Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Natalia N. nękana przez „polską” policję w sprawie Niemca, który chciał strzelać do Polaków!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-20

polskapolicjaniemcy-300x169.

W internecie pojawiło się nagranie wypowiedzi Hansa Guntera G. z ukrytej kamery. Naśladuje on głos rozstrzeliwania, mówiąc o ustawianiu Polaków pod ścianą.

Mówi: „Chcę! Zabiłbym wszystkich Polaków. Nie miałbym z tym problemu. Nienawidzę Polaków, naprawdę. Nienawidzę. To nie, że ich nie lubię. Nienawidzę ich. Tak, jestem, jestem hitlerowcem, ale to wina tego kraju, że taki jestem”.

Natalia N., która nagłośniła sprawę otrzymała pismo od pełnomocnika Hansa G. z żądaniem zaprzestania naruszeń, usunięcia z wszystkich stron internetowych nagrań i przeproszenia prezesa owej firmy za naruszenie dóbr osobistych.

W dniu 18 marca 2016 r. Natalia N. o godzinie 18 została wezwana telefonicznie przez policjantkę w celu natychmiastowego stawienia się na komendzie. Gdy udała się tam, okazało się, że jest przesłuchiwana jako świadek z zawiadomienia p. Hansa G. Powodem przesłuchania były telefoniczne groźby, jakie miał otrzymać Hans G. po ujawnieniu nagrań.

Działania policji po interwencji Hansa G. są radykalne i nieadekwatne do sytuacji. Zdumiewa również błyskawiczne tempo i pilność działań policjantów: wzywanie Natalii N. na przesłuchanie w piątek wieczór.

Natalia N. odbiera działania policji jako nacisk i nękanie. Reakcja policji po skandalicznej wypowiedzi Niemca jest nadgorliwością. Powszechnie wiadomo, że w innych przypadkach działania policji można mierzyć miesiącami!

Reduta Dobrego Imienia kontynuuje działania w sprawie Hansa G. i wspiera Natalię N.

Za:  Maciej Świrski
Reduta Dobrego Imienia – Polska Liga przeciw Zniesławieniom
prawicowyinternet.pl

Komentarzy 18 do “Natalia N. nękana przez „polską” policję w sprawie Niemca, który chciał strzelać do Polaków!”

 1. Uważny Obserwator said

  Do policji jeszcze nie dotarła „dobra zmiana” naszej premierowej Beaty, czekamy!, ale czy się doczekamy?….

 2. asdf said

  Dobra zmiananna

 3. Reduta Dobrego Imienia niech się przestanie podlizywać żydom. Czy to przypadek, że akurat w tym czasie, kiedy Duda podlizywał się żydom w Markowej, to nagle coś wyszło z tym antypolskim Niemcem? Nie bronię tego gościa ale to trochę podejrzane, tak jakby miało odwrócić od czegoś uwagę.

 4. Analityk said

  Tych policjantów wydających te polecnia jako WROGÓW Narodu Polskiego należy natychmiast dyscyplinarnie zwolnić ze slużby!
  Ponadto powinni dostac zakaz pracy na stanowiskach decyzyjnych w instytucjach Państwa Polskiego.

 5. Analityk said

  @ #4

  PS. Decydentów oczywiście wtrącić do lochu.

 6. Lubomir said

  Przykre, ale nawet na urągające na murach miejskich gryzmoły antypolicyjne, jest zero reakcji. Kryminalny slang, też nie jest wyłacznie domeną kryminalistów. Oby renesans polskiej państwowości wiazął się także z rensansem godności służby państwowej. Szczególnie tej mundurowej.

 7. Nie staję po stronie Niemca, ale to są efekty książki śmiecia Ziemkiewicza o wiadomo jakim tytule. Skoro sami siebie nienawidzimy, to czemu oczekujemy, że ktoś ma inny nas szanować?

 8. gośc said

  https://marucha.wordpress.com/2014/11/14/ukraincy-w-polskiej-policji/

 9. alfredoni said

  Ślijcie maile ze słowami oburzenia do tej firmy – Ja już wysłałem !
  Mail to – biuro@possystem.pl
  Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz !!!

 10. Victoria said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-otwarty-w-sprawie-zarzadzenia-macierewicza-2016-03

 11. someone said

  Jaki rzad,takie skutki.Nawet Komendanta Glownego Policji nie wybrali jeszcze.Niby sa u wladzy,a rzadza nimi esbecy.:)co za nieudolnosc!

 12. Ali Baba said

  ..”Powodem przesłuchania były telefoniczne groźby.” NO I SŁUSZNIE…OBY NA GROŹBACH SIĘ NIE SKOŃCZYŁO..śmieć taki..powinien mieć ryj dobrze obity..oby na wieki popamiętał..Gościem tu jest neo-hitlerowiec..Pack dich..Herr Gielen.!!

 13. WK said

 14. solkraken said

  POlicja na „ziemiach wyzwolonych”, wyjątkowo zdegradowanych po 1989r to głównie upaińcy ;(((

 15. Przecław said

  BRAWO dla pani Natalji za odwagę osobistą. Oby tak postępowali wszyscy Polacy !

 16. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 17. pugnus said

  ad14.#Solkraken
  Trafienie w 10-tke!I mnie rowniez nasunela sie podobna refleksja , stad tez postulat ,ze nalezaloby dokonac korekty fotki towarzyszacej feliitonowi i zdjac kolor…zolty!
  Wtedy tlo na ktorym widnieje logo hmmmm….polskiej policji ,bedzie odpowiadalo rzeczywistosci!Trzeba pamietac ,ze Niemc…pardon ,nazisici oczyscili te ziemie z Polakow a po wojne osiedlono tam banderowcow w ramach Operacji „Wisla”.Stad tez wyrazy aplazu pracownikow firmy dla antypolskich wypowiedzi tego szkopa i gorliwosc z jaka policja wykonuje swoje czynnosci sluzbowe wymierzone w niewatpliwie 100% Polke, jaka jest ta Natalia!
  Wypadek ten wskazuje dobitnie , jak plytka jest ta „dobra zmiana”,zwlaszcza w policji z ktorej po generalnych czystkach przeprowadzonych w 2012 przez Tuska,zniknela, jezeli nie wszyscy ,to na pewno wiekszosc Polakow!Potrzeba chwili jest odnalezienie tych ludzi i przywrocenie im utraconych stanowisk!

 18. NoTak said

  Jezeli pani Natalia nadal szuka pracy a ten Niemiec nadal bezkarny, to moze ma on racje o Polakach

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: