Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Nowe stanowisko Samuela Pereiry.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-21

Nowe stanowisko Samuela Pereiry - niezalezna.pl

Samuel Pereira obejmie nowe stanowisko. Zostanie zastępcą Dawida Wildsteina w TVP Info. Będzie zastępcą kierownika redakcji publicystyki Telewizyjnej Agencji Informacyjnej – podał press.pl.

Samuel Pereira od 10 lutego pracuje w Programie I Polskiego Radia. Jest wydawcą w radiowej Jedynce. Nadal będzie współpracować z Polskim Radiem. Wcześniej związany był z „Gazetą Polską Codziennie” oraz portalem niezalezna.pl

Dziennikarz potwierdził informacje:

Źródło: press.pl

 

Komentarzy 30 do “Nowe stanowisko Samuela Pereiry.”

 1. Michał said

  Dawid i Samuel.Stary Testament i Księga powtórzonego prawa w całej okazałości.

 2. Magdalena said

  Mam nadzieję, że w tym roku doczekamy się relacji z raju banderowców ” Szlakiem Bandery, od Kijowa po Monachium”

  Trzymamy kciuki chłopaki z GazPola
  Tym razem się uda 🙂

  ( dokąd zmierzasz Polsko)

 3. AV said

  Coraz koszerniej…

 4. Przecław said

  Bardzo dobry wybór, gratulujemy Ci Samuelu.
  Odczepcie się od niego gnojki, gdzie jest powiedziane, ze jak ktoś ma na imię Samuel, to nie może być Polakiem ?

 5. Uważny Obserwator said

  „Dawid i Samuel.Stary Testament i Księga powtórzonego prawa w całej okazałości.”

  Powyżej upiorny bzdet w całej okazałości.

 6. arcybolesnaprawda said

  Jakie pochodzenie ma ten Samuel???? Zabrakło Polaków w Polsce?

 7. LM said

  „ktoś ma na imię Samuel, to nie może być Polakiem „plującym na Polskę. popierającym propagandę UPA sorry neo banderowców?Przeczytaj analfabeto hebrejski(sorry Izraeli)wypowiedzi tego klona politycznego,który ma w 4 literach dramatyczną sytuację w Polsce i rasizm „made in RPA” w Polsce.

 8. Wiesiek said

  Co za parchate żydzidło.

 9. Bronisław said

  Panie Wieśku, a dlaczego Pan go tak „nazwał”. Przecież to jedna z twarzy PIS.y?!!! Łączę pozdrowienia!

 10. zydozerca said

  Zydowska holote nalezy natychmiast wylapac i po wstepnej obrobce w formie galarety dowiezc do najblizszej szambiarni samochodami asenizacyjnymi.
  Gudlaj Kurski &co.-odebrac kanaliom przywlaszczone polskie nazwiska i pozbawic na zawsze praw publicznych oraz obywatelstwa.
  Obrzucac psimi odchodami sejm,kancelarie premiera i rezydenta,ministerstwa,budynki radia i tv domagajac sie natychmiastowego usuniecia parchow z przestrzeni medialnej oraz publicznej.
  Aparat PISu zmusic do zwisu z mostow,latarni z zakazem bisow.
  Juz widze kolejke chetnych ….

 11. pugnus said

  Nazwisko wskazuje na to ,ze byc moze jest on potomkiem Maranow.W Holandii wystepuje duzo hiszpanskich nazwisk ,takich jak Texeira czy Caransa !Sa to potomkowie hiszpanskich Maranow ,ktorych w 1492 r. wygnala z Hiszpanii Elzbieta Katoliczka .
  Co by nie powiedziec ,to taki czlowiek,chocby nawet urodzil sie w Polsce w 5 pokoleniu to nigdy nie „wczuje” sie w Polske .Najlepszym przykladem jest niejaka Kukielka ,ktora obrazila prezydenta Dude a zrobila to dlatego ,bo wie ,ze jej to ujdzie na sucho!W przypadku Kwasa czy
  Bula najpierw by sie 10X dobrze zastanowila ,bo gdyby nawet jacys „nieznani sprawcy ” nie wrzucili jej do jej knajpy koktajlu Molotowa ,to na pewno mialaby ona najazd Sanepidu,nadzoru budowlanego i strazy pozarnej po ktorych to wizytach po zaplaceniu sowitej kary musialaby zamknac ona knajpe!Co najwazniejsze ,wszystkie wymienione instancje porzeprowadzilyby te pacyfikacje zupelnie spontanicznie ,bez wskazowek z gory ,bo sa one w wiekszosci obsadzone przez ludzi ,ktorzy Polski nie czuja i dla ktorych obraza antypolskiego polityka przyjmowana jest jako uderzenie we wlasny policzek!

 12. ulka said

  Jak dobrze że nie mam telewizora, nie wiem tylko, czy mi też włączą płacenie w rachunku za prąd gdy nie ma się odbiornika. Weszła cyfrówka i nikt nie zapytał czy mam pieniądze na plazmę, a teraz jeszcze dołożą opłatę Tvp niby dlaczego ?

 13. La Reine Toronto said

  a niech to szla g trafi z takimi nazwiskam w polskiej telewizji? nawet q rw a o pozory nie dbaja dranie…?

 14. solkraken said

  być może to żyd… ale http://www.fokus.tv/news/samuel-pereira-kim-jest-pochodzenie-rodzina-kariera/1433

 15. panMarek said

  To ten, co nakręcił pamflet na Kaczyńskiego i jego Porozumienie Centrum w połowie lat ’90 a teraz jest forowany przez PiS.
  Żyd nie dopuści goja do stanowiska nawet jak ma na nim obsadzić ostatnią miernotę. Obsadzi, ale swoją, zydowską!
  W tym wypadku Kaczor/Kurski obsadziła swego wroga sprzed 20 lat.

 16. Przecław said

  Nielot? Ty znowu żes się przeadarł.
  Dalej Cie drazni Polska.
  Szkoda mi Ciebie. Admon

 17. Kwal said

  Lobby żydowskie w pełnym natarciu. Nie wróży to nic dobrego dla Polski i Polaków…

 18. Nadreprezentacja mniejszości żydowskiej ma swoją historie w Polsce.Kontynuacja to również instytucje stanowiące o demokratycznym państwie III RP.
  Zwiastuje to pogłębianie się CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.Najlepszą wizytówka to uznanie procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.Z tego wynika katalityczne oddziaływanie na antyROSYJSKOŚĆ w ramach ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ.

 19. Kapsel said

  Samuel Rodrigo Pereira jest młodym prawicowym dziennikarzem. Ma 25 lat i jest absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Nietypowe nazwisko zawdzięcza ojcu, Portugalczykowi. Pereira prowadzi blog mediowo.salon24.pl, na Twitterze obserwuje go 14 tys. osób, ma również 3,3 tys. fanów na Facebooku. Samuel Pereira przez pewien czas był rzecznikiem prasowym stowarzyszenia Solidarni 2010 oraz prowadził audycje w radiu Wnet. Obecnie związany jest z portalem niezalezna.pl. Teksty publikuje także w „Gazecie Polskiej Codziennie”.Samuel Pereira – rodzinaW 2011 r. Samuel Pereira wziął ślub z Marią Mackiewicz, która obecnie jest znana jako Maria Pereira. Świadkiem pana młodego był publicysta Dawid Wildstein, zaś ceremonii przewodniczył ks. Stanisław Małkowski. Para wychowuje razem jedno dziecko.

  http://www.fokus.tv/news/samuel-pereira-kim-jest-pochodzenie-rodzina-kariera/1433

  Drogie Rebelyanty, w sobotę o godzinie 15:00 w parafii pw.MB Częstochowskiej w Zielonce zawierać będę związek małżeński.
  Czując się na swój sposób z rebelyancką społecznością związany, zapraszam Was tego dnia do tej pięknej podwarszawskiej miejscowości, 15 min.pociągiem.

  Mszę rozpoczniemy koronka,a odprawi ks.Małkowski.
  Prosimy również gorąco o modlitwę, bo tylko z Bogiem małżeńskie trudy zamieniają się,w umacniające łaski.

  Do zobaczenia i up-ujcie wątek,co by ludzie wiedzieli i za nas modlili! :

  http://rebelya.pl/forum/watek/30898/

 20. @Kapsel
  Ciekawa emocjonalna ewolucja Samuela Pereiry : aby pokochać Ojczyznę potrzebna była aż kobieta.

 21. Kapsel said

  @Mieczysław Sylwester

  Moja Wnuczka powiedziałaby….no kto by nie wiedział, takie łatwe,no kto by nie wiedział…..

  Jak Kmicic z Oleńką.

  Wiedzą co mają mówić i z kim przystawać

  http://niezalezna.pl/38568-poswiecenie-siedziby-telewizji-republika

  Błogosławieństwo papieża dla bliźniaków
  Dodano: 09.04.2012 [19:56]
  W imieniu Konstantego i Mateusza Sakiewiczów dziękujemy za przybycie na uroczystość chrztu świętego, który odbył się 9 kwietnia w parafii św. Klemensa (Ojców Redemptorystów) w Warszawie.

  Dziś okazało się że bliźniaki Konstanty i Mateusz z okazji chrztu otrzymali list od papieża Benedykta XVI z błogosławieństwem.

  http://niezalezna.pl/26526-blogoslawienstwo-papieza-dla-blizniakow

 22. Kapsel said

  ad.21

  ….Z cyklu wróbelki ćwierkają: na zbliżenie redaktora Sakiewicza do środowisk tradycyjnych znaczący wpływ wywarła żona…..

  http://www.ivrp.pl/printview.php?t=10538&start=0

 23. Sztukę wpływania żon przekazała Estera.Zostało to upamiętnione nawet świętem.
  Przeszło to do tradycji JUDEOCHRZEŚCIJAŃSKIEJ.

 24. Kapsel said

  * Purim – w roku 2016 zaczyna się z zachodem słońca w środę, 23 marca, a kończy o zmroku w czwartek, 24 marca.

  Purim to święto, którego podstawowym motywem jest ukrywanie, zatajanie. Na wielu poziomach. Rozpoczynając od imienia bohaterki wydarzeń – Estery. Jej prawdziwe imię to Hadasa. Ester jest imieniem ukrywającym jej pochodzenie: rdzeń samech taw resz w jej imieniu oznacza w hebrajskim „ukryta/ukryty”. W Dewarim (31, 18) Bóg mówi: „Ukryję całkiem (hastir astir) Moją twarz”. Rabini interpretujący Księgę Estery odczytywali ukryty sens imienia Estery jako sugestię, że Bóg działał tu z ukrycia. Prócz tego Ester jest naprawdę ukryta: tylko Mordechaj wie, kim ona jest. Nie wie tego, oczywiście, ani Haman, ani król Achaszwerosz. W Megilat Ester (2, 20) czytamy: Ejn Ester magedet moledeta („Estera nie ujawniła swojego pochodzenia”). I – tak jak jej narodowość i religia – nic z tego, co się ostatecznie wydarzy, nie jest ujawnione do ostatniego momentu.
  Wyjaśnia to rolę, jaką w Purim spełniają maski: symbolizują one właśnie cud ocalenia Żydów, który ukrywa się za kostiumem, przebraniem, wprowadzeniem w błąd, zatajeniem prawdziwego sensu wydarzeń – ukryciem działań Boga za maską przypadku. Stanowi to także wyjaśnienie zagadkowego polecenia Talmudu (Megila 7b), które nakazuje upicie się tak, aż „nie będzie się znało” (ad delo jada) różnicy między arur Haman („przeklęty Haman”) i baruch Mordechaj („błogosławiony Mordechaj”). Ten nakaz też podlega regule ukrycia i zatajenia. Nasz intelekt ma być wyłączony: rzeczywistość ma ukryć się przed naszą percepcją, bo tylko wtedy ujawni się wyższa prawda: za tym, co postrzegamy jako przypadek, kryje się działanie Boga.

  http://the614thcs.com/26.1367.0.0.1.0.phtml

  Nieprzypadkowo wojna z Libią, zemsta zaprojektowana przez syjonistów i wprowadzona w życie przez ich agentów politycznych, rozpoczęła się w rocznicę ataku na Irak (2003). Kilku analityków i polityków wspomniało o tym, ale nie mówi się o sprawie ważniejszej: Libię, tak jak Irak (nieludzkie inwazje) a wcześniej Kosowo, zaatakowano w Purim, żydowskie święto zemsty z biblijnej Księgi Estery,

  http://www.aferyprawa.eu/Artykuly/Dlaczego-miedzynarodowe-zydostwo-napadlo-na-Libie-a-Kadafiego-okrzykneli-dyktatorem-konczac-rajskie-zycie-Libijczykow

 25. Z uwzględnieniem ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ :
  Jest problem,aby nie traktować instrumentalnie tych żołnierzy,którzy kontynuowali walkę o niepodległą Polskę.W grobie się odwracają kiedy przechodzi się do porządku dziennego nad brakiem lojalności wobec Polski mniejszości narodowej żydowskiej w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM.
  Konsekwencją tego jest proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje sie do antypolskich,bandyckich korzeni.

 26. Z uwzględnieniem ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ :
  Jest problem,aby nie traktować instrumentalnie tych żołnierzy,którzy kontynuowali walkę o niepodległą Polskę.W grobie się odwracają kiedy przechodzi się do porządku dziennego nad brakiem lojalności wobec Polski mniejszości narodowej żydowskiej w czasie walki ZŁA ze ZŁEM to jest NAZIZMU z KOMUNIZMEM.
  Konsekwencją tego jest proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje sie do antypolskich,bandyckich korzeni.

 27. La Reine Toronto said

  Przepraszam bardzo ale juz nie moge patrzec na tego Pana B.Dajcie kropke przed linkiem zeby tego oszczedzic. Jak ktos chce to sobie otworzy prawda?

 28. @La Reine Toronto.
  Chodzi o wizję,czy fonię?!

 29. wlader said

 30. Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ jedzie dalej.
  W ramach swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.W polskich warunkach,w grze kapitałowej był czas na eliminowanie ROSYJSKIEGO i przyszedł na NIEMIECKI.Przyroda nie znosi próżni i na horyzoncie wprowadzanie ŻYDOWSKIEGO pod pretekstem,że to chodzi o POLSKI.To w ramach cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności i jej wykorzystania kiedy u władzy kolejna UTOPIA to jest WOLNY RYNEK z ekonomią polityczna bazującą na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.Opisał tą ekonomię polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA pokazując jak handluje się wojną i pokojem.Językiem matematyki potwierdził to Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazując historię bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.
  Eksportuje się wartości liberalne i wojnę sprawiedliwą jako narzędzie dla poprawia świata w imię demokracji.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: