Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Cztery kroki Kaczyńskiego albo śmierć PiS.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-12

Okres po przełomowym zwycięstwie PIS nad PO oraz zainstalowaniem pisowskiego prezydenta Dudy wykorzystano w PIS-sie najgorzej, jak tylko możliwe (relatywnie do zmian wskaźników poparcia społecznego w nowym Sejmie – tj. wywindowanie Nowoczesnej na lidera opozycji). Nawet biorąc pod uwagę te fałszywe wyniki wyborów, wg których Nowoczesna rzekomo przekroczyła próg wyborczy, to ocena rozgrywania polityki przez PIS jest negatywna.

A już biorąc pod uwagę to, że Nowoczesna jest w Sejmie skutkiem oszustwa wyborczego, bo faktycznie mogła dostać około 2% głosów, to ocena polityki PIS w relacji do wzrostu popularności partii żyda Petru z tym zastępem ordynarnych chamów na mównicy jest tak druzgocą, że należy zastanowić się, czy aby najbardziej księżycowe w swej niewiarygodności teorie konspiracji, tu faktycznie nie są przypadkiem w stu procentach wiarygodne.

Bo rezultat popularności Petru w stosunku do prawie żadnego poparcia wyborczego można wytłumaczyć jedynie beznadziejnym postępowaniem PIS – a co może być zaaranżowane.

Potworny cham Petru, który na oczach posłów pisiaków bezkarnie obraża ich partyjną koleżankę K. Pawłowicz, bezkarnie – bo nie jest za to walony w mordę przez normalnego mężczyznę z PIS, daje nam żenujący obraz tej partii – nie tylko jako bezmózgowców, ale też facetów bez jaj. I sytuacja PIS tak właśnie wygląda – tam nie ma ani mózgu, ani jaj. Co zatem robić?

No właśnie!?

Dziś nasz Jarosław został pokazany na demonstracji PIS w otoczeniu autentycznego babińca, baba z lewa, baba z prawa, baba z tyłu, baba deklamuje wiersze wzywające do boju. Etc., etc. Nie dziwota, że Pis-owi idzie tak jak idzie, bo kobiety nie nadają się do życia publicznego i ich udział w takim życiu zawsze i wszędzie doprowadza społeczeństwa do degradacji, czego Polska jest najlepszym przykładem.

 

Lew i Lwice.

Czy damskie towarzystwo Kaczyńskiego

odstraszy żydowskich rabusiów (same samce) grabiących Polskę?

 

 

A niech nas nie myli „symetryczny” udział bab w partii Petru. Bo tamte wrzaskliwe baby, to żydówki, to jakieś tam bliższe lub dalsze pomioty pokolenia Wand Falkowskich, które przecież nie są ujęte takim samym etosem etyczno-kulturowym jak Polki i jako takie funkcjonują zupełnie odmiennie, a wszelkie porównania nie są tu w żaden sposób wymierne.

Kiedy Petru rzuca łajnem na PIS, po imieniu obraża jego posłanki i Polak widzi, jak pisiaki chowają się pod stołami, to mamy łatwy do przewidzenia obraz przyszłości następnych 2-3 miesięcy, gdzie rozdygotany Kaczyński nic już nie może i ewentualnie ogłasza przedterminowe wybory, w których Petru ma nawet większość i to kto wie, czy nie w pojedynkę.

Tchórzliwy, zdezorientowany PIS zasługuje na naszą całkowitą pogardę, otrzymał zwycięstwo niejako mimo woli z rąk zdesperowanego społeczeństwa, które w samotności musiało dodatkowo pilnować skrzynek wyborczych, bo PIS nawet o takie rzeczy nie umiał zadbać! PIS to niegodne barany popychane na rzeź przez tego przybłędę z Rumunii, demonstracyjnie na nich plującego i rozdającego im siarczyste kopniaki.

Nie mielibyśmy jakiegokolwiek współczucia, bo „tak masz, jak na to pozwalasz”, ale chodzi nam tu o Polskę, o Naszą Ojczyznę, która jest zakładnikiem – z jednej strony tchórzostwa, a drugiej strony gangsterskiego chamstwa nastawionego na wielkie i ostateczne łupy – rozbiory Polski.

 

Te cztery kroki ratunkowe PIS to:

 

 1. Usunięcie Szydło jako premiera i przejęcie rządu przez Kaczyńskiego.
 2. Likwidacja TK z dniem 2 lipca 2015 (retroaktywnie) – z powodu utraty atrybutów sądowych przez Trybunał z powodu rażących błędów prawnych dokonanych przez sam trybunał – co wyklucza jakąkolwiek dyskusję o czymkolwiek.
 3. Przejęcie totalnej władzy nad mediami.
 4. Reorganizacja PKW jako organu – służby mundurowej – w celu uczynienia go absolutnie szczelnym na oszustwa wyborcze.

 

Rozwińmy  nieco te cztery punkty.
Ad.1. Kaczyński musi podziękować Szydło za pracę i sam zacząć być premierem rządu. Przy czym musi skupić wokół siebie zwykłych, normalnych mężczyzn  i samemu przejść na jakąś testosteronową dietę w konsultacji z jakimś dobrym gastrologiem, bo właściwy poziom testosteronu we krwi jest niezbędny do podejmowania decyzji. Nie są to jakiś podśmiechiwajki, ale piszemy to na poważnie.  W historii nasza Królowa Jadwiga, Marysieńka, Bona, caryca Katarzyna, królowa Wiktoria, a obecna Merkel (gorsza dla Niemców i Polaków niż Hitler) to jedynie potwierdzenie tego, że rządy kobiet prowadzą te społeczeństwa do zagłady. Jeśli Polacy chcą się ratować, to Szydło musi odejść.
Ad.2. Trybunał podejmując w lecie całkowicie błędne orzeczenia utracił moc formalno-merytoryczną do dalszego orzekania, a nawet i egzystencji. Z powodu utraty tych niezbędnych atrybutów sądowych TK musi zostać orzeczony przez Sejm jako nieistniejący z dniem wydania tamtych rażąco błędnych wyroków. W takim wypadku TK jest uznany (retroaktywnie) za nieistniejący z oczywistymi skutkami dla wszystkich aktów prawych aktywnych i biernych dotyczących tego trybunału po tamtym czasie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, również dla Andrzeja Dudy, który nie będzie ryzykował rzekomych trybunałów stanu – wilk syty i owca cała.
Ad.3. Media muszą być przejęte przez rząd – w trybie natychmiastowym – i przekazane pod społeczną radę narodową, która będzie kontrolowała politykę programową i kadrową mediów państwowych czy społecznych. Media prywatne będą zmuszone do sprzedania 51% akcji w ręce akcjonariatu społecznego, ale tylko polskiego  (np. przez giełdę). Udział kapitału zagranicznego nie może przekraczać 20 % w spółkach medialnych. Rząd nałoży powszechny podatek od działalności gospodarczej na międzynarodowe giganty internetowe działające na polskim rynku i niepłacące podatku takie jak: Facebook, YouTube, Yahoo etc. Da to dziesiątki miliardów dolarów do kasy państwowej tak, że będzie można dać nie 500, ale 1000 złotych na dziecko, a i dla emeryta wystarczy na jakieś tam lekarstwa. Polska nie musi wprowadzać tu nowych ustaw, a tylko ściągnąć podatki wg obowiązujących reguł i to łącznie z zaległościami podatkowymi od dziesięcioleci plus odsetki karne. A gdyby przedstawiciele tych molochów w Polsce mieli jakie wątpliwości, to należy podciągnąć sprawę pod przestępczość zorganizowaną i tych przedstawicieli zamknąć w poczet długów wobec skarbu państwa. Serwery obsługujące polski ruch przesyłu danych muszą stać w Polsce i podlegać kontroli polskich służb.
Wspomniana Rada Narodowa Medialna będzie wybierana w wyborach samorządowych lub podobnych i mieć podobny status prawny.
Ad.4.  Należy utworzyć profesjonalną służbę Państwowej Komisji Wyborczej, o rygorach bezpieczeństwa i kar za przestępstwa na poziomie zasad podobnych do wytwórni papierów wartościowych. Należy określić górną granicę wieku członków PKW oraz wykluczyć osoby, które należały do PZPR, są naturyzowane w Polsce lub podobne. Należy powołać instytut PKW, który jako placówka naukowa będzie pracował nad zasadami formalno-prawnymi regulującym prawidłowy przebieg samych wyborów, jak i ich kontroli.
Ten punkt 4-ty jest arcyważny z punktu psychologicznego. Szybkie ustanowienie takiego „wodoszczelnego”  systemu może odżegnać pokusę „zamachu stanu” w sejmie. Wisi to w powietrzu, a zamach ten ma być wykonany przez Petru, tzn. na jego konto jako czarnego konia w przyspieszonych wyborach. Oczywiście Petru jest za głupi do tego, aby taki „zamach stanu” przeprowadzić, ale już oszuści wyborczy mogą się o to pokusić.  Tak było poprzednio wiele razy, np. Palikot czy wybory samorządowe z PSL-em w roli zwycięzcy.

Jeśli Grupa Trzymająca Władzę (GTW) zorientuje się, że „zamach stanu” Petru w przyspieszonych wyborach jest niemożliwy, to i w Sejmie sytuacja będzie uspokojona. Bo to, co robi Petru obecnie, to jedna wielka kampania przedwyborcza, skierowana prawdopodobnie na wybory wiosenne lub przedwakacyjne, a najpóźniej jesienne.

 

Powyższe słowa napisaliśmy oczywiście z myślą nawet i o PIS, ale jest wątpliwe, czy takie dotrą do świadomości (mentalności bardziej) liderów tej partii. Słowa te kierujemy chyba głównie do młodego pokolenia Polaków, którzy podjęli walkę o Polskę na przeróżnych posterunkach. Tak postępuje Prawdziwy Polak, on nie ogląda się na nikogo, a organizuje walkę. Szybkie budowanie samorządów, szybkie wyłanianie liderów – to nasze narodowe cechy i nie wierzmy w te żydowskie kłamstwa propagandowe mówiące o tym, że my jesteśmy chorobliwymi indywidualistami. Polak potrafi!

Widzimy wspaniały przykład ludzi od RKW, którzy są przecież głównymi sprawcami tego zwycięskiego dla PiS-u układu w Sejmie.

Apelujmy do wszystkich działaczy RKW o natychmiastowe przekształcenie się w partię polityczną, która przygotuje się do walki wyborczej w następnych wyborach i do Sejmu, a kto wie, czy nie w przyspieszonych wyborach na Prezydenta. Bo Andrzej Duda w oparach świeczek chanukowych utracił niezbędne atrybuty prezydenckie i chyba będzie zmuszony odejść przed upływem kadencji, gdyż nie ma nic gorszego w polityce, jak utrata prestiżu politycznego.

Tak czy owak te cztery punkty to ratunek dla PiS w Sejmie, a w przypadku nowych wyborów jest przyczynek do dyskusji nad programem dla nowej partii, która Daj Boże wyłoni się z grona działaczy RKW.

RKW to przecież ruch społeczny – taki sam, jaki wyłonił się z „Solidarności” 35 lat temu. Wtedy upadł razem z „Solidarnością”, a teraz może jesteśmy trochę bogatsi o doświadczenia i chociaż dużo słabsi, to i tak  powinniśmy umieć rozegrać to dużo lepiej niż wtedy.
 

In Christo

Krzysztof Cierpisz

13-XII-2015

http://gazetawarszawska.com/pugnae/2799-cztery-kroki-kaczynskiego-albo-smierc

Komentarzy 31 do “Cztery kroki Kaczyńskiego albo śmierć PiS.”

 1. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Szanowny Panie Krzysztofie.
  Zgadzam sie z wiekszoscia Panskiego tekstu, diagnoza sluszna, ale leczenie ktore
  Pan proponuje jest chyba niewlasciwe.
  Zastanawiaja mnie tez niektore „drobiazgi”.
  Jak zas powszechnie wiadomo, diabel tkwi w szczegolach.
  Cyt:
  „Szybkie budowanie samorządów, szybkie wyłanianie liderów – to nasze narodowe cechy i nie wierzmy w te
  żydowskie kłamstwa propagandowe mówiące o tym, że my jesteśmy chorobliwymi indywidualistami. Polak potrafi!”

  Moja babcia mawiala czasami, ze pospiech jest wskazany tylko przy lapaniu pchel.
  Mowila tez cos o wybieraniu sie z motyka na ksiezyc.
  Obawiam sie tez, ze wiekszosc narodu ciagla jeszcze wierzy w te „żydowskie kłamstwa propagandowe”.
  Bez aktywnego poparcia tzw. mas nigdy i nigdzie na swiecie nie udala sie jeszcze zadna zmiana.
  Masy zas ciagle spia, najpierw wiec trzeba je obudzic.
  Merdia zas ciagle sa we wrogich Polsce rekach i to wszystkie, te tzw. niezalezne tez.

  W obecnej tragicznej sytuacji panstwa, potrzebni sa prawdziwi liderzy majacy prawdziwe
  poparcie miazdzacej wiekszosci narodu.
  Niestety, jakos nie moge takowych, do tego wielkiego formatu, nigdzie dostrzec.
  Widzi gdzies Pan takich na scenie politycznej w obecnej Polsce?
  Ci co sie za takich uwazaja, lub sa przed nami na takich lansowani (przez kogo?),
  maja wyrazny przerost ambicji i „to widac, to slychac, to czuc”.
  Nie znam zadnego polityka, ktory ma rozsadny, obliczony na dlugie lata
  program, dotyczacy wychodzenia Polski z bagna.
  Skad sie zreszta maja wziac tacy prawdziwi liderzy?

  Gdy tylko sie pojawi na horyzoncie gdziekolwiek, mlody czlowiek rokujacy dobre nadzieje,
  juz w czasie studiow, dostaje od mafii rzadzacej swiatem, slynna propozycje nie do odrzucenia.
  Albo wejscie w uklad, albo koniec marzen o swietlanej przyszlosci.
  Czasem nawet doslownie, przetracony kregoslup, gdyby cos kombinowal.
  Tak jest od kilkudziesieciu juz lat, na calym swiecie.

  Nie chce mi sie wierzyc, ze Pan tego nie wie.

  Reasumujac:

  Wszystkie Panskie dywagacje wiec sprowadzaja sie do tzw.poboznych zyczen.
  Tu wiec sie z Panem ponownie zgadzam.
  Cala nadzieja w Boskiej pomocy.
  Bez tej Boskiej ingerencji, przyszlosc Polski widze w czarnych barwach.
  Moze intronizacja Chrystusa na Krola Polski nam pomoze?
  To jest naprawde smiertelna walka zla z dobrem i to na calym swiecie.
  Tego nie mozna nie widziec, a jednak ludzie sa slepi.

  Pozdrawiam serdecznie.
  In Christo.

 2. Moher49 said

  Szanowny Panie Krzysztofie,
  Źle się dzieje w państwie PiS. Władzę w TV obejmują Kurskie i Wildsteiny, wielbiciele Gazety Wyborczej – żydowskiej gazety dla Polaków. To było zresztą do przewidzenia. Władzę oddało stronnictwo niemieckie. Władzę przejmuje stronnictwo amerykańsko-żydowskie. Dług rośnie. PiS oszukuje wyborców cały czas, to nie jest propolska partia. Nie da się ludziom mydlić oczu Żołnierzami Wyklętymi. Prawda wyjdzie na jaw.

 3. Oskubany Orzeł w kajdanach LEMINGÓW i polskiego ukrainca Kaczyńskiego, said

  ZOBACZCIE jak się śmieje sprzedajna agentura zachodu KOD-że , PO-PSL i N-Petru z Godła III RP (Rzydo Polskiego kraiku biernych wykołowanych OKRADZIONYCH lemingów)

  Polski Orzeł w koronie całkowicie OSKUBANY, z kulą u szyi i ŁAŃCUCHEM na skrzydłach i nogach:

  Takie Godło III RP – OSKUBANY Polski Orzeł był wystawiony 9 marca 2016 r. przed wejściem do Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Warszawa, ul. Emilii Plater 51

  Polski Orzeł ZDEGRADOWANY, żydy i anty-polskie KANALIE rządzący w durnowatej Warszawie PO-PSL-SLD + teraz anty-polscy bezkarni rozwydrzeni KOD-rze żyda Kijowskiego, oprócz tego że SZCZUJĄ na Polaków w Brukseli, Berlinie i nekonskim Waszyngtonie to teraz na dodatek sobie DRWĄ z Polskiego Godła !

  FAKTYCZNIE, Polski Orzeł został wyrychtowany przez GŁUPICH lemingów na zwykłego starego OSKUBANEGO wróbla niby w koronie, ale już w kajdanach, z kulami u nóg z załańcuchowanymi skrzydłami.

  Polacy dają się WYRUCHAC na wszystkich poziomach, więc teraz mają OSKUBANEGO wróbla w kajdanach z ROZWALONYM dziobem, który dostał po ryju i NIE ma mowy aby fruwał …

  Taki Polski pobity i oskubany polski wróbel jako godło został wystawiony pod rusztowaniem z jakimś PROSTACKIM chłopem w gumowcach z zapitym czerwonym pyskiem chłopem robociarzem POPYCHADŁEM został wystawiony na POŚMIEWISKO na ulicę Emilii Plater 51. (Dawny dom meblowy Emilia):

  Właśnie tak SPONIEWIERALI Polskiego Orła jak na tym obrazku takie anty-polskie SUQQINSYNY sprzedawaczyki żydo-komuniści jak TW bolek wałęsa, kwasniewski, tusk, leszek miller, rostowski, kopacz ale kaczyńskie też przyłożyli swoje łapska do tego sponiewierania.

  Co wy lemingi powiecie swoim dzieciom i wnukom pozostawiając im w SPADKU ale dług 1 TRYLIONA do spłacania na żyda i Niemca !

  Jak Wam lemingi nie wstyd przed własnymi dziecmi i wnukami . . . ża tak dajecie się WYRUCHAĆ byle komu z UE i poniewierać takim KANALIOM KOD-om prowadzącym bezkarny SABOTAŻ waszego życia . . .

 4. Bronisław said

  Panie Moher, podzielam pana wypowiedź w całości, chociaż jestem przekonany, iż w przedostatnim zdaniu w miejsce frazy: „to nie jest propolska partia”, adekwatna byłaby: to jest antypolska partia!!! Pan Antoni natomiast w ostatnim akapicie pisze: „Wszystkie Panskie dywagacje wiec sprowadzaja sie do tzw.poboznych zyczen.
  Tu wiec sie z Panem ponownie zgadzam.
  Cala nadzieja w Boskiej pomocy.
  Bez tej Boskiej ingerencji, przyszlosc Polski widze w czarnych barwach.
  Moze intronizacja Chrystusa na Krola Polski nam pomoze?
  To jest naprawde smiertelna walka zla z dobrem i to na calym swiecie.
  Tego nie mozna nie widziec, a jednak ludzie sa slepi.”!!! Zmuszony jestem jednak, przypomnieć ostrzeżenie samego Jezusa Chrystusa, Naszego Mistrza wypowiedziane do Sługi Bożej Rozalii Celakówny, iż koniecznym warunkiem (Naszego) Narodu Polskiego ocalenia jest obranie Go na Króla Polski („Co dla zmysłów niepojęte, niech dopełni wiara w Nas”)!!!

  Pozdrawiam serdecznie Panów! Króluj Nam chryste!!!

 5. Yano said

  Same negatywy. Tak nie można

 6. Ali Baba said

  ..”utentycznego babińca, baba z lewa, baba z prawa, SZCZEGÓLNIE TA Z PRAWEJ..z tymi wąskimi jezuickimi usteczkami..!!

 7. Antykomunista said

  Gdzie dowody ze Petru to „zyd”? Co za nienawisc autora do polskich kobiet. I co za nienawisc do PiS-u – jedynej powaznej partii w Polsce zdolnej i usilujacej, mimo ogromnych przeszkod, obalic POkomune. Atakowanej przez antypolskie kreatury w kraju i za granica, przez michniakow, blumsztejnow, grossow, sorosow. Autor wydaje sie nienawidzic PiS rownie odlotowo jak krytykowany przez niego Petru i nowoczesniacy. Albo jak peowcy. Albo jak kodziarze. Moze powinien przyjechac z (antypisowskiej) Szwecji do Polski i otwarcie wziac udzial w zadymie kodziarzy przeciwko PiS-owi i rzadowi pani Premier Szydlo- madrej i dzielnej Polki? Ramie w ramie z komuchami i ubekami. Z grossami i smolarami. Zamiast udawac przeciwnika takiego elementu. Bez obrazy, ale czy autor artykulu jest zdrowy psychicznie?

 8. krakus said

  ad Moher49
  Z przykrością czytam Pańskie gorzkie słowa prawdy i przyznaję,że niestety muszę się z tą opinią zgodzić.Zachowania audio-wizualne „wygranych” mogą robić na wyborcach
  wrażenie,że to ugrzecznienie wobec opozycji i tolerancja antypolskich zachowań „ulicy”
  może świadczyć o początku kapitulacji zapowiedzianej przez PiS odnowy Państwa.
  Nie można mówić o Suwerenności,której niema ale trzeba walczyć o nią z każdym i z wszystkimi którzy zdradzają Ojczyznę,zaprzedając ją zagranicznym komisjom i podkom.
  Środki masowego przekazu mają służyć dobru społecznemu,a nie być tubą totalnej
  opozycji.Dlatego ważnym jest przy obsadzaniu wszelkich stanowisk TV,Radia nie tymi
  z prezencją czy tzw.predyspozycją ale nade wszystko mają to być patrioci,a nie karierowicze polskiego pochodzenia.

 9. Magdalena said

  Wysłuchałam referatów min Waszczykowskiego i Macierewicza z Torunia i…..

  Dobrzy ludzie, przestańcie w końcu płacić na Radio Maryja!

  Ono naprawdę nie służy Polsce i Polakom.
  Taka powtórka Matki Boskiej w klapie….

  Macierewicz pcha nas do wojny z Rosją, a Waszczykowski ogólnie niewiele rozumie.

 10. Jaki On "Madry" said

  Patrzcie jakie „madre” rady daje pan Cierpisz (ze Szwecji?) „bezmozgowcom” PiS-owi w Polsce: „Usunięcie Szydło jako premiera…Likwidacja TK z dniem 2 lipca 2015….Przejęcie totalnej władzy nad mediami…” No, dzialoby sie gdyby PiS posluchal tych „madrych rad”. 🙂 A w ogole to PiS, oczywiscie, nie wie co robic. Oni, stare wygi polityczne, starzy zawodowcy, nie wiedza jak robic polityke, tak? Pan Cierpisz wie lepiej, co? Przy okazji, zarzucanie Kaczynskiemu i innym pisowcom tchorzostwa i mieczakowatosci uwazam za w najwyzszym stopniu niemoralne, oszczercze, niehonorowe. Zarzucanie tego ludziom, ktorzy przeszli straszny bol zwiazany z katastrofa smolenska. Ze smiercia kolegi zastrzelonego w Lodzi przez ziejacego nienawiscia do Kaczynskiego psychopate. Przez trwajaca latami, pelna nienawisci nagonke w neo-komunistycznych mediach w rodzaju GWna. Przez dyskryminacje i ostracyzm. Ilu dziennikarzy zostalo wyrzuconych z pracy za sprzyjanie PiS-owi? Powinienes, „madralo”, pomieszkac przez te lata pogardy w Polsce, to bys moze zobaczyl co to znaczylo byc czlonkiem czy zwolennikiem PiS-u. Tchorzostwo i mieczakowatosc od lat zarzucaja Kaczynskiemu i PiS-owi srodowiska okraglostolowe, esbecko-gazwyborcze….

 11. Chodu Do KOD-u! said

  @Magdalena — Mowisz, ze Radio Maryja zle, zeby nie „placic” na nie? A na ktore placic? Moskiewskie?

 12. krakus said

  ad 7 Magdalena
  Ej tam,ej tam.Radzę oglądać „odnowionej” przez Kurskiego TVPINfo wysłuchać szczekających kundli z totalnej opozycji,którzy zdradzając Polskę,pchają nas w łapy
  niemieckie pod nazwą U.E.imperium o którym dawnymi czasy marzył A.H.
  Radia Maryja i Telewizji Trwam,NIE słuchać i NIE oglądać,skoro się na nie,nie płaci.
  Wizerunku M.Boskiej nie nadużywać co tak często czynią innowiercy i ateiści oraz recenzenci z marginesu.

 13. Stary Warszawiak said

  PIS jest zły, Radio Maryja jest złe, Ojciec Rydzyk jest zły, księża są źli.
  Niech żyją pederaści i lejby.
  Niech żyje aborcja,
  Niech żyje odbieranie dzieci rodzicom.
  Niech Polacy zapomną, że są Polakami.
  Niech żyją narkotyki.
  Widzę, że większość internautów taki kraj między Bugiem a Odrą by chętnie widziała.

 14. Magdalena said

  Krakus, a powiedz mi czym różni się TVP Info z czołówką GazPol
  Od TV Trwam z tymi samymi ludźmi?
  szkoda, że mówi się ciągle o Niemcach, a nie widzi się antypolskiej polityki wschodniej.
  Przestańcie w końcu szczuć Polaków na Rosjan
  Jeśli Macierewicz nie rozróżnia Kraju Rad ( nota bene załozonym przez marsjan, a sfinansowanym przez banki USA i Niemców) od współczesnych Rosjan i konfabuluje w ” katolickich” mediach to zachodzi pytanie
  – jakie une są katolickie???

 15. Magdalena said

  Panu warszawiakowi co się stało?
  Za duzo pan pali byle czego!? 🙂

 16. zuzia said

  Piotr Puchta – funkcjonariusz wojskowych służb specjalnych PRL, którego karierę w Zarządzie II Sztabu Generalnego WP, poprzedniczce WSI, wspierali generałowie Kiszczak i Jaruzelski został postawiony na czele ważnego departamentu MSZ. Jego ojciec Janusz Puchta był wiceszefem WSI i wieloletnim agentem II Zarządu Sztabu Generalnego WP w PRL.

  Ojciec i syn specjalizowali się w stosunkach polsko-izraelskich. Jako to możliwe, że rząd Beaty Szydło pielęgnuje takiego dyrektora w tak ważnym resorcie? Chcemy wierzyć, że to jedynie wypadek przy pracy
  Piotr Puchta (syn wiceszefa Wojskowych Służ Informacyjnych) pracował w Izraelu i był oficerem spec służb wojskowych kierowanych przez gen. Kiszczaka w słynnej później z czasów WSI jednostce 3362 (pod takim samym numerem co Zarząd II funkcjonowały potem WSI). Teraz jest szefem Departamentu Afryki i Bliskiego Wschodu w MSZ kierowanym przez ministra Witolda Waszczykowskiego z PiS, co potwierdziło nam biuro prasowe ministerstwa.

 17. Stary Warszawiak said

  AD 13.
  Warszawiakowi nic się nie stało tylko na taką Polskę przygotowywało Polaków przez osiem lat PO.
  To pan Sikorski przekonywał Polaków, żeby zapomnieli, że są Polakami.
  To pan Palikot gloryfikował narkotyki.
  Ile dzieci odebrano polskim rodzicom z powodu biedy.
  Kto szykował ustawę o małżeństwach pederastów.
  To prezydent Warszawy organizowała marsze pederastów w Warszawie.
  To prezydent Warszawy wyrzuciła lekarza, który sprzeciwiał się aborcji i mimo wyroku sądowego spowodowała,
  że nie wrócił do szpitala w którym nie dopuszczał do aborcji.
  W ostatnich dniach dokonano mordu na dziecku właśnie w tym szpitalu.

 18. Chodu Do KOD-u! said

  @ Magdalena 2016-03-12 @ 15:02 Jakies dowody, ze Radio Maryja i Telewizja Trwam sa zle? Jakies dowody, ze panowie Waszczykowski i Macierewicz sa zli jako urzednicy panstwowi? Dawaj je. Potrafisz? Zwolenniczka moskwy? Czyli – komuna, tak? Ja zawsze sie dziwie co tacy jak ty robia za granica, jak sie tam dostaliscie? Bo ze przeciwnicy komuny emigrowali i ich przyjmowano, to zrozumiale, ale tacy jak ty? Strzez Boze przed taka „Polonia” jak ty. A raczej POlonia. A teraz podaj wspomniane wyzej dowody. Pokaz prawdomownosc. Czekamy.

 19. tiro said

  RKW powinno służyć do kontroli wyborów a nie iść do wyborów jako partia. Tyle w temacie.

 20. Magdalena said

  Panie KOD

  Proszę przeczytać artykuł jakiegoś Polonusa, a nie obrażać ludzi.
  kto ma uszy i słucha śmiesznych gadek ministrów, głęboko zastanawiając się
  Dokąd idziesz Polsko?
  ( na Moskwę?)

  http://www.kresy.pl/publicystyka,opinie?zobacz/egzotyczna-wyobraznia-ministra-waszczykowskiego

 21. Chodu Do KOD-u! said

  @Magdalena 2016-03-12 @ 19:24 Magdalenia, a to nie ty z KOD-u? Wiec nie potrafisz udowodnic, ze Ministrowie Waszczykowski i Macierewicz sa rzekomo zli, trefni, oraz ze Radio Maryja jest rzekomo zle, trefne? Jesli nie potrafisz udowodnic prawdziwosci swoich twierdzen, wynika stad, ze sa one klamliwe.Ten twoj hejt wobec PiS-u i Radia Maryja ma za podstawe mentalnosc komunistyczno-moskwofilska, tak? Ciekawym ilu komuchow dostalo sie na imigracje udajac solidarnosciowcow?…

 22. DuchNSZ said

  Zycie w Szwajcarii – tani polski pracownik

 23. Stary Warszawiak said

  No cóż coraz więcej pachołków GW i zwolenników Judeopolonii wpisuje się na portalu WP.
  Niedawno mój sąsiad (nawet porządny człowiek i katolik) chciał mi udowodnić, ze Ojciec Rydzyk jeździ Maybachem.
  Powiedziałem mu, że korzystając z takiego samochodu trzeba mieć do dyspozycji ekipę antyterrorystyczną bo każdy chciałby taki samochód ukraść.

 24. Magdalena said

  Widzicie Panowie (21 i 23)
  Dziwicie się, że nazywają was… lemingami!?
  I w dodatku sami dzielicie Polaków na różne sorty, wciskając nam nienawiść z powodu… maybacha 🙂
  Mnie nie kręci Rysiu ze swoimi sześcioma królami i innymi bon motami, które pan usiłuje mi wmówić.
  Nie wiem czy warto ale pokrótce wyłuszczę swoje stanowisko:
  Pan Macierewicz mówi
  „ludobójstwo leży u źródeł obecnej sytuacji w Rosji”,nawiązując do wypowiedzi prezydenta Lecha Kaczyńskiego o ludobójstwie katyńskim z 2009
  I że „narody rosyjskie mają ciągle nałożoną pieczęć milczenia na to co się stało w okresie sowieckim z ich przodkami”.

  Przyjrzymy się jak wyglądają fakty:

  13 kwietnia 1990 roku podczas wizyty prezydenta RP Wojciecha Jaruzelskiego w Moskwie, Michaił Gorbaczow przekazał pochodzące z radzieckich archiwów dokumenty dotyczące zbrodni katyńskiej, po raz pierwszy oficjalnie przyznając, że zbrodni dokonało NKWD. Tego samego dnia w oświadczeniu państwowej agencji TASS oznajmiono, że bezpośrednią odpowiedzialność za zbrodnię katyńską ponoszą Beria, Mierkułow i ich pomocnicy
  W komunikacie tym, zatwierdzonym tajną uchwałą Biura Politycznego KC KPZR z 7 kwietnia 1990 roku, padło stwierdzenie: Strona radziecka, wyrażając ubolewanie w związku z tragedią katyńską, oświadcza, że jest ona jedną z ciężkich zbrodni stalinizmu

  14 kwietnia 2010 roku w wywiadzie dla anglojęzycznej telewizji Russia Today prezydent Rosji Dmitrij Miedwiediew oświadczył, że jest oczywiste, że polscy oficerowie w 1940 roku zostali rozstrzelani z woli ówczesnych przywódców ZSRR, w tym Józefa Stalina.

  Uchwała Dumy Państwowej o katyńskiej tragedii i jej ofiarach

  Siedemdziesiąt lat temu rozstrzelano tysiące polskich obywateli, którzy byli przetrzymywani w łagrach dla jeńców wojennych NKWD ZSRR, a także w więzieniach zachodnich obwodów Ukraińskiej SRR i Białoruskiej SRR.

  W oficjalnej propagandzie radzieckiej odpowiedzialność za tę zbrodnię, którą zbiorczo nazwano tragedią katyńską, przypisywano nazistowskim zbrodniarzom. Wersja ta przez długie lata była przedmiotem utajonych, co nie znaczy, że mniej zażartych dyskusji w społeczeństwie radzieckim, i niezmiennie wywoływała gniew, obrazę i nieufność narodu polskiego.

  Kopie wielu dokumentów, które przechowywano w zamkniętym archiwum Biura Politycznego KC KPZR, już przekazano polskiej stronie. Deputowani do Dumy Państwowej są przekonani, że te praca powinna być kontynuowana. Należy dalej badać archiwa, weryfikować listy zabitych, przywracać dobre imię tych, którzy zginęli w Katyniu i innych miejscach, wyjaśniać wszystkie okoliczności tragedii.

  Dzieląc smutek z polskim narodem, deputowani do Dumy Państwowej pamiętają, że Katyń jest tragicznym miejscem również dla naszego kraju. W dołach katyńskich spoczywają tysiące radzieckich obywateli, zgładzonych przez reżim stalinowski w latach 1936-38.

  Całość Uchwały Dumy mozna przeczytać: http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/278063,Tekst-uchwaly-rosyjskiej-Dumy-ws-Katynia

  Rozumiem, że dla min Macierewicza i panów jednocześnie to nadal niewyjasnione i nienazwane ludobójstwo?

  Ciekawe jak wobec tych faktów wygladają akty prawne parlamentu ukraińskiego. Myslę o ludobójstwie na większą skalę, ok 300 tysięcy Ofiar Wołynia….

  Co do nałożenia pieczęci milczenia.

  Proszę mi napisać który z polityków PIS zająknął się chociaż podczas obchodów Dni Żołnierzy Wykletych kim byli ich prześladowcy? Te wszystkie Brystigerowe, Romkowskie czy Bermany?!

  Putin podczas otwarcia Muzeum Żydów w Moskwie rzekł takie słowa:

  Pierwszy sowiecki rząd składał się głównie z Żydów

  „Pomyślałem teraz o jednej rzeczy: decyzja upaństwowienia tej biblioteki została podjęta przez pierwszy sowiecki rząd, składający się w 80-85% z Żydów” – stwierdził Putin 13 czerwca podczas wizyty w Moskiewskim Muzeum Żydów i Tolerancji
  Według oficjalnego tłumaczenia przemówienia Putina w muzeum, powiedział on również, że politycy ze zdominowanego przez Żydów rządu sowieckiego „kierowali się fałszywymi ideologiami i popierali aresztowania i represje na żydach, prawosławnych, muzułmanach i wyznawcach innych religii. Wszystkich wrzucano do tej samej kategorii”.
  „Na szczęście, ideologiczne okulary i fałszywe postrzeganie ideologii, rozpadły się. I dziś, w zasadzie, po prostu z uśmiechem zwracamy te książki żydowskiej społeczności.”

  Że nie wspomnę o doskonałej książce ( przemilczanej w PL) Sołżenicyna „Dwieście lat razem”

  Pan Macierewicz ( panowie również) zaciemniacie rzeczywistość i usiłujecie skłócić dwa sąsiadujące ze sobą narody.
  O tym, że to nieco mało katolickie nie muszę chyba ojcu Rydzykowi przypominać 🙂
  cdn….

 25. Magdalena said

  Nawiązując do współczesności, pan Macierewicz oznajmił, że

  „Szef MON mówił, że terroryzm „jest wytworem myśli socjalistyczno-sowieckiej i poza tą myślą w historii świata zachodniego i chrześcijańskiego nie istniał” i „zawsze w myśli sowieckiej, zawsze w myśli socjalistycznej był traktowany jako narzędzie walki”.

  Pisałam już kto stoi za wprowadzeniem w życie mysli socjalistyczno- sowieckiej , i oczywiście kto łozył pieniądze na jej uruchomienie 🙂

  – Widzimy to znakomicie w historii ostatnich 10 lat. (…) Nie ma wątpliwości, że atak zbrojny na Gruzję był atakiem, który był rozpoczęty najpierw wewnętrzną dywersją wewnątrz Gruzji. Nie ma wątpliwości, że to co się stało nad Smoleńskiem miało na celu pozbawienie Polski przywództwa, które prowadziło nasz naród do niepodległości

  Ciekawe kim byli doradcy wojskowi przysłani przez rząd USA, poszukiwanego listem gończym dzisiaj przez władze Gruzji Sakaszwilego?

  Polecam świetny tekst:

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/106218,a-oto-typowy-gruzin-saakaszwili

  Dotychczas myslałam, że nasz naród pozbawiono niepodległości podczas podpisywania Traktatu Lizbońskiego!?
  Bynajmniej tak twierdzili słuchacze RM wraz z ojcem dyrektorem, w czasach kiedy jeszcze słuzył Polakom….

  Zdaniem Macierewicza kolejnymi takimi krokami były atak na Ukrainę i okupacja najbardziej uprzemysłowionej części tego kraju, zestrzelenie samolotu malezyjskiego i inwazja syryjska.

  Dobre sobie!
  Mieszkańcy Donbasu z ukraińskim obywatelstwem okupują… Donbas….
  O samolocie malezyjskim nie piszę, bo to zbytek oczywistości.
  Inwazja syryjska rozpoczęła się od finansowania ISIS.
  A tym przypominam panom zajmują się Stany Zjednoczone wraz z Arabią Saudyjską i Izraelem.
  Pamiętacie o tym?

  Kończąc zapytam
  – dlaczego min Macierewicz nie chce lub/i boi się referendum w sprawie powszechnego dostępu do broni.
  Bo to zapytanie słuchacza odrzucił bez ceregieli.
  On demokrata, a boi się własnego narodu?
  Putin krwiopijca i tyran, Rosjanom na to zezwolił!

  Pozdrawiam nie/wielbicielka KODu ( i RM także)

 26. Magdalena said

  cdn… uciekło mi 🙂

 27. Bronisław said

  Podziwiam Panią, Pani Magdaleno za cierpliwość w tłumaczeniu, wydawałoby się oczywistych zagadnień. Zastanawiam się, czy mamy do czynienia z trollami, czy też z tak niedoinformowanymi adwersarzami?!!!

  Gorąco Panią pozdrawiam oraz życzę dalszej cierpliwej i owocnej pracy! Króluj Nam Chryste!!!

 28. Magdalena said

  Adminie, dziękuję za wklejenie mojego komentarza!

 29. Ryvan said

  @23
  Ja też stary i też Warszawiak i błagam niech Pan zrobi wszystko by się nie starzeć więcej.
  @21 Drogi Panie . Niech Pan tu nie agituje ludzi do swojej organizacji. Na złą stronę Pan trafił i nie sądzę by ktokolwiek chciał stąd schodować do pańskiej organizacji.
  Pański język (jako zwolennika PIS) rzuca złe światło na tę organizcję, stąd wskazόwka by zapytać – skąd jegomść trafił tu. Jak się ma Mariuszek K. i Grzecho S. ?
  A merytorycznie to obu Panom podpowiem, że od przymusowych szczepiń do kolczykowania ludzi jak świń jest tylko jeden maleńki kroczek. Nie wiem kto podpowiadał komu, czy baran mądremu, czy mądry baranowi czy wreszcie baran baranowi, ale wiem że władza obeszła się z narodem zgodnie z „Protokόłami Mędrcόw”, ktόra to księga została prawdopodobnie podrzucona kancelarii, podczas gdy cały personel tonął w zadumie przy płaskim lichtarzu.
  HOW.

 30. adam ryglowski said

  Pani Magdaleno – GRATULUJĘ . „Goście ” chcieli odpowiedzi ,- to ją dostali .
  Od siebie , w sobotę poradziłem , żeby przeczytali ze zrozumieniem artykuł z KRESÓW na temat min. Waszczykowskiego . Dodałem też ocenę prof. Bogusława Wolniewicza – 68 wywiad na You Tube dotyczący min . Macierewicza .
  Na Pani pierwszy temat – podaję tylko powiedzonko :
  CYGAN PRZECHODZI PRZEZ WIEŚ TYLKO RAZ .
  Koniec . (bo znów wpis poleci w kosmos :);)

 31. Wiernyfan said

  Gdzie mozna kupic wydanie książkowe tej fantastyki ?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: