Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Pomóż Belgom

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-23

Pomóż Belgom

Komentarze 3 do “Pomóż Belgom”

 1. Victoria said

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/3518-kto-stoi-za-zamachem-w-belgii-nie-wiadomo-a-kto-bedzie-stal-za-zamachem-w-polsce-wiadomo

 2. Kwal said

  Niech ktoś napisze adres gdzie te paczki trzeba wysyłać…ja deklaruję 3 paczki tej kredy oraz butelkę oleju by sobie Belgowie do głowy wlali !

 3. pugnus said

  Skandal w szkolach w Holandii. Uczniowie pochodzenia ciapatego przyjeli zamachy w Brukseli z glosnym aplauzem i radoscia i to w czasie lekcji!Nauczyciele przerazeni nic nie mogli zrobic ,bo kazda interwencja grozi oskarzeniem o rasizm i dyskryminacje!Tak wlasnie „uny” wytresowaly zachodnie spoleczenstwa ! .Jeden z nauczycieli ,ktory po pracy zamiescil na Twitterze wiadomosc o tym skanadalicznym zachowaniu islamskich uczniow po pol godzinie mial u drzwi policje ,ktora nakazala mu usuniecie wpisu!
  A Szydlo oswiadcza ,ze w „tej chwili” Polska nie moze przyjac zadnych nachodzcow!W tej chwili?Znowu kunktatorstwo i matacwo zamiast twardego ,jak Slowacja oswaidczenia ,ze nie przyjmujemy zadnego nachodzcy ,chocby ziemia i niebo w Brukseli sie walily!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: