Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zdjęcia z Marsa były robione przez pracowników NASA na Grenlandii [wideo]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-14

Czy to możliwe, że eksploracja powierzchni Marsa jest kolejną kreskówką dla dorosłych wymyśloną przez NASA? Obejrzyj wideo oraz zdjęcia z satelity na których naukowcy z NASA badają tajemnicze zakątki Grenlandii.
Ca7YpX1W0AAxbSh
Teoria spiskowa głosi, że nie da się dotrzeć do kosmosu, potwierdził ją na łożu śmierci holywoodzki reżyser Stanley Kubrick słowami:

„Lądowania na Księżycu były fałszywe, a ja byłem tym człowiekiem, który to fotografował”. Wywiad wideo ze Stanleyem Kubrickiem w linku:

http://wolna-polska.pl/wiadomosci/amerykanie-nie-byli-na-ksiezycu-nad-ksiezycowa-afera-postawiono-tlusta-kropke-2015-12

Internauci wzięli także pod lupę wszystkie zdjęcia NASA ukazujące naszą planetę, przyglądając się z bliska kultowemu zdjęciu z 2002 roku o nazwie Blue Marble dostrzegli powtarzające się nietypowe sekwencje chmur.

nasa-blue-marble-2002

2002-blue-marble-anomalies

Opis zdjęcia na stronie Wikipedia oraz NASA :

https://en.wikipedia.org/wiki/The_Blue_Marble#Imaging_series_2001.E2.80.932004

http://visibleearth.nasa.gov/view.php?id=57723

Łazik NASA  na Grenlandii

Curiosity Rover – zautomatyzowane i autonomiczne laboratorium naukowo-badawcze wysłane na Marsa, w ramach programu badawczego Mars Science Laboratory (MSL) w celu oceny możliwości występowania potencjalnych warunków do życia w przeszłości.

W dniu 16 kwietnia 2015 roku łazik przekroczył 10 km łącznej jazdy licząc od jego lądowania na Marsie w dniu 5 sierpnia 2012 roku, w tym około 310 metrów w tym miesiącu. Wydarzenie miało miejsce w 957 marsjańskim dniu misji łazika Curiosity lub w Sol957. Łazik poruszał sie przez szereg płytkich dolin pomiędzy odkrywką „Pahrump Hills”, która była badana przez sześć miesięcy, a następnym celem naukowymi, „Logan Pass”, do którego zostało jeszcze około 200 metrów, do przodu w kierunku południowym. 

Curiosity_cams-533x400

 

Więcej informacji oraz cała masa zdjęć znajduje się na stronie NASA oraz w polskim opisie na stronie Wikipedia:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Curiosity_Rover

http://www.nasa.gov/mission_pages/msl/multimedia/gallery-indexEvents.html#lowerAccordion-set3-slide27

Film z eksploracji Grenlandii, pozostawiam bez komentarza, sami oceńcie czy zdjęcia zrobione przez NASA na  Marsie nie wydają się Wam znajome?

Redakcja W-P dziękuje pani Joannie Krupa za podesłanie materiału wideo

Michał KK

Za: wolna-polska.pl

Komentarzy 7 do “Zdjęcia z Marsa były robione przez pracowników NASA na Grenlandii [wideo]”

 1. Henryk said

  Jak szybko sfałszować zdjęcie Ziemi (polskie napisy)

 2. Henryk said

  Bulbonek powietrza ujawnia prawdę o rzekomych obrazach Ziemi z Kosmosu.
  China’s Space Walk Was FAKE (part 1)

 3. pugnus said

  Poniewaz brakuje na forum adekwatnego w temacie watku ,wpisuje sie tutaj ,chocociaz Bogiem a prawda temat jaki porusze jest w istocie w rodzaju …ksiezycowych ,a wiec bliskiemu Marsowi.Chodzi o odbyte wczoraj w Niemczech wybory w trzech landach i reperkusje ich wynikow na dalsza polityke Makreli.
  W istocie wyniki te ,biorac jeszcze pod uwage stan panstwa w jakim znajduja sie Niemcy po imgranckim tsunami ,nie zsluguja na miano …trzesienia ziemi bo CDU w dwoch landach stracila cos niecale 3% poparcia w tylko Badenii dostala poteznego kopa w postaci 12% straty z tym ,ze tamtejszy elektorat rezygnujac z dzumy postawil na cholere oddajac masowo glosy na Zielonych ,ktorzy jakby tylko mogli ,sciagneliby do Reichu z 10 mln. Arabow ,Murzynow czy Azjatow!.Nic wiec dziwnego ,ze Makrela wprawdzie z grobowa mina ,ale zdecydowanie oswiadczyla,ze jej polityka odnosnie najazdu islamskiej dziczy ,nie ulegnie zmianie! Interesujacy jest natomiast inny aspekt ,ktory ujrzal swiatlo dzienne po ostatnich wyborach. Chodzi o to,ze im dalej na wschod tym bardziej rosnie u Niemcow poczucie zdrowego rozsadku i instynktu samozachowawczego.I tak w landach „starej” republiki AfD uzyskala w prawdzie zaskakaujacp dobry wynik ,ale w granicach do przyjecia ,co na poziomie 10-14 % tymczsem w NRD-owskiej Saksoni Anhalt AfD stala sie z niczego druga partia w tamtejszym Lantagu uzyskujac doskonaly wynik 24%!Swiadczy to o tym ,ze jednak system komunistyczny pozwolil na zachowanie cech ,niezbednych do walki o fizycznie utrzymanie ,natomiast klasyczne demokracje zachodnie sa w rzeczywistosci wykastrowane z woli walki i zdaja sie byc z skazane na zaglade.Jest to korzystna dla nas konstatacja ,bo i my zahartowani prawie 50 letnia okupacja sowiecka nie oddamy tak latwo pola furiatom z Brukseli ,ktorzy upatrzyli sobie Polske na eksperyment ,ktorego autorem jest Cougenhove -Kalergi!A potrzeba sie mobilizowac ,bo w Grecji z jednego z obozow nastaplio wylamanie kilkutysiecy nachodzcoew ,ktorym znudzilo sie czekanie na dalszy rozwoj wypadkow i postanoweili oni na wlasna reke przedzierac sie na polnoc Europy!Hordy zblizaja sie wiec do granicy Macedonii ,ktora przekrocza ,bo kontrolowane sa tylko przejscia drogowe i kolejowe ,natomiast otwarte sa pola i juz pierwsi najezdzcy znalezli sie na terenie Macenii! Dla nas alarm ,bo jezeli zatrzyma ich Austria i Serbia to poleza przez Rumunie i Ukraine do ….Polski i co zrobimy ,jak Niemcy w tym momencie zamkna granice na Odrze/Nysie?
  Na ponizszym filmiku slychac jak byczki wolaja „Merkel,Merkel”. ….
  No ta na nich po tych ostatnich wyborach na pewno oczekuje z tesknota….

  http://www.telegraaf.nl/tv/nieuws/buitenland/25389627/__Migranten_zijn_wachten_zat__.html

 4. Zapytywujem siem said

  To prawda, nie tylko jeżeli chodzi o „zdobycie” kosmosu. Gagarin, gdy chciał ujawnić światu to WIELKIE OSZUSTWO, został zamordowany. Całe nasze życie, cała rzeczywistość w której przebywamy od pokoleń, została wyreżyserowana tak perfekcyjnie, że wydaje nam się prawdziwym życiem. Bardzo dobrze pokazano ten sposób manipulowania człowiekiem w filmie „Truman Show”.

 5. anty*wariat said

  Przykre to, że ludzkość jest traktowana, jak barany. Pomimo, że jest łatwy dostęp do informacji i możliwości szybkiego ich przekazu i pokazywania prawdy, a udowodnienia kłamstwa. To jest potwierdzeniem na bezczelność tych, którzy sterują świadomością społeczeństw.

 6. A-Ż said

  A słyszał ktoś o niebocentyzmie i o tym, że żyjemy wewnątrz Ziemi?

 7. do ziemi said

  Jako memento:

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: