Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście gównem! [AUDIO]

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-19

.
.
Niemiecki właściciel pomorskiej firmy Hans Gielen został nagrany, gdy przedstawiał swoje poglądy odnoszące się do jego pracowników i ogółem narodu polskiego.
.

Gielen posiada własną firmę POS SYSTEM SP. Z.O.O znajdującą się w województwie pomorskim. Zatrudnia wielu Polaków? Co ogółem myśli o nas? „Gówna, cwele i idioci”. Dodaje, że chciałby strzelać do Polaków i krzyczy, że jest hitlerowcem.

Pełny zapis audio wraz z tłumaczeniem:

PG
prostozmostu.net

Komentarzy 21 do “Niemiecki pracodawca do Polaków: jesteście gównem! [AUDIO]”

 1. Андрей said

  Pozdrowienia dla polskich kiboli

 2. Jok said

  nie chce mi się tego słuchać, no ale – w normalnym kraju byłaby chyba prokuratura. Mam nadzieję, ze u nas ruszy się przynajmniej kontrola skarbowa i PIP, choć zapewne mogą stracić pracownicy (teraz z tej firmy, alle przyszłość jest lepsza dla tych co się szanują), no ale takich rzeczy nie powinno się tolerować. Zwłaszcza w kraju „Zmiany”.

 3. someone said

  Ad 2. W normalnym kraju,po takiej wypowiedzi ten szwab powinien byc natychmiast aresztowany!Nastepnie na poczet kary konfiskata calego mienia rodzinnego i wydalenie z kraju z zakazem wjazdu.
  Ale do tego musi byc rzad,a nie wydmuszka.

 4. Lubomir said

  Kiedy nienawidzący Polski, Polaków i polskości sabotażyści z solidarnej Piątej Kolumny, rozszabrowali i zlikwidowali polski przemysł, trzeba teraz prosić o pracę niemieckiego kapo. Szabrownicy i likwidatorzy, liżą teraz stopy i inne organy – większym niemieckim kapo. Słowa ‚kapo’ wobec Martina Schulza użył w przeszłości premier Włoch.

 5. Wieża ciśnień said

  To postępowanie winny wszcząć władze lokalne i prokuratura i póki co to są wydmuszki bądź zadaniowani. Zobaczymy jak rozwinie sią sytuacja

 6. gg said

  http://mirakus.pl/gorzkie-zale/ — Ostatnia Wielkanoc

 7. pugnus said

  Rozumiem ,ze ….”StopHejtowi:” w osobie tej przygrubawej matrony zlozyl juz do prokuratury odpowiednie doniesienie!W koncu Pusdzian grozil tylko bejsbolem a tutaj sprawa ociera sie o swiadome morderstwo!

 8. pugnus said

  Rozumiem ,ze ….”StopHejtowi:” w osobie tej przygrubawej matrony zlozyl juz do prokuratury odpowiednie doniesienie!W koncu Pudzian grozil tylko bejsbolem a tutaj sprawa ociera sie o swiadome morderstwo!

 9. Minus said

  Warszawa, 2016-03-19

  W internecie pojawiło się nagranie wypowiedzi Hansa Guntera G. z ukrytej kamery.
  Naśladuje on głos rozstrzeliwania, mówiąc o ustawianiu Polaków pod ścianą.

  Mówi: „Chcę! Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem”.

  17 marca 2016 r. o 21. 30 nagranie wyemitowała również Telewizja Republika. Reduta Dobrego Imienia jeszcze tego samego dnia podjęła kroki przeciw zniesławieniu narodu polskiego przez wypowiedź G..

  Natalia N., która nagłośniła sprawę otrzymała pismo od pełnomocnika Hansa G.
  z żądaniem zaprzestania naruszeń, usunięcia z wszystkich stron internetowych nagrań i przeproszenia prezesa owej firmy za naruszenie dóbr osobistych.

  W dniu 18 marca 2016 r. Natalia N. o godzinie 18 została wezwana telefonicznie przez policjantkę w celu natychmiastowego stawienia się na komendzie. Gdy udała się tam, okazało się, że jest przesłuchiwana jako świadek z zawiadomienia p. Hansa G. Powodem przesłuchania były telefoniczne groźby, jakie miał otrzymać Hans G. po ujawnieniu nagrań.

  Działania policji po interwencji Hansa G. są radykalne i nieadekwatne do sytuacji. Zdumiewa również błyskawiczne tempo i pilność działań policjantów: wzywanie Natalii N. na przesłuchanie w piątek wieczór.

  Natalia N. odbiera działania policji jako nacisk i nękanie. Reakcja policji po skandalicznej wypowiedzi Niemca jest nadgorliwością. Powszechnie wiadomo, że w innych przypadkach działania policji można mierzyć miesiącami!

  Reduta Dobrego Imienia kontynuuje działania w sprawie Hansa G. i wspiera
  Natalię N.

  Maciej Świrski
  Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom

 10. mleczarz said

  Bo telefon należy się miec zastrzeżony (i nie odbierać bez wysłuchania szczekaczki), a komórke prepaid. I niech wtedy sobie wzywają, nawet w piątek wieczór.

 11. mleczarz said

  A jeśli na ten przykład Mleczarz nienawidzi wszystkich bez wyjątku niemców i też najchętniej by ich powystrzelał, to co wtedy?

  (to oczywiście przykład i troche metafora bo jest dwóch niemców, których Mleczarz nie tylko toleruje, ale nawet ceni. Może trzech, jeśli doliczyć Mocarta).

 12. Ali Baba said

  A WY RODACY, KTÓRYCH TO BEZPOŚREDNIO DOTYCZY..nie możecie wziąć sprawy w swoje ręce..I spuścić szwabowi wpier…tak aby zapamiętał x na całe życie…Na co wy czekacie..?!

 13. Ali Baba said

  re 4..” Słowa ‚kapo’ wobec Martina Schulza użył w przeszłości premier Włoch.” NO I SŁUSZNIE BO DO ŚCIERWA KAPO PODOBNY..BERLUSCONI TRAFIŁ W 10..

 14. Ali Baba said

  Panie Hans Gielen …jest p. niemieckim agresywnym gównem..potomkiem niemieckich najeźdźców, którzy ciągli żyli tylko marząc o Drang nach Osten..!! Ps Stali miał rację, chcąc zrobić ze wschodnich Niemiec kolejną republikę sowiecką..

 15. UTOPIA z wiarą w WOLNY RYNEK przy WŁADZY :
  http://kultura.dziennik.pl/ksiazki/artykuly/93507,tylko-u-nas-czarna-msza-johna-graya.html

 16. Jok said

  Ad 9 To na tym polega ta dobra zmiana – a propos tej nadgorliwości? Policja chyba nie jest „niezawisła”, tylko zawisła:)) od komendantów na których propagujący „dobrą zmianę” maja raczej wpływ.!
  Jeszcze rozumiem, gdyby facet był na ż:)))) – wtedy gorliwość/nadgorliwość, przy jakimkolwiek układzie, byłaby też nieładna, ale przynajmniej zrozumiała. :)))
  Ale wobec Niemców za rządu „dobrej zmiany”?:))

 17. ember said

  Nie wierzę w tę wiadomość. Tego nie było w tvn. Olejnik nie przeprowadziła z nim wywiadu. Petru nie skomentował. To propaganda.

 18. Kapsel said

  Pod koniec życia Mikołaj Czarny Radziwiłł chorował na podagrę. Twierdzono, że za poradą lekarza Żyda wysmarował się rtęcią, aby złagodzić cierpienia związane z chorobą. Giovanni Francesco Commendone w liście z czerwca 1565 pisał: Wkrótce po tym namaszczeniu wzmogły się bóle, dręczyły go przez całe trzy dni bez przerwy tak dalece, iż naprzód popękały mu oczy, uszy i gęba, następnie rozparło mu boki, a na koniec głowa rozszczepiła się na dwie części tak, iż opuszczony od Boga, w okropnym wyciem wyzionął ducha[3].

  Po jego śmierci nuncjusz papieski napisał: Tak oto umarł najbardziej wpływowy człowiek w tym kraju, bez którego zgody nic nie mogło się wydarzyć[4].

  W 2004 w pozostałościach kościoła kalwińskiego w Dubinkach znaleziono szczątki, które zidentyfikowano jako należące do Mikołaja Radziwiłła Czarnego i jego krewnych (w tym Mikołaja Rudego). 5 września 2009 odbył się ich powtórny uroczysty pogrzeb[5].

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Miko%C5%82aj_Radziwi%C5%82%C5%82_Czarny

 19. grot said

  Jeden z forumowiczów ma doskonały pomysł; aby hitlerowca posmarowanego miodem przywiązać do drzewa na słonecznej polanie. Lepiej byłoby na polu rzepakowym, kiedy pszczelarze wystawią pasiekę.

 20. manipullus said

  podajcie dokladny adres w Kosakowie, zrobic bedzie mozna wycieczki

 21. Co za hitlerowiec said

  temat dla prkuratury…..to są groźby kralne!!!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: