Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-17

kryzys imigracyjnyJest kilka nowych informacji odnośnie tego, co media nazywają: „kryzysem imigracyjnym„. Jest to nazwa kłamliwa, ponieważ to nie jest żaden kryzys imigracyjny ani nawet głupota i krótkowzroczność polityków UE. Trzeba powiedzieć to wprost. Mamy do czynienia z jednej strony z militarną inwazją na Europę, a z drugiej strony – ze z premedytacją realizowanym sabotażem całej Europy. 

Plan ten realizują siły stojące za powoływaniem globalnego kalifatu, czyli Turcja i inne totalitarne kraje muzułmańskie, szczególnie monarchie arabskie. Z drugiej strony realizują ten plan elity polityczne UE, których celem jest albo wprowadzenie NWO (zamordyzmu na skalę globalną) albo ludobójstwo Europejczyków. Media całego świata, w tym Polski, informują o porozumieniu, które zawarto pomiędzy Unią Europejską, a Turcją. Nie jest niczym nowym fakt, że Turcja stosuje otwarty szantaż wobec Europy.

Kłopot w tym, że osiągnięte porozumienie wcale nie zażegna kryzysu imigracyjnego, ale nasili go na skalę wręcz niewyobrażalną. Porozumienie to jest bowiem KONIEM TROJAŃSKIM. Tak, jest to koń trojański, którego celem jest już ostateczne pogrążenie Europy i jawne rozpoczęcie wojny – globalnego dżihadu. Wymieńmy poniżej podstawowe, podane pod publiczkę założenia nowego porozumienia:

 1. przekazanie Turcji HARACZU w wysokości 6 miliardów euro;
 2. ruch bezwizowy dla posiadaczy tureckich paszportów;
 3. szybsze negocjacje w sprawie akcesji do UE;

Dobrze, tyle medialnej propagandy i sieczki, serwowanej przez media świata dla uspokojenia rozgrzanej do czerwoności publiki i zyskania na czasie. Nie zamierzam tych bredni dalej powielać, tyle wystarczy. A teraz, co naprawdę znaczy treść tego porozumienia? Tu też wymienię w punktach, i wytłumaczę to tak, że już każdy powinien to zrozumieć, na zwykłą chłopską logikę:

 1. Turcja to kraj totalitarny, rządzony przez psychopatę, ludobójcę i przede wszystkim islamistę Erdogana. Na potęgę są tam łamane prawa człowieka. Turcji bliżej nie do UE, ani nawet do standardów modernizującej się Białorusi. Turcji jest coraz bliżej do modelu saudyjskiego, czyli religijnej, teokratycznej tyranii. W kraju tym trwa regularna wojna połączona z równie regularnym, i szokującym ludobójstwem – chodzi o Kurdów. Z drugiej strony, w Turcji koczuje armia składająca się z sześciu milionów (!) muzułmańskich uchodźców. Zdecydowana większość z nich to mężczyźni w wieku poborowym. Co jest najważniejsze? Turcja to kraj, którym żelazną ręką rządzi człowiek chory, całkowicie nieobliczalny i nieprzewidywalny. Polecam poczytać zagraniczną prasę, tam piszą czasami bez cenzury o Erdoganie, w przeciwieństwie do polskich mediów. Turcja zażądała najpierw 3 miliardów euro, a teraz 6 miliardów. Zobaczycie, że minie rok, pół roku.. Może nawet 3 miesiące (tak, tak) i Turcja zażąda kolejnych 6 miliardów euro. Albo nie 6 miliardów, a 12 czy choćby 30 miliardów.. Wspomnicie moje słowa – to wiem na pewno;
 2. Co z polskiego na nasze znaczy ruch bezwizowy między Unią Europejską a Turcją? Oznacza to fakt, że każdy posiadacz tureckiego paszportu będzie mógł bez przeszkód i bez żadnej kontroli podróżować po terenie UE. I tu tkwi wielki haczyk, ten koń trojański. Bowiem islamista Erdogan planuje dać tureckie paszporty i zasiłki w wysokości tysięcy euro (na to pójdzie te 6 mld euro) milionom uchodźców koczujących w Turcji. Warunek otrzymania paszportu i tysięcy euro zasiłku będzie jeden – udanie się w natychmiastową podróż poza Turcję, do Europy. Bowiem te kilka tysięcy euro będą wypłacane na podróż do UE. Jest to celowy sabotaż Europy przez Erdogana. Pytanie brzmi: czy europejskie elity polityczne wiedzą o tym nie aż tak tajnym planie Erdogana? Myślę, że dobrze o tym wiedzą;
 3. Szybsze negocjacje w sprawie akcesji do UE. Czyli kolejne miliony już Turków i wszystkich osób z tureckim paszportem, mogące jechać legalnie do Europy. No i kolejne dziesiątki lub nawet więcej miliardów euro, konieczne do wpompowania ich w turecką gospodarkę. Która bardzo podupadła po rosyjskim embargu, i która dla funduszy UE będzie workiem bez dna. Oznacza to też, że w granicach wspólnoty UE będzie znajdował się kraj totalitarny, podobny coraz bardziej do monarchii saudyjskiej. Od Turcji wyraźnie odżegnują się nawet sojusznicy z NATO, zszokowani tym, co wyprawia rządzący nią nieobliczalny człowiek.

Dalej: rozpoczyna się powoli wiosna. Oznacza to wznowienie fali nielegalnej islamskiej inwazji. Liczne przecieki mówią, że szlak przemarszu tej armii inwazyjnej będzie wiódł przez nasz kraj. Nielegalni imigranci będą przez morze czarne przerzucani do Ukrainy (obwód Odeski). Następnie będą wędrować przez południe, a potem zachód Ukrainy. Czeka ich później przeprawa przez granicę z Polską, która w wielu miejscach jest zupełnie niezabezpieczona. Przez wiele kilometrów wiedzie ona w szczerym polu czy przez lasy, nie ogrodzona i nie pilnowana przez nikogo.

Pilna i nagląca jest więc sprawa budowy solidnego muru na naszej wschodniej granicy. Musimy tam wysłać wojsko, być może nawet wprowadzić stan wyjątkowy, dając dodatkowe uprawnienia dla armii. Konieczne są też zmiany w prawie, aby nielegalne przekroczenie granicy wiązało się z wieloletnim i nieuchronnym wyrokiem więzienia. Ogólnie, musimy zrobić to, co zrobił rząd Orbana na Węgrzech. Czy rząd PiS podoła temu zadaniu? Nie przekreślam całkowicie PiSowców w tej materii. Pożyjemy, zobaczymy. Mam nadzieję, że w obliczu nadchodzącego wręcz apokaliptycznego kryzysu, zerwą się oni ze smyczy międzynarodowych koneksji, powiązań i zależności.

Nową informacją jest fakt, że islamska infiltracja nasila się w Polsce. Póki co, dzieje się to w miejscowościach przygranicznych z Niemcami. Islamiści z Niemiec (de facto żołnierze sił specjalnych państwa islamskiego) zapuszczają się na teren Polski w kilkuosobowych grupach. Testują oni, czy nasz kraj jest podatnym celem na inwazję. Testują, na ile „miejscowi” dają się urabiać i na ile sobie pozwalają. Według oficjalnych statystyk, przestępczość w kilku miejscowościach przygranicznych wzrosła w styczniu o 200%. Czy statystyki za luty i marzec ujrzą w ogóle światło dzienne?

W Polsce też ma miejsce ciche „embargo informacyjne„. Gdyż media, samorządy i wymiar „sprawiedliwości” są nadal w rękach międzynarodowej szajki lub ich stronników (PO, PSL, SLD itp). Wojewoda lubuski został już „upomniany” przez „tych i owych” by nie gadał za dużo o islamskiej infiltracji na pograniczu. Wszak nikt nie chce, by popełniono na nim samobójstwo, szczególnie w piątek wieczorem, jak to bywa w Polsce. Inna sprawa to fakt, że na pograniczu działają już społeczne, paramilitarne formacje samoobrony.

Islamiści najpierw dostają solidny wpierdol (tak by nie było widać na ewentualnej obdukcji) a potem są odsyłani do Straży Granicznej i wydalani. Bo papierów to oni nie mają żadnych. No i ośrodki dla nielegalnych imigrantów zlokalizowane przy granicy z Polską, „zagadkowo często” ulegają pożarom. Ale nie twórzmy tutaj spiskowej teorii dziejów, drodzy państwo.

Polecam poczytanie poprzednich materiałów:
Czy da się uratować Europę?! „Inwazja trwa, miliony żołnierzy kalifatu już w drodze”
Milion żołnierzy państwa islamskiego już w Europie. „Wojna zbliża się wielkimi krokami”
„Nadchodzą trudne czasy” – o rozpadającym się ładzie światowym
„Przyszliśmy by wprowadzić islam. Za 20 lat Ziemią będzie rządzić islam, poddajcie się”
Armia państwa islamskiego w Europie! Kontrwywiad RFN potwierdza to o czym piszę!
Kryzys uchodźców to fragment III wojny światowej! Kulisy oszustwa
Hybrydowa III wojna światowa trwa. Europol: groźba ogromnego islamskiego zamachu!
Niemiecka policja: „dostaliśmy tajny rozkaz tuszowania zbrodni islamistów i zastraszania ich ofiar”

Jarek Kefir

 

Komentarzy 13 do “Islamska inwazja na Europę trwa. Milionowa armia przemaszeruje przez Polskę?!”

 1. someone said

  Pelna zgoda.Dodam,ze chociaz PiS jest u wladzy i tak nie ma wplywu na wladze.Rzadza nami zaborcy i V kolumna.

 2. gość said

  Waszczykowski: Polska jest gotowa przyjąć 7 tys. imigrantów. Może jednak nie być tylu chętnych

  Minister spraw zagranicznych w programie TVP1 “Polityka przy kawie” stwierdził, że Polska jest gotowa na przyjęcie 7. tys imigrantów. Muszą to być jednak osoby, które zdecydują się na dobrowolne przesiedlenie, nie zagrażają bezpieczeństwu Polski oraz mogą udokumentować swoją tożsamość.

  Polska w zeszłym roku zobowiązała się przyjąć blisko 7 tys. imigrantów. Szef MSZ twierdzi, że nasz kraj jest w stanie przyjąć tylu imigrantów. Muszą oni jednak wyrazić zgodę na przesiedlenie, nie zagrażać bezpieczeństwu Polski oraz mieć udokumentowaną tożsamość.

  Minister stwierdził jednak, że nie będzie tylu chętnych na przyjazd do Polski. Według niego imigranci będą chcieli dostać się na zachód Europy gdzie dostaną lepszy “socjal” – “Jeszcze niedawno w Belgii istniały warunki, gdzie zakwalifikowanemu uchodźcy płacono 60 euro dziennie. My w Polsce uchodźcy, który dostanie prawo pobytu, możemy płacić ok. 100 euro miesięcznie. Ci ludzie widząc różnicę w benefitach socjalnych i tak wyjechaliby do Niemiec, Austrii, Szwecji, Belgii, gdzie otrzymywaliby znacznie większe wsparcie”.

  TVP Info / Kresy.pl
  http://www.bibula.com/?p=86552

 3. someone said

  Ad.2 Wg tych kryteriow,zaden dzikus nie moze sie zalapac do Polski.Waszczykowski o tym wie i dlatego tak mowi.Momo to,Merkel i tak skieruje ich do Polski.Tylko po to,aby zrobic zadyme u nas.

 4. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Ad 1.
  Mysle, ze naprawde rzadza calym swiatem globalisci przy pomocy roznego rodzaju sluzb.
  Msci sie na ludziach nieznajomosc historii.
  Zawsze byla pisana pod rzadzacych i nauczana w sposob uragajacy podstawom przyzwoitosci naukowej.
  Glowny nacisk byl kladziony na daty i miejsca bitew, nazwiska watazkow, uklady i pakty,
  ktore i tak byly lamane, gdy taka byla „potrzeba” dziejowa.
  Nigdy nie spotkalem sie w szkole z rzeczowa analiza roznych zdrad, czy szemranych sojuszy.

  Nie bylo miejsca w walce o czysta WLADZE na moralnosc, czy milosc blizniego.
  Brat zabijal brata, syn ojca, matka trula syna.
  Historia „cywilizowanej Europy” pelna jest takich przypadkow.
  O Azji, czy Afryce, nawet nie warto wspominac.

  Historia byla moja pasja przez cale zycie, ale ze wzgledu na klopoty z zapamietaniem
  tych wlasnie nazwisk, czy karkolomnych dla nastolatka greckich, perskich, rzymskich,
  i innych nazwisk, ocene mialem srednia.
  Przezylem jakos ten zawod, pokonczylem szkoly i dalej drazylem temat, to byla w koncu moja pasja.

  Gdy spotykalem sie podczas rozmow z zarzutami, ze wyznaje teorie spiskowa,
  az mi dech zapieralo z wrazenia.
  Wiedzialem za to od razu jaki poziom wiedzy reprezentuje moj rozmowca.
  Kontynuowanie dalszej rozmowy mijalo sie z jej celem.
  Najgorsze w tym wszystkim bylo to, ze moj rozmowca bardzo czesto byl
  wyksztalconym czlowiekiem, czasem nawet oczytanym.

  Spisek ZAWSZE byl esencja historii ktora znalem.
  Ostatnio zas „oficjalnie” go nie ma i ludziska w to gleboko wierza.
  Tym gorzej dla nich, tym bolesniejsze bedzie przebudzenie.

 5. Analityk said

  Jeśli PiS w osobach Szydło i Waszczykowskiego wpuści do Polski islamskich nachodźców to będzie to definitywny KONIEC PiS-u!

  Polacy nie chcą tych bandytów, gwałcicieli i sadystów w Polsce.
  Na granicach koniecznie trzeba postawic armie uzbrojoną w karabiny maszynowego z rozkazem strzelania do każdego – z zamiarem zranienia lub zabicia najeźdźcy – który będzie próbował nielegalnie przekroczyć granicę Polski w celu wejścia do Polski.
  To samo na przejściach granicznych – nikogo nie wpuszczać trzymając ich za płotem tj poza terytorium Polski. Żadnych obozów dla tej bandy na przejsciach granicznych bo nie bedzie mozliwe ich upilnować aby nie ruszyli na rozbój wgłąb Polski.

 6. Maryla Danuta said

  Polska nie powinna przyjąć ani jednego islamisty. A jeśli Merkel podpisze to porozumienie z Turcją, to będzie jednak różnica w tym najeździe ! Zamiast najeźdźców bez dokumentów – Turcja przyśle nam najeźdźców ze swoimi dokumentami – wg informacji szerzących się w prasie – nie będzie to trudne – handel lewymi dokumentami w Turcji jest chlebem powszednim. Teraz tych nachodźców Europa „sprawdza”, rzekomo jest w stanie sprawdzić ich tożsamość, mam nadzieję, że przegląda bagaże. Ale po porozumieniu z Merkel – kto będzie miał prawo sprawdzać przybywającego do Europy Turka – z paszportem czy dowodem tureckim, kto sprawdzi jego bagaż, kto sprawdzi, czy jest on Turkiem – pokojowo ustosunkowanym do Europejczyków, czy kolejnym islamskim żołnierzem – wojska, które, w oparciu o porozumienie Unii z Turcją, będzie wpuszczane do Europy – bez żadnego nadzoru i jakiejkolwiek kontroli !! Broń i mundury – nawet dla tych biednych uciekinierów powojennych – już docierają do Europy, a kto będzie sprawdzał te transporty „przyjaciół” ?? Polska nie może przyjąć żadnego islamisty, to rząd, który wybraliśmy – obiecał Polakom !! Lewacka żydokomuna, chce zdestabilizować Polskę – bo dla tych złodziei, aferzystów, bandziorów i wszelkiej maści idiotów – z KOD, PO, SLD, PSL, niby-nowoczesnej dążących do zniszczenia Polski i Polaków – najważniejsze jest koryto – do którego chcą się dorwać – te pełzaki czołgające się do kolan unijnych nierzadników, którzy już zaprzepaszczają szanse Europejczyków na spokojne godne życie – na naszym kontynencie !!! Polska, nie może ugiąć się: ani przed unijnymi naciskami, ani wobec tych zdrajców – chcących zniszczyć Polskę od środka !!! Zdrajcy powinni odpowiadać za zdradę Ojczyzny !!! Mam nadzieje, że to w końcu nastąpi, Polacy się opamiętają, a zdrajcy zostaną sami – i będą musieli opuścić Polskę, powinni wrócić do swojej Ojczyzny, a nie doić Polskę i pluć na Polaków !!!

 7. Sowa said

  Pamiętam czasy, gdy Polacy jeżdzili do krajów arabskich budować drogi, zakłady produkcyjne. Obie strony były zadowolone (Arabowie dobrze płacili). Wszystko się skończyło, gdy Amerykanie zaczęli wprowadzać SWOJĄ DEMOKRACJĘ. To wszystko dobrze funkcjonowało, nikt się nie obawiał żadnych terrorystów. Ale to było za piękne, ażeby mogło trwać wiecznie. Po Wietnamie ogromny przemysł zbrojeniowy USA nie miał gdzie upłynnić swojej produkcji. Najlepiej jest wywołać nowe wojny. Najpierw się nasyła na upatrzony kraj agentów (opłacanych i szkolonych w USA), którzy organizują zamachy (na Husajna było kilka), a gdy to nie odnosi skutku na taki kraj spadają bombki. Na każdej wojnie bogaciły się tylko Stany Zjednoczone I-sza, II- ga Wojna Światowa, zniszczone zostały inne kraje, a nie USA. Obecnie nastał okres niszczenia Europy. To jest wszystko zaplanowane, gdyż nic nie dzieje się bez przyczyny. Czy my wiemy, że obecne zamachy we Francji nie są skutkiem tego, że ci zamachowcy mogli stracić rodziny, żony , dzieci, przez te DEMOKRATYCZNE bombki. Jak ci ludzie mogą dochodzić sprawiedliwości? Iść do sądu, jakiego? Sądzić, kogo? Tych kwestii politycy nie poruszają, gdyż należało by najpierw ich sądzić.

 8. Alina said

  ad2 Mysle ze mniej niz polowa rodzin w Polsce ma wiecej niz jedno dziecko. A u nich wielodzietne rodziny. Wiecie juz po co te 500+?

 9. pugnus said

  No wiec Bruksela dala doopy tureckiemu sultanowi i teraz tylko chcialbym wiedziec jak Waszcz widzi kewstie przyjecia nachodzcow ,ktorych w ramach zawartego porozumeinia UE bedzie musiala odbierac z tureckich obozow zgodnie z klauzula 1 za 1 ?Ktore panstwa Eurokolchozu beda ich przyjmowac ,bo jeszcze sa zalegle partie nachodzcow aktualnie biwakujace w Grecji,ktore ponoc maja byc miesiecznie po 6000 sztuk przesiedlane do …poszczegolnych panstw Eurokolchozu!Jaka role w tym transferze nam przyznano?
  Na koniec cos dla relaksu.nawiasem POlacy powinni to znac z relacji WybGazu lub TVN ,bo przeciez sa to jedyne „europejskie” instancje wystepujace w obronie godnosci czlowieka,czego przykladem ciagle gromienie polskiego koltunstwa i ciemnoty!
  W ost. wtorek odbyls ie mecze PSV Eindhowen z Atletico Madryt,jak wiadomo przegrany przez PSV. Niemniej do Madrytu udala sie liczna ,bo liczaca 3000 ludzi gromada hol. kiboli.Juz w Madrycie ,skracjac sobie czas oczekiwania na mecz zasiedli na jednymz licznych placow przy wystawionych przez knajpy stolikach raczac sie piwem i innymi trunkami! Jednak na tym samym placu byla obecna grupa Cyganek zajmujaca sie …zebranina!Oczywiscie obsiadly one hol. kiboli ,ktorzy dla rozrywki zaczeli im rzucac monety na ziemie zanoszac sie od smiechu ,kiedy Cyganki jak te kury biegaly z jednego miejsca na drugie zbierajac na wyscigi rzucane monety!W koncu ktorys wpadl na pomysl,zeby Cyganki wykonywaly pompki za co dostawaly pieniadze.Zabawa trwala na calego nic by sie nie stalo ,gdyby filmiki z tej zabawy nie trafily doi internetu.Skandal jest miedzynarodowy ,bo juz zarowno prokuratury hiszp jak . i hol. ropoczely sledztwo a sprawcom ” ponizania istot ludzkich ” grozi nawet do 2 lat wiezienia!Obrazki ze zdarzenia ponizej.

  http://www.dumpert.nl/mediabase/6735781/5e1853da/meer_beelden_van_de_lieve_psv_supporters.html

 10. Analityk said

  @Alina #8

  Te 500 zł MUSI być jedynie dla Polaków – obywateli Polski – zamieszkałych w Polsce, a nie dla żadnych nachodźców, mających karte Polaka, tymczasowo mieszkających Ukraińców czy członków innych narodowości.
  W przeciwnym razie to będzie znów kolejne okradania Narodu Polskiego aby polepszyć byt innych a w tym i wrogów Polski i Polaków.

 11. gość said

  @ 10 Analityk

  500 zł na dziecko dla uchodźców!

  Wkrótce do Polski trafią pierwsi uchodźcy z Syrii. I dla nich także będą pieniądze z programu „Rodzina 500+”. Co więcej, według resortu spraw zagranicznych obcokrajowcy powinni dostać „500 zł” nawet w sytuacji, kiedy ich dzieci nie mieszkają w Polsce! Takie jest prawo…

  Cudzoziemcy, którzy legalnie mieszkają z dziećmi w Polsce, będą mogli składać wnioski o 500 zł. Mają to już zagwarantowane w projekcie ustawy. – Może to dotyczyć około 100 tysięcy osób – policzyła minister pracy Elżbieta Rafalska (61 l.).

  Według MSZ pieniądze powinni dostać także cudzoziemcy, którzy legalnie przebywają w Polsce, ale ich dzieci tu nie mieszkają. W prawie międzynarodowym jest zasada równego traktowania. Skoro Polacy korzystają za granicą ze świadczeń, nawet jeśli ich dzieci nie mieszkają z nimi, to zasada równego traktowania powinna być stosowana wobec cudzoziemców w Polsce. – Czy taki muzułmański imigrant, który przyjedzie do Polski z 4-5 dzieci, też dostanie po 500 zł na każde z nich? – pytał w „SE” Marek Jakubiak (57 l.), poseł Kukiz’15, i sam sobie odpowiedział. – Właśnie.

  Wielu prawników uważa, że będzie mu to w pełni przysługiwało. Przecież to będzie kopalnia pieniędzy. Czy to będzie fair? – oburzał się Jakubiak.

  http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/500-z-na-dziecko-dla-uchodzcow_775049.html

 12. Miś said

  Imigranci ruszą na Zachód przez Polskę?

  Szlak, którym będą przerzucane zorganizowane grupy, będzie wiódł przez Polskę – istnieje takie niebezpieczeństwo pisze o tym dr Magdalena El Ghamari.

  „Można prognozować, że w tym roku trasa najmniej popularna rok temu, szlak o którym mówi się i pisze najmniej, czyli trasa wiodąca z Grecji przez Rumunię, Bułgarię, Ukrainę do Polski, może być jedyną drogę wyjścia dla zdesperowanych uchodźców. O tym, że jest to bardzo prawdopodobne, mogą świadczyć informacje, zgodnie z którymi grupy przestępcze już od kilku miesięcy budują siatki przemytnicze, głównie w Bułgarii i na Ukrainie.”

  http://www.defence24.pl/327584,imigranci-rusza-na-zachod-przez-polske-szlak-balkanski-zamkniety

 13. Miś said

  UE ma przyjąć ponad 70 tysięcy uchodźców. Tusk spotka się w tej sprawie z premierem Turcji

  Na dwudniowym szczycie w Brukseli, przygotowany na początku marca plan będzie dopracowywany.
  Zakłada przyjęcie ok. 72 tysięcy ludzi.
  Polska miałaby ugościć prawie 5 tysięcy uchodźców i imigrantów.

  http://telewizjarepublika.pl/ue-ma-przyjac-ponad-70-tysiecy-uchodzcow-tusk-spotka-sie-w-tej-sprawie-z-premierem-turcji,30946.html

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: