystrzału”.

  Oficerowie zaznaczają, że nie powinno się wozić prezydenta samochodem pancernym po górskim terenie. Powinien być w terenowym aucie. Funkcjonariusze dodają, że nie sprawdzono dokładnie trasy przejazdu prezydenta.

  Szefostwo BOR podczas konferencji prasowej poinformowało, że pracę stracił dyrektor departamentu BOR zajmującym się przewozem VIP-ów.

  TVP, SE.pl
  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5944-super-express-opona-w-prezydenckiej-limuzynie-mogla-zostac-uszkodzona-wczesniej

 4. gość said

  Tak, Amerykanka ukraińskiego pochodzenia może zostać senatorką RP! – Stanisław Michalkiewicz

  Tak, Amerykanka ukraińskiego pochodzenia może zostać senatorką RP! – Stanisław Michalkiewicz interpretuje Konstytucję RP, kontrowersje podczas panelu dyskusyjnego „Reformy polityczno-ustrojowe i gospodarcze”, Klub „Amicus”, Warszawa 08.03.2016

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: