Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Rząd PiS-u rozpoczął przygotowania do przyjęcia imigrantów.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-12

pIs.
.
Na nic zdały się szumne zapowiedzi polityków PiS-u przed wyborami. Wszystko wskazuje na to, że wbrew zapowiedziom rząd zegnie kark przed terrorem UE.

Poseł Kukiz’15 Adam Andruszkiewicz zapytał przedstawicieli rządu, czy odrzucą oni zobowiązania odnośnie tzw. „uchodźców” zaciągnięte przez poprzednią władzę.

(…) Rząd RP, mając na uwadze skutki prawne, społeczne i organizacyjne decyzji dotyczących przyjęcia przez Polskę uchodźców przeprowadził analizę możliwości zmiany stanu prawnego w tej materii. W świetle przedmiotowej analizy nie ma możliwości prawnych odstąpienia od przyjętych przez poprzednią Radę Ministrów zobowiązań. Z uwagi na powyższe w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji podjęto przygotowania do uczestnictwa w programach relokacji w roku 2016 – brzmi cytowana odpowiedź.

Sam Andruszkiewicz nie kryje oburzenia i całą sprawę komentuje w ostrych słowach.

PiS po prostu zasłaniając się ,,poprzednimi zobowiązaniami”, chce przyjąć imigrantów do Polski. Musimy się temu przeciwstawić. Pokażmy rządowi, że tylko my, jako Polacy, mamy prawo przyjmować kogokolwiek do naszego domu. A tych niebezpiecznych ludzi, po prostu tu nie chcemy. APELUJĘ DO RZĄDU PiS: Żadna partia nie ma prawa działać wbrew woli Narodu! – czytamy.

Komentarzy 26 do “Rząd PiS-u rozpoczął przygotowania do przyjęcia imigrantów.”

 1. obserwator said

  Gdzie były takie komentarze jak rządziła PO,PSL

 2. wiesdomar said

  My Polacy, żądamy referendum w tak ważnej sprawie, dla istnienia narodu i jego przyszłości.

 3. someone said

  Nikt nic nie przygotowuje.To bydlo islamskie same wejdzie,skierowane przez szwabow innym szlakiem przez Ukraine.Wejdzie w ogromnych ilosciach,tak,aby sluzby sobie nie poradzily.Oczywiscie agentka Merkel zamknie granice wtedy.Wtedy zacznie sie wojna domowa.

 4. Maryla Danuta said

  Czyli po raz kolejny Polaków czeka zagłada dzięki Niemcom !! Nie rozumiem czemu rząd nie potrafi współpracować z grupą wyszehradzką ??
  Przecież my Polacy nie zgadzamy się na wpuszczenie do Polski tych nachodźców !! Pani Premier, Panie Prezydencie – mieliście nas chronić przed tą nawałą !! Dlatego was wybraliśmy !!! Polsko obudź się , bo wkrótce będzie za pó~źno !!

 5. someone said

  Ad.3 Ten rzad i prezydent jest nieudolny i od nich nie mozna niczego wymagac.Bez przerwy wylewane sa pomyje na nich,a oni nic.
  Miala byc TVP narodowa,a widzimy,jak jest.Kurski agent zatrudnia tam Ukraincow,Zydow i wszelkiej masci lewakow.

 6. Carlos said

  Wyborem Dawidka Wilstaina- PIS pokazal kim jest.

 7. Guła said

  To przyszły szef MSZ czy ktokolwiek w to wątpi? To nic, że to już grali. Nowe rozdanie starej zdartej talii kart. I tak to się toczy. Od kiedy nie liczyłoby się to wychodzi iż wywlekli nasze trzy czwarte własności. W rozmaitej formie.

 8. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog and commented:
  nie rozumiecie, ze politycy to zawodowi klamcy? możecie sobie teraz apelowac, a to Wy głosowaliście w ich „wyborach”, no to teraz oni maja Was gdzies

 9. gość said

 10. Moher49 said

  @3, 4, 7
  Ten rząd ma swoich mocodawców w USA i Izraelu. Kurski robi to co nakazuje brat z GW. Młody Wildstein – tuba banderowców, będzie rządził TVP.info. To było do przewidzenia, że tak się sprawy potoczą, ale PO to też samo zło.
  Nie ma partii, której można by zaufać, chyba że z RN coś wyrośnie. Trzeba uczyć młodych i modlić się.

 11. Grzegorz said

  Jakby PiS chciało realizować obietnice wyborcze to, 1) już dawno by było po referendum w sprawie przyjmowania obcych na ziemię Polską (vide Dania), 2) zmieniono by restrykcyjnie przepisy „emigranckie” „zasiłkowe” itp. (vide Węgry), 3) rząd rozpocząłby już dawno budowę muru na granicy wschodniej (vide Bałkany),
  Zatem, voilà !
  I jak to mówią, gość w dom, Bóg wie po co!

 12. someone said

  Tez tak mysle.

 13. Gość said

  Piłsudski wróć! – Grupa 44

 14. Kapsel said

  Świętej Pamięci ks. Bronisław Bozowski bardzo często mawiał…..Nie ma przypadków, są tylko znaki !…

  Ile jeszcze znaków potrzeba aby Polacy przejrzeli na oczy ?

  ……..– zanim zniecierpliwiony naszym brakiem domyślności Pan Bóg nie spuści na nas jakiejś gorszej plagi w postaci potopu, albo nie daj Boże – rozbiorów?….

  ….a i przedtem nie było przecież lepiej, jako że na premiera wystrugany został z banana pan Kazimierz Marcinkiewicz. Teraz jednak następczynią pana Kazimierza Marcinkiewicza ma zostać pani Beata Szydło, w związku z czym musimy odnotować pewną ciągłość. Otóż pani Beata Szydło jest absolwentką Szkoły Liderów przy amerykańskim Departamencie Stanu. Elewi tej Szkoły Liderów są wybierani przez dyplomatów z Ambasady USA w każdym kraju. Skąd dyplomaci wiedzą, że trzeba przeszkolić akurat tę, a nie inną osobę – tajemnica to wielka, ale skadś przecież muszą wiedzieć. Wytypowane osoby – jak czytamy na stronie Ambasady USA w Warszawie – „odbywają podróż do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w starannie przygotowanych programach, które odpowiadają ich zainteresowaniom zawodowym, jak również celom polityki zagranicznej USA.” Wygląda na to, że w sytuacji, gdy Stronnictwo Amerykańsko-Żydowskie rośnie w naszym nieszczęśliwym kraju w siłę, również dokonany przez prezesa Jarosława Kaczyńskiego wybór pani Beaty Szydło na następczynię nie tylko Kazimierza Marcinkiewicza, ale również pani premierzycy Ewy Kopacz nie był przypadkowy, jeśli w ogóle był samodzielny. Zresztą mniejsza z tym, bo okazuje się, że tę samą akademię ukończył prezydent Bronisław Komorowski, Aleksander Kwaśniewski, Donald Tusk, Hanna Suchocka i Kazimierz Marcinkiewicz. Wygląda na to, że klasyk demokracji Józef Stalin miał rację mówiąc, że jeszcze ważniejsze od tego, kto liczy głosy, jest to, kto przygotowuje alternatywę polityczną dla wyborców. A po czym poznać, że alternatywa jest przygotowana prawidłowo? Po tym, że bez względu na to, kto wybory wygra – będą one wygrane…..

  https://gloria.tv/media/DRUoBWvfqaB

 15. gość said

  Adam Andruszkiewicz (Kukiz’15) czy UE narzuci Polsce nielegalnych, islamskich imigrantów?

 16. Victoria said

  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/3458-koszer-w-akcj-dawid-wildstein-nowym-szefem-publicystyki-w-tvp-info

 17. gość said

  Znalezione w sieci

  Z dzisiejszych rekolekcji.
  Kiedy w naszej ojczyźnie znajdą się przywódcy z cechami orłów? Takim był Mieszko I, król Władysław Jagiełło, Jan III Sobieski. Orzeł to najszlachetniejszy ptak broniący swego terytorium, swego gniazda, swego potomstwa z narażeniem życia. Zdarzały się sokoły, też waleczne, drapieżne, ale jednak nie orły. W książce Henryka Sienkiewicza „Pan Wołodyjowski” jest opis rozmowy hetmana Sobieskiego z panem Boguszem, który przedstawiał propozycję przyjęcia uchodźców z Krymu – Tatarów z całymi rodzinami w obliczu najazdu tureckiego. Bogusz mówił,że Polska będzie miała przez to walecznych żołnierzy, wiernych obrońców. Znamienna była odpowiedź hetmana Sobieskiego, późniejszego króla i zwycięzcy spod Wiednia.- „Bom ja jest hetman nie tylko polski, ale chrześcijański; bo na straży krzyża stoję! A choćby też Kozacy okrutniej jeszcze wnętrzności Rzeczypospolitej szarpali, ja karków zaślepionego, ale chrześcijańskiego ludu pogańskim mieczem nie będę ścinał. Bo czyniąc to, ojcom i dziadom naszym, dziadom moim własnym, popiołom ich, krwi, łzom, całej dawnej Rzeczypospolitej powiedziałbym: „rakka!”. Na Boga! jeśli nas zguba czeka, jeśli imię nasze ma być imieniem zmarłych, nie żyjących, to niechże sława po nas ostanie i wspominek onej służby, którą nam Bóg wyznaczył; niechże potomni patrząc na one krzyże i mogiły powiedzą: „Tu chrześcijaństwa, tu krzyża przeciw mahometańskiej sprosności, póki tchu w piersi, póki krwie w żyłach bronili i za inne narody polegli.” To służba nasza, Bogusz! Otośmy forteca, w której Chrystus mękę swoją zatknął na murze, a ty mnie prawisz, abym ja,ˇ żołnierz boży, ba, komendant, pierwszy bramę otwierał i pogan jako wilków do owczarni puszczał, i Jezusowe owieczki na rzeź wydawał?! Wolej nam od czambułów cierpieć, wolej nam bunty znosić, wolej na ową straszną wojnę pociągnąć, wolej polec mnie i tobie, wolej całej Rzeczypospolitej zginąć niźli imię pohańbić, sławy zbyć i owo stróżowanie, ową służbę bożą zdradzić!”

  Polska przedmurzem chrześcijaństwa. Musimy bronić naszą Ojczyznę przed nawałą pohańców. Musimy bronić także Europy, bo całkiem zatraciła instynkt samozachowawczy. Zachęcam do przeczytania dwóch książek: „Obóz świętych” i „Uległość”. To nas czeka, jeżeli nie będziemy za wszelką cenę bronić wiary, bronić naród i naszą ukochaną ziemię polską.

  Nestorka

 18. piotr78 said

  „MY, POLACY…”
  do przedmowcow: gdzie byliscie „my Polacy” przez caly ten okres od 1989 ?
  Trudno nie widziec, ze aktualni rzadzacy ida na postronku Washingtonu i Tel Avivu.
  Niemniej jednak, probuja cos zrobic, co nie do konca jest zle dla Polski.
  Patrz zatem w przyszlosc. Polska jesli ma sie ostac musi zlozyc swoj los w rece Jezusa Chrystusa Krola i Matki Najswietszej, oprzec sie na Prawie Bozym, zlikwidowac wszystkie partie i fundacje idace na postronku obcych.
  JEZUS I MARYJA

 19. Kontra said

  Petycja przeciwko przyjmowaniu imigrantow

  https://kierunki.info.pl/2016/03/onr-przeciwko-imigrantom-petycja-do-prezydenta-rp/

 20. Analityk said

  @Gość #15

  Obawiam się, że nawet jak bedzie referendum – a do tego ZDRAJCY nie chcą dopuścić – to i tak jak będzie rząd POPiS, PSL, SLD to ci sprzedajni i tchórzliwi ludzie myślący wyłącznie o własnych korzyściach powiedzą, że ustalono z UE iz tych islamskich imigrantów przyjmiemy i od tego nie ma odwrotu a ty narodzie tybulczy możesz nam skoczyć…

  Działajmy dwutorowo tj organizujmy referendum i zbrójmy się. Jak wpuszczą islamistów to tłuc ich gdzie i jak się da az zaczna uciekać. Istnieje jednak obawa, że ta zbrodnicza waadza która ich wpuści w oparciu o ustawę 1066 uzbrojone oddziały porządkowe obcych państw na terytorium Polski w celu pacyfikowania Polaków.

  Przecież do dziś tej ustawy nie zniesiono i po to ją właśnie utrzymują w mocy aby wymusić na Polakach wpuszczenie islamistów!!!

  Polacy stojący przy Bogu i Prawdzie żadnej litości dla zdrajców i sprzedajnych szubrawców w rządzie podejmujących aktywne lub pasywne działania szkodliwe dla interesu Narodu Polskiego!!!

 21. DuchNSZ said

  Przecież widać, że PiS wykonuje polecenia wrogów Narodu Polskiego tak samo jak PO/PSL/SLD. Co to za tłumaczenie – narodzie musimy zniszczyć twoje życie i ciebie, bo nasi poprzednicy tak zdecydowali!!!

  To czym wy ŚMIECIE różnicie się od poprzedników? Obu was trzeba pod ścianę! Odpowiedzialności nie unikniecie wasze twarze są znane – zawiśniecie zamiast liści jak tylko ktoregoś schwytamy.

 22. bez kompromisów said

  Polecam ostatnie dzieło Pana Henryka Pająka, cytując kilka słów,
  jako należną mu podziękę za
  pisarską „drogę przez mękę” bycia Polakiem.

  „Wielki Przypływ” to tytuł wywiadu-rzeki Polaka Mikołajewskiego z
  włoskim lekarzem z wyspy Lampedusy, który przez 25 lat (od 1991 roku), bezpłatnie i dobrowolnie, posługiwał w porcie przy ratowaniu, lub obdukcji, Ludzi znalezionych w sieciach rybaków.

  Gdy ten lekarz był w Karkowie powiedział:

  Jestem wypalony. Spopielony. Jestem jedynym po wojnie lekarzem,
  który widział około 800 tysięcy zwłok.

  Czyli ISLAM zaczął wojnę przez zasiedlenie już od 1990 roku!!!

  Te i wiele innych przemilczanych na śmierć faktów w ostatniej książce

  Henryka Pająka „Przed Potopem”, który jest II – gą częścią
  ostatniej pracy tegoż autora, którą zatytułował

  „Naród wyklęty przez męty”.

  Autor poprzedza ją mottem:

  Kogo ta książka nie zabije, tego wzmocni.
  Wtedy otrzyma odpust grzechu niewiedzy
  O 60-ciu poprzednich książkach.

  Nie zwlekajcie, bo Pan Henryk dobił już 80-tki,
  i nie wiadomo na ile jeszcze mu starczy sił to ciągnąć,
  wobec braku należnego mu wsparcia.

  Jeżeli uświadomimy sobie, że książki tego Autora
  Osiągają raptem kilkutysięczne nakłady, to
  stan Narodu Polskiego staje się dużo bardziej
  zrozumiały – Niestety!

  Ignorancja jest ciężkim grzechem zaniedbania!

 23. gg said

  Z komentarzy na nz: gośćXXI | 11.03.2016 [15:42]

  Właśnie została zamknieta trasa bałkanska dla migrantów, pójdą więc przez Ukraine i Polske. Niemcy jednak, przypuszczam, zamkną granicę z nami i Polska zostanie sama z tą wojną cywilizacji.
  Zachodni nasz sąsiad już się przygotowuje do kontroli granicy: http://www.iswinoujscie.pl/artykuly/41604/
  Nasz rząd zamiast utworzyć koalicję z Orbanem, Czechami i Słowacją czeka na cud. „Opozycja” związana z TK odwraca uwage od sytuacji, w jakiej za chwilę się znajdziemy. Bedzie zapaśc totalna.
  Pani premier i prezydent Duda powinni wziąć przykład z Orbana i nie cackać się dłużej z TK.https://wzzw.wordpress.com/2015/12/05/%E2%96%A0%E2%96%A0-tak-viktor-orban-poradzil-sobie-z-trybunalem-konstytucyjnym/

 24. Bronisław said

  Z powyższych wpisów nasuwa się niewątpliwy wniosek, iż albo mamy od 27. lat nieudolne rządy, czy tez gorzej one Nasz Nar od prowadzą do upadku?!!! Króluj Nam Chryste!!!

 25. Magdalena said

  Ad27

  Wychodzi na to, że to drugie, niestety…
  Będąc na kanikułach w bieszczadach zgadaliśmy się z miejscowymi i dowiedzieliśmy się że władze Straży Granicznej odebrały swoim Strażnikom broń długą ( chyba kałachy, choć nie znam marki) 🙂
  Zastanawialismy się dlaczego i co się za tym kryje?
  Kilka miesięcy potem oglądam mapkę przejścia tzw imigrantów przez Polskę… i olsnienie!
  Wiemy już dlaczego zdecydowano się na ten krok!!!
  Polskich granic nie trzeba bronić!
  Chociaż tyle zapewnień o potrzebie ochrony społeczeństwa słyszałam m.inn od pani Szydło w RM ……

 26. gosc said

  P.Anna Lutek – po prawie i administracji-RZECZNIKIEM PRASOWYM min KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO-!—————————-jest t o nominacja typowo partyjna PiS-jak stadniny i puszcza- IGNORANT-mierny -ale wierny;/nie znam sie na sztuce-ale-to bedzie moje hobby/oczywiscie z naszych podatkow/

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: