Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Stanisław Michalkiewicz w Radiu WNET: KOD dąży do krwawych zamieszek [09.03.2016]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-13

Stanisław Michalkiewicz i Piotr Witt o doniesieniach dotyczących możliwej współpracy Donalda Tuska z niemieckim wywiadem na początku lat ’90, planach Majdanu w Polsce, a także bieżącej sytuacji politycznej.
Polemika z Małgorzatą Gosiewską PiSiS (18:30) o sprawie uwięzionej przez Rosjan Nadii Sawczenko, ukraińskiej żołnierki i delegata do Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy; dzisiaj ma zapaść wyrok w jej sprawie
Stanisław Michalkiewicz o zbliżeniu Turcji do Unii Europejskiej. Czy UE staje się zakładnikiem Erdogana?

Komentarzy 13 do “Stanisław Michalkiewicz w Radiu WNET: KOD dąży do krwawych zamieszek [09.03.2016]”

 1. zydozerca said

  KAMPANIA WYBORCZA W USA NABIERA TEMPA

  zamieszki/protesty „przeciwników” DONALDA TRUMPA w CHICAGO /i kolejnych miastach/ już zorganizował l i opłacił oczywiście G.SOROS- ruch MOVEON.ORG
  do nabycia koszulki z żydowską mową nienawiści przeciwko faworytowi

  żydobanksterzy forsują Killary i nie ma mowy,żeby pozwolili D.Trumpowi wygrać – kryminalne metody to ich patent rodowy +moralność alfonsów i hien skowyt

 2. zydozerca said

  Opublikowano: 16.07.2015 | Kategorie: Gospodarka, Polityka, Wiadomości ze świata

  Miliarder i spekulant finansowy Soros finansuje Syrizę a Tsipras dostaje od niego porady. Ekonomiczne i polityczne wojny prowadzone przez syjonistycznych miliarderów-finansistów, takich jak George Soros (Schwartz), w żadnym wypadku nie ograniczają się do Grecji.

  Pogłoski, które nieustannie krążą, mówią o prawdopodobieństwie, że sami bankierzy, którzy wywołali grecki kryzys gospodarczy, finansują i wspomagają liberalną „antykapitalistyczną” partię Syriza. Jest już teraz dowód na anty-grecką i anty-niemiecką współpracę, opublikowany w niemieckim magazynie „Wirtschaftswoche”.

  „The Institute For New Economic Thinking” (Instytut Nowego Myślenia Ekonomicznego), dobrze znana instytucja propagandowa George’a Sorosa, gościła Tsiprasa podczas jego wykładów w Stanach Zjednoczonych. Podczas swoich wystąpień publicznych Tsipras siedział z przedstawicielami „The Institute For New Economic Thinking”, którzy opłacali jego podróże i organizowali mu publiczność w prestiżowych amerykańskich instytucjach akademickich (pomimo braku zainteresowania jego osobą w świecie). Chodziło o podsycanie za granicą obaw w stosunku do partii „Złoty Świt” poprzez taktykę straszenia „nazistami” a także zaatakowanie Niemiec poprzez utrzymanie zadłużeniowego niewolnictwa Grecji z korzyścią dla nieludzkiego pasożytniczego wyzyskiwacza George’a Sorosa.

 3. dygresja said

  http://pl.blastingnews.com/ekonomia/2015/08/rzad-grecji-upadl-niemcy-dziela-lupy-partyjny-kolega-merkel-przejmuje-greckie-lotniska-00524801.html

  Media o tym milczą. Tylko w internecie, na niezależnych portalach była taka informacja , ale też „wisiała” krótko. O tym powinno się przypominać i mówić ciągle bo to bardzo ważne. Dziwne, że najeźdźcy pokazywani są kiedy dobijają do brzegu. W doskonałych humorach, czyści, dobrze ubrani nie strudzeni podróżą, dobrze ubrani, dzieci nawet mają z sobą kolorowe piłki do zabawy.
  Proszę zwrócić uwagę na słowa wypowiadane przez platfonsów & spółka. Mówią, że Polska była pierwszoligowym graczem i solidnym, pewnym partnerem dla Brukseli. To oznacza, że banksterzy mieli zagwarantowane dojenie złotej krowy o nazwie Polska. 8 lat to bardzo wiele.
  Proszę zauważyć, od kiedy zaczęła się inwazja ciemnoskórej armii. Od czasu, kiedy narody europejskie zaczęły podnosić głowę.

  TO JEST WOJNA!
  Niech nikt nie bredzi, że za tym stoi Rosja. Jest to próba odwrócenia uwagi od prawdziwych sprawców. Na szczęście wiele narodów to zrozumiało, ale w Polsce, żeby prawda się nie przebiła, w mediach Kurski obsadza”odpowiednich” funkcjonariuszy. Polacy piszą, proszą, wrzeszczą, a on dalej tkwi i robi swoje. Nawet wygląda to tak, jakby się śpieszył.Dlaczego milczą i nie reagują ci, którzy go delegowali do naprawy mediów?
  Chyba czas na tę miłość do nowych władz spojrzeć rozsądnie, bo to się o zdradę ociera.

 4. Carlos said

  Jesli PIS odtracil od wladzy i „chamow” i „zydow” to ja jestem Donald Trump. Michalkiewicz z kolesiem daja d…y.

 5. Magdalena said

  Bożże co ta Gosiewska wygaduje!?
  Pan Michalkiewicz ma stalowe nerwy, ja bym nie potrafiła tak spokojnie dialogować z jawną miłosniczką banderowskiego faszyzmu 😦
  Coś pan śp. Edgar słabo dobrał połowicę, dynastia Gosiewskich na lichym kodzie genetycznym stoi….

 6. Guła said

  #3 Był taki jeden który ostrzegał Europę, że zbombardują wszystkie duże europejskie miasta o ile Europa stanie im na ich drodze.
  No i bombardują …inaczej.

 7. dygresja said

  http://www.fronda.pl/blogi/astra/banderowski-kac-gosi-gosiewskiej,41732.html

  Pani Gosiewskiej tak dobrze było u UPAińców, że jej odlot był przyczyną opóźnienia startu samolotu z Charkowa. Czekali, aż jej wysokość w stanie nieważkości zostanie dostarczona na lotnisko. (W internecie można odnaleźć filmik.)

 8. Magdalena said

  Dygresja@

  hhehheh, bardzo fajny kawałek pan wkleił 🙂

  Na swoim profilu Gocha Gosiewska tak pisze, hehe

  „Noc spędzoną pod ostrzałem z haubic – pisze na facebooku pani poseł – zapamiętam na zawsze. Ale przede wszystkim zapamiętam tych wspaniałych, dzielnych chłopców walczących o wolną Ukrainę”

  Co ona akurat tak tą nocą z dzielnymi ukraińskimi chłopcami zafascynowana?”

  Może to nie haubice jej we łbie huczały ino kac straszliwy?

 9. Analityk said

  Oto jak zwolennicy KOD-u manipuluja zdjęciami robiąc fotomontaże aby pokazać jakie „tłumy” są na manifestacjach KODu.
  Cała dolna część poniższego zdjęcia to fotomontaż i to bardzo prymitywny. Na prawej stronie zdjęcia ta sama głowa młodej kobiety a na lewej mężczyna w czapce z jakimś białym kółeczkiem. Obie głowy są wielokrotnie wstawione w to zdjęcie.

 10. Analityk said

  Gosiewska to wyjątkowo głupia baba. Chce sprowadzać islamistów, dawać im pracę i wspiera politykę żydomasonerii multikulti i banderowski faszyzm. Proszę to sobie ZAPAMIĘTAĆ.

  Ona chce wszystkim narzucic ten sposób myślenia. Dla Polaków nie ma pracy więc ona chce dać pracę islamistom i zapewne wyrzucic z pracy Polaków a gdzie położy spać tych nieproszonych przez Naród Polski najeźdźców – zapewne w Wilanowie jako rekompensatę za pogrom pod Wiedniem 🙂

  Wygaduje bzdury – 27:20 – że Federacja Rosyjska jest obecna w konflikcie na wschodniej Ukrainie. Ona jest tak samo obecna jak obecne sa NIEMCY w Polsce wspierające i finansujące zdrajców z KODu.
  Temat Turcji – to głupota polityków UE bez przerwy finansujących żądania kraju terroryzującego nasyłanymi na Europę tłumami islamistów. Stawianie żądania, aby zgodzic się aby Turcja weszła do UE to samobójstwo i terror w Europie. Głupia Gosiewska i wszyscy tak myślący nie rozumieją, że jeśli Turcja wejdzie do UE to islamscy terroryści bedą mieć prawo swobodnego poruszania się po całej Europie. 😦

 11. Joe said

  Ta niby pilotka byla w akcji zbrojnej gdzie zostali zamordowani ludzie.Komandosi rosyjscy zatrzymali ja i niech dziekuje Bogu ze na miejscu jej nie zastrzelili,tylko jako jeniec wyladowala w sadzie.To co z nia dalej zrobia jest dalsza zagrywka POlityczna….A to ze miala wiecej szczescia niz rozumu POkazala w sadzie POnownie…

 12. ewap said

  Co za głupia baba! W dodatku żle mówi po polsku.Czy naprawdę PiS ma taką krótką ławkę?

 13. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: