Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mariusz Max Kolonko niszczy establishment medialny w Polsce podczas odebrania Nagrody Kisiela 2015. Na sali cisza :)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-23

Mariusz Max Kolonko, Kornel Morawiecki i Dariusz Żuk ,laureatami Nagrody Kisiela 2015. Nagroda Kisiela przyznawana jest w trzech kategoriach: polityk, publicysta i przedsiębiorca. Wyróżniane są osoby, które w mijającym roku osiągnęły szczególnie wiele i których działalność jest zgodna z duchem twórczości Kisiela.

Komentarzy 11 do “Mariusz Max Kolonko niszczy establishment medialny w Polsce podczas odebrania Nagrody Kisiela 2015. Na sali cisza :)”

 1. Tiro said

  ciekawostka o Korwinie:

 2. max said

  Przyjęcie tej Nagrody to kompromitacja dla M.Kolonko, znalazł sie on w towarzystwie Lisow, Stolzmannow i reszty tej bolszewi z krwi i kości, po co jemu to?

 3. Bartek said

  Tiro i prelegent

  Wyjatkowy przyglup. wysuchalem medrca z Bialegostoku cala minute

 4. antoś said

  Panie Mariuszu, słyszał PAN tą CISZĘ, kiedy chciało się krzyczeć ….”takich dziennikarzy potrzebujemy na te ciężkie czasy”!!!!

 5. Rozalia said

  Czyj to był pomysł, żeby go zaprosić? Mariusz Max Kolonko, przed kilkanastu laty, był kochankiem mlodziutkiej wtedy jeszcze, Moniki Rosati. Chyba raczej go uważają za swojego, więc nie spodziewali się takich niemiłych komentarzy. Sztur byłby lepszy. Bylaby kupa śmiechu.
  Nawiasem mówiąc oglądam go z dużą rezerwą. Mówi jak jest, ale jednocześnie skupia wokół siebie wiernych wyznawców. Jeżeli jest postacią pozytywną w porządku, ale przypuszczam, że to może być kolejny Bolek na nowe czasy. Jak odpalą kryzys, on ma poprowadzić lud tam gdzie ONI chcą.

 6. pugnus said

  To wlasnie Max powinien byc (conajmniej) szefem TVP info a nie jakies Dzikie Kamienie, czy jego komiltoni ze szczepu nam znanego …..Coz z tego ,ze „posuwal” kiedys mloda Rossati ,meska to sprawa i nie ideologia czy polityka stanowi w takich sprawach kryterium wyboru …..
  Max mowi ze swada i z humorem a jednak ,co jest symptomatyczne ,nikt na widowni sie nie smieje ,tzn. nikt sie smiac nie odwazy, podobnie jak onegdaj nikt pierwszy nie odwazyl sie przerwac klaskania ….Stalinowi!Tresura doprawdy imponujaca!

 7. RacimiR said

  Ładnie pojechał 🙂 Że też pani Zamachowska – Riczardson chciała poprowadzić taką galę, wszak to szabes-gojka.

 8. Franz said

  Polska Racja Stanu a kwestia żydowska:

 9. Michał said

  Franz-dzięki.

 10. W ramach swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.W grze kapitałowej był czas na eliminowanie ROSYJSKIEGO i przyszedł na NIEMIECKI.Przyroda nie znosi próżni i na horyzoncie wprowadzanie ŻYDOWSKIEGO pod pretekstem,że to chodzi o POLSKI.To w ramach cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności i jej wykorzystania kiedy u władzy kolejna UTOPIA to jest WOLNY RYNEK z ekonomią polityczna bazującą na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.Opisał tą ekonomię polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA pokazując jak handluje się wojną i pokojem.Językiem matematyki potwierdził to Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazując historię bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.

 11. Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ jedzie dalej.
  W ramach swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.W polskich warunkach,w grze kapitałowej był czas na eliminowanie ROSYJSKIEGO i przyszedł na NIEMIECKI.Przyroda nie znosi próżni i na horyzoncie wprowadzanie ŻYDOWSKIEGO pod pretekstem,że to chodzi o POLSKI.To w ramach cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności i jej wykorzystania kiedy u władzy kolejna UTOPIA to jest WOLNY RYNEK z ekonomią polityczna bazującą na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.Opisał tą ekonomię polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA pokazując jak handluje się wojną i pokojem.Językiem matematyki potwierdził to Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazując historię bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.
  Eksportuje się wartości liberalne i wojnę sprawiedliwą jako narzędzie dla poprawia świata w imię demokracji.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: