Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Akt apostazji Sejmu RP.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-17

Sejm dokonując pochwały uroczystości „otwarcia Muzeum…” dokonał faktycznej apostazji i jest  ekskomunikowany.

„Uroczystość” ta nie jest niczym innym jak aktem religijnym kultywującym żyda i w ramach tego kultu  jest aktem składania dzieci gojów w ofierze żydowi, akceptacja lub tolerancja wobec niej nie jest niczym usprawiedliwiona. A tu mamy do czynienia ze współdziałaniem!

Jest przerażające, że ten straszny kult może być celebrowany w obliczu narodu, który jest ochrzczony od ponad 1000 lat.

Tylko czekać jak Piorun Gniewu Boga uderzy w sprawców i uczestników tych bluźnierstw – gdziekolwiek by się nie schowali,  a ten sejm upadnie.

Red. Gazeta Warszawska

======================

Sejm podjął uchwałę towarzyszącą otwarciu Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej

środa, 16 marca 2016 18:05

W imieniu Narodu polskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ponownie składa hołd wszystkim rodakom, którzy z narażeniem życia ratowali Żydów skazanych na zagładę, a szczególnie tym, którzy w odwecie za udzieloną pomoc zginęli z rąk niemieckiego okupanta. W związku z otwarciem Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej Sejm Rzeczypospolitej Polskiej wyraża uznanie także dla samorządu województwa podkarpackiego, który poprzez budowę muzeum o ogólnopolskim charakterze pierwszy na tak szeroką skalę upamiętnił to nadzwyczajne bohaterstwo, realizując żywotny interes całego społeczeństwa. – czytamy w podjętej dziś przez aklamację uchwale Sejmu.

Sejm Rzeczypospolitej Polskiej podkreślił, że hołd dla sprawiedliwych Polaków – oddany tym dokumentem – jest jednocześnie wyraźnym przypomnieniem całemu światu, że w odróżnieniu od okupowanej zachodniej Europy na ziemiach polskich za nawet najmniejszą pomoc Żydom groziła kara śmierci. – Wśród tych, którzy zginęli za udzielanie pomocy Żydom, była rodzina Ulmów: Józef, będąca w stanie błogosławionym Wiktoria oraz sześcioro ich nieletnich dzieci. Wraz z ukrywanymi Didnerami, Grünfeldami i Goldmanami zostali oni zamordowani w swoim domu w Markowej 24 marca 1944 roku. – czytamy w dokumencie.

Sejm Rzeczpospolitej Polskiej uznaje też , że pamięć o Polakach ratujących Żydów winna stanowić ważną część edukacji publicznej. Wyraża też przekonanie, że będzie ona nie tylko kultywowana w nowo otwartym Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej, ale również w innych placówkach państwowych i samorządowych, w szczególności muzealnych i oświatowych oraz przez organizacje społeczne.

sejm

ZA: http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/3483-akt-apostazji-sejmu-rp

Komentarzy 39 do “Akt apostazji Sejmu RP.”

 1. wiesniak said

  żenujące.

 2. Obrzydliwość said

  Bluźnierstwem i niedorzecznością jest cały ten artykuł. Ktoś tak zatracił się w nienawiści że nie odróżnia dobra od zła. Gniew Boży chciałby zesłać i na świętą wiarę katolicką się powołuje, żeby swoją chorą i ślepą nienawiść usprawiedliwić i jeszcze cnotę z niej uczynić. Nienawiść nie tylko do żydów ale do każdego kto im pomocy udzielił. A udzielił właśnie dlatego że był wiernym katolikiem i dobrym człowiekiem. Chore sumienia chciałyby najpodlejszym złem świat naprawiać.

 3. Moher said

  Tak, to jakaś smutna pomyłka z publikacją takiej – chyba – prowokacji.

 4. Julka said

  A dzisiaj rano przed 8 w Radiu Maryja był felieton jak żydzi za marmoladę i dodatkowy kawałek chleba sprzedawali pobratymców, w tym własną rodzinę, także o tym, jak gorliwie wypełniali policyjną służbę w obozach.

 5. Od początku czytam WG. darzyłem was zaufaniem, a tu o co w końcu Wam chodzi. Gross przeciw Polakom. Sejm uszanował Polską Rodzinę bo oddała życie za gest pomocy i życzliwości i teraz WY PLUJECIE. Miejcie rozum do cholery albo robicie to z nadania Grossa. Coś wiem o czasach z okupacji hitlerowskiej i pomocy Żydom.

 6. ks. Krzysztof said

  Panie Włodku! Co za bzdurne artykuły GW Pan umieszcza. To jest hańba!

 7. Piotr said

  Ten „artykuł” to bluźnierstwo przeciw Bogu i Ojczyźnie

 8. Polak said

  Żenujący artykuł – od dziś was nie czytam … komuchy bez serca !!!

 9. Magda said

  co to za de…il pisał te wypociny – masz u góry strony napisany piękny cytat „… wierni Bogu i ojczyźnie …”
  Jak nie wiesz co to Bóg Honor Ojczyzna i miłosierdzie to wypi…aj z tego portalu …
  ja też usuwam was z codziennej prasy !!!

 10. Magdalena said

  Nam nie wolno oceniać ludzi, którzy złożyli swoje życie.
  Hańbą okryją się Niemcy, którzy zamordowali niewinne dzieci, ale nie ich rodzice….
  Rozumiem, że nie wszystkim może ten gest się podobać, ale powtarzam
  – nie nam go oceniać

 11. pugnus said

  Nie rozumiem ,gdzie tu jest jakas apostazja !Natomiast o rodzinie Ulmow powinno sie nakrecic film dokumentalny i pokazywac go we wszystkich polskich ambasadach !Malo tego ,urzednicy ambasad powinni zawitac do szkol panstw zachodnich i tam pokazywac uczniom taki film.

 12. Moher49 said

  Może pan Włodek Kuliński za wcześnie napisał o tej apostazji, ja go rozumiem. Apostazji nie będzie, bo rodzi się judeochrześcijaństwo. Na stypie w Markowej był prezydent Duda, nie było prezydenta Izraela. Sejm, ustami marszałka wygłosił uroczyste przemówienie. Ale ani w knesejmie, ani w Markowej, żaden żyd nie pochylił się i nie użalił nad ofiarą Ulmów. Ofiara Ulmów była heroiczna ale daremna. Biedni żydzi, przez bogatych żydów skazani byli na zagładę. Żydzi po wojnie rękami UB „podziękowali” też nam za obronę przed Niemcami. Chrześcijańska ofiarność dla żydów nic nie znaczy.

 13. @pugnus. Masz rację. EDUKACJA pokoleń!

 14. gazda said

  Uważam inaczej. Zasady mojej wiary są też całkiem inne. A te z artykułu, to jakby przepisane z talmudu.

 15. Co się oburzacie? Ten autor ma rację! Co świat pomyśli o narodzie, który potrafił poświęcić dzieci, w tym nienarodzone, aby ratować żydów, ale nie potrafił uratować Polaków od banderowskich rzeźników? Na dodatek zyskamy obraz żydowskich przydupasów, na których spadnie gniew reszty świata, jeżeli zacznie powstanie przeciwko żydostwu. Pod tym względem PiS jest gorsze niż PO!
  Czytajcie i rozpowszechniajcie artykuły!:
  http://sukarno.neon24.pl/post/121588,oskarzanie-polakow-o-holocaust
  http://sukarno.neon24.pl/post/121932,obrona-badz-kontratak-przeciwko-zydowskiej-supremacji

 16. Uważny Obserwator said

  Typuję z dużą dozą wewnętrznego przekonania, że są to wypociny psychopatycznego, chamskiego prowokatora Krzysztofa Cierpisza.
  Nie mam żadnych wątpliwości, że ten mocno udzielający się jako tzw. antysemita delikwent służy złej sprawie.

 17. Uważny Obserwator said

  Tu na WP swego czasu długo urzędowała jawna i oczywista prożydowska syjonistka posługująca się nickiem „Aga”, ale w końcu straciła zaufanie u moderatora.
  Zastanawiam się kiedy i czy w ogóle podzieli jej los Krzysztof Cierpisz.

 18. Guła said

  Tu na WP Aga zabiegała o miłosierdzie śladem Franciszka, ale kiedy zorientowała się, że nie ma takiej potrzeby dała sobie spokój.
  Rozglądnijcie się wokół i zobaczcie co dzieje się.

 19. Stary Warszawiak said

  Czy znowu za tego rodzaju pisaniną stoi bardzo chory i cierpiący na niedocenianie niejaki Cierpisz.
  Nie „wypaliły” dwie TU- tki to może inne głupoty wypalą i może wreszcie mnie ktoś pochwali, a kuku niewyżyty Krysio.

 20. adam ryglowski said

  „KTO SIEJE I PODSYCA ANTYSEMITYZM , DEPCZE PO GROBIE RODZINY ULMÓW .”
  Ostatni prezydent też nie jest „moim” prezydentem . Lepiej , żeby ten urząd zlikwidował się . Jak nie wstyd , to poruta , a pożytku żadnego . A koszty takie , że Anglików utrzymanie królowej z dworem ( i różnymi uroczystościami ) mniej kosztuje niż nas dwór Prezydenta RP .
  Nie jestem antysemitą . W NICZYM mi nie zawinili potomkowie Izmaela – Aramejczycy , mieszkańcy Syrii , Libanu , Palestyny . Żal mi ich i współczuję , bo mają piekło na ziemi .
  Jeśli chodzi o faszystów , syjonistów itp. , którzy uważają się za coś wyjątkowego , najlepszego , bez skazy itp. – to jestem ANTY .
  Uroczystości rychło , w czas … po 70 latach .
  A co z zapominanymi dziećmi Zamojszczyzny wyrwanych rodzicom i zniemczonych ( albo uśmierconych ) ?
  A co z ponad 20 000 POLSKICH DZIECI wymordowanymi w obozie w Łodzi ?
  A czy w związku z beatyfikacją o. Maksymiliana KOLBE nie robiono z niego wojującego anysemitę ? ( Nie ważne ,że z zakonnikami uratował ponad 1 000 żydów ).
  Papież św. Pius XII nie jest też antysemitą ? ( Przecież u niego był rabin Rzymu z prośbą o pomoc materialną – ZŁOTO NA KONTRYBUCJĘ – i pomoc miał przygotowaną ).
  A czy w Markowej był rabin odmówić kadisz za rodziny ; Didner , Grunfeld i Goldman ? (Po prostu nie wiem ).
  ? 😦 ……..

 21. AA said

  http://www.nowiny24.pl/wiadomosci/lancut/g/muzeum-polakow-ratujacych-zydow-im-rodziny-ulmow-w-markowej-zdjecia,9753662,17788874/

 22. Ryvan said

  Szanowni rodacy.Czy aby na pewno zrozumieliscie intencje tego artykułu?
  Jeżeli twierdzicie , że tak, to bardzo źle. Zacznijmy zatem od uchwały:
  „W imieniu Narodu polskiego Sejm Rzeczypospolitej Polskiej ponownie
  składa hołd wszystkim rodakom, którzy z narażeniem życia ratowali
  Żydów skazanych na zagładę, a szczególnie tym, którzy w odwecie za udzieloną
  pomoc zginęli z rąk niemieckiego okupanta.”
  Czy szanowne zgromadzenie uważa, że położenie na szalę życia lub śmierci (bo na dwoje babka wrόżyła) istnień swoich najbliższych, to czyn godny hołdόw? Ja nie sądzę – to był czyn bestialski w stosunku do istot najbliższych. Nie wiem kto zdecydował czy Pani Ulmowa czy Pan Ulma, ale była to decyzja mordercy kładącego głowy własnych dzieci pod gilotynę i rzucającego monetą – jak reszka to zwalniacz wciśnięty. No i stało się. Owszem istnieją pewne przesłanki, że jako prości ludzie nie posiadali wystarczającej wiedzy na temat kogo ratują i z braku wyobraźni nie zdawali sobie sprawy z wiszących nad nimi konsekwencji a do tego doszły nauki chrześcijańskie, ktόre w szkole czy na lekcji religii nie nawiązywały do takich właśnie sytuacji. Oczywiście byli święci męczennicy z ktόrych część podjęła decyzję śmierci męczeńskiej samodzielnie ale ci święci nie posiadali za plecami gromadki maleńkich dzieci i nie decydowali, czy mają być spalone żywcem jak za pogańskich czasόw. Być może, że gdyby Pan Ulma znalazł się w podobnej sytuacji teraz to postąpiłby inaczej – zwłaszcza gdyby miał przyjemność radosnej dyskusji w urzędzie przy ul. Rakowieckiej. Niech mi tu żaden „ksiądz” nie wstawia banialukόw, że tamte samobόjstwa to było coś co należy chwalić i czym należy się chwalić. Tamte fakty dały ratowanym asumpt, że skoro jest w Polsce tylu idiotόw to
  może i zapłacą jakieś reparacje no powiedzmy za slabe ratowanie. Takie muzeum nie powinno powstać w Polsce a w Telaviwie – właśnie tam ufundowane z żydowskich składek i hołdy to powinni składać oni. Właśnie tam rodziny uratowanych powinny temperować zlodziejskie antypolskie zapędy pobratymcόw z NJ. Niestety tak się nie dzieje i odwrotnie nasyła się na nas Hartmanόw, Geremkόw, Balcerowiczόw, Baumanόw.
  Trzeba być bardzo prymitywnym by wierzyć, że te muzealne płaszczenia i obchody wywołają jakąś litość i jakąś przyjaźń. Zapewnienia prez. Kaczyńskiego w Izraelu o dozgonnej przyjaźni (bez względu na rodzaj rządόw w Polsce) i jego poczynania podczas sprawowania władzy to godna pożałowania groteska. Dziś ma kontynuatorόw, ktόrzy w garniturkach już mają wytarte dziury na łokciach i kolanach.
  Muzea i hołdy to wielki błąd. Sejmici powinni ogłosić kolejny dzień żałoby narodowej
  i modlić się w kościołach za dusze tych ktόrzy pobłądzili. Nikt nie wysilił się by w dyskusji poczynić analogie do przybywających islamistόw. No więc ratujmy ich bo nie ma kary śmierci a chrześcijańskie reguły obowiązują. I jedni i drudzy są jednakowo „pozytywnie” nastawieni do naszej religii i nas, skąd zatem rόżnica w naszym podejściu?. W tych hołdowniczych i głośnych zapewnieniach o naszych dokonaniach w omawianej kwestii ratowania należy utrzymywać umiar, bo znaczna część społeństawa potrafiła już zrozumieć ten błąd (dzięki choćby tow. Baumanowi). Może się też okazać, że w niedalekiej przyszłości będziemy musieli się tłumaczyć jako krzewiciele najgorczej zarazy na ziemskim globie bo poszkodowanych jest coraz więcej.

 23. Julka said

  re: 22
  Podzielam Pana opinię. Ulmowie powinni mieć pomnik, aby potomni pamiętali (i myśleli), ale uchwała Sejmu o bohaterstwie śp. Ulmy (bo dzieci nie mogły o tym decydować) jest po prostu nie na miejscu. Sejm powinien podjąć uchwałę o potępieniu Niemców za ich bezbożne morderstwa na niewinnych dzieciach i kobiecie w ciąży. Posłowie dali wyraz swojej służalczości wobec żydów bohatersko ratowanych przez Polaków (a obecnie wyciągających łapy po łupy i oczerniających Polaków). Żydzi ukrywani przez Ulmów chronili własnego życia i nie mieli skrupułów, że narażają życie niewinnych, polskich dzieci.

 24. arcybolesnaprawda said

  Przypominając tę bohaterską Rodzinę sejm niby to uczcił Jej dzieło ale sens w tym był taki , że to Żydzi najbardziej cierpieli w tej okrutnej wojnie.To o to chodzi by stale przypominać holokaust Żydów!!!! Ale skoro w Polsce PONOĆ nie ma Żydów to po co my to robimy? Nie lepiej walczyć o prawdę ws Wołynia???To tam jest okrucieństwo i prawdziwy holokaust! Holokaust POLAKÓW!

 25. Ad 24. Przecież Duda to marionetka wysokiej finansjery, ma żydowską żonę. Dobrze że szybko objawił się ze swoim żydofilstwem przynajmniej teraz wszystko jest jasne.

 26. Piotr said

  @Ryvan: To błędne rozumowanie. Oskarżasz Państwo Ulma o śmierć swoich dzieci. Otóż winni za tę śmierć są NIEMCY oraz ten konkretny Niemiec, który ich kazał zabić. W chrześcijaństwie kazdy z nas może zarówno niepodejmować heroicznych czynów ze względu na bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich, jak i podejmiwać takie ryzyko w imię wyższych celów. Pamiętajmy, że ryzykując jak Ulmowie skutecznie uratowano wiele tysięcy istnień ludzkich. Jezus Chrystus mówił o ryzyku -porzuceniu stada na czas szukania i ratowania jednej owcy. Powtarzam, decyzja należy do nas. Zupełnym niezrozumieniem naszej wiary jest stwierdzenie, że nie należało tego robić bo Żydzi nie zasługują na taki gest. Nie wiem czy sam artykuł odzwierciedla poglądy Redakcji, pewnie tak, skoro nie ma żadnego wyjaśniającego odredakcyjnego komentarza.

 27. Guła said

  „A jeśli kto nie dba o swoich, a zwłaszcza o domowników, wyparł się wiary i gorszy jest od niewierzącego” (1 Tm 5, 8)

  Tyle tylko druhu Rywanie, bez różnicy jest czy to jest III RP, czy Tel Awiw. Jeszcze do niedawna niejaki Mychnik twierdził iż ni masz w Polszcze Żydów. A tu proszę w USia – a wszystkie zło z WW przypełza – już prezentują na wystawach Żydów mających wpływ na życie polityczne w Starym Kraju w XXI wieku. Znaczy aktualnie. Pewnie tylko aby aby, znaczy nie wszystkich.
  Ciekawi mnie czy następstwem – na wzór mniejszości niemieckiej – nie powstanie klub parlamentarny mniejszości narodowej żydowskiej, która ewidentnie w narodowych władzach stoi większością i czyni wedle własnego upodobania. Bo chyba nie istnieją już przesłanki przeciwne takiej siurpryzie.

 28. Nati said

  Mam dosyc zydostwa w naszym Kraju. A ilu żydów poswiecilo dobrowolnie swoje zycie dla katolikow?!! Te czczenie zydow i stawianie im za nasze podatki pomnikow i muzea jest atakiem nie tylko na nasze pieniadze ale w ogole na Narod Polski. Nie moge czytac, ze Duda tak ich reklamuje w NASZEJ POLSCE!

 29. Maryla Danuta said

  A ja chciałabym usłyszeć, czy był choć jeden Żyd, który uratował Polaka ? Bo wciąż słyszę pretensje, że gdyby więcej Polaków ratowało Żydów – to nie zginęło by ich tak wielu. O ile wiem, to Polaków zginęło znacznie więcej. ale jak dotąd nie mówi się o holokauście Polaków,
  tak jak nie mówiło się o repasacjach dla Polski ze strony nazistów – ośmielę się napisać Niemców. Ale Żydzi wciąż upominają się przez całe lata o repasacje dla nich od Polski – czy to za ich ratowanie – należą im się te repasacje ?? Za co Polska im płaci ?? Za co i dlaczego sejm uchwalił dla nich zasiłki z naszych ZUS-owskich składek ? Czy nie czas z tych zasiłków się wycofać, A prawdziwych winnych – poszukać w Niemczech i poprosić Niemcy – o zwrot – tych wszystkich darowizn na rzecz Żydów ?? To my powinniśmy otrzymać repasacje, za zniszczenie Polski, zrównanie Warszawy z ziemią, za holokaust Polaków !! Przypominam, że Polski w czasie wojny nie było – na terenie Polski rządziła Generalna Gubernia – a my latami ponosimy koszty za to, że odważyliśmy się przeżyć wojnę !! Gdzie są ci sprawiedliwi alianci, którzy nie pomyśleli o Polsce i Polakach – dzieląc łupy powojenne razem z hitlerowskimi Niemcami, a zapomnieli, że Polacy walczyli o wolność wielu krajów. Zostawili nas, bez pomocy po zniszczeniu naszej Ojczyzny – a teraz chcą nas uczyć swojej demokracji. A Żydzi, którzy wrócili do Polski – byli w UB, w rządach , a teraz są i w TK i w PO i w KOD-zie – i chcą zniszczyć Prezydenta i rząd wybrany przez Polaków , bo stracili koryto !! Dla takich ludzi ginęli Polacy !
  Rodzina Ulmów – zginęła z rąk hitlerowskich Niemców – niech Pan Bóg da im Niebo, ale żal tych ludzi, a szczególnie dzieci !
  Chyba ci prości ludzie – sądzili, że nikt nie jest tak bezduszny, żeby mordować niewinne dzieciątka !! Ale niestety „naziści” tacy byli!!
  Teraz nie naziści, a Niemcy – chcą koniecznie zniszczyć Europę rękami zaproszonych przez siebie islamistów i chyba to im się coraz bardziej udaje!!

 30. Piotr said

  Ocenie podlega tu fakt ratowania bliźnich przez rodzinę Ulmów, zabitą za to przez Niemców. Wiele osób pisze tu o winach żydowskich w stosunku do Polaków, czyli NIE NA TEMAT.
  Pozostaje strząsnąć proch z sandałów.

 31. Piotr said

  P.S. Oczywistym jest, że otwarcie takiego muzeum, podkreślającego fakt, że Polacy ratowali Żydów jest zręcznym krokiem wytrącającym broń oszczercom, takim jak „historyk” JT Gross, twórcy Pokłoś czy gazety piszące o „polskich obozach koncentracyjnych”. To muzeum, i nagłaśnianie ofiary państwa Ulmów oraz bohaterstwa wielu innych Polaków wprost uderza w propagandę środowisk żydowskich wrogich Polsce. Polsce szkodzi nie to muzeum, tylko idiotyczne artykuły takie jak ten powyżej, powstające na portalikach tworzonych chyba przez Mossad, bo nie podejrzewam, żeby ktos był tak krótkowzroczny, źeby nie widział, jakie są cele i zadania takiego muzeum. Mam nadzieję, że utrudni ono zadanie wymuszenia przez Światowy Kongres Żydów owych 65 mld dolarów, o których mówił p. Singer zapowiadając „poniżanie i szkalowanie Polski na wszelkie sposoby”. Osoby wypisujący tu różne rzeczy nt Żydów są albo pożytecznymi idiotami albo Żydami wrogimi Polsce

 32. Ad 31. Nie lepiej jest zaatakować żydów za ich zbrodnie? Wtedy sami się zamkną z tymi oskarżeniami.
  Polecam artykuł:http://sukarno.neon24.pl/post/130437,dlaczego-polacy-nie-powinni-byli-ratowac-zydow

 33. Ryvan said

  tst.

 34. Ryvan said

  Szanowny Panie Piotrze.
  Mam wątpliwości odnośnie panskiego rozumienia kanonόw naszej wiary. Był w PRL człowiek ktόry się oblał benzyną i zapalił, my znamy jego intencje i powόd możemy uznać go za bohatera jednak samobόjcę. Pan prawdopodobnie będzie wiedział lepiejlepiej jak określi go prawo kościelne Jeżeli zabierze Pan swą żonę i całą posiadaną dziatwę na Pl. Zamkowy w Warszawie, obleje siebie i ich benzyną a następnie dokona aktu samospalenia, to trzeba pana (najdelikatniej mόwiąc) uznać za szaleńca i mordercę bez względu na pobudki jakie Panem kierowały. Powiedzmy, że umiera w Polsce z głodu i bezdomności 1000 osόb i Pan protestuje, to ten fakt nie usprawiedliwi
  mordu na rodzinie. Tylko szaleniec mόgł liczyć na niewykonalność kary śmierci przez Niemcόw. Pan cyt.: ” Jezus Chrystus mówił o ryzyku – porzuceniu stada na czas szukania i ratowania jednej owcy.” Interpretacja i zrozumienie tego powiedzenia jest już dziełem zwykłych ludzi i każdy usiłuje podać własną interpretację zresztą często zmienianą w zależności od okoliczności i potrzeb (czego dowodem jest SWII). O jakim to niby stadzie miał myśleć Ulma ? To nie było stado owiec a wilkόw czego przykładem jest postać niejakiego Geremka. Jeżeli Pan to stado nazywa owieczkami to jest Pan w błędzie i nawet takie błądzenie nie zapewni Panu biskupstwa.
  Bόg wyposażył ludzi w tzw. odruch sumienia i rόwnież odruch(ogόlnie mόwiąc miłości). Prawie oczywistym jest, że właśnie ten odruch zadziałał w przypadku Ulmόw. Bόg wyposażył nas rόwnież w rozum i ten dar nie został wόwczas wykorzystany. Jόzef U. jak już tak bardzo chciał mόgł wygnać żonę z dziećmi do teściowej i swoje robić – byłby wtedy tylko samobόjcą. Gdyby Ulma poszedł do partyzantki i tłukł zabόjcow, ktόrzy akceptowali prawo mordu na ludności cywilnej, to wtedy słowo hołd byłoby na miejscu.
  @ 30. Nie widzę powodu by dyskutanci mieli pomijać tło całej sprawy.
  Proponuję założyć nowe sandały i wyruszyć w Polskę by obejrzeć skutki działalności wyratowanych. Kiedy w odruchu sumienia pozbędzie się Pan dόbr materialnych (co nastąpi b. szybko) to przejrzy Pan na oczy i dostrzeże bogactwo tam gdzie być nie powinno – oczywiście jeżeli uda się Panu zidentyfikować tożsamość właścicieli dόbr; a ten wspomniany pył będzie na Panu osiadał przy każdym poruszeniu.

 35. Analityk said

  @Julka #4

  Ten felieton podawał prawdziwe informacje sądząc z pani wpisu.
  Tak było naprawdę. W gettcie bogaci żydzi sie bawili w restauracjach i szampan lał sie strumieniami a biedota umierała na ulicach. Jacy zydzi są naprawdę, jaka jaest ich mentalność i prawo pożna posłuchać tu:

  i poczytac tutaj
  http://krzysztofcierpisz.wordpress.com/2007/06/17/andrzej-niemojewski/

  Bogaci żydzi współpracując z hitlerowcami pomogli wymordowac swoich rodaków. Wiele informacji jest tu:
  „Żydowscy konfidenci Hitlera” https://wirtualnapolonia.com/2011/02/09/radni-nie-wyloza-na-sowiecka-propagande/#comment-43253 – wpisy #4 i #5 i #6

  Każdemu polecam skopiowanie sobie tych linków i znajdujących sie pod nimi artukułów – ku pamięci. Te informacje znikają z internetu jako antysemickie tj. pokazujące prawdę o zydach która żydom sie nie podoba.

 36. Analityk said

  @Ks. Krzysztof

  Pan najwyraźnie pełni obowiązki zawodowe księdza ale chrześcijaninem stojącym przy Prawdzie to pan nie jest.
  W związku z tym z pewnością szerzy pan zydowskie kłamstwa, demoralizuje mlodzież i czyni ją niewolnikami żydostwa aby poświecali swoje zycie dla tej szarańczy.
  Jeśli wyprano panu mózg i wszczepino tam żydowska propagandę i żydowski punkt widzenia to proszę sobie poczytać wszystko to co zamieściłem w wpisie powyżej.

  Nikt z Polaków nie ma OBOWIĄZKU ratować morderców Narodu Polskiego kosztem śmierci Polaków a tym samym dać mozliwość rośnięcia w siłę żydostwu przy jednoczesnym niszczenia swoich tj. członków kościoła Chrystusowego, gdyż wtedy z pewnością ZŁO zapanuje nad światem.

 37. Analityk said

  @Moher49 #12

  Tam nie było żadnego żyda z prostego powodu. Żydzi uważaja, że goj ma obowiązek poswięcić swoje zycie aby ratować zyda więc nie ma za co gojowi dziekować. Goj spełnił swój obowiazek i tyle, a stawiac mu za to pomnik czy budowac muzeum to po prostu – ŻENADA!

 38. Analityk said

  @Ryvan #22

  Cytat
  (…)
  Może się też okazać, że w niedalekiej przyszłości będziemy musieli się tłumaczyć jako krzewiciele najgorczej zarazy na ziemskim globie bo poszkodowanych jest coraz więcej.
  (…)
  Słowa szacunku za tą myśl. To bardzo prawdopodobne.

  Już i tak niektórzy stawiają znak równości miedzy żydem i Polakiem – tfu. Kto nie wierzy niech zapyta Ukraińców. U nich nienawiść do Polaków – magnaterie i szlachte – właśnie za to, że im żydów sprowadzili na kark jako zarządców, ściagających podatki i osobników mających arendy oraz tworzących kahały niemiłosiernie wyzyskujących ludność.

 39. @Analityk:
  „Już i tak niektórzy stawiają znak równości miedzy żydem i Polakiem – tfu. Kto nie wierzy niech zapyta Ukraińców. U nich nienawiść do Polaków – magnaterie i szlachte – właśnie za to, że im żydów sprowadzili na kark jako zarządców, ściagających podatki i osobników mających arendy oraz tworzących kahały niemiłosiernie wyzyskujących ludność.”
  Nic bardziej prawdziwego! Właśnie ja próbuję tłumaczyć ludziom od co najmniej roku, jakie jest drugie dno tych żydowskich oskarżeń – robienie z nas judeofili i żydowskich pomagierów, których świat znienawidzi jako „krzewicieli najgorszej zarazy”.
  Świetne! Tak ja dokładnie myślę.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: