Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Ślepota środowisk narodowych na największe zagrożenie??? – utratę Ziem Zachodnich.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-20

Od lat wiadomo przecież o tym, że od 01.05 będzie sprzedaż polskiej ziemi.

Farmer walking through a golden wheat field

Czy tylko ja mam pozostać na polu bitwy? Jak w takiej sprawie można codziennie tej kwestii nie sprawdzać??? Wierząc i obcym rządom i wierząc „swojemu” rządowi, gdy w innych sprawach tyle zachowujemy rezerwy???

Dlaczego narodowe czasopisma nie badają tej sprawy? Dlaczego milczą?

Zachęcam do zapoznania się na stronie http://www.stowarzyszenierkw.org z akcją Stowarzyszenia RKW związaną z obroną polskiej ziemi (ziemia prywatna w rękach tzw. słupów wcale nie jest chroniona przed cudzoziemcami, nowej ustawy jeszcze nie ma, a pierwsze jej czytanie w sejmie będzie dopiero w przeddzień dopuszczenia do sprzedaży ziemi prywatnej (a jeszcze senat i decyzja prezydenta – notariusze zdążą przepisać ziemie ze słupów na obcokrajowców).Wyprzedaż polskiej ziemi to sprawnie przeprowadzana akcja koordynowana z zagranicy i od wewnątrz przez ukrytych zdrajców, w pełnej zasłonie dymnej różnego rodzaju działań, które mają odwrócić naszą uwagę i nas zmylić przed tym NAJWIĘKSZYM planem pozbawienia Polaków Polski!!!:

http://stowarzyszenierkw.org/2851-uwaga-informacje-o-rzadowej-ochronie-polskiej-ziemi-dezinformacja

Zbieramy podpisy i w sprawie ochrony ziemi polskiej przed wyprzedażą cudzoziemcom oraz w sprawie tzw. uchodźców.Wniosek o referendum ws zakazu sprzedaży ziemi osobom, które nie są obywatelami polskimi oraz wniosek o referendum ws przyjęcia uchodźców do pobrania w pdf.PODAJ DALEJ!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodacy!

1. Zebraliśmy w ostatnich latach – gdy nie było przychylnego prezydenta, rządu, sejmu i senatu – ponad 2,6 mln podpisów pod referendum domagającym się OBRONY POLSKIEJ ZIEMI czyli renegocjacji układu akcesyjnego z UE, a to po to by nie doszło do sprzedaży cudzoziemcom polskiej ziemi rolnej i lasów.

Obecnie, gdy mamy nowego prezydenta, rząd, sejm i senat zapadło MILCZENIE w sprawie obrony przed wyprzedażą polskiej ziemi. NIE MA mowy o żadnych renegocjacjach traktatu akcesyjnego w sprawie ziemi (nawet w sprawie wyrównania dopłat dla rolników NIE MA żadnych działań), a trudno sobie wyobrazić lepszą dla Polski sytuację i bardziej osłabioną Unię Europejską niż teraz, gdy musi iść na ustępstwa wobec państw narodowych i boryka się z odśrodkowymi działaniami np. Wielkiej Brytanii stawiającej twardo warunki dalszego członkostwa w unii. Polska zamiast się przyglądać i pozytywnie kibicować Brytyjczykom powinna wystąpić sama (lub wraz z innymi państwami) o uzyskanie renegocjacji wielu niekorzystnych zapisów. Wspólnie TERAZ można UE zmusić do ustępstw, gdyż jest realnie zagrożona rozpadem i musi iść na ustępstwa, by w ogóle ocalić dalsze swoje istnienie.

Brak działań w sprawie obrony polskiej ziemi, gdy tego domagało się ponad 2,6 mln Polaków, w sytuacji gdy mniejsza ilość podpisów pod referendum w sprawie sześciolatków była słusznie wykorzystana do obalenia zamachu na polskie rodziny – wskazuje na to, że MUSIMY PONOWNIE ZAŻĄDAĆ referendum w tej dramatycznie ważnej kwestii!!!

Referendum ogłosić możne natychmiast Prezydent RP dodając od siebie i inne pytania, którymi rozstrzygnąć może ostatecznie i inne bardzo ważne kwestie (n. p. Trybunału, zmiany Konstytucji itp.)

2. NIE JEST prawdą jakoby przygotowywane obecnie propozycje zmian w ustawie zabezpieczały wyprzedaż ziemi w obce ręce – w proponowanej nowej ustawie wprost mowa jest o tym, że CUDZOZIEMCY nie mogą być traktowani INACZEJ jak obywatele Polski, będą mieli równe prawa w nabywaniu ziemi i w nowej ustawie wprost broni się takiej postawy (jeśli są utrudnienia w zakupie ziemi to tak samo dotyczą Polaków jak i cudzoziemców). A przecież na przykład w Danii, na Litwie i na Węgrzech NIE MA sprzedaży ziemi ojczystej w ręce cudzoziemców!!! A te państwa należą do UE!

3. Mówi się już tylko i wyłącznie o wstrzymaniu sprzedaży ziemi PAŃSTWOWEJ, a nie ziemi polskiej w ogóle. Ziemia rolna i ziemia zalesiona prywatna może być od 1 maja 2016 sprzedawana w obce ręce BEZ OGRANICZEŃ.

4. Mowa jest też w proponowanych zmianach w ustawie – nawet jeśli chodzi o ziemię państwową – tylko o moratorium sprzedaży na 5 lat. A przecież rząd się może zmienić w przyszłości i brak zabezpieczenia sprzedaży w obce ręce da możliwość w każdej chwili kolejnemu rządowi odstąpienie od takiego postanowienia i sprzedawanie państwowej ziemi rolnej i leśnej cudzoziemcom.

5. Proponowane w ustawie „zabezpieczenia” dotyczące tak samo Polaków jak i cudzoziemców, są dziecinnie łatwe do obejścia. Np. konieczność zamieszkiwania (nie zameldowania i obywatelstwa!) na terenie gminy lub gminy sąsiedniej co najmniej od 5 lat będzie łatwo można ominąć poprzez działania korupcyjne i uzyskanie za łapówkę stosownego poświadczenia od urzędników lub od mieszkańców gminy cierpiących ubóstwo lub bezrobotnych, którzy za odpowiednią kwotę „potwierdzą” nabywcy „zamieszkiwanie” (jest to bowiem termin bardzo nieprecyzyjny i trudny do podważenia – nie ma bowiem konieczności stałego zamieszkiwania, a tymczasowe zamieszkiwanie jest dowolnie interpretowane).

6. Proponowane przez rząd zmiany w ustawie nie wiadomo dlaczego mają być głosowane dopiero w ostatnich dniach kwietnia, a przecież od 1 maja ma być dopuszczony wolny obrót ziemią – zatem, zanim wejdą nowe przepisy w życie (i tak nie chroniące wystarczająco ziemi przed wykupem), tzw. „słupy”, na które Niemcy od ponad 25 lat dokonują wykupu ziemi, zdążą NOTARIALNIE przenieść tytuły własności na nowych niemieckich właścicieli.

O szczegółach tych niewystarczających zmian ustawy można dowiedzieć się telefonując do Ministerstwa Rolnictwa – 226231397 lub 226231561, a projekt zmian jest na stronie Rządowego Centrum Legislacji http://www.rcl.gov.pl/ [ https://legislacja.rcl.gov.pl/projekt/12280704 ]

7. Ze sprawą obrony ziemi łączy się nierozerwalnie kwestia tzw. uchodźców eskalowana (na siłę i pozornie bez sensu) przez bezdzietne Niemcy. Otóż islamscy NACHODŹCY, gdy już staną się obywatelami Niemiec, jako obywatele Niemiec (i obywatele Unii Europejskiej) będą mieli nieograniczone prawo do osiedlania się w całej Unii Europejskiej, także w Polsce, a może przede wszystkim w Polsce – o ile na przykład rząd niemiecki wesprze ich osiedlanie się w naszym kraju (w granicach niemieckich z 1937 roku) stosownymi, umarzalnymi kredytami, a dodatkowo ich rodziny wielodzietne będą wsparte socjalną opieką niemiecką lub do wyboru polską (+500). Trzeba wiedzieć, że Niemcy od dziesiątków lat konsekwentnie udzielają swym obywatelom umarzalnych kredytów, jeśli tylko zechcą „odkupić lub nabyć” ziemię położoną w jakimkolwiek rejonie naszych Ziem Odzyskanych.

W związku z tym KONIECZNE jest, jak najszybciej, zebranie minimum 500 000 podpisów domagających się referendum. Zbieramy podpisy pod referendum zarówno w kwestii obrony polskiej ziemi, ale także w sprawie sprowadzania do Polski tzw. uchodźców.

W obu przypadkach Prezydent RP może dodać do tych pytań inne ważne pytania dotyczące spraw ustrojowych naszej Ojczyzny – do tego jednak potrzebne są nasze podpisy.

Formularze są w załącznikach ale można je także pobrać ze strony:

http://stowarzyszenierkw.org/2829-folmularz-do-podpisow-referendum-w-spr…

jeśli link się nie otwiera: http://wp.me/p3vwgV-16N

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do włączenia się w tę NAJWAŻNIEJSZĄ dziś kwestię polską.


Marcin Dybowski
509 458 438
http://stowarzyszenierkw.org
http://stowarzyszenierkw.org/koordynatorzyrkw
http://www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl
Za: wolna-polska.pl

Komentarzy 8 do “Ślepota środowisk narodowych na największe zagrożenie??? – utratę Ziem Zachodnich.”

 1. Victoria said

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/list-otwarty-w-sprawie-zarzadzenia-macierewicza-2016-03

 2. Mirek said

  Jestem przygnębiony, że ta władza której tak zaufałem realizuje interesy żydowskie i amerykańskie..

 3. zbzukowski said

  Bardzo to smutne, ale nawet jeśli podpisze takie Referendum kilkanaście milionów Polaków, to obecne władze tzw. „dobrej zmiany”, dokonają „takich zmian”, aby nie zmienił się trend, który ja nazywam: Likwidacja Przestrzeni Życiowej Narodowej Wspólnoty Polaków, przez NWO i agentów syjonistycznych, oraz pospolitych łajdaków i zdrajców wszystkiego, co polskie – Moje Listy do Prezydenta Andrzeja Dudy, oraz Jarosława Kaczyńskiego (nikt chyba nie wątpi, że to on o wszystkim decyduje wPIS-ie), jak na razie zostały skwitowane pogardliwym milczeniem – Nie ma dla nich znaczenia fakt, że pisze do nich były więzień polityczny, oraz dwukrotnie wygnany z Ojczyzny (grudzień 1984 i marzec, 2000 roku), banita polityczny, odznaczony Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski…odznaczenia nie przyjąłem, ponieważ od 1989 roku, aż do dnia dzisiejszego, tzw. władze sprawujące swoje zarządzanie pod kierunkiem syjono-nazistów, nie uczyniły NIC, aby Polska odzyskała rzeczywistą Suwerenność i dokonała się Restytucja Polski – wiecej tutaj: http://www.walbrzyszek.com/news,single,init,article,14706

 4. Ten plan tłumaczy zahamowanie w możliwości nabywania gruntów będących w posiadaniu Skarbu Państwa,jako rekompensaty za pozostawione mienie na Kresach Wschodnich.

 5. jarek said

  Pod koniec 1989 roku byłem w USA, krótko po obaleniu muru. Niemcy oczywiście wtedy były tematem nr 1 w amerykańskiej telewizji. Pokazywali widzom takie obrazki : Najpierw mapę dwóch państw niemieckich, RFN i NRD. Potem jedno niemieckie państwo zjednoczone. A potem mapę Niemiec sprzed wojny, z Wrocławiem i Gdańskiem w Rzeszy. Nie pamiętam gdzie umieścili Królewiec, nieważne. Już 26 lat temu. W telewizji amerykańskiej. A nam się jeszcze nie śniło.
  Na pocieszenie powiem że nie wszystkie niemieckie programy się udają. Mieli program germanizacji Wielkopolski, w 19 wieku. Były na to wielkie pieniądze, była organizacja Hakata. A Polacy nie mieli nic. I co ? Nie udało się. Zabrakło Niemcom ludzi którzy chcieli przyjechać żeby się osiedlić.

 6. NC said

  Słupy na latarnie.

 7. panasiuk said

  Na pewno program + 500 jest ważny i potrzebny, ale nie może przesłaniać (być zasłoną dymną ) dla ważniejszych zmian w kraju, a jest ich wiele. Deklaracje o przyjęciu imigrantów (p Kopacz) nowy rząd powinien wyrzucić do kosza.

 8. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: