Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Szokujące sceny na pływalni w Niemczech. Uchodźcy zgwałciłi nastoletnie dziewczyny

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-15

Trzy dziewczynki w wieku od 11 do 13 lat padły ofiarą napaści seksualnej na jednej z pływalni w niemieckim Oberhausen. Nastolatki były molestowane przez grupę imigrantów.

Siedmiu sprawców pochodzi z Syrii, jeden z Tadżyskistanu. Jak informują media, wszyscy mężczyźni ubiegają się o azyl w Niemczech. Z zeznań dziewczynek, których prawdziwość potwierdza policja, wynika, że azylanci w wieku od 18-21 lat łapali je za piersi i pośladki.

Rzecznik policji w Oberhausen Andreas Wilming-Weber poinformował, że podejrzani są zarejestrowani jako imigranci i zameldowani w Krefeld oraz w innych niemieckich miastach. Mężczyźni zostali tymczasowo zatrzymani, ale po przesłuchaniu wyszli na wolność.

Do napaści na tle seksualnym doszło w ubiegłych tygodniach także na wielu innych niemieckich basenach. W Norderstedt niedaleko Hamburga dwóch Afgańczyków zgwałciło 14-latkę. W dość zaskakujący sposób zareagował wówczas premier landu Szlezwik-Holsztyn, który… zaapelował o wyważone podejście wobec tego typu przypadków.

Każdy rodzaj przemocy seksualnej uważam za niedopuszczalny. Ważne jednak, abyśmy nie wywoływali w oczach opinii publicznej poczucia, że mamy do czynienia tylko z gwałcicielami lub atakami na tle seksualnym – tłumaczył Torsten Albig z SPD.

Z kolei w styczniu administracja jednego z basenów w Bornheim niedaleko Kolonii podjęła decyzję o niewpuszczaniu na swój teren imigrantów powyżej 18. roku życia. Zrobiono to, aby zapobiec „nieprzyzwoitym zachowaniom seksualnym”, do których dochodziło na pływalni. Inne baseny postawiły na edukację przy pomocy ulotek w języku arabskim. Można się z nich dowiedzieć, że kobiet nie wolno molestować ani fizycznie, ani i słownie. Znaczną liczbę napaści seksualnych odnotowano również na basenie Zwickau w Saksonii.

 

wPolityce, http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/4203-szokujace-sceny-na-plywalni-w-niemczech-uchodzcy-zgwalcili-nastoletnie-dziewczyny

Komentarzy 8 do “Szokujące sceny na pływalni w Niemczech. Uchodźcy zgwałciłi nastoletnie dziewczyny”

 1. BOLEK said

  miejsce bydla jest w oborze a nie na basenie

 2. uczciwość po niemiecku said

  http://wpolityce.pl/swiat/285186-volkswagen-niszczyl-dokumenty-zeby-ukryc-afere-spalinowa-tak-twierdzi-byly-pracownik-koncernu

 3. Halina said

  Mam wrażenie, że Niemcy są rządzeni przez szaleńców.

 4. Maryla Danuta said

  Po prostu Merkel razem z unijnymi nie-rządcami – urządziła dla nachodźców – bezpłatny burdel w całej Europie, a w dodatku jeszcze będą dostawali dopłaty za to co robią!! Czyli za gwałty, molestowanie, okradanie, napadanie – dostaną od łaskawców z unii – darmowe mieszkania, darmowe wyżywienie i jeszcze dopłaty socjalne, żeby im starczyło – na dojazdy do miejsc, gdzie mogą napadać, gwałcić, a także jak zechcą – też mordować – to nadal trzeba im ustępować, nie prowokować i nie zamykać – bo oni mają inną „kulturę” i te ich „wyczyny” mają „ubogacać” Europę . Gratuluję tym „rządzącym” i Niemcom – czy długo będą tacy odporni icierpliwi, na to co się dzieje ?? No i ci nachodźcy pomagają wprowadzać gender – zgodnie z życzeniem lewactwa – szybko zapoznają dzieci i młodzież z seksualnymi wyczynami zboczeńców. !!!

 5. gość said

  Muhammad Ali miażdży lewaka z BBC w temacie multi-kulti 🙂 Polskie napisy.

  Piękny nokaut, jak na legendę boksu przystało. Multi-kulti zaorane w kilka minut.

  Wywiad z 1971 roku.

 6. Edi said

  niemieccy faceci to jakieś cioty , że pozwalają na takie zbydlęcenie nachodźców

 7. gość said

  Dramat w Wiedniu. Azylant chciał zgwałcić dwie nastoletnie dziewczyny

  W centrum Wiednia, nad ranem, 16 letni azylant z Libii usiłował wciągnąć do piwnicy i zgwałcić dwie dziewczyny wracające z imprezy. Obie nie znały rejonu ulicy Körnergasse, ale starsza wyrwała się i zawiadomiła policję.

  Niedoszły gwałciciel zdołał wciągnąć młodszą do piwnicy, ale ta skutecznie opierała się, a policja przybyła tak szybko, że azylant nie zdążył nawet podnieść się z podłogi.

  Opisując napaść portal The Local podaje, że według statystyk policji austriackiej od początku roku notuje się codziennie w Austrii przeciętnie 11 ataków o charakterze seksualnym.

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6014-dramat-w-wiedniu-azylant-chcial-zgwalcic-dwie-nastoletnie-dziewczyny

 8. #6 p. Edi zgadzam sie ..Niemcy, Belgowie, Szwedzi ..etc to cioty.. Ale lepiej nie mowic hop….zobaczymy co bedzie sie dzialo w Polsce wiosna i latem….napewno nie zabraknie ciot..a ile to pewnie sie Pan zdziwi. Narazie to okazuje sie ze same cioty mielismy w PO jak i teraz w Rzadzie PiS..z Waszczykowskim na czele ! :-)))) Caly Sejm „ciot” z wyjatkiem kilku chlopow z „jajami” ale zakrzykiwanych przez rozhisteryzowane lesbijki ..i to wszystko za 500zl..!!! Troche honoru Mosci Wyborcy..nie liczcie na „lajno w jedwabnych pantalonach”…(to bylo kiedys o Talleyrandzie !!!:-)))))

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: