Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Muhammad Ali miażdży lewaka z BBC w temacie multi-kulti :) Polskie napisy.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-16


Komentarzy 6 do “Muhammad Ali miażdży lewaka z BBC w temacie multi-kulti :) Polskie napisy.”

 1. latarnik said

  Ma rację, a jednak popełnia drobny błąd nie zauważając że sam (jako Mulat) jest rezultatem mieszania ras.

 2. ? said

  50 lat temu owszem wolno było jeszcze tak mówić – dziś by tego nie wyemitowano raczej 😦

 3. Maryla Danuta said

  Muhammad Ali wie co mówi i co ważniejsze ma rację !! Szkoda tylko, że biali ludzie – lewactwo genderowe – tego nie mogą zrozumieć !! Ludzie – różnych ras, o innych kulturach i tradycjach, niestety, ale nawet jak się pokochają, to naprawdę powinni się zastanawiać – jak będą się czuć ich dzieci – które w każdej rasie swoich rodziców – będą się czuły obco !! Ludzie myślący – powinni się zastanawiać – jakie życie chcą przygotować swoim dzieciom .

 4. gość said

  Szok! Oto dowód na ewidentne sterowanie najazdem migrantów na Europę!

  Ktoś ewidentnie steruje najazdem migrantów na Europę. Ulotki w języku arabskim jakie otrzymali migranci koczujący w Idomeni na przejściu granicznym między Grecją a Macedonią zawierały nie tylko mapkę, którędy przejść, aby obejść płot graniczny, ale również zapewniały, że rzeka jest „wyschnięta” a po macedońskiej stronie czekają autobusy, które zawiozą ich do Niemiec.

  Ulotki sprowokowały wymarsz 1500-2000 migrantów, którzy sforsowali rzekę Suva i wdarli się do Macedonii. Co najmniej trzy osoby utonęły podczas przekraczania brodu na wezbranej rzece.

  Ulotki ostrzegały też, że „ci co pozostaną w Grecji zostaną deportowani do Turcji”. Natomiast „ktokolwiek, kto przedostanie się do Europy środkowo-wschodniej, będzie mógł pozostać”. Instrukcja zalecała, by nie iść małymi grupkami tylko tłumnie, gdyż inaczej policja grecka zawróci wszystkich do Idomeni, lub wywiezie do obozów dla migrantów. Instrukcja kończyła się słowami „zniszcz, nie może dostać się w ręce policji lub dziennikarzy. Powodzenia.”

  Ulotki podpisane były „Kommando Norbert Blüm”. Norbert Blüm jest politykiem niemieckiej partii Chrześciajńskich Demokratów Angeli Merkel. Swego czasu był ministrem zatrudnienia a kilka dni temu, na znak solidarności z migrantami, przyjechał do Idomeni i mimo poważnego wieku spędził noc biwakując pod gołym niebem. Blüm twierdzi, że ktoś posłużył się jego nazwiskiem.

  Londyński Daily Telegraph, którego reporter jest w Idomeni donosi, że ulotki rozdawali wolontariusze różnych lewicowych organizacji humanitarnych, w tym wyglądający na Brytyjczyków. Akcja była dobrze zorganizowana. Wolontariusze w odblaskowych kamizelkach prowadzili ścieżkami, a tam gdzie był bród w poprzek rzeki umocowana była lina.

  Władze greckie poinformowały, że policja usiłuje ustalić, kto kolportował ulotki, gdzie je wydrukowano i kto zorganizował wymarsz. Władze Macedonii ponad 1500 wyłapanych po swojej stronie migrantów odwiozły na przejście graniczne Idomeni i „przepchnęły” na grecką stronę.

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6028-szok-oto-dowod-na-ewidentne-sterowanie-najazdem-migrantow-na-europe

 5. niewolnik said

  Dobrze, że ktoś to odnalazł i opublikował. Trochę świerzego starego powietrza wpuścił. Dzięki wielkie.

 6. A-Ż said

  Gość z poobijanym mózgiem więcej ma rozumu niż taki lewacki intelektualista dziennikarz.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: