Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Aby być bliżej Europy, Ukraina przygotowuje się do… zalegalizowania „małżeństw” tej samej płci.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-19

Rada Ministrów Ukrainy ma do końca roku 2017 przygotować projekt ustawy, na podstawie którego przedstawiciele tej samej płci będą mogli legalnie zawierać związki małżeńskie. Informację zamieszczono na stronie internetowej ukraińskiego rządu. Decyzja ta jest jednym z elementów tzw. „Narodowej strategii nt. praw człowieka do roku 2020”.

ukraina-2

 

W dokumencie czytamy m.in., że w projekcie ustawy znajdą się konkretne rozwiązania kwestii majątkowych i spadkowych dotyczących takich „małżeństw”. Ustawa ma też regulować kwestie związane z całkowitą lub częściową utratą zdrowia i – co za tym idzie – zdolnością wykonywania pracy jednego z „małżonków”.

 

Wstępem do planowanej ustawy była decyzja prezydenta Ukrainy Petro Poroszenki  z 23 listopada 2015 roku. Zatwierdził on poprawki do przepisów prawa pracy dotyczących zatrudnienia  zakazujące naruszania praw mniejszości seksualnych. Wymóg ten jest zawarty w pakiecie niezbędnych dla Ukrainy projektów ustaw umożliwiających bezwizowy ruch z krajami Unii Europejskiej.

 

A jeszcze kilka tygodni temu przewodniczący  Werchownej Rady, Wołodomyr Hrojsman twierdził, że na Ukrainie związki takie nigdy nie zostaną zalegalizowane. – Pewnie ktoś chciałby takich związków. Ale nie daj Bóg, żeby coś takiego miało miejsce u nas, na Ukrainie – mówił 38-letni Hrojsman z parlamentarnej trybuny…

Źródło „TASS”
Zdjęciem zilustrowała Redakcja Wirtualnej Polonii

Read more: http://www.pch24.pl/aby-byc-blizej-europy–ukraina–przygotowuje-sie-do-zalegalizowania-malzenstw-tej-samej-plci-newsletter-109,41996,i.html#ixzz43M9pFKFy

Komentarzy 13 do “Aby być bliżej Europy, Ukraina przygotowuje się do… zalegalizowania „małżeństw” tej samej płci.”

 1. pugnus said

  Wszystko na nic!.Referendum ,ktore odbedzie sie 6.04. w Holandii pokrzyzuje plany mecenasom „Projektu Ukraina” ,bo parlament holenderski nie ratyfikuje ukladu stowarzyszeniowego UPAiny z UE!Wszystkie sondaze wskazuja na to ,ze ponad 70% jest „przeciw” a frekwencja bedzie wysoka ,bo prawie 40% !Sam bede glosowal oczywiscie na „NIE” i namwiam do tego wszystkich znajomych Holendrow!

 2. alfredoni said

  Ukraina mnie tyle obchodzi co zeszłoroczny śnieg.
  Państwo które stało się pośmiewiskiem , niepotrafiące obronić swoich granic…!

 3. someone said

  Gdyby tak zadeklarowali,ze wiekszosc jest pedalami,z pewnoscia przyjeto by ich w try miga.

 4. Bronisław said

  Największe chyba nieszczęście jakie w dziejach Naszego Polskiego Narodu, z dopustu Opatrzności, spadło na Nasze Państwo, to „wepchnięcie” Nas do „jewropejskiego bu.delu”?!!! Zgodnie z zawołanien Świętego Jana należy podjąć działanie: „Uchodźmy z tego przeklętego zgromadzenia”!!! Króluj Nam Chryste!!!

 5. someone said

  Ad4.Kazdy,kto oglada tylko TV,czyta GW,etc,ma tak juz wyprany mozg,ze nigdy juz nie wroci do samodzielnego myslenia.Te 25 lat prania mozgow zmienilo milionom istot myslenie.Najgorzej jest na wsi i malych miasteczkach.Tam kazdy czerpie newsy z TV i gazet lewackich.
  Mam rodzine obok Szczecina i w tym rejonie nie spotkalem osoby,myslacej logicznie.Dla nich Kaczynski to najwiekszy wrog,a szwaby przyjaciele.Kaczynski nie jest super,ale najlepszy od tych zlodziei z PO,PSL i Swetru.Tylko slucham i nigdy nie zabieram glosu,bo strach mowic.

 6. adam ryglowski said

  P . Someone – święte słowa . I to nie dotyczy tzw. ” prowincji” . Wszelkie podejmowane przeze mnie próby „uświadomienia'” , w końcu bliskich czy znajomych , w najtaktowniejszym rozwiązaniu brzmiało : ” nie interesuje mnie to , lub nie zajmuję się polityką ” . Zaznaczam , że chodzi o historię od początku XX wieku .
  KOGO BÓG CHCE POKARAĆ , TO MU NAJPIERW ROZUM ODBIERA .

  😦

 7. mleczarz said

  Ukraińcy po przeindoktrynowaniu na neobanderyzm będą służyli jako narzędzie do fizycznego oczyszczenia Polinu z tybulców dla osadników, „…ludzi na poziomie, którzy wiedzą coś o świecie” (prof. Johanann Hardtmann). A potem sami wyzdychają i w tym regionie świata zapanuje wreszcie pokój i dobrobytod morza do morza i do jeszcze jednego morza.

 8. Jarun said

  Ukraina robi bokami i potrzebuje forsy. Polska dała 4 mld. na pomoc Ukropom. Teraz czarują Zachód jacy to rezuny demokratyczne

 9. Marian Daśko said

  Ad.5 Piszesz że najgorzej jest na wsi to przypomnij sobie wieś na Lubelszczyźnie którą wyśmiewali w całym kraju,tam w referendum ponad 90% było na nie dla UE.Polska wieś jako jedyna w byłym bloku sowieckim nie pozwoliła sobie odebrać ziemi,myślę że jedyna nadzieja to wieś która bardzo ostrożnie przyjmuje „nowoczesność”.

 10. Wpólny mianownik CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod zniaczym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,bo tak nazwał ŻYDOWSKĄ twórca oryginalnego podziału na CYWILIZACJE Feliks Koneczny

 11. ulka said

  Oj widać na Ukrainie już chleba im się nie chce, to na to poszły polskie pomoce ? Już nie wiedzą wazeliniarze jak się jeszcze mogą poniżyć aby była zgoda na ich wejście do UE. Dzieci na Ukrainie maleńkie 2-letnie i młodsze porzucone same chodzą po ulicach i jedzą trawę i co znajdą a zboczeńcom szykują ochrony prawnej. Przestańmy się więc litować nad państwem, które nie umie zadbać o swoje dzieci przyszłe pokolenie.

 12. narodowiec said

  „Ktoś, kto uwolni Polskę i świat od Żydostwa, będzie czczony na całej ziemi i ma zapewnione królestwo niebieskie na wieki !!!!!!!!!!!!”

 13. narodowiec said

  Ładny obrazek, a gdzie „tryzub” ????????????

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: