Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Co oznaczają słowa Jarosława Kaczyńskiego „gorszy sort ludzi”?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-19

„Jest to bardzo trudny dla mnie jako autora temat, który w delikatny sposób, podpierając się Wikipedią postaram się przedstawić”.

Mało kto wie co oznaczają i kto się kryje pod słowami wypowiedzianymi przez prezesa PiS-u;

„Gorszy sort ludzi”

Trzeba zacząć od tego, że słowa te nie zostały wymyślone przez pana Jarosława Kaczyńskiego, a wypowiedziane zostały bardzo dawno temu przez Żydów, którzy około 2 tys. lat temu oderwali się od Semitów tworząc swoją własną grupę etniczną Ashkenazim w czasach ekspansji cesarstwa rzymskiego zasiedlając północne tereny Europy.

Naukowcy podają, że na 16 grup (Semitów) na świecie, istnieją trzy dominujące w Europie, chociaż jest jeszcze jedna tzw. Żydów ortodoksyjnych:

Ashkenazim – ludność zamieszkująca północne tereny Niemiec, częściowo pomorza;

Sephardic – Żydzi hiszpańscy lub łacińscy ( wielu z nich przeszło na chrześcijanizm)

Chazarowie – pochodzący z  terenów Gruzji, Ukrainy, Rosji (takim głównym przedstawicielem był Józef Stalin – największy zbrodniarz w historii ludzkości) naukowcy starają się udowodnić, że grupa ta nie miała nic wspólnego z genetycznymi Żydami;

Żydzi ortodoksyjni – bardzo spokojni z przyjaznymi zasadami grupa etniczna;

Termin „antysemici” przylgnął do grupy Ashkenazim (zresztą błędnie interpretowany), ponieważ antysemityzm został wymyślony przez samych Żydów i ma wiele znaczeń.

Według mojej opinii Ashkenazim powinni nazywać się antyjudaistami a nie antysemitami i to właśnie oni nazywali pozostałych Żydów „Gorszy sort ludzi”.

Od pewnego czasu przeprowadza się badania ludności na poziom inteligencji grup etnicznych, aby udowodnić, że IQ populacji grupy etnicznej Ashkenazim jest znacznie wyższy od pozostałych narodowości w danym kraju w którym oni zamieszkują i rzeczywiście tak jest.

http://immortallife.info/articles/entry/why-is-the-iq-of-ashkenazi-jews-…(link is external)

Kiedyś pan Janusz Korwin Mikke, który wypowiadał się o tej grupie etnicznej pokazał dobitnie „wirującym palcem ponad głową” co miało oznaczać nadrzędność hierarchiczną Ashkenazim.

Wychodzi na to, że „gorszy sort ludzi” to ironia słów wypowiedzianych przez prezesa PiS-u

„Genetyczni patrioci”

Pan Jarosław Kaczyński wypowiadał się kiedyś publicznie, że szuka nowych członków dla swojej partii tzw „genetycznych patriotów” ale nie chodziło jemu o Polaków – (a co to oznacza nie jest trudno rozszyfrować).

Otóż od czasu zakończenia I wojny światowej, kiedy Polska otrzymała niepodległość (za datę odzyskania niepodległości uważa się 11 listopada 1918, dzień przekazania J. Piłsudskiemu przez Radę Regencyjną(link is external) naczelnego dowództwa nad wojskiem polskim i powierzenia mu misji utworzenia rządu po rozwiązaniu się Tymczasowego Rządu Republiki Polskiej w Lublinie.) Polacy nigdy nie rządzili sami we własnym kraju, zawsze byli wypierani przez inne grupy etniczne, które pod płaszczykiem POLSKA realizowały swój plan nie licząc się z rdzenną ludnością.

Natomiast po II wojnie światowej to już nastała całkowita dominacja „Żydo-Komuny” i tak zostało do końca lat 80-siatych.

Można podzielić nasz kraj pod względem strefy wpływów politycznych co widać dość jasno, ponieważ ścierają się tutaj wszystkie te trzy grupy gotowe rozerwać naszą Ojczyznę na trzy części.

Tak jak przed II wojną światową KPP (Komunistyczna Partia Polski) chciała włączenia naszego kraju do ZSRR co zakończyło się dla komunistów procesem i uwięzieniem w Berezie Kartuskiej (dziś ich synowie są częstymi gośćmi w TVP).

Zakamuflowani Ashkenazim pod wodzą Angeli Merkel i przyjaciele z Polski pod przewodnictwem Donalda Tuska, Lecha Wałęsy chcieliby włączenia Polski do Niemiec.

Trzecia grupa to pan J Kaczyński przyjaźnie nastawiony do rządu brytyjskiego, który wspierał w czasie II wojny światowej AK – dzisiejszych żołnierzy wyklętych.

Nie będę głębiej wchodził w zagadnienie PiS, ale bardzo łatwo każdy się domyśli kogo reprezentują i kto za nimi stoi.

Na pewno wielu z nas oglądało niemiecki film „Nasze matki nasi ojcowie” i moment, kiedy jeden z zaprzyjaźnionej grupy Niemców mówi „to jest kolejna wojna, która ma służyć tylko temu celowi, aby Żydzi mogli się przetasować”.

Od autora

Jeśli wspierasz jakąś partię w naszym kraju to upewnij się „Czy ta partia wspiera Polskę i Polaków”?

Postawiłem sobie zadanie, aby wyjaśnić dwie sprawy: „Gorszy sort ludzi” i „genetyczni patrioci” a czy mi się to udało wyjaśnić pozostawiam opinii czytającym?.

Zapraszam do dyskusji.

Obrazek użytkownika Joe Chal

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/joe-chal/joe-chal-co-oznaczaja-slowa-jaroslawa-kaczynskiego-gorszy-sort-ludzi

Komentarzy 10 do “Co oznaczają słowa Jarosława Kaczyńskiego „gorszy sort ludzi”?”

 1. wiesdomar said

  Trzeba nam wiedzieć, że Wikipedia jest redagowana pod ścisłą kontrolą „naszych braci starszych i mądrzejszych” Również nie wolno nam zapominać o zasadzie „po owocach ich poznacie”

 2. wiesdomar said

  „Aszkenaziści”, określali ten gorszy sort, jako „szwarce jude”

 3. gość said

  Janusz Szewczak: Jest na mnie zlecenie [wideo]

  Janusz Szewczak ujawnia prawdziwe oblicze dzisiejszego świata rządzonego przez żydowskich bankierów. Według głównego ekonomista Kasy Krajowej SKOK oraz posła na Sejm VIII kadencji nie ma już w świecie demokracji, jest natomiast bankokracja, w której to bankierzy rozdają karty, a politycy są marionetkami w grze wielkich banków i instytucji finansowych.

  Po publikacji książki „Banksterzy – kulisy globalnej zmowy” pan Janusz Szewczak zaczął otrzymywać pogróżki ze strony bankowego lobby oraz została zlecona na niego nagonka z Gazety Wyborczej. W swoje książce główny ekonomista banku SKOK ujawnia kulisy tworzenia przez bankierów wirtualnych pieniędzy, manipulowanie Libor, celowe zadłużanie narodów oraz dziesiątki tajemniczych śmierci bankierów i finansistów.

  Przygotował: Michał KK

  Za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/janusz-szewczak-jest-na-mnie-zlecenie-wideo-2016-03

  http://www.wicipolskie.org/?p=16685

 4. pugnus said

  Byc moze ten „gorszy sort” ,podobnie jak nazwa „Solidarnosc” ,pochodzi zer slownictwa „unych” ,niemneij jednak oddaje on istote sprawy!Ja bym natomiast wyrazil sie ,ze ten KODowski motloch to …”tandetni Polacy ” . Slowo „tandeta” w j.polskim jest synonimem fuszerki ,niedoskonalosci czy partaniny, a wlasnie dokladnie tacy sa sympatycy KOD-u!

 5. Hugo said

  „Ci, którzy formalnie nad bankami sprawują kontrole, choć takiej kontroli w rzeczywistości nie ma”I już od tego momentu nie chce mi się słuchać. Oczywiście banksterzy są i nie wątpię w to, ale pan Janusz zaczyna ”godac”

 6. Klamka said

  zyda poprostu Trzeba prac po mordach.

 7. komix said

  Bardzo ciekawy artykuł. Szkoda, że autor zostawia niedomówienia szczególnie dotyczące „genetycznych patriotów” zwłaszcza, że celem Jego było wyjaśnienie również tego terminu. Sprawa „gorszego sortu ludzi” jest omówiona wnikliwie również dzięki linkowi zamieszczonemu w tekście. Czekam na ciąg dalszy Panie Joe!

 8. ŻYDOWSKA MONOLATRIA to klasyka rasizmu.Niezależnie od funkcjonujących w Polsce STRONNICTW:RUSKIEGO i PRUSKIEGO na znaczeniu nabiera AMERYKAŃSKO-ŻYDOWSKIE.
  W ramach swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.Trwa WOJNA O PIENIĄDZ,w której po jednej stronie koalicja petrodolarowa,a po drugiej antydolarowa,bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.EURO zabiega o powiększenie wpływów europejskich przez pryzmat gospodarki niemieckiej.
  Jak w każdej wojnie trzeba mieć strategie,a Polska niestety jej nie ma!!!
  UTOPIA z wiarą w WOLNY RYNEK przy władzy :
  http://kultura.dziennik.pl/ksiazki/artykuly/93507,tylko-u-nas-czarna-msza-johna-graya.html

 9. Klamka said

  zyd wieczny rewolucjonistwa i spiskowiec.Polak wieczny milosnik cierpienia lenistwa milosci i tchorzostwa i czapkowania tym ktorzy go niszcza……………DOSC DOSC DOSC TEGO POLACY

 10. andrzej wiernicki said

  „Kaczynszczacy”(prezes, partia PIS i zwiazani z nimi tzw.”politolodzy” staraja sie bardzo na nowo pisac historie Polski po 1944 roku.
  Wedlug nich do dojscia partii JK do wladzy Polska byla swojego rodzaju „czarna dziura”, w ktorej nic nie bylo pozytawnego, oprocz tzw.”zolnierzy wykletych”, starajacych sie w tej dziurze przez rabunki i mordy sprowadzic ja do jedynego, slusznego z punktu widzenia PISu stanu jaskinowego.
  Nie bylo w tej „czarnej dziurze” nic, nie bylo szkol, uniwersytetow, ktorych absolwenci jeszcze do dzisiaj cenieni sa na calym swiecie, nie bylo przemyslu, nie bylo kwitnacych stoczni, nie bylo drugiej po Japonii floty rybolostwa dalekomorskiego, nie realizowano projektow i prac dla NASA w ramach tzw.”dlugu zbozowego”.
  Jedyne, co w tym czasie bylo cenne, to „zolnierze wykleci”, starajacy sie spalic, wysadzic w powietrze wszystko to, co ta „gorsza sorta” Polakow odbudowywala i rozwijala z wojennych zgliszczy. A jezeli to byli nasi rodzice czy dziadkowie, to powinnismy sie ich wyrzec i wstydzic.

  Ciekawe tylko, jak z tej „czarnej dziury” wylegli sie i wyksztalcili sie w niej Kaczynscy, Glinscy, Maciarewicze i wielu, wielu innych „towarzyszy PISU”.
  No tak, moze teraz ich historycy i politolodzy wykopia informacje o organizowanych przez Kurasiow i innych „zolnierzy wykletych” tajnych kompletach ?

  A teraz powaznie: Kryminalna zbrodnia jest ta pisowska nowomowa i manipulacja historyczna, w ktorej do jednego „swietego tygla zolnierzy wykletych” pakuje sie rzeczywiscie walczacych z komunizmem bylych zolnierzy AK, takich jak gen. Nil, gen.Wilk (moja wychowawczyni w podstawowce byla jedna z jego adjutantek) irazem ze zbrodniarzami w rodzaju Kurasia (Lech Kaczynski klekal przed jego pomnikiem), Harnasia i innych, uzbrojonych przez wycofujacych sie SS-manow bandytow, liczacych na to, iz rychla III Wojna Swiatowa zamaskuje ich zbrodnie i rabunki.
  Dlaczego na tych forach ukrywa sie fakt, iz stowarzyszenia bylych AK-owcow zdecydowanie odzegnuja sie od tych pisowskich „bohatercow ?

  Byli prawdziwi Zolnierze Wykleci, ale nie ci, ktorych PIS podaje teraz jako wzorce mlodemu pokoleniu.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: