Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niesiołowski z zakazem wstępu do telewizji? Lista nazwisk jest dłuższa

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-16

Niesiołowski z zakazem wstępu do telewizji? Lista nazwisk jest dłuższa - niezalezna.pl

 .
.

Stefana Niesiołowskiego nie zobaczymy już na ekranie telewizora? Rzekomo Grzegorz Schetyna uznał, że jego prostacki język i mało wybredne ataki na politycznych konkurentów, szkodzą wizerunkowi Platformy. Nooo, cóż za odkrycie. Ale fakt – ostatnio Niesiołowskiego w  mediach jakby mniej. Co ciekawe, na czarnej liście Platformy Obywatelskiej znalazły się inne nazwiska czołowych polityków PO.

.

O „sensacyjnych” roszadach w Platformie doniósł tygodnik „Wprost”, którego dziennikarze ustalili listę polityków z partii zarządzanej przez Grzegorza Schetyna co będą musieli unikać telewizyjnego studia. Możemy więcej nie zobaczyć „pouczających” rozmów Elizy Michalik ze Stefanem Niesiołowskim, czy „merytorycznej” dyskusji Moniki Olejnik z Iwoną Śledzińską-Katarasińską. Tych dwoje, ale również Jacek Protasiewicz i Adam Szejnfeld, rzekomo dostali szlaban na medialne występy.

„Do Schetyny doszły słuchy, że powinniśmy ograniczyć występy medialne kilku osób, bo pogarszają wizerunek partii. Wśród nich znaleźli się Niesiołowski, Protasiewicz, Śledzińska-Katarasińska i Szejnfeld. Kiedyś niemal nie wychodzili z telewizji. Schetyna zastąpił ich Neumannem, Budką, Trzaskowskim, Halickim i Kierwińskim” – twierdzi anonimowy informator „Wprost”.

Twierdzi też, że „Niesiołowski zawsze przyprawiał nam gębę awanturników”. Hm, osiem lat zajęło im, żeby dojść do takich wniosków?

Wybrane (subiektywnie) popisy posła znanego z miłości do bliźniego:

– Czy jest pan z siebie dumny i czy ma pan rozum i godność człowieka? – to pytanie, zadane w trakcie programu „Młodzież kontra” w TVP zszokowało Stefana Niesiołowskiego. – Możecie sobie klaskać do wieczora. Nie będę na to pytanie odpowiadał – oburzył się

 

Albo występ u Olejnik. – Chamstwo, to chamstwo, to cham po prostu, tak mówić, żeby o premier rządu mówił, to lump polityczny, wiedziałem o tym psychologu, ale że jeszcze prosić, jak można, cham, polityczny cham, chuligan – pokrzykiwał w Radiu Zet Stefan Niesiołowski.

 

 
Autor:  Źródło: niezalezna.pl, wprost.pl

Komentarzy 9 do “Niesiołowski z zakazem wstępu do telewizji? Lista nazwisk jest dłuższa”

 1. Moher49 said

  Miała być Telewizja Narodowa polska. Jest żydowska. Mariana Kowalskiego, Roberta Winnickiego też nie wpuszczają. Młodzież Wszechpolska w TVP też nie istnieje. Panoszy się żydostwo i banderowcy.

 2. someone said

  Zobaczcie jak ten prymitywny cham siedzi:)

 3. Bronisław said

  Pannie Moher49. A czego Pan się spodziewał po „syjonistach”, ze nie będą budować „Judeorzeczypospolitej”?!!!

  Gorąco Pana pozdrawiam! Króluj Nam Chryste!!!

 4. Wiesiek said

  Stefan wyciągnij jeszcze chu… ja do kompletu 🙂 Niech ludzie go poznają, jak miałeś źle w PRLowskich więzieniach 😀

 5. gość said

  A co tam robi Klich psychiatra?

  Czyżby Stefka miał pod swoją opieką!

 6. AV said

  Z ichniego na nasze: k*rwy zastąpił k*rwami…

 7. zydozerca said

  NIESIOŁ SZALONY-B.SZEF SEJMOWEJ KOMISJI OBRONY PROSTYTUCJI Z KOMISJI PRZYJAŹNI POLSKO-TAJLANDZKIEJ,TOCZY PIANĘ Z PYSKA STOSUJĄC WYZWISKA,GDYŻ GO W D… UWIERA GLISTA LUDZKA ŚLISKA

  WON NA SZCZAW I MIRABELKI ,LICZYĆ GNIDY,MACAĆ PCHEŁKI,
  POLOWAĆ NA WSZY ŁONOWE I INSEKTY ŻREĆ SUROWE !
  CHAMSKI ZGREDZIE BEZ GODNOŚCI -JAZDA DO DOMU STAROŚCI !

  DLACZEGO TO KURIOSUM I JEMU PODOBNI /ŻYDOSTWO OKUPUJĄCE MEDIA /NIE ZOSTAŁO OBJĘTE PUBLICZNYM BOJKOTEM Z AUTOMATU,PO PIERWSZEJ DEBILNEJ WYPOWIEDZI ?
  NIE OGLĄDAJ TELEWIZJI BO BĘDZIESZ MIAŁ/A W GŁOWIE GLIZDY . B.SMOLEŃ

 8. pugnus said

  Niestety ,szlaban zostal ogloszony nie przez „Narodowa” TVP ,tylko przez wladze POmylencow,tak wiec nie ma powodu do zachwytu czy ekscytacji …..

 9. Klamka said

  I takie bydlo jeszcze zyje DOSC TEGO

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: