Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szwecja – weźmiemy Merkel (Tuska) do Sądu za chaos migracyjny.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-13

Szwecja – Unia Europejska

Brytyjska gazeta (express) nie pozostawia suchej nitki na zarządcach Unii Europejskiej. Tusk i Merkel do dymisji w trybie natychmiastowym.

merkeltuskd

Brytyjska gazeta cytuje ze Szwecja uderza dogłębnie w Brukselę i chce oddać Merkel do sądu za chaos emigracyjny.

Cytat z express :

„The Nordic country has lashed out against its fellow EU member claiming it is breaching a convention which says countries can send migrants back to where they were originally registered. Stockholm says Germany is refusing to cooperate and has threatened to take Merkel’s government to the European Court of Justice over the issue. It is also claiming it is suffering as a result Merkel’s open door migration policy, which has seen over a million arrive in Germany, and many then heading north to Scandinavia.

Szwecja uważa że Merkel odmawia współpracy ( łamie konwencję która mówi że kraje mogą wysyłać emigrantów z powrotem do miejsca gdzie zostały pierwotnie zarejestrowane ) i grozi ze podejmie rząd Merkel do Europejskiego trybunału Sprawiedliwości.

Ponadto według rozporządzenia w Dublinie wniosek o azyl powinien być przetwarzany w kraju w którym azylant pierwszy raz się zarejestrował/.

Szwecja jest oburzona że zwiększa się ilość wniosków o rozpatrywanie w Szwecji a nie w Niemczech .

Co tydzień przyjeżdża do Szwecji od 500 do 600 emigrantów z Niemczech.

Jeśli nie będziemy mogli ich zawracać do Niemiec, zamkniemy nasz program azylowy.

He said: “Of the 500-600 who come to Sweden every week many are already registered in Germany.

Minister Szwecji dodał iż polityka uchodźców prowadzona przez Niemcy i unię zmusza Szwecję do Kontroli granicy i ludzi.  Nasze centra azylowa sa już pełne.

 

 Podsumowanie:

Mają rację Szwedzi, że Merkel i szef Unii Tusk powinni zapłacić za wszystkie koszty jakie poniosły kraje tworzące Unie za chaos migracyjny:

( zginęła także jedna młoda dziewczyna opiekunka socjalna oraz wiele kobiet zostało zgwałconych, zdewastowano miasta i prywatne domy )  ale koszty te powinni pokryć przywódcy Unii ale  nie z budżetu Unii do którego wpłacają wszyscy mieszkańcy Unii Europejskiej ale ze swoich wypłat.

Wykonujesz źle swoją prace nie dostajesz wynagrodzenia. Jak każdy z was gdy idzie do pracy. Jeśli Tusk i Merkel doprowadzili do totalnego chaosu w Europie gdyż nie potrafili zabezpieczyć granic Unii powinni zapłacić za to  i kraje Unijne powinny domagać się dymisji Tuska i Merkel.

Unia nie jest jak II rzesza która decyduje nad narodami co maja robić. Została powołana do swobodnego handlu i przemieszczenie osób . Merkel i Bruksela robią z Unii swój dyktat.

Państwa członkowskie składają się na wynagrodzenie administracji Brukselskiej , polityków jak Tusk, Juncker którzy dostają olbrzymie wynagrodzenia i jeśli doprowadzają do dewastacji narodów Unii powinni zostać albo pociągnięci pod Sąd jak chce Szwecja albo zostać zdymisjonowani w trybie natychmiastowym.

Tusk , Merkel, Juncker uważają Unię za jedno państwo a oni są ich Szefami, ale zaraz  oni są w błędzie –  Szefami Unii są wszystkie kraje gdyż to one tworzą Unię i wpłacają pieniądze.

Tusk i Juncker są tylko urzędnikami którzy maja słuchać Rządy Narodów tworzących Unię i płacących im wynagrodzenia przez składki do budżetu w Brukseli.

Najlepiej rozumieją to Brytyjczycy dlatego też miedzy innymi przez ” rządzenie ” się Brukselskich polityków chcą wyjścia z Unii Europejskiej nie chcą „nieudacznikom” więcej płacić a płaca 50 milionów dziennie.

Wszystkie kraje Unii powinni ich zwolnić i pokazać że to nie Unia Europejska jest ich !!!! – ale oni są pracownikami wszystkich narodów i lekceważenie narodów czyli pracodawców jest nie akceptowane.

Po prostu ci panowie nie nadają się na takie stanowiska jak zarządzanie Unią.

.Poniżej pracownicy Unii do dymisji.

tusk-jun

Rządy krajów Unii powinni działać inaczej, szybko zwolnić z pracy tych urzędników przez których jest chaos a zatrudnić np. Dawida Camerona na szefa Unii.

Rządzi już Brytanią 5 lata i ludziom źle się nie żyje w wręcz przeciwnie Wielka Brytania cały czas się rozwija. A co do emigrantów – powiedział weźmiemy do Anglii emigrantów ale tylko osoby z obozów dla uchodźców i dopiero po całkowitym sprawdzeniu ich osób. To coś innego jak chce Angela i Tusk.

Oto zamordowana młoda dziewczyna przez emigranta w Szwecji – to polityka otwartych drzwi przez Tuska i Merkel czyli wpuszczanie ludzi z poza Unii bez dokumentów. Za to powinni zostać sądzeni Hadze gdyż narazili Europejczyków na śmiertelne zagrożenie. Śmierć tej dziewczyny obciąża właśnie ich.

ona

 

 

Konrad W / express

A oto chaos w Szwecji

http://polskie-echo.com/szwecja-wezmiemy-merkel-tuska-do-sadu-za-chaos-migracyjny/

Komentarzy 13 do “Szwecja – weźmiemy Merkel (Tuska) do Sądu za chaos migracyjny.”

 1. dygresja said

  Oni powinni być postawieni przed trybunałem a Hadze za zbrodnie przeciwko ludzkości europejskiej. Jeśli ten trybunał ich nie skaże, to komandosi każdewgo pokrzydzonego kraju powinni ich uprowadzić i dostarczyć do obozu rozwścieczonych tzw. uchodźców.

 2. Ali Baba said

  „za chaos migracyjny…” KUŹWA ALE DELIKATNE OKREŚLENIE…rzeczy trzeba nazywać po imieniu.!!

 3. Uważny Obserwator said

  Do sądu to za mało, na szubienicę

 4. Ale jaja w Niemczech :) said

  A CO TAKA CISZA O WYBORACH W NIEMCZECH ???? CO TAK NASZE UKOCHANE MEDIA PRZED NAMI UKRYWAJĄ ??

  Wybory regionalne w Niemczech:
  CDU traci głosy, sukces przeciwników imigracji
  • Ważny test dla Angeli Merkel i jej partii CDU
  • Są pierwsze prognozy powyborcze
  • Partia Angeli Merkel poniosła straty
  • Wzrosło poparcie dla przeciwników imigracji z AfD
  • Na wschodzie Niemiec CDU pozostała najsilniejszą partią
  AFP / THIERRY CHARLIER
  W niedzielnych wyborach do parlamentów Badenii-Wirtembergii, Nadrenii-Palatynatu i Saksonii-Anhaltu partia CDU kanclerz Angeli Merkel – według pierwszych prognoz powyborczych – poniosła straty. Wzrosło poparcie dla przeciwników imigracji z AfD.

  W Badenii-Wirtembergii, do niedawna bastionie CDU, chrześcijańscy demokraci zdobyli tylko 27,5 proc. głosów. Sukces odnieśli Zieloni premiera Winfrieda Kretschmanna, który zachowa zapewne stanowisko szefa rządu w jednym z najważniejszych niemieckich krajów związkowych. Zieloni zdobyli 32,5 proc. głosów.

  Startująca po raz pierwsza prawicowo-populistyczna Alternatywa dla Niemiec (AfD) zdobyła 12,5 proc. – niemal tyle samo co SPD – 13 proc.

  W Nadrenii-Palatynacie CDU nie udało się zdystansować SPD. Socjaldemokraci zdobyli 37,5 proc., chadecy 33 proc. AfD poparło 10 proc. wyborców

  W Saksonii-Anhalcie na wschodzie Niemiec CDU pozostała najsilniejszą partią, jednak uzyskała wynik gorszy niż pięć lat temu – 30,5 proc. Klęskę poniosła SPD – 12 proc. Sensacyjny wynik zanotowała natomiast AfD – aż 21,5 proc. To najlepszy wynik uzyskany przez tę partię w jej trzyletnieuj historii. AfD domaga się natychmiastowego wstrzymania przyjmowania uchodźców oraz dymisji Merkel.

  Niedzielne wybory w trzech landach uważane są za plebiscyt w sprawie polityki imigracyjnej kanclerz Merkel i jej rządu. Po raz pierwszy od wybuchu w lecie zeszłego roku kryzysu migracyjnego, który mocno podzielił społeczeństwo, obywatele Niemiec mieli okazję za pomocą kartki wyborczej poprzeć lub odrzucić kontrowersyjną politykę rządu.

  /http://wiadomosci.wp.pl/

 5. Polak said

  Według raportu Global Financial Integrity, Polska jest w dwudziestce krajów najbardziej poszkodowanych przez zagraniczne korporacje. Znalazła się tam jako jedyny kraj z Unii Europejskiej, a szacowane z tego tytułu straty sięgają stu miliardów złotych rocznie. Raport Komisji Europejskiej poświęcony zjawisku niepłacenia podatku dochodowego od osób prawnych (CIT) przez międzynarodowe korporacje dowodzi, że ma ono miejsce w całej Unii Europejskiej i przynosi straty w wysokości 120 mld euro rocznie. Niemal 10 proc. z tej kwoty to pieniądze, które powinny trafić do polskiego budżetu – łącznie jest to 46 miliardów zł., a wyłudzenia w podatku VAT, według danych MWF sięgają 3 proc. polskiego PKB, czyli w roku 2014 wyniosły ponad 50 mld zł. straty znacznie przekraczają wpływy z tego podatku (szacowane na ok. 30 mld zł), świadczy o „co najmniej tolerowaniu” tego zjawiska przez poprzedni rząd i traktowaniu Polski jako swojej kolonii przez zagraniczne korporacje.
  Kwota, z której corocznie obdzierane jest polskie państwo sięga 100 mld zł.

 6. Analityk said

  http://www.fronda.pl/a/trump-obiecuje-wyborcom-jesli-wygram-wybory-poznacie-prawde-o-tym-kto-tak-naprawde-zniszczyl-world-trade-centre,66485.html

 7. Miś said

  & Analityk
  Po tej obiecance Trump wyborów nie dożyje.

 8. z sieci said

  ~Beyu :
  Przeciez nic sie nie zmienilo. Wszyscy prominenci z PZPR
  zostali wielkimi kapitalistami, albo wysokiej rangi politykami.
  Czy tak trudno zrozumiec, ze co jakies 30, 50 lat jest lekkie zamieszanie,
  zeby ciemnota wierzyla, ze cos sie zmienia na lepsze.
  Ludzie z nadzieja beda nastepne 30 lat zyli i wyczekiwali na zmiane.
  Dokladnie tak jak jest teraz. Politycy zyja jak najlepiej i od czasu do czasu wyskakuje z jakas rozgrywka na pozarcie przez ciemnote.
  Obok tego rownolegle plynie zycie bogaczy, czyli jak kto chce
  w zaleznosci od czasu i sytuacji nazywanych prezydentami, kanclerzami, pierwszymi ministrami, pierwszymi sekretarzami, marszalkami. Wierzcie dalej i tak niczego nie zmienicie.
  Czy cos pomoglo – Solidarnosc i Walesa Bolek?
  Czy pomoglo cos zmiana PIS NA PO i PO na PIS?
  Tylko durnie w to wierza. Calym swiatem rzadzi pieniadz.
  A kto ma pieniadze? Nie mowie o paru miliardach $.
  Kto ma w rekach banki centralne calego swiata?
  Powodzenia. Gryzcie sie dalej.
  W niewoli wilki tez sie gryza o przywodztwo, a kto nimi rzadzi?
  BYE!

 9. georg said

  Nareszcie Europa obudziła się i wytyka Niemcom swoją egoistyczna politykę nie licząc się z innymi członkami UE.Wyglada na to,że III Rzeszy nie będzie

 10. A-poloniusz said

  W jakim języku jest ten artykuł???

 11. bolek said

  To rosyjski portal?

 12. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 13. Nati said

  Oddajcie ich obywatelom, to wystarczy. W Polsce obywatele z niecierpliwoscia czekaja na Tuska.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: