Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Michalkiewicz: KOD jest tworem tajnych służb.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-20

michalLLL
.

„Unia Europejska to pseudonim niemieckiej hegemonii w Europie” powiedział Stanisław Michalkiewicz, który był gościem Marcina Roli w programie „W cztery oczy”.

„Początkowy pomysł wspólnego rynku, tzn. utworzenia w Europie jednolitego obszaru celnego, był bardzo rozsądny, i przyniósł bardzo dobre rezultaty np. w postaci ożywienia gospodarczego, ale na ten projekt nałożono drugi projekt, takiego Europejskiego Imperium pod Niemieckim kierownictwem, i to spowodowało, że te dobre skutki pierwszego projektu, zostały wygaszane przez ten drugi projekt.

(…) Margaret Thatcher powiedziała o Unii Europejskiej, że to nic innego jak pseudonim „niemieckiej hegemonii w Europie”, a ja się pod tym podpisuje.” – powiedział redaktor Stanisław Michalkiewicz, odnosząc się do obecnej kondycji Unii, a także stanu demokracji w Europie i Polsce.

Prowadzący program, pytał Michalkiewicza o prawdopodobną genezę Komitetu Obrony Demokracji, i czy jego istnienie jest, czy nie jest, symbolem upadku demokracji w Polsce.

„Ja podejrzewam, że KOD został utworzony przez tajne służby, głównie Wywiad Wojskowy, dawne WSI. Celem jednak nie jest żadna obrona demokracji, ale wysadzenie rządu, co jest działaniem dywersyjnym. Działania te są prowadzone nawet kosztem możliwej zewnętrznej interwencji w Polsce, a nawet bardzo możliwe, że militarnej też. W tej chwili widać, że realizowany jest scenariusz, który ma stworzyć przesłanki, dające możliwość użycia przewidzianej w traktacie lizbońskim, „klauzuli solidarności” o tzw. bratniej pomocy. (…) Drugim celem Komitety Obrony Demokracji, jest właśnie złożenie takiego zaproszenia do Polski. Najpierw musi jednak doprowadzić do rozruchów na skale krajową, do aktów przemocy i niszczenia mienia. Kiedy rząd zareaguje, a będzie musiał zareagować, zostanie przez KOD oskarżony o terroryzm państwowy, co da pretekst do interwencji zewnętrznej w Polsce.” – mówił redaktor wyjaśniając jakie prawdziwe intencje stoją za działaniami KODu.

kk/wRealu24.pl

[fot.Youtube]

Czytaj oryginalny artykuł na: www.stefczyk.info

Komentarzy 7 do “Michalkiewicz: KOD jest tworem tajnych służb.”

 1. Polecam obejrzeć ku refleksji
  Otwartym Tekstem odc. 8 (2016) – O stosunku niemieckich przedsiębiorców do Polaków
  DVD https://www.youtube.com/watch?v=Xs7rwPfQcI4
  Robert Majka – politolog, Sędzia Trybunału Stanu (2015-2019) Solidarność Walcząca Przemyśl, 20 marca 2016 r., g. 20.19
  https://www.facebook.com/robert.majka.589

 2. Po NAZIZMIE i KOMUNIZMIE kolejna wiara w utopię tym razem w WOLNY RYNEK też rodzi zbrodnie i masowy mordy :
  http://kultura.dziennik.pl/ksiazki/artykuly/93507,tylko-u-nas-czarna-msza-johna-graya.html

 3. Analityk said

  O ile to prawda to szubrawcy z PiS- u podejmują antypolskie działania.
  Artykuł pochodzi z niemieckiej gazety FAKT – co może świadczyć o celowej manipulacji nastrojami a informacja tylko medialnym faktem.
  Czemu nie ma żadnych informacji w rządowej prasie?

  http://www.fakt.pl/politycy/polski-rzad-przekaze-71-2-mln-euro-na-uchodzcow-w-turcji,artykuly,594091.html

 4. #2 p. Analityyk, to tylko 72 mil euro.na Polske z tych 3mld :-)))) a.wystarczy na 72 tys „lewych „paszportow” tureckich…dla obecnych „imigrantow” …ktorzy szybko wyniosa sie do Europy jako wspolczesni „mlodoturcy” i poczestuja nas powtorka z historii w stylu Rzezi Ormian…..Nalezy dodac ze na tym sie nie skonczy bo bedzie i nastepna „transza” 72 mil euro (wszak PE zgodzilo sie dac bakszysz Turkom w wysokosci 6 mld euro)…..MOzna bylo pognac Erdogana kijem do Ankary z Brukseli..ale coz tam dzialaja same cioty z Tuskiem Chytruskiem na smyczy chazarskiej.

 5. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 6. pugnus said

  Chyba staje sie juz jasne ,kto nas bedzie pacycfikowac w ramach europejskiej „doktryny Brezniewa”! Ostatnio hol. media . doniosly ,ze nastepuje w szybkim tempie integracja sil zbrojnych Holandii i Niemiec!Oto do hol. brygady pancernej dolaczono niemiecki batalion grenadierow pancernych i nowa jednostka juz cwiczy (marsz na Warschau?)na niemeickim poligonie !Podobno do owych kombinowanych sil hol-niem . maja sie rowniez przylaczyc ….Czesi!Az sie w to nie chce wierzyc ,ale w ten sposob mogliby omi wziasc rewanz za ..1968 r.Oczywiscie czysta fantazja ,ale w dzisiejszych zwariowanych czasach wszystko moze byc mozliwe!Oto bowiem na ostatnim przedwyborczym spotkaniu Trumpa ze swoim elektoratem doszlo znowu do awantur i na sale wtargneli awanturnicy z tablicami „No rasism” i co ciekawe jednego z nich napadl i skopal solidnie jakis ….Murzyn,ktorego w kajdankach wyprowadzila zapewne mocno zdumiona policja!Zeby unas znalazl sie jakis Murzyn ,ktory skopalby …Kijewskiego!

 7. Lam said

  EWG
  Europäische WirtschaftsGemeinschaft –
  Ideę Hitlerowi Reichsminister Funk doradzał.
  I, o dziwo, przez wszystkie powojenne lata
  Koncepcja wyraźnie się odradza.
  06-11-2014

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: