Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Marian Kowalski do KOD: Chcecie atakować polski rząd? Powstrzymamy was!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-16

Komentarzy 11 do “Marian Kowalski do KOD: Chcecie atakować polski rząd? Powstrzymamy was!”

 1. Stary Warszawiak said

  Brawo Panie Marianie. Ale stary Warszawiak ma doświadczenie jak postępować z żydami. Wystarczy podnieść głos, a jeszcze
  lepiej tupnąć, a żyd już sr,,,, pod siebie i mówi, że on tylko żartował.
  Polacy, którzy mają NMP za KRÓLOWĘ, nie boją się żydowskiego gadania.

 2. Alina said

  Uwierzę, ze mamy POLSKIE MEDIA -TVP I PR dopiero wówczas kiedy takie wykłady jak ten

  Żydowskie lobby polityczne w Polsce (Marian Miszalski, dr Jan Przybył)

  – będą nadawane w godzinach największej oglądalności – przecież to równie sensacyjne jak kiedyś dawno, dawno temu „Teatr Sensacji” (kobra).

  Tymczasem mamy do czynienia z widoczną, lecz nie dość istotną zmianą. Ciekawe, czy nowy prezes TVP p. Jacek Kurski utrzymuje rodzinne stosunki ze swoim rodzonym bratem Jarosławem, podwładnym A. Michnika. I który któremu „donosi”? Czy może przepływ informacji jest dwukierunkowy i wielopasmowy?

 3. Alina said

  http://naszeblogi.pl/60999-donald-tusk-bral-pieniadze-od-niemieckich-sluzb-specjalnych

 4. gość said

  KOD zdemaskowany! Polskę można rozkradać, byle w świetle prawa.

  Kolejny marsz KODu i znów te same hasła o wolności i demokracji, a pod nimi czysta hipokryzja! Wedle protestujących Balcerowicz był zbawcą polskiej gospodarki, a Wałęsa wielkim autorytetem. Rządy PO mogły robić z Polakami wszystko, byle w świetle prawa, a Trybunał Konstytucyjny, choć powstał w PRL z nadania generałów Kiszczaka i Jaruzelskiego, jest najważniejszym elementem wolnej i demokratycznej Polski.

 5. Lelkumpolelkum said

  Jaka durnota jest w tych ludziach.Wlasnie dla tego tak mamy .A narod spi Bo jest najedzony chemicznym smieciem.KOD ci ekstremisci z pod znaku po,psl,sld I innego ludzkiego bydla.Dazacego do demokratycznej anarchii (unii=jewropejskiej)

 6. Maryla Danuta said

  Wypowiedzi tych ogłupianych i oszukiwanych ludzi są żenujące !!! A ta osoba – w tej czerwonej kurtce to chyba w ogóle nie rozumie tego,co mówi, pewnie nie słyszała, że p,Komorowski i PO – zamierzali sprzedać polskie lasy i 65 miliardów $ – dać diasporze żydowskiej – jako repasacje, a ona zachwyca się ich wyjątkową „kulturą”! Balcerowicz opracował plan spowolniania gospodarki i rozgrabienia jej !! Ci ludzie w ogóle nie wiedzą kto i po co wyprowadza ich na ulicę ! Czy to wszystko lewaka żydokomuna – czy ogłupieni, bezrozumni Polacy ?? Nowoczesna – promuje gender, zwalcza kościół i nie ma żadnego planu na Polskę – a rumuński Petru chce wspomóc Balcerowicza i prowadzi ogłupiałych ludzi – wprost do zatracenia II Chyba tym ludziom potrzebny jest szpital psychiatryczny – są podprowadzani – niestety – do zniszczenia Polski !! Poza tym wypowiada się otumaniona kobieta – za utrzymaniem emerytur ubekom – mordercom Polaków, a może się mylę – i ona sama ma taką emeryturę !! Ci ludzie niczego nie rozumieją i nie wiedzą do czego ta ich targowica chce doprowadzić !!! Niech pomyślą, że Tusk zadłużył Polskę na ponad bilion !!! Czego oni chcą ?? Im starsi – czy to demencja starcza – czy już znacznie gorzej ! Jaką Polskę chcą zostawić swoim dzieciom i wnukom, zadłużoną, niewolniczą i uzależnioną od lewackiej unii i oszustów w rządzie – którzy teraz ich wyprowadzają na ulicę ??

  Ojcze z nieba, Boże – zmiłuj się nad nami !
  Nad Polską, Ojczyzną naszą – zmiłuj się Panie
  Jezu nieskończenie Miłosierny – zmiłuj się nad nami,
  Maryjo Bogarodzico, Królowo Polski módl się za nami,
  Winy całego Narodu Polskiego – przebacz, o Panie,
  Winy kierujących ludem – przebacz, o Panie,
  Winy naszego ludu – przebacz, o Panie
  Głos krwi męczenników naszych – usłysz, o Panie,
  Jęki konających robotników Poznania, Wybrzeża, Radomia, kopalni „Wujek” i wszystkich pomordowanych w stanie wojennym – usłysz, o Panie.

 7. JUDEOPOLONIA przejeła władzę nad katalicką Polonią w Chicago ! said

  Koniec Świata stary ŻYD z polski Jan Krawiec, marszałkem Parady 3 Maja 2016 roku w Chicago !

  Temu żydowi Jan Krawiec udało się zostac w przeszłosci latach 1970-ych redaktorem naczelnym „Dziennika Związkowego” w Chicago który był organem prasowym Związku Narodowego Polskiego(ZNP) w Ameryce Kongresu Polonii Amerykanskiej(KPA)

  Po zmianie władzy w Warszwie po 1990 roku, gdy władzę przejeli żydo-masonscy tzw. desydenci to oni etnzaczeli byc zajadle atakowani przez lokalnych żydów po tym jak stara żydo-komuna TW bolka wałęsy przejeła częśc władzy w Warszawie po 1990 roku, ówczesny Edward Moskal prezes Kongresu Polonii Amerykanskiej(KPA) zaczoł BRONIĆ Polaków w Polsce.

  Za tą obronę etnicznych Polaków w Polsce E.Moskal prezes KPA został zaatakowany przez żydów Geremka i Kwaśniewskiego z III RP. Wtedy też prezes Edward Moskal został zaatakowany przez tego właśnie żyda dziennikarza Jana Krawca, który zawsze stał na stronie interesu żydowskiego gardłującego za „oddaniem” 65 miliardów złoatych KLUBOM żydowskim z New Yorku.
  Po tych incydentach żyd z polskim nazwiskiem Jan Krawiec przestał by redaktorem naczelnym „Dziennika Związkowego” .

  Frank Spula obecny prezes Związku Nardowego Polskiego NIE zna nawet historii USA nie mówiąc że jest analfabetą w zakresie historii Polski jest ZAWSZE politycznie poprawny wobec rzadzacych żydów w USA. Jak ich widzi przed nimi kuca … żydom czy to z III RP lub USA zawsze przytakuje nawet jak opowiadają anty-polskie brednie.

  W ostanich latach drukowany organ prasowy KPA „Dziennik Związkowy” w Chicago, który jest też pod zarządem Franka Spuli zatrudnił cała masę żydów „dziennikarzy” oddelegowanych do Chicago przez Michnika z żydowskiego szmatławca polsko-języcznego „Gazety Wyborczej”. Ci michnikowi „dziennikarze” wypisują świństwa na etnicznych Polaków wyzywając od „faszystów”.
  Na przykład Grzegorz Dziedzic:

  obecny” były redaktor „Gazety Wyborczej” obecnie dziennikarz na etacie „Dziennika Związkowego” zamieszcza systematyczne paszkwile na obecne rządy PiS, drwi z katolickiej Polonii w Chicago, a o żołnierzach wykletych wypisuje że to Faszysci z NSZ … itp.
  Zobacz np. tutaj:

  http://dziennikzwiazkowy.com/dziedzic/beret-z-guzikami-ciag-dalszy/#comment-84324

  na co jemu odowiadają działacze organizacji „Narodowe Siły Zbrojne Nowe Pokolenie” w Chicago:

  http://nszchicago.com/faszysci-z-nsz-nowe-pokolenie-chicago/

  Ci „dziennikarze” z żydowskiego szmatławca „Gazeta Wyborcza” od Michnika zasilili lokalną JUDEOPOLONIE w Chicago którzy zostali zatrudnieni przez Franka Spulę właśnie w „Dzienniku Związkowym” i przenikli do lokalnych radiowych stacjach i TV którzy SZKALUJĄ Polaków. organizują lokalne żydo-komunistyczne komurki KOD oraz najprawdopodobniej to oni piszą listy OCZERNIAJACE Polskę do amerykańskich senatorów oraz kongresmenów żydowskiego pochodzenia, jak:

  Dick Durbin (demokrata z Chicago),

  John McCain (republikanin z Arizony)

  Ben Cardin (demokrata z Maryland),

  którzy z kolei zajadle atakują LEGALNY obecny rząd Polski w Warszawie. OCZERNIAJĄ prezydenta A.Dudę oraz też OCZERNIAJĄ Polskę jako całośc w Waszyngtonie.

 8. Małgorzata said

  Te nędzne resztki rdzennych Polaków chce pan Marian wysłać na kolejną samobójczą walkę? Niech pan sobie posłucha może wykładów pana Brauna i pódzie po rozum do głowy. My swoim dzieciom nie pozwolimy kolejny , tym razem to chyba ostatni już raz, polec z honorem dla dobra judeopolonii.

 9. Kasia said

  Ej, Wy tak serio? Powiedzcie, że sobie jaja robicie… Nie wierzę, że można być takim oszołomem… Psychokatole niedorozwinięci!

 10. Nati said

  Slusznie powiedziane i mysle, ze caly KOD bedzie uciekac razem z arabami.

 11. Alina said

  9 Kasia
  Ty psychonaziolu
  Spadaj z tej strony, otwórz swój dom 30 osobowej rodzinie muzułmanów i naucz ich swojej kultury, o ile jaką masz określoną.
  I nie zapomnij pocałować pod ogonem redaktora Michnika oraz sędziego Rzeplińskiego, tudzież panów Schetynę i Szewacha Weissa. Koniecznie zrób sobie przy tym dokumentację fotograficzną i opublikuj. Masz gwarantowany awans w GW.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: