Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Pełniący obowiązki Polaka?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-18

Pełniący obowiązek Polaka.

Zdrajca Schetyna chce unijnej rezolucji, dlatego pojechał do Brukseli, żeby donosić na Polskę!

W Brukseli trwa kolejny unijny szczyt, na którym zgodnie z zapowiedziami pojawił się Grzegorz Schetyna, aby z unijnymi politykami rozmawiać o sytuacji w Polsce! Ten człowiek wyraźnie nie może pogodzić się z utratą władzy.
Lider PO chce spotkać się z przedstawicielami Europejskiej Partii Ludowej, aby rozmawiać o sytuacji w Polsce. Głównie zależy mu na rozmowie z Angelą Merkel.
– W styczniu mówiliśmy o potrzebie rozmowy i szansie, jaką powinniśmy dać rządowi PiS. Ale ostatnie tygodnie potwierdzają, że PIS idzie dalej w kierunku łamania prawa, dlatego sytuacja dojrzała do tego, by Parlament Europejski przyjął rezolucję na temat sytuacji w Polsce – powiedział dziennikarzom Schetyna.
Czyli podkreślmy, co robi Schetyna – kolejny raz donosi na Polskę!
Wpolityce.pl

Komentarzy 17 do “Pełniący obowiązki Polaka?”

 1. TOS_72 said

  Jak ŚWIAT ŚWIATEM gdzie kraje Żyda mają TO się nigdy nie wzbogacą. Kiedy wypędzili z Francji … z Europy Żydów to się status ekonomiczny krajów znacznie poprawił, poza Polską, która przejęła Żydostwo i dalej taki szmat wieków nie możemy ujechać z TYM GARBEM … POLAC YPOLACY CZEMY ŚPICIEeeeeeeeee!

  KREW MNIE ZALEWA – KREW MNIE ZALEWA – KREW MNIE ZALEWA …….. Kiedy w rozmowach m.in o obecnym czasie polityce na uroczystościach rodzinnych, różnych spotkaniach znajomych, ludzie kompletnie nie wiedza? słyszę często ” bo polok jak się dostanie do władzy ” bo polok, bo polok powinni na ambonie powiedzieć słowa Maksymiliana Kolbe – pisał o masonach i Żydach ostrzegał aby nie dopuścić Żydów do władzy , bo ZNISZCZA WIARĘ I GOSPODARKĘ … belkowcy sienkiewicze balcerowicze suchockie i ta od klimatu ” Sorry, taki mamy klimat!” inne ofiary talmudu.

 2. wiki said

  ZDRAJCA! PO TRZYKROĆ ZDRAJCA!!!

 3. Polak? To jest zyd, kwadratowy leb wcisniety w korpus, tepy wyraz pyska.

 4. rydygier said

  Bolesław Śmiały takich parchów kazał zatłuc, potem poćwiartować i wyrzucić za mury psom!

 5. Uważny Obserwator said

  Pawełku Kukiz!, może wypowiesz się kompleksowo na temat swojego kolegi Schetyny?, bo coś skrzętnie omijasz ten temat jednocześnie chętnie i gęsto wypowiadając się krytycznie o innych.

 6. dariusz2b said

  Właśnie my naród Polski powinniśmy się w końcu obudzić i wziąść swoje sprawy w swoje ręce, ale tak nie będzie do czasu do kiedy ten przeklęty przez Boga parchy żydowskie nie zostaną odsunięte od koryt. Musimy się zjednoczyć, musimy się połączyć, musimy w końcu zacząć mówić jednym językiem bratnim jakim jest mowa Polska i wszystkich zdrajców i parchów żydowskich pod Polski sąd.

 7. AV said

  TW Radek & Układ Wrocławski

 8. Ormowiec said

  Istnieje poważne zagrożenie dla USA. Tym zagrożeniem jest Żyd, gdyż w każdym kraju, gdzie Żydzi się osiedlili, doprowadzili do obniżenia poziomu moralności i handlowej uczciwości. Trzymają się na uboczu, nieprzystosowani. Próbują zniszczyć inne narody od strony finansowej, jak to było w przypadku Hiszpanii i Portugalii.

  Przez ponad 1700 lat uskarżali się na swój nieszczęsny los, mianowicie na to, że zostali wygnani ze swej ziemi, ale, proszę panów, gdyby cywilizowany świat oddał im dzisiaj z powrotem Palestynę, to natychmiast znaleźliby powód, żeby tam nie powrócić. Dlaczego? Ponieważ są wampirami, żyją z innych wampirów. Nie potrafią sami siebie utrzymać: muszą żyć z chrześcijan lub z innych ludzi, którzy nie przynależą do ich rasy.

  Jeżeli nie zostaną wyrzuceni ze Stanów Zjednoczonych na mocy konstytucji na okres co najmniej stu lat, to jeszcze napłyną do naszego kraju w takiej liczbie, ze zaczną tu rządzie i zniszczą nas przez zmianę formy naszego rządu za którą my Amerykanie przelewaliśmy krew i poświęcaliśmy nasze życie, dobytek i wolność osobistą. Jeżeli Żydzi nie zostaną wykluczeni z USA, to w ciągu dwustu lat nasze dzieci będą pracować w polu, aby ich wyżywić, podczas gdy oni będą z zadowoleniem zacierać ręce w swoich bankach.

  Ostrzegam was ponownie, jeśli nie wykluczycie [stąd] Żydów na zawsze, wasze dzieci i dzieci waszych dzieci będą was przeklinać w swoich pacierzach.
  Ideały Żydów nie są ideałami Amerykanów, i chociaż żyją oni wśród nas od pokoleń, ten lampart nie jest w stanie zmienić swojej skóry. Oni zagrażają naszym instytucjom, zatem powinni zostać wykluczeni stąd przez konstytucję.

  Benjamin Franklin, Stany Zjednoczone Ameryki, 1789 r.

 9. kazio said

  Ja zacytuję tu słowa Stefana Żeromskiego które powinni przemyśleć wszyscy zanim pójdą donosić na własny kraj :
  ”Kto na ziemię ojczystą, chociażby grzeszną i złą, wroga odwiecznego naprowadził, zdeptał ją, splądrował, spalił, złupił rękoma cudzoziemskiego żołdactwa, ten się wyzuł z ojczyzny. Nie może ona być dla niego już nigdy domem, ni miejscem spoczynku. Na ziemi polskiej nie ma dla tych ludzi już ani tyle miejsca, ile zajmą stopy człowieka, ani tyle, ile zajmie mogiła.”
  Może niedługo Michnik czy jakiś Żakowski powie że Żeromski był faszystą i nacjonalistą wtedy mozna by zamienić jego muzeum na ośrodek planowego mieszania ras metodami naukowymi, mój dziadek co walczył w szeregach PPS o wolną Polskę to się pewnie by się w grobie przewrócił.
  „Winston Churcill kiedyś powiedział, że w przyszłości prawdziwi faszyści będą siebie nazywać anty-faszystami” no i stało się.

 10. Valdi said

  ….skopiowane z innego postu, ten dotyczy Schetynopodobnych.
  A mnie się nóż w kieszeni otwiera jak widzę-słyszę tego…: polakofoba, rusofoba, i ukrofila w jednym. Szkoda czasu na tego gościa i jego zastępom…..

 11. Maryla Danuta said

  Po prostu zdrajca Polski i Polaków. Rząd i Prezydent zostali wybrani prawomocnie przez Polaków !! A jeśli lewactwu nie podoba się prawicowy rząd i Prezydent, to przecież mają swoje obywatelstwa w swoim rodzinnym kraju i mogą tam wracać ! Nikt ich siłą w Polsce nie trzyma !! Chętnie pożegnamy Schetynę !! i nie tylko jego – Petru też może wracać do swoich, i reszta też.

 12. gość said

  Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście gównem! [AUDIO]

  Niemiecki właściciel pomorskiej firmy Hans Gielen został nagrany, gdy przedstawiał swoje poglądy odnoszące się do jego pracowników i ogółem narodu polskiego.

  Gielen posiada własną firmę POS SYSTEM SP. Z.O.O znajdującą się w województwie pomorskim. Zatrudnia wielu Polaków? Co ogółem myśli o nas? „Gówna, cwele i idioci”. Dodaje, że chciałby strzelać do Polaków i krzyczy, że jest hitlerowcem.

  Pełny zapis audio wraz z tłumaczeniem:

  http://prostozmostu.net/kraj/niemiecki-pracodawca-do-polakow-jestescie-gownem-audio

 13. wars said

  No to chyba tym Gielenem powinien zajac sie procurator, bo jak mozna pozwolic zeby taka doicze szwaine deptala polska ziemie

 14. TIK-TAK said

  Mam nadzieję, że zdrajcy niedługo będą ukarani!!!!!!!!!!

 15. Analityk said

  @Maryla Danuta

  Gęby tych wszystkich zdrajców są znane, a więc nie znają ani dnia ani godziny kiedy od kogoś oberwie i jego łeb potoczy się po chodniku.

 16. Stary Warszawiak said

  SCHETYNA = PADLINA.
  A jak był mały to tak dzieci mu śpiewały:
  Skarży-pyta bez kopyta,
  Język lata jak łopata.
  Uuuuuuuu !!!!!!!!!!!

 17. Trak said

  Niektórym w agonii, kotłuje się pod deklem.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: