Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Stan Tymiński: Polska w stanie okupacyjnej wojny.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-11

economicwarfarJako kandydat na prezydenta w 1990 roku miałem możliwość powiadomienia Polaków na czym polegają zasady nowoczesnej wojny gospodarczej, W której wróg nie jest utożsamiony z mundurem. Spotkało się to z szerokim zrozumieniem społeczeństwa. a dowodem tego była duża ilość oddanych na mnie głosów wyborczych. Udało nam się też obalić zdradziecki rząd Tadeusza Mazowieckiego, który zaplanował złodziejską prywatyzację i kosztem Polaków realizował haniebny „plan Balcerowicza”.

Obecnie, 27 lat po zmianie ustroju można powiedzieć, że kolejne rządy nie stały po stronie Polaków w sensie wojny gospodarczej – wręcz przeciwnie zrobiły wszystko abyśmy nie mieli możliwości gromadzenia kapitału. Nawet podstawowe organizacje zrzeszające kapitał jakim są nasze spółdzielnie nie posiadają warunków rozwoju i przez ograniczenia prawne są brutalnie niszczone.

Nie uważam listy 100 najbogatszych Polaków za dowód możliwości akumulacji kapitału. Chodzi mi o takie jego gromadzenie przez przeciętnego człowieka pracy aby miał on wystarczający dochód na pokrycie kosztów życia dla siebie i rodziny i możliwość zainwestowania co najmniej 10% w rozwój i inwestycje. Niewielu statystycznych obywateli może jednak oszczędzić cokolwiek ze swojej pensji. Wręcz przeciwnie, większość ma długi.

Nasz kraj nie może służyć tylko obcym i bogatym inwestorom. Sukcesem gospodarczym jest wielkość i stabilność tzw. klasy średniej, w ramach której przeciętne  rodziny mogą żyć i rozwijać się komfortowo bez zbytnich stresów i niepokojów o przyszłość. Ale takie warunki nie istnieją w dzisiejszej Polsce i po 100 dniach rządu PIS gołym okiem widać, że nie zostaną stworzone.

Władzę w Polsce poprzez większość w Sejmie oraz swego prezydenta i premiera zdecydowanie sprawuje Jarosław Kaczyński. Przez 8 lat rządów PO jego ludzie utrzymywali się w „przechowalniach” z utęsknieniem czekając na powrót do władzy. Zmarnowali ten okres, ponieważ nie poświęcili go na naukę pożyteczną dla skutecznej reformy Polski i dlatego obecnie rząd PIS jak chorągiewka służy obcym  na pohybel Polakom. Dowodem tego jest pożyczka 4 miliardów złotych dla rządu Ukrainy, która pewnie nigdy nie będzie spłacona. Takich przykładów jest więcej, np. bezsensowne zwiększanie budżetu obronnego kraju i powrót przymusowego poboru do wojska przez Macierewicza. Ostatnio rzecznik amerykańskiego Departamentu Stanu Mark Toner powiedział:  „Prowadzimy szczerą wymianę z Polakami dotyczącą różnych zagadnień, w tym charakteru i jakości polskiej demokracji”. Oznacza to, ze to mocarstwo chce u nas takiej demokracji, która jemu będzie służyć, włącznie ze stacjonowaniem jego wojska w naszym kraju. Premier Szydło podobno przeszła w Stanach specjalne szkolenie wyjaśniające jak to ma działać. Kiedy do Warszawy przyjeżdża z Waszyngtonu rewizor Daniel Fried nie wróży to niczego dobrego dla Polaków.

Wojsko to nie harcerstwo, a tylko z nim Macierewicz miał doświadczenie w przeszłości. W dobie broni nuklearnej jego pomysły to marnowanie ludzi i pieniędzy.W sytuacji zagrożenia kraju atakiem wojny gospodarczej konieczne jest zbudowanie takich struktur, które będą jego skuteczna ochroną.

W historii Polski demokracja parlamentarna w stanie zagrożenia zawsze była szkodliwa dla państwa. W czasie wojny normalnie parlament przekazuje władzę prezydentowi aby ten działał z grupą doświadczonych wojskowych, którzy opracują skuteczną strategię  obrony. Dlatego od dawna optuję za rządem prezydenckim, który będzie się składał z fachowców zaproponowanych przez prezydenta i zaakceptowanych przez Sejm i Senat. Tylko taka grupa będzie zdolna do zabezpieczenia kraju przed atakami w czasie wojny gospodarczej. Stworzy to sytuację osobistej odpowiedzialności prezydenta za los narodu. Dzisiaj ani prezydent Duda ani jego szef Jarosław Kaczyński praktycznie za nic nie są odpowiedzialni. Na ministrów premier Szydło mianuje członków rządzącej partii PIS, a tam nie ma wielu fachowców zdolnych do konkretnych działań z pożytkiem dla Polaków. Dlatego uważam rząd PIS za rząd polityczny, który służy sam sobie i ambicji naczelnika Kaczyńskiego.

Od dołu wzwyż wszystkie środki powinny być wzięte pod uwagę w celu wzmocnienia możliwości kapitałowych Polaków. W dzisiejszej sytuacji geopolitycznej Polska powinna być krajem neutralnym i unikać kosztownego wspomagania awantur politycznych wywołanych przez obce mocarstwa. Naszymi wrogami są urzędnicy globalnych korporacji i bankierzy, zawsze pazerni na większy zysk z minimalną ilością podatku. Ci ludzie drenują Polskę z kapitału i tym samym utrzymują Polaków w stanie dziedzicznej biedy. Dodatkowo powszechny jest handel wewnętrzną informacją o  rządowych postanowieniach a to jest bezwględnie karane w innych krajach. Przedwczesna informacja daje możliwość wielokrotnego powiększenia kapitału. Sprzedaży informacji powinien zapobiec kontrwywiad, działający w tym przypadku jak w stanie wojny. W Polsce natomiast  łatwo było nagrać poufne rozmowy ministrów w restauracji SOWA.

Jest wiele sprawdzonych narzędzi aby dyskretnie wspomóc możliwości rozwoju własnego narodu wbrew międzynarodowym porozumieniom, wymagającym otwartego rynku i wolnego przepływu informacji, dóbr i kapitału. Mimo tych porozumień inne kraje jak np. Kanada mają programy wspomagające działalność swoich rodzimych zakładow pracy i rozwoju nowoczesnych technologii. Taka działalność wymaga jednak przywiązania i lojalności do swego narodu, czego nie widać w pracy naszych kolejnych rządów.

Od niepamiętnych czasów w Polsce toczy się także cicha wojna domowa, która niszczy kraj. Walczą ze sobą Żydzi i Chamy. Ci ostatni przegrywają tę wojnę ponieważ Żydzi są sprytniejsi i korzystają z pomocy międzynarodowej diaspory, gdzie mają  niewspółmiernie lepsze doradctwo i możliwości kapitałowe. Czerwone chamy natomiast dały się ograć przy „okrągłym stole” i zamiast korzystać z pomocy rozsianej po świecie polskiej diaspory zawsze niszczyły nas i nami poniżały. Tym samym ponad 15 milionów naszych rodaków z polskiej diaspory nie ma odpowiedzialności za klęskę gospodarczą naszego narodu, ponieważ nie miało nic do powiedzenia. I tak jest do dzisiaj.

Kolejne lata sprawowania włądzy przez PIS będą ciężkie dla Polaków. Pod zmianą szyldu na PIS będzie to dalsza kontynuacja polityki PO, która była wiernopoddańcza interesom możnych tego świata. Między innymi dlatego, że ludzie w rządzie to teoretyczni akademicy bez praktycznego doświadczenia. Brak kompetencji jest powodem strachu  przed naszym narodem. Z okazji wskrzeszenia kultu „żołnierzy wyklętych” podejrzewam PIS o działalnośc populistyczną porównywalną do wskrzeszenia kultu Bandery przez rząd w Kijowie aby porwać serca młodych Ukraińców. Ubrał się diabeł w ornat i na mszę dzwoni. Ale naga prawda wychodzi jak szydło z worka – licznik „Balcerowicza” pokazuje stały wzrost długów, a więc dalsze zniewolenie Polaków. Morawiecki planuje dalsze pożyczki, a Macierewicz zamierza zwiększyć wydatki na wojskowe zabawki. Kto wie ile jeszcze kasy obecny rząd da Ukrainie?

Nie oczekuję, że PIS nagle stanie się partią sprzyjającą Polakom, tak jak nie można oczekiwać, że wilk będzie się opiekował baranami. Niestety kolejne lata umocnią wrogie nam kapitały do tego stopnia, że dla Polski może to być ostatni gwóżdż do trumny. Pozostanie tylko mapa i nazwa ale bez  suwerennej gospodarki, która by mogła konkurować na rynkach światowych. Jak to dosadnie powiedział były minister Bartłomiej Sienkiewicz: „chuj, dupa i kamieni kupa”.

W sytuacji tak wielkiego zagrożenia nasi rodacy już teraz powinni budować patriotyczną partię polityczną wspomaganą finansowo małymi datkami pieniędzy. To jest pokojowa droga do zmiany na dobrą przyszłość. Pytanie, czy Polacy znajdą sobie liderów, których wesprą datkami wysokości 10 czy 20 Zł. czeka na odpowiedż.

Nie zapominajmy, że nasi przodkowie po wojnie odbudowali kraj z gruzów praktycznie bez kapitału. Dzisiaj też możemy tego dokonać aby nareszcie Polska, nasza ojczyzna stała się matką, a nie okrutną macochą. Kiedy tak zrobimy to wszyscy razem wygramy tę wojnę,  nie zatrzyma nas żadna siła.

 

Stan Tymiński

Acton, Kanada, 5 marca 2016

www.rzeczpospolita.com

 

Komentarzy 17 do “Stan Tymiński: Polska w stanie okupacyjnej wojny.”

 1. Lelkumpolelkum said

  Najpier musimy odsunac tak zwana: jelite postokraglo=stolowa =polsko jezyczna.To sa wrogowie ubrani w polsko =ladnie brzmiace nazwiska .Ale dusze maja zdradziecka nie nawidzaca nas Polakow.ICH WSZYSTKICH NAROD MUSI ………….USUNAC .

 2. Jak ODZIELIĆ plewę ukrainską i żydowską od polskiego ziarna ? said

  Ukraińcy OPANOWALI polską policję i nią TRZĘSĄ – zaczynają prześladowac w III RP etnicznych Polaków aktywnych politycznie broniących polskiego interesu narodowego. Tych ukrainców wspierają żydzi i Niemcy zamieszkali w Polsce agresywnie, brutalnie wykorzystując całkowitą destabilizacje prawną w III RP, którą skonstruował anty-polski przekupiony gangster sabotażysta Donald Tusk z Komorowskim, Seremetem …. itd razem z jego przestępczym anty-polskim gangiem PO.

  ANTY-polska władza żydowska po 1991 roku w Warszawie wyhodowała następnego po żydach WEWNETRZNEGO WROGA Polaków czyli ukrainców z polskim obywatelstwem.

  Na dodatek Tusk, Kaczyński, Komorowski, Kwaśniewskim, TW bolkiem wałęsa …. i wieloma innymi WROGAMI Polski dokonali SABOTAŻU i sprowadzili w ostatnich latach do Polski ponad 2 miliony rasowych banderowców NACJONALISTÓW ukrainców z gównianej sezonowej bandyckiej ukrainy, którzy utworzyli V kolumnę w III RP wspierani przez żydów i niemców !

  Poczytajcie poniżej(link) jak ukraincy zaczynają się PANOSZYĆ w III RP, dlatego że OPANOWALI struktury polskiej policji i nią TRZĘSĄ:

  „Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie” :

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

  Jeśli chcesz się dowiedzieć jak UKRAIŃCY rozepchnęli się w „polskiej” policji i nią faktycznie rządzą, szarogęszą i ja OPANOWALI to przeczytaj sobie artykuł z dnia 2014-11-14 (piątek) pt.

  „Ukraińcy w polskiej policji”

  kliknij link: https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

  Oto poniżej przekopiowany FRAGMENT tego artykułu:

  UKRAIŃCY zamieszkali w Polsce są NAJLICZNIEJSZĄ grupą z pośród studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, jedynej uczelni w kraju, która kształci kadry oficerskie policji.

  W okolicach Szczytna, Elbląga, Giżycka, Olsztyna mieszka bardzo liczna mniejszość ukraińska, przesiedlona tam 1947 roku, z tradycjami banderowskimi UPA, która biologicznie nienawidzi Polaków i mści się na Polakach. Oczywiście w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w kadrze dydaktycznej i administracji szkoły też jest wielu Ukraińców.

  Stało się to już tradycją, że to właśnie Ukraińcy są adeptami Szkoły Policji w Szczytnie ale także Szkół Policji w Słupsku i Katowicach. W okolicach Słupska na Pomorzu też jest bardzo liczna mniejszość ukraińska, która chętnie wstępuje do lokalnej szkoły policji, bo szczególnie upodobali sobie zawód policjanta w Polsce. Być może do podejmowania tego zawodu nakłania ich bardzo aktywny i agresywnie działąjący Związek Ukraińców w Polsce.

  Ci ukraińscy studenci z polskim obywatelstwem w szkołach policji w Polsce nawet posługują się w prywatnych rozmowach między sobą językiem ukraińskim.

  Faktycznie w obecnej „polskiej” POlicji rządzą Ukraińcy po czystce zrobionej w resorcie policji w 2012 roku przez gang PO Tuska.

  Dzięki temu generalnie Ukraincy są bardzo wpływowi w III RP/PRLbis. To ci teoretycznie „polscy POlicjanci” ale faktycznie Ukraińcy tak bardzo nienawidzą polskiej biało-czerwonej flagi i zwalczają zajadle świętowanie przez Polaków Święta Odzyskania Niepodległości Polski 11 listopada.
  . . . . itd.

  dalsza część artykułu tutaj:

  https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

  Z cała pewnością należy ZLIKWIDOWAĆ Wyższą Policji w Szczytnie i ją gdzieś przenieść w inne miejsce w Polsce tam gdzie NIE ma tak licznej ukraińskiej populacji w Polsce.
  Po przeniesieniu szkoły w inne miejsce DOKŁADNIE sprawdzić „KTO jest KTO” przy werbowaniu nowej kadry w nowej szkole.

  Święto Policji 2015

 3. Moher49 said

  Dawid Wildstein nowym szefem publicystyki w TVP Info
  Dawid Wildstein został powołany przez zarząd Telewizji Polskiej na stanowisko zastępcy dyrektora Telewizyjnej Agencji Informacyjnej ds. publicystyki.
  Banderowskie i żydowskie krety są już wszędzie. Coś mi się wydaje, że PiS nie dotrwa do końca kadencji.

 4. Kwal said

  No to już wiadomo kto wpłynął na Kurskiego…Lobby Żydowskie w pełnym natarciu.

 5. someone said

  Ad.4 Dokladnie tak.

 6. gość said

  3+4 Z przykrością podzielam Panów pogląd i obawy.

 7. Ali Baba said

  .”organizacje zrzeszające kapitał jakim są nasze spółdzielnie nie posiadają warunków ” NIE PAMIĘTAM ZA CZYICH RZĄDÓW TO BYŁO…Bydlaki nie chciały dopuścić do tworzenia banków
  spółdzielczych w naszym kraju../sic!!!/. PS Obecnie jest ich około 300.

 8. gość said

 9. Magdalena said

  Co Macierewicz kombinuje w MON

  „Ministerstwo Obrony Narodowej uważa, że w obliczu zagrożenia Polski przez Rosję najlepszym rozwiązaniem jest budowa Wojsk Obrony Terytorialnej. Miałyby one być piątym rodzajem sił zbrojnych, w którym służyli by obywatele-żołnierze. MON chce przy tym oprzeć skuteczność tego rodzaju sił zbrojnych na patriotyzmie i wierze chrześcijańskiej.

  Celem [WOT] powinno być wzmocnienie patriotycznych i chrześcijańskich fundamentów naszego systemu obronnego oraz sił zbrojnych – tak, aby patriotyzm oraz wiara polskich żołnierzy były najlepszym gwarantem naszego bezpieczeństwa i umożliwiły skuteczną realizację programu odbudowy siły militarnej Polski- piszą przedstawiciele MON”

  http://www.kresy.pl/wydarzenia,bezpieczenstwo-i-obrona?zobacz/mon-wiara-naszych-zolnierzy-jest-najlepszym-gwarantem-bezpieczenstwa

  Jakim trzeba być skurw…em żeby w obliczu prowokowanego konfliktu powoływać naszą młodzież w kamasze , dać im starą zleżałą broń i wysłać w las.
  Przy dzisiejszej technice, noktowizorach, satelitach itp.
  Dając im ok 48 godzin na przeżycie…
  I jakim trzeba być skur…em żeby w takich okolicznościach powoływać się na cnoty chrześcijańskie….

  „Jako pierwsze powstaną trzy brygady na wschodzie kraju – prawdopodobnie na Podlasiu, Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Mają one osiągnąć gotowość organizacyjną w ciągu roku. Ostatnie brygady powinny być sformowane w 2019 roku. Potem przejdą one cykl szkoleń, które zakończą się w 2021 roku. – W naszej ocenie jest to duże tempo i duże wyzwanie. Sytuacja geopolityczna się zmienia niekorzystnie i po prostu nie ma na co czekać. Należy jak najszybciej te brygady sformować, żołnierzy przeszkolić, by jak najszybciej byli oni w stanie chronić nasz kraj – powiedział dr Kwaśniak.
  Ważnym elementem obrony terytorialnej będzie kształtowanie morale żołnierzy. – Chcemy tutaj wykorzystać tradycję Żołnierzy Wyklętych, która odżywa po latach niepamięci, żeby poszczególne kompanie, bataliony w całej Polsce kultywowały tradycje poszczególnych oddziałów, pododdziałów i pojedynczych dowódców, żołnierzy z tej grupy Żołnierzy Wyklętych – zaznaczył Kwaśniak.”

  I jakim trzeba być skurw…em żeby powoływać się na Wyklętych!
  Dajcie społeczeństwu broń do szaf, a obędzie się bez waszych pomysłów likwidacji naszych dzieci.
  …boicie się, co?!?!

 10. Magdalena said

  Jeden ch..j ubrany w kondom poszedł w pIS-du, powołali drugiego, kanapowca, erudyte 🙂

  Przyznaję, poniosło mnie. Akcja miała wyglądać inaczej. Nie to, że nie miało być sztucznego Putina – o nie. Miał być, ale mial latać, a nie chodzić.

  Sprężony hel, przygotowana wcześniej łączność niezależna od telefonów komórkowych, ludzie którzy nie znają się między sobą i prosty plan. Skopiować akcję skompromitowania Kasparowa przez Putina za pomocą podobnego urządzenia, ale większych rozmiarów. Nikt z uczestników tego miłego plażowego spotkania nie życzył sobie W.Putina tutaj, w tej roli – akurat 1 września.

  Tyle plan. Na miejscu okazało się, że nasza wiedza z zakresu aerodynamiki jest niewystarczająca do skonstruowania podobnego urządzenia, działającego na otwartym powietrzu. W ciągu pół godziny nie mieliśmy ani jednego balonu, pustą butlę z helem, grupę zapalonych do działania wywrotowców, nie posiadających narzędzi do demonstrowania. Obrazu nędzy i rozpaczy dopełniała sflaczała powłoka koloru cielistego. Całość wydała mi się wówczas typowym przykładem marnującego się potencjału…

  No to może spróbujemy się w to ubrać…Ponieważ przygotowane urządzenie okazało się dużo większe, niż nawet pokaźnych rozmiarów mężczyzna – musieliśmy poradzić sobie tandemem, którego ja (jako najwyższy wzrostem) byłem podstawą, a koroną niezwykle uprzejma młoda dama, której twarzy ani imienia nie pomnę, choć spędziła dzisiaj na moich ramionach dobre pół godziny.

  Ponieważ urządzenie manifestacyjne nie było w założeniu przebraniem, a czymś w rodzaju sterowca – nie przewidywało otworów na oczy dla dwóch osób idących „na barana”, zarówno więc moja towarzyszka, jak i ja sam zdani byliśmy na własny słuch i głos dobrych ludzi, w tym między innymi aresztowanego w tej chwili przez Państwo Polskie Jakuba Świderskiego.

  http://michalrachon.salon24.pl/123061,czlowiek-putin-w-sopocie

 11. Ukraińcy do brutalnych działań PRZECIWKO Polakom w Polsce ! said

  Żydo-masonscy NEOKONI z Waszyngtonu MIESZAJĄ na całym Świecie. Za pomocą wynajętych żydów zamieszkałych w Sakandynawii sparaliżowali całą Skandynawię, wcześniej Niemcy … itd. po przez sprowadzenie do tych państw milionów islamistów, aby jeszcze dogłebnie WYMIESZAĆ społeczeństwa w tych państwach, tak aby nie były jednorodne, a przez co starciły siłę jako państwa NARODOWEGO np. Szwedzkiego.

  Jak widac to jest taka METDOLOGIA globalistów NWO z USA budujących za pomocą takiej TECHNOLOGI przemocy swój GLOBALIZM NWO, gdzie w przemieszany naród innymi nacjami nie stawia oporu i wtedy globaliści z Waszyngtony INSTALUJĄ swą agenturę rządzącą, czyli ŻYDÓW, którzy staja się KASTĄ najbogatszą i rządzącą realizujaca plan budowy ich ŻYDOWSKIEGO-amerykanskiego rządu Światowego.

  Aby Polaków OSŁABIĆ, ci ludobójcy z Waszyngtonu opracowali inny scenariusz wobec Polski aby ja zniewolić. Wygenerowali wg. swojego PLANU cały splot działań, zorganizowali WOJNĘ Ukraińcom aby ich OKRAŚC oraz wymusić przemieszczenia ukrainców i innych ludów tak jak to wcześniej Waszyngton przemieszał islamistów na Bliskim Wschodzie, aby nad nimi usiłować ZAPOANOWAĆ i okraść.

  Globaliści neokoni NWO z Waszyngtonu jak widac też WYMUSILI na „rządzie warszawskim” tak aby zaakceptowali PRZEMIESZCZENIE się czyli MIGRACJE głupich instrumentalnie URZYWANYCH ukrainców w liczbie co najmniej 1.5 miliona do Polski zamiast isalmistów, tak aby ZESTABILIZOWAĆ Polskę, a nawet w jej wnętrzu też wywołać krwawy KONFLIKT, tak aby tymi mediatorami obydwu stron byli ZNOWÓŻ ŻYDY masony z USA udający „dobrych wujaszków” .

  Czy Polacy w Kraju i zamieszkali za granicą ZNOWÓŻ dadzą się OSZUKAĆ tym bandytom z Waszyngtonu i New Yorku ???

  Czytajcie artykuł pt. :

  „Ukraińcy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !” :

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

  Łowicki policjant chwali się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie. Czuje się bezkarny, ponad prawem, co wskazuje, że jako banderowiec skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji !
  Okupant wysługuje się policjantami z Ukrainy do brutalnych działań przeciwko Polakom w Polsce !!!

  . . .

  Podczas jazdy z Łowicza do Zgierza przez Łęczycę Ukrainiec, kierujący radiowozem policyjnym, nadużywał sygnału alarmowego i poprzez jazdę z nadmierną prędkością, wymuszał pierwszeństwo przejazdu, stwarzał zagrożenie dla bezpieczeństwa na drodze oraz zagrożenie dla zdrowia i życia pasażerów radiowozu. Zaprzestał używania sygnału wozu uprzywilejowanego w ruchu drogowym dopiero na ulicach Zgierza.

  Prezes stwierdza, że ten Ukrainiec w mundurze polskiego policjanta, zachowywał się nieracjonalnie, z arogancją, pogardą, nienawiścią jak terrorysta-samobójca. Wyrażał się z wielką pogardą o Polakach, nawet użył stwierdzenia, że Polacy są ślepi, głusi i głupi. Rzeź 200 tysięcy Polaków na Wołyniu określił, że to zaledwie jeden incydent. Swoim zachowaniem udowodnił, że w łowickiej policji jest na szczególnych warunkach: nie obowiązują go żadne zasady, żadne prawa.

  Przy tym jeszcze wychwalanie się wujkiem-Ukraińcem w polskim ministerstwie dowodzi, że czuje się bezkarny, ponad prawem, tak jakby jemu było wszystko wolno, co wskazuje, że jako banderowiec skierowany został do zadań specjalnych przeciwko Polakom, nawet przeciwko Polakom w policji.
  . . . .

  Reszta tego artykułu tutaj:

  http://polskiruchoporu.neon24.pl/post/130293,ukraincy-do-brutalnych-dzialan-przeciwko-polakom-w-polsce

 12. solkraken said

  nie tylko z Peło są ukropy w sejmie… ba! nawet sam J. Kaczyński pochodzi z Gronówki k/ Odessy z rodziny ukraińsko – żydowskiej. PiS to około 40% ukraińców, 20% żydów, reszta to Polacy, lecz uziemieni poprawizmem i przez to bez polotu :(((

 13. Miś said

  Awantura u konserwatystów. Wildstein pobił rannego narodowca

  „Jak relacjonuje reżyser Jerzy Zalewski Dawid Wildstein pobił rannego narodowca Jerzego Wasiukiewicza butelką. Mało tego, zakrwawionego aktywistę próbował „dobić” szklanką.”

  Komentarz pod relacją Wildsteina z Marszu – „W ramach anegdotki – w pewnym momencie jakiś strażnik marszu mnie zobaczył i zanucił pod nosem „precz z żydowską okupacją” ale zaraz został uspokojony.”

  http://pikio.pl/awantura-u-konserwatystow-wildstein-pobil-rannego-narodowca/

 14. tiro said

  Nie dajmy się wkręcić. Dużo się dzieje! Czy ktoś to ogrania? Informacje ze strony:

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/zadajmy-trybunalu-dla-zlodziei-a-nie-obcych-wojsk-do-pilnowania-ich-lupow/

  „ŻĄDAJMY TRYBUNAŁU DLA ZŁODZIEI A NIE OBCYCH WOJSK DO PILNOWANIA ICH ŁUPÓW!

  NIE! DLA OBCYCH WOJSK NA TERENIE POLSKI!

  TAK! DLA MIĘDZYNARODOWEGO TRYBUNAŁU DS. ZBRODNICZYCH DZIAŁAŃ GOSPODARCZYCH PRZECIWKO POLSCE I LUDZKOŚCI!

  Taki trybunał powinien powstać w Warszawie!

  Ponad 25 lat temu POLSKA ZOSTAŁA NAPADNIĘTA PRZEZ BANDĘ ZŁODZIEI!

  Wciąż jesteśmy w ich władaniu i pod ich „okupacją”. Polska wciąż jest niszczona i rozgrabiana. Niektórym wydaje się, że teraz odzyskaliśmy niepodległość, ale to jeszcze nie koniec wojny. Po ograbieniu nas z kasy, zniszczeniu przemysłu, zniszczeniu polskiej bankowości, całej gospodarki, co jeszcze pozostało? ZIEMIA? SUROWCE?

  Czy w takim razie przechodzi się do kolejnego etapu w planie i przygotowuje się zbrojną interwencję w Polsce, właśnie dla przejęcia tych naszych ostatnich dóbr? Wmawiają nam, że obecność wojsk USA na terenie Polski to konieczność. Ja osobiście tak nie uważam. Nie ufam Amerykanom, tak samo jak i Rosjanom, Żydom czy Niemcom. Mam nadzieję, że w tej kwestii, naród nie postąpi tak, jak wtedy, przed wielu laty, gdy rząd proponował zgubny dla Polski „Plan Balcerowicza”. Również i wtedy wmawiano ludziom że to dla ich dobra. Zarówno wtedy jak i teraz naród Polski, był już tak umęczony, że akceptował wszystko, nawet jeśli było to głupie i dla nas niekorzystne.

  ZŁODZIEJE wykorzystali właśnie to, że naród był już słaby, wycieńczony, i akceptował wszystko co proponował rząd. Efekty znamy.

  Tu fragment z książki pt. „Czarna księga prywatyzacji 1988-1994 czyli jak zlikwidowano przemysł” autor Ryszard Ślązak, str.35. Odnośnie zgubnego dla Polaków pakietu ustaw zaproponowanego przez rząd tzw. „Planu Balcerowicza”:

  „ostatecznie jednak poparcie społeczne i oczekiwania na reformy były tak silne, że cokolwiek by nowy rząd zaoferował w przedmiocie usprawnienia funkcjonowania gospodarki i państwa, (mój przypis: teraz chodzi o bezpieczeństwo) i tak zostałoby to przez naród przyjęte z oczekiwaniem i w dobrej wierze.”

  Szanowni Państwo, zastanówmy się nad tymi słowami, abyśmy znów nie popełnili błędu z przeszłości. I zgubnie nie zawierzyli rządowi! Zastanówmy się czy wprowadzanie na teren Polski jakichkolwiek obcych wojsk jest konieczne? I jeśli tak, to dla kogo jest to konieczne? Dla nas czy dla OBCYCH , którzy wcześniej zagarnęli majątek na terenach polskich, i być może potrzebują strażników do utrzymania tego co zagarnęli? Albo chcą jeszcze zagarnąć bezczelnie pozostałe resztki?

  Tu odnośnie wojsk USA w Polsce:

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2015/11/30/legalny-przyczolek-obcych-na-terenach-polskich/

  Na ogólnopolskiej arenie cyrkowej trwa właśnie nagonka na byłych komunistów, esbeków, kolaborantów itp. Szuka się teczek, dokumentów, świadków itd. Oczywiście to bardzo dobrze, bo powinno to być już zrobione dawno temu. Ale czy to nie odwraca naszej uwagi, od szukania GŁÓWNYCH WSPÓŁWINNYCH poza krajem, czyli tych którzy pociągają za sznurki? Którzy to być może, organizują już posiłki (wojska amerykańskie) do wysłania do kraju nad Wisłą, żebyśmy się przypadkiem nie wyzwolili z jarzma i ich niewoli??

  Czy koncentrując się na tych poszukiwaniach wewnątrz tj. w Polsce, nie powinniśmy również zwrócić naszych oczu poza teren Polski… i szukać konkretnych winnych obecnej naszej sytuacji? I żądać od nich odszkodowań? Miejmy nadzieję, że to nie jest OFF LIMIT ZONE dla naszych prawników.

  Jak zwykle chodzi mi o SEDNO SPRAWY.”
  Więcej:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/zadajmy-trybunalu-dla-zlodziei-a-nie-obcych-wojsk-do-pilnowania-ich-lupow/

 15. tiro said

  Fragment ze strony link na dole:
  „Szanowni Państwo,
  Skoro nastała moda na odszkodowania, to dlaczego Polska nie miałaby podporządkować się tym trendom i również zgłaszać swoje roszczenia odszkodowawcze?

  Powinniśmy jako kraj, żądać odszkodowań od firm doradczych, które od roku 1988, ogromnie się wzbogaciły na doradztwie przy prywatyzacji polskiego majątku narodowego oraz na doradztwie rządowi, doprowadzając jednocześnie, swoimi radami do: ruiny przedsiębiorstw, ruiny gospodarki, ruiny naszego kraju. Z pewnością nie takiego rezultatu oczekiwaliśmy, zatrudniając „światowych ekspertów od finansów i prawa”! Powinni oni zatem wziąć odpowiedzialność za efekty swoich działań.”
  „Tych którzy jeszcze nie wiedzą, informuję, iż jednym z głównych beneficjentów tzw. „transformacji”, były KONKRETNE ZAGRANICZNE FIRMY DORADCZE czyli, konkretni ludzie, konkretnej narodowości, konkretne firmy, konkretne korporacje, którzy w latach tzw. „transformacji” zarobili niewyobrażalne sumy na doradztwie w Polsce. Efekty ich doradztwa znamy: likwidacja przedsiębiorstw, ich sprzedaż za marne grosze, bezrobocie, zniszczenie polskiej bankowości, przejmowanie przedsiębiorstw za nic, całkowite zrujnowanie gospodarki itd. Jednym słowem jakość ich usług doradczych, która doprowadziła nasz kraj do ruiny, pozostawia wiele do życzenia.” więcej:

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/12/kto-winien-polsce-odszkodowanie-za-straty-wynikle-z-tzw-transformacji-czas-na-pozwy/

 16. Kapsel said

 17. Valdi said

  Panie Stanisławie, od ponad miesiąca prowadzona jest na żywo duskusja polskich patriotów, tj. pastora Pawła Chojeckiego i Mariana Kowalskiego na aktualne tematy polityczne.
  Jest to Telewizja Internetowa – „idż pod prąd” – codziennie /w dni robocze/ o godz. 13.00 – utrzymywana z dobrowolnych składek widzów i sympatyków.

  Link: https://www.youtube.com/user/idzpodprad

  Informuje Pana o tym, gdyż kiedyś pisał Pan, że Polacy powinni się składać na swoich liderów – posłuchaliśmy, no i mamy!!!.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: