Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Korwin-Mikke wzywa wojsko do… przejęcia władzy w Polsce!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-10

Korwin-Mikke wzywa wojsko do…przejęcia władzy w Polsce!

.

Janusz Korwin – Mikke na filmiku jaki umieścił na swoim kanale YouTube mówi m.in. – Jeżeli rząd konsekwentnie będzie uznawał decyzję Trybunału Konstytucyjnego za nieistotną, to mamy wojnę domową. W takim przypadku kolejny raz apeluję do wojska, żeby przejęło władzę. To jest obowiązek wojska, żeby ratować państwo, które rozpada się właśnie wskutek działań tych ludzi”. 

Żart? Niestety nie! Posłuchaj sam:

za: fronda.pl/

Komentarzy 19 do “Korwin-Mikke wzywa wojsko do… przejęcia władzy w Polsce!”

 1. pugnus said

  Przylowiowe wolanie na puszczy!Czy tez moze pustyni ,ktora postala w polskim dowodztwie wojskowym po serii „wypadkow „czy „samobojstw” w kregach najwyzszch dowodcow wojskowych!Najwyrazniej Macierewicz nie znajduje w wojsku posluchu ,bo juz kilku generalow sie wycofuje na emeryture.Jedynym wyjsciem jest szybkie tworzenie swojego rodzaju Gwardii Narodowej i powierzenie jej dowodzenia mlodym ,jeszcze nie zdegenerowanym oficerom ,oczywiscie polskiego pochodzenia ,bo PO w ciagu ostanich 8 lat wprowadzilo do wojska i policji tyle szemranego elementu ,ze oczyszczenie tych resortow wydaje sie byc syzyfowa praca.A jest to ostatni dzwonek ,bo Targowica dysponuje 250 tys. armia ochroniarzy dowodzona przez b. WSIokow i SBekow!

 2. Mirek said

  Po wielu latach głosowania na UPR mam poczucie że JKM to agent wcześniej brytyjski – sam to kilka lat mówił – obecnie rosyjski.
  Wzywanie do rządów wojskowych?
  Przecież 2/3 generalicji to ruscy agenci!!!!!
  JKM wzywa raczej Putina…….
  Panie Mikke! Wstydź się Pan! Ma Pan problemy ze swoim ego i fantazjami seksualnymi odnośnie kobiet. Rezultat?
  Zajmij się acan swoją nową nówką partnerką i dzieciakiem..

 3. LM said

  Dlaczego ten Pan K.nie protestował gdy PO-PSL miało gigantyczną przewagę w TK?Korwin-Mikke wzywa wojsko do… przejęcia władzy w Polsce?To jest jegp obłędna i perwesjna prowokacja ze strony pseudo prawicowego polityka.No tak.Tak długo jak na scenie politycznej ,będą łudzie z innej galaktyki czytaj ze świata PZPR-SD-SB czyli liderów korzystających z podziału,Europy od 45-89,tak długo,PRL-bis,będzie trwała tak jak exodus z Polski.Wyjątkowo prztykra informacja ze strony Pana K.Szkoda.Przed Wielkanocą…polityk chce stanu wojennego w Polsce 2016,

 4. ulkaiły said

  A Korwin lepiej niech się modli o lekką śmierć a nie podjudza Polaków.

 5. Ogni said

  Korwin, pieprzysz ze się psy i koty śmieją, a twój dentysta zrobił ci szczeki zębowe tylko zapomniał je oddzielić- góry od dołu.
  Powiedz mu żeby to zrobił- a może lepiej napisz mu, bo może cie źle zrozumieć i cie ubije jak złego psa.

 6. Maryla Danuta said

  Temu Korwinowi chyba rozum ktoś odebrał !! Zupełnie zidiociał !! Czyim on jest agentem ?? On chce żeby wojsko przejęło władzę ??? Czy ten dureń myśli, ze ktokolwiek wybierze kiedykolwiek jego ??? Jednak coraz więcej idiotów chce rządzić Polska : PO ze Schetyną, nowoczesna z Petru, KOD z alimenciarzem Kijowskim, a teraz kolejny „mędrzec” JKM. Po prostu żenada i ogromny wstyd, że tacy liczą na to że Polacy aż tak zgłupieją, że kiedykolwiek takim durniom oddadzą władzę nad swoją Ojczyzną !!!

 7. gość said

  Ruch Narodowy
  2 godz. ·

  Świetna wiadomość! Komisja Ustawodawcza poparła projekt ustawy grupy posłów, który znosi ustawę o tzw. „bratniej pomocy”! Oby tak dalej

  https://pl-pl.facebook.com/RuchNarodowy.net

 8. Magdalena said

  Panie Korwin!

  Nastepnej łże-nocnej zmiany nie będzie!

 9. adam ryglowski said

  Ad 6 ) Pani Marylko . ŚWIĘTE SŁOWA .!
  Są kobiety , i piękne , i mądre . Jest Pani jedną z wielu .
  Korwin z Macierewiczem już raz „spłoszyli” Bolka z bandą.
  O jakim wojsku on mówi ? Na usługach kogo : USA/ Izrael , Niemcy , Rosja (?) ??? Bo na pewno ci , co są po czystkach nie staną za resztkami narodu polskiego . 😦
  W obu Irlandiach jest od 110 lat partia „Sinn Fein” (My sami) . Nie wiem ,jak wcześniej ,ale od kilkunastu lat startuje, z powodzeniem bardzo dużo pań . Sinn Fein lokuje na wszystkich wybieralnych organizacjach ok 1/4 swoich wygranych . Większość to Panie – ODWAŻNE , MĄDRE I NIE DAJĄCE SIĘ ZASTRASZYĆ ( CWANIARA – to synonim polskiej polityczki ) .
  Może to coś nam pomoże ?

 10. Lelkumpolelkum said

  Cala te ;jelita ”a nie ;Elita” Jest poprostu do usunienicia.Czy wyrazilem sie jasno.KOD petra schetyny jakies czy tuski macierewicze To wciaz ta sama druzyna tylko pod innym szyldem.Ale PROGRAM pozostaje wciaz ten sam.Wyj…………..ac wszystkich POLAKOW Z WSZYSTKIEGO. Czy wyrazilem sie jasno.

 11. marys said

  Panie Korwin,
  nie mam nic przeciwko przejmowaniu wladzy przez WOJSKO- ale nie przez tych debilnych trepow poskomunistycznych, ktorych wiekszosc w sztabach pewnie jeszcze siedzi !

  Cos sie Panu totalnie popi… (koncowka wg, uznania)

 12. Trzesuaw Kistrzak said

  Czy to tak trudno za uwarzyć że, JKM-owi dekiel sie nie do myka?

 13. J.Korwin-Mikke DALACZEGO znowóż KŁAMIESZ i uprawiasz PROPAGANDĘ ? said

  J. Korwin-Mikke w tym swoim nawoływaniu do przeprowadzenia ZAMACHU Stanu przez ZDEMORALIZOWANYCH wojskowych w tej żydo-bandyckiej III RP celowo ZATAIŁ i NIE przypomniał, nie powołał się na bardzo ważne FAKTY, że ta „ustawa” o Trybunale Konstytucyjnym na której swoje DECYZJE opierał się ten komunistyczny KŁAMCA Rzepliński i ta jego PZPR-wska sitwa TK, że ta ustawa też jest NIE WAŻNA wniesiona siłowo ZMIENIONA i „przegłosowana” w KNESETO-Sejmie w połowie 2015 roku.

  J.Korwin-Mikke celowo zapomniał” i nic NIE wspomniał o tym, że szef TK Rzepliński swoją ostanią DECYZJE oparł na też „NOWEJ” ustawie o TK z końca maja 2015 roku zarejstrowanej pod nr „1590” w księgach kneseto -Sejmie, która to „ustawa” została ZMAJSTROWANA na prędce w połowie 2015 roku, zaraz po tym jak autentyczny WRÓG Polski żydo-komunista B.Komorowski przegrał wybory prezydenckie z A.Dudą.

  Wtedy też na 90% było wiadome że ANTY-polska gangsterska mafie komunistyczna PO-SLD-PSL też przegra wybory parlamentarne 25 październiku 2015r czyli zostanie odgoniona od koryta władzy w komunistycznej III RP czyli PRL-bis.

  Ta „NOWA” ustawa o Trybunale Konstytucyjnym tak została ZMAJSTROWANA przez sam TK z komunistą PZPR Rzeplińskim na czele na ZAMÓWIENIE starych PZPR-w co BYŁO I JEST NIE zgodne z Konstytucja oraz prawem, gdyż taka ustawa MUSI być w PIERWSZEJ kolejności procedowana na forum Sejmu, a nie we wnętrzu TK.

  Czyli sędziowie Trybunału Konstytucyjnego(TK) sami SOBIE napisali – spreparowali ustawę, którą JEDYNIE można zaskarżyć u nich samych, czyli ten że TK skonstruował taką „NOWĄ” ustawę, w której ustalili-zapisali, że to oni stali się NAJWYŻSZĄ władzą w państwie PONAD Sejmem i Prezydentem III RP, czyli też PONAD suwerenem czyli PONAD głosami większości głosujących wyborców czyli polskich obywateli.

  Ta „NOWA” ustawa o TK z połowy 2015 roku „1590” przegłosowana w kneseto-Sejmie przez anty-polski gang PO-PSL-SLD daje możliwość TK tzn. komuniście Rzeplińskiemu zorganizowania legalnego ZAMACHU STANU w Polsce pod byle jakim wymyślonym na prędce PRETEKSTEM !

  W tej całej OPERACJI sfabrykowania tej „NOWEJ” ustawy o TK „1590” chodziło o to, żeby ODEBRAĆ praktyczną władzę całemu przyszłemu Sejmowi i już wybranemu Prezydentowi A.Dudzie, a tą władzę przekazac w POKRETNY sposób prezesowi TK razem z jego kumplami z post PRL-wskiej żydo-komuny PZPR.
  W ten to sposób nawet jak by wygrał wybory parlamentarne ktoś inny, a nie przestępczy gang PO-PSL-SLD co zapewniło by im ciągłośc ZAKULISOWEJ władzy w NIESKOŃCZONOŚĆ przez takich Rzeplińskich z TK oraz jego kumpli z PZPR lub PO.

  Posłuchajcie DOKŁADNIE wypowiedzi – krótkie wyjaśnienia na ten w Sejmie 26 maja 2015 roku, jednej z najlepszej specjalistki uniwersyteckiej od prawa konstytucyjnego, PROFESOR prawa Krystyny Pawłowicz:

  Ta „NOWA” ustawa „1590” z czerwca 2015 roku o TK daje możliwośc temu TK czyli paru osobnikom ODWOŁANIA premiera, prezydenta III RP !
  Do momentu tej „NOWEJ” ustawy „1590” Prezydenta III RP, mógł TYLKO odwoła Sejm czyli przedsatawiciele Nardody czyli SUWERENA !

  Po wprowadzeniu tej „NOWEJ” ustawy to SĘDZIOWIE(!) z Trybunału Konstytucyjnego (TK) mają najwyższą i niepodważalną władzę w państwie, bo to oni dostali za pomocą tej „NOWEJ” ustawy o TK możliwość przeprowadzenie LEGALNEGO zamachu stanu gdyby to u nich np. ZAMÓWIŁ taki obecny KOD z jakimś Kijowskim czy Tuskiem z Brukseli lub „komisja wenecka” .. z POZA Polski !!!

  Za pomocą tej „Nowej” ustawy TK „1590” Polska stała się przez to JEDYNYM(!) państwem świata, w którym ZAMIAST demokracji, panuje AUTONOMICZNY USTRÓJ SĄDOWNICZY pod wodzą TK, czyli FAKTYCZNIE najwyższą władzą stał się prezes TK, a w tym wypadku komunista PZPR Rzepliński :

  Gdy PiS wygrał wybory parlamentarne 25 października 2015 to PIERWSZE co zrobił: wniósł do Sejmu SWOJĄ „NOWSZĄ”(nie pamiętam jej numeru) ustawę o TK i ją przegłosował w Sejmie w listopadzie 2015 roku, tym samym OBALAJAC tą wcześniej „NOWĄ” 1590 ustawę o TK, która tym sposobem została wrzucona do śmietnika, stała się NIE obowiązująca, którą J.Korwin-Mikke uważą za „prawną” obowiązującą i „konstytucyjną” co jest OSZUSTWEM !

  Otóż J.Korwin-Mikke DOSKONALE wiedział i wie jaki to „hokus-pokus” ze „STARĄ” ustawą o TK, czyli że TK z Rzeplińskim na czele SFABRYKOWALI SAMI dla SIEBIE ustawę „NOWĄ” 1590, czego NIE WOLNO było im zrobic, co było NIE legalne i jest KARALNE gdyż to jest w kompetencjach procedur Sejmowych !

  Wygląda na to, że J.Korwin-Mikke ZATAIŁ wszystkie kryminalne działania Rzeplinskiego ze zmianą ustawy TK zaraz po wyborach prezydenckich maju 2015 roku, czyli J.Korwin-Mikke jest NIE uczciwcem lub zwykłym manipulatorem opnii publicznej.

  J.Korwin-Mikke w życiu prywatnym też różne rzeczy robił z „kobietkami” w ramach „wolnego” liberalnego człowieczka, co było co najmniej sprzeczności z przyjętym TRADYCYJNYM prawem obyczajowym w Polsce nie mówiąc o prawie, ale to są jego prywatne sprawy kasanowy …

  Kto NIE przestrzega praw obyczajowych w życiu prywatnym to i na ogół NIE przestrzega prawa usankcjonowanego, nie wywiązuje się ze swoich wcześniejszych ZOBOWIĄZAŃ, tylko ciągle manewruje, pomija zaistniałe bardzo ważne FAKTY jakiegoś ciągu zdarzeń, aby KOMBINOWAĆ zafałszowaną interpretacje jakiegoś zjawiska historycznego lub politycznego wg. na własny UŻYTEK tak jak to robią zawsze ŻYDY konstrujac swoje opowiadnia „hagody” tak aby żyd NIBY miał zawsze racje co właśnie ZAWSZE robi J.Korwin-Mikk.

  Suma-summarum to wszystko J.Korwin-Mikke co opowiadasz NIE jest do końca UCZCIWE, dlatego prawie ZAWSZE przegrywasz swoje OSTATECZNE batalie polityczne, przy tym też ZAWSZE stawiając PONAD WSZYSTKO samego SIEBIE, ignorując wszystkich adwersarzy za pomocą własnych opowiadanych NACIĄGANYCH na siłę historyjek.

 14. bak said

  Panie Korwin; może jakiejś kurze szczać się chce?

 15. zydozerca said

  CHWILA ODWAGI- I KRÓL JEST NAGI
  OZJASZ GOLDBERG/? /MONARCHISTA CZY SPRZEDAJNY SATANISTA?

  ZADANIA DO BEZZWŁOCZNEGO WYKONANIA PRZEZ RZĄD :
  *krajowa rada prokuratury/sądownictwa/trybunał prostytucyjny do natychmiastowej likwidacji
  /a.rzepliński wraz z a.bodnarem i pozostałymi „buntownikami” z KOD jako agenci /HFPC / G.Sorosa pod sąd za próby zamachu stanu

  *zwiększenie uprawnień 5- osobowego trybunału stanu

  *,zniesienie przedawnienia przestępstw i zbrodni zwł.z udziałem polityków i samorządowców

  *lustracja i odżydzenie

  *ustawa o prokuraturze i sądach do poprawki,nadzór obywatelski, odpowiedzialność materialna za błędy

  *natychmiastowa zmiana kodeksów prawa cywilnego i karnego oraz konstytucji,przywracająca wolność obywatelom,likwidująca cenzurę i skandaliczny art.226-obraza funkcjonariusza publicznego,znosząca immunitety i przywileje rządzących oraz sędziów i prokuratorów

  *walka z patologią w wymiarze sprawiedliwości -wszechobecny monitoring i inwigilacja -to mają być osoby poza wszelkimi podejrzeniami ,czyste jak łza, nieprzekupne,bezstronne

  *likwidacja niezawisłości sędziów

  *audyt orzeczeń i decyzji sądów/prokuratur od 1989r.

  *ściganie i osądzenie winnych nierozliczonych do dziś afer i „pomyłek”sędziowskich /które rutynowo potwierdza ETPC /

  *odszkodowania dla ofiar skandalicznych orzeczeń /oskarżeń z pensji i emerytur sędziów /prokuratorów

  *zakaz walki z antysemityzmem i propagowania holokitu oraz martyrologii żydowskich degeneratów – likwidacja żydomediów z ich prostytutami

  *ściganie z urzędu autorów antypolskich wypowiedzi,gloryfikujących żydowskich kryminalistów i ich przemilczane zbrodnie -od złodziejskiego terroru banksterów po ludobójstwo w kolejnych wojnach dla zysku i holocaust Palestyńczyków

  *rozliczenie żydowskich zbrodni i przekrętów popełnionych na terenie Polski

  *żądanie wypłacenia przez Izrael miliardów odszkodowań za ludobójstwo i grabież majątku Polaków oraz pranie mózgów przez żydomedia
  oraz
  żądanie zwrotu wyłudzonych odszkodowań

  * rozliczenie winnych doprowadzenia Polski do ruiny /rekordowe zadłużenie/ i wciągania w wojnę z Rosją
  Ÿ delegalizacja żydowskich organizacji i fundacji G.SOROSA oraz jego rodaków

  orzeczenia organów nadzorczych UE,USA nie mają żadnej mocy prawnej na terytorium RP a kolejne nieuprawnione naciski na rząd suwerennej RP spowodują natychmiastowe wystąpienie ze struktur UE i NATO i nakłonienie do tej decyzji krajów sąsiednich.

 16. latarnik said

  cały Mikke, cały on… ale plątał sie dzisiEj jakoś tak jakby nie miał pewności

 17. Julka said

  Siedzi po uszy w starym układzie, oddelegowany na odcinek lyberała o skrajnych poglądach, opłacany z powodu niszowego, ale jednak, pewnego progu wyborczego, robiący wodę z mózgu młodym i zbuntowanym. Z tego żyje. On i jego rozmaite potomstwo.
  http://niewygodne.info.pl/artykul6/02884-O-tym-kto-bedzie-Prezydentemhttp://niewygodne.info.pl/artykul6/02884-O-tym-kto-bedzie-http://niewygodne.info.pl/artykul6/02884-O-tym-kto-bedzie-Prezydentem

 18. zydozerca said

  ŻYDOPRAWICA I TARGOWICA
  Wniesiony 4 marca 2016 do Sejmu przez Radę Ministrów projekt ustawy o „zmianie ustawy o zasadach pobytu wojsk obcych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz zasadach ich przemieszczania się przez to terytorium” umożliwi w czasie pokoju przekazanie obcym wojskom uprawnień polskich Sił Zbrojnych. Obce wojska będą mogły użyć broni i środków przymusu bezpośredniego.
  Ustawa jest krótka i zawiera tylko 2 artykuły, ale zmienia bardzo wiele. Projekt dotyczy wojsk obcych, które mogą działać w ramach organizacji międzynarodowej (NATO, UE, ONZ), ale również samodzielnie.
  Artykuł pierwszy laikom obronności, a takimi jest większość Polaków, niewiele powie. Zapis stanowiący, że zgodę na pobyt obcych wojsk na terytorium Polski w czasie pokoju wyraża Prezydent, może podziałać uspokajająco. No bo któż jak nie zwierzchnik Sił Zbrojnych ma wyrażać taką zgodę. Dalsze ustępy mogą już przyprawić o bicie serca niejednego zatwardziałego stoika. Otóż obce wojska będą mogły mieć wszelkie uprawnienia przynależne polskim Siłom Zbrojnym. A do takich należą m.in. zapewnienie bezpieczeństwa i nienaruszalności granic, prawo stosowania środków przymusu bezpośredniego, użycia broni i innego uzbrojenia, z uwzględnieniem konieczności i celu wykonania tych zadań, w sposób adekwatny do zagrożenia.
  O ile w myśl obowiązującej ustawy obce wojska mogą użyć broni i środków przymusu bezpośredniego jedynie „(…) na terenie obozów, obiektów lub innych nieruchomości, w których wojska obce są zakwaterowane, (…) w czasie ich przemieszczania się (…) i w czasie ćwiczeń (…)” to nowela ustawy znosi to ograniczenie. I tu już robi się mniej przyjemnie. Przed czym i przed kim mają nas bronić obce wojska? Odpowiedź na to pytanie znajdujemy w 11-stronicowym uzasadnieniu ustawy liczącej, przypomnijmy, dwa artykuły, 22 linii tekstu.
  „Konieczność wprowadzenia zmian do obowiązującej ustawy wynika z pogorszenia się stanu bezpieczeństwa w sąsiedztwie państw Europy Środkowo-Wschodniej, co skutkowało wypracowaniem przez NATO środków wzmocnienia (assurance measures) i środków adaptacji (adaptation measures) (…) środki te mają na celu poprawę zdolności obronnych NATO, ale także zwiększenie zdolności odstraszania potencjalnego agresora” – czytamy w uzasadnieniu i już wiemy skąd taki agresor może się pojawić. Tym, którzy jeszcze nie rozumieją, pomoże dalszy ciąg.
  „Nie jest obecnie wiadomo, jaki możliwy wariant działania może zostać wykorzystany przez potencjalnego przeciwnika w przypadku chęci stworzenia zagrożenia bezpieczeństwa Państwa Polskiego. Można się jedynie domyślać, że obecnie widoczne w Europie sposoby prowadzenia „ukrytej” wojny (tzw. „zielone ludziki”, „wojna hybrydowa”, „wojna podprogowa”) mogą wyewoluować w inne, jeszcze trudniejsze do opanowania sytuacje.”
  Autorzy projektu piszą, że ustawa wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa i dotyczyć będzie wszystkich Polaków i ich rodzin. Zatem stwierdzenie, że „ze względu na zakres merytoryczny projektu odstąpiono od przeprowadzania konsultacji” pozostawiamy bez komentarza.
  Autorstwo: TMS
  Źródło: Strajk.eu

  Z inicjatywy Donalda Tuska został przygotowany rządowy projekt ustawy o udziale zagranicznych funkcjonariuszy lub pracowników we wspólnych operacjach lub wspólnych działaniach ratowniczych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej (druk sejmowy nr 1066).
  Według autorów projektu ustawa ta ma na celu wykonywanie prawa UE.
  Z założenia, ma ona także umożliwić funkcjonariuszom lub pracownikom państw członkowskich UE i Schengen oraz państw trzecich udział we wspólnych operacjach na terytorium RP. Udział ten ma polegać na ochronie porządku i bezpieczeństwa publicznego, zapobieganiu przestępczości; w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych i katastrof.
  W dniu 10 stycznia 2014 r. Sejm uchwalił ustawę 286 głosami posłów PO, PSL, SLD i TR. Przeciw głosowało 140 posłów PiS i Solidarnej Polski.

  komentarze
  W. 07.03.2016 08:10
  PO stworzyło i przeforsowało prawo o „braterskiej pomocy wojskowej” a PiS je poszerza jak może. Kolejny dowód, że PiS i PO grają w tej samej drużynie, tylko udają przed „kibicami”, że ze sobą walczą. A to walka ustawiona, jak amerykański wrestling. PO = PiS.

  W.W. 07.03.2016 08:54
  „Wolność umiera wśród strzelających korków szampana”.
  Polski żołnierz może zawahać się przed strzelaniem do głodnych współobywateli, Niemiecki czy Amerykański się nie zawaha!

  agama 07.03.2016 11:03
  już za poprzedniej kadencji PiS niespecjalnie przeszkadzał PO, mimo że mógł blokować niektóre ustawy.

  MakSym 07.03.2016 11:40
  Znakomite zobrazowanie jak działa technika pozornego wyboru, w tym wypadku PIS – PO. Trzoda głosuje na którąkolwiek opcję, a założone wybrane cele są realizowane w sposób ciągły. Przykłady – ustawa o bratniej pomocy będzie rozwinięta (inicjatywa RFN), przymusowe szczepienia trwają nadal, ich program został rozszerzony i przyklepany przez durną kukłę nazywaną prezydentem (zwrot pieniędzy dla GSK finansującej kampanię PIS), ustawa inwigilacyjna z czasów PO rozszerzona i przyklepana.
  przestępczości; w trakcie zgromadzeń, imprez masowych, klęsk żywiołowych i katastrof.

 19. Valdi said

  ad.15. Fajnie by było – gdyby się ziściło!.
  Obywatele przebierańcy będą utrudniać, a zdrajcy Polski i użyteczni idioci …., – im pomagać.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: