Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Sawczenko wyjdzie na wolność w 2036 roku. WIDEO

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-23

Obywatelka Ukrainy Nadieżda Sawczenko podczas ogłoszenia wyroku w jej sprawie.
Sąd Doniecki obwodu rostowskiego skazał ukraińską pilotkę Nadieżdę Sawczenko na 22 lata pozbawienia wolności w kolonii o zwykłym rygorze, lecz faktycznie powinna odbyć karę 20 lat i 4 miesięcy pozbawienia wolności, ponieważ rok i osiem miesięcy spędziła w areszcie śledczym, więc sąd zaliczył ten okres na poczet wymierzonej kary.
.

Sawczenko może wyjść na wolność w 2036 roku, lecz może też liczyć na warunkowe przedterminowe zwolnienie za 12 lat — podaje RIA Novosti.

Podczas ogłoszenia wyroku Sawczenko zaczęła śpiewać ukraińską piosenkę „O warkocze, warkocze wy moje”, a mianowicie zwrotkę „O, sędziowie, sędziowie, po co mnie sądzicie”, z którego to powodu ogłoszono przerwę.

Wczoraj sąd uznał Sawczenko winną śmierci rosyjskich dziennikarzy. Jej winę potwierdziły dowody i zeznania świadków. Za nielegalne przekroczenie granicy została ukarana grzywną w wysokości 30 tys. rubli.Jednocześnie sąd oczyścił Sawczenko z zarzutów ostrzału cywilów w obwodzie ługańskim, ponieważ ta sprawa nie należy do kompetencji rosyjskiego sądu.

Motywem do popełnienia przestępstw była nienawiść do grupy społecznej mieszkańców obwodu ługańskiego a także rosyjskojęzycznej ludności w ogóle — czytamy w wyroku.

Zobacz również:
Wyrok sądu: Sawczenko jest winna śmierci rosyjskich dziennikarzy
„Sąd nad Nadią Sawczenko – proces zwykłej zbrodniarki wojennej”
Sawczenko: „bojownik o prawa człowieka” czy przestępczyni?

Czytaj więcej: http://pl.sputniknews.com/swiat/20160322/2356321/Sawczenko-sad-kara.html#ixzz43g45Yy6K

Komentarzy 8 do “Sawczenko wyjdzie na wolność w 2036 roku. WIDEO”

 1. Rota Gilla said

  Jeszcze w tym roku będzie łazić po ulicy i smiac sie w kułak.
  Wspomnicie moje słowa.

  (wymiana)

 2. Taka jest cena udziału w WOJNIE O PIENIĄDZ,gdzie po jednej stronie koalicja petrodolarowa,a po drugiej antydolarowa bazująca na powiększających się zasobach chińskiego złota.Dla militaryzacji handlu wojna i pokojem sprzyja proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm do ŻYDOBANDERYZMU odwołującego się też do antypolskich,bandyckich korzeni.

 3. Juri said

  Wygląda jak niedorozwinięta.

 4. pugnus said

  ad3 #
  Jak tez tak sadze ,ze ma ona IQ typowe dla banderowca ,ponadto jest …. stuknieta!Ten jej glupawy usmieszek….

 5. W USA ta LUDOBUJCZYNI Sawczenko by dostała 220 lat, a w Texasie KARĘ ŚMIERCI ! said

  Dlaczego taka MAŁA kara dla tej ZBRODNICZEJ morderczyni Sawczenko ?

  W ROZGRABINEJ i zbankrutowanej III RP, przez przekupnych anty-polskich gangsterów z PRZESTĘPCZYCH gangów PiS-PO-PSL-SLD/PZPR w tym knesoto-Sejmie usiłują sfabrykować KŁAMSTWO, jakoby ta ZBRODNIARA Sawczenko to NIBY „męczennik polityczny” . . .

  Ta OSZUSTKA stuknięta propagandzistka Małgorzata Gosiewska z żydo-masońskiego PiS w roli posła do syjonistycznego Sejmu lub AGENT niemiecki w Polsce anty-polska szuja Marcin Święcicki z anty-polskiego gangu PO stronnictwa żydo-pruskiego organizują w Polsce akcje WSPIERANIA mordowania Ruskich przez ukraińskich nazistów banderowców w całej Wschodniej Europie, co jest HAŃBĄ dla całej Polski !

 6. Ukraincy też śpiewali jak Sawczenko gdy ZABIJALI Polaków na Wołyniu ! said

  DZIKIE bandyckie bydle Nadieżda Sawczenko została WYHODOWANA na oficjalnej banderowskiej ideologii ZBRODNIARZY ludobujców Stefana Bandery i Dymytro Dońcowa oraz OUN, które są obecnie państwową ZALEGALIZOWANĄ państwową doktryną prawno-polityczną w Kijowie w OBECNEJ sezonowej Ukrainie.

  Ta wiara Sawczenko w słusznośc mordowania Ruskich przez nacjonalistów ukraińskich wyraża się w jej śpiewaniu w czasie odczytywania wyroku, gdyż ZABIJANIIE Ruskich lub Polaków przez ukrainców UON i UPA jest wg. ideologi banderowskiej prawidłowym postępowaniem każdego nacjonalisty Ukraińca walczącego o tzw. „ukrainę.”

  W Waszyngtonie, Londynie , Paryżu, a nawet w Warszawie po 1990 roku został CAŁKOWICIE zaakceptowany integralny ukrainski nacjonalizm oparty na ludobójczej ideologii Dymytro Doncowa, który wyjaśnił założenia faszystowskiej ukraińskiej ideologii w wydanej w 1926 roku we Lwowie książce „Nacjonalizm”.

  Główne założenia koncepcji nacjonalistów ukraińskich Bandery – Dońcowa odwoływały się do skrajnie pojętego DARWINIZMU mówiącego, że narody są ODRĘBNYMI gatunkami i z tego tytułu są skazane na bezwzględną WALKĘ o przetrwanie i nieustającą wzajemną WROGOŚĆ do siebie.

  Zatem współcześni ukraincy hodowani na zalegalizowanym banderyźmie czyli „DARWINIŹMIE” przez współczesny nazistowski rząd ukraiński w Kijowie oni ODRZUCAJĄ całkowicie tradycyjną moralność.
  Ukraińska nacjonalistyczna ideologia wpoiła współczesnym ukraincom, że podstawą działania prawdziwego ukrainca musi być SILNA wola i chęc stosowania KULTU SIŁY, fizycznej PRZEMOCY, bezwzględność wobec innych NIE ukrainskich narodoów aby ich FIZYCZNIE usunąc, aby Ukrainiec zajoł ich miejsce.

  Moralnośc i cywilizacja łacinska jako „ułożona moralnie” ludzi różnych narodowości jest odczytywana przez ukrainców za „SŁABYCH” czyli Ukrainiec powinien stosowac tzw.”prawo dżungli”, nie mające granic EKSPANSJI dla ukrainca w każdej postaci wobec innych narodów, zwłaszcza najbliższych sąsiadów.

  Ukrainiec wg, banderyzmu MUSI miec wiarę w to, że DOBRE jest to tylko to, co jest dobre dla NARODU UKRAINSKIEGO, a więc aby ukrainiec osiągnół swój cel, KAŻDA metoda jest dozwolona, którą to ideologe banderowskie wyznaje też ta N. Sawczenko naśladując Poroszenko, Jaceniuka, a w przeszłości ukrainieców „wzorcowych” czyli nacjonalistów faszystów Stefana Bandere, Doncowa i innych ludobójców ukrainskich.

  Ukraiński nacjonalista wg. obecnych zarządców ukraińskich z Kijowa musi być NIE ugięty, FANATYCZNY i skrajnie nietolerancyjny wobec każdej innej nacji zwłaszcza Ruskich i Polaków, jakoby tych co stoją na drodze do „sukcesu” nacjonalisty ukrainca.

  Doncow, Bandera, a teraz wzorujacy się na tych faszystach Poroszenko uważają, że ukrainiec nacjonalista stoi hierarchicznie powyżej Polaków czy Ruskich lub Wegrów, dlatego ci ukrainscy UZURPATORZY sobie ubzdurali, że wszyscy powini im ustępowac, a ukrainic MUSI byc zawsze na czele jako wódz UKRAINIEC.

  Ideologia banderowska wpoiła, że NAJLEPSI ludzie na Świecie to prawdziwi ukraińscy nacjonaliści, kiedyś w tym przypadku członkowie OUN, a obecnie żołnierze ukraincy nacjonaliści wywodzący się z „Prawego Sektora” a na dole nie uświadomiona masa pozostałych ukrainców.

  Ustrój państwa ukrainskiego wg obecnie ZALEGALIZOWANEGO w Kijowie banderyzmu musi miec oczywiście charakter totalitarny, gdzie JEDYNIE rządzą i mieszkają na tej „ukrainie” TYLKO ukraincy. Nikt inny. Dlatego ci „inni” jak Rosjanie czy Polacy lub Wegrzy zamieszkali na tej „ukrainie” NIE mają prawa byc w parlamencie ukraińskim. Take jest teraz ustanowione „prawo” na tej sezonowej ukrainie i Kijowie.

  Tak właśnie jest OPĘTANA wizja idelogiczna OBECNEGO państwa „ukraińskiego” zarządzanego z Kijowa, którą to ideologię popierli rządzący żydo-masoni w Brukseli, Waszyngtonie i anty-polskie gangi PiS-PO-PSL-SLD z Warszawy.

  Rezultatem tej realizowanej OPETANEJ banderowskiej ideologii zarządców z Kijowa, na czele z faszystą Poroszenką jest realizacja ZAJADŁEJ DARWINOSKIEJ walki Ukrainców z Ruskimi w ramach państwowej OBECNEJ doktryny banderowskiej jako OBOWIAZUJACEJ, jako PRAWNEGO systemu współczesnej ukrainy.

  Identyczny system „prawny” ukrainców nacjonalistów z UON był kiedyś skierowany PRZECIW Polakom w przeszłości, dlatego właśnie ukraincy ZABILI 250 tysiecy Polaków w latach 1943-1944 zgodnie z ich takim banderowskim „prawem ukraińskim”.

  Kiedyś w czasie tego zabijania Polaków też ukraincy śpiewali swoje ukraińskie pieśni, IDENTYCZNIE jak faszystka Nadieżda Sawczenko w czasie odczytywania wyroku 22 lat odsiadki w węzieniu za jej udział w dokonywanych MORDERSTWACH tym razem na Ruskich.
  Jak zaistnieje „ukrańskie zapotrzebowanie” ideologiczne to też tacy jak N.Sawczenko będą zabijac Polaków, tak jak to było na Wołyniu, a nawet na ziemiach polskich w latach 1943-1946r.

 7. Ludobujczy "darwinoski" BANDERYZM w działaniu na filmie said

  W rękach UPA – polscy jeńcy „Ogniomistrz Kaleń” (In hands of UPA ukrainians insurgents)

  Ogniomistrz Kaleń wraz innymi jeńcami oczekuje na egzekucję. Banderowcy zgotowali bezbronnym polskim jeńcom okrutną kaźń…

 8. Rota Gilla said

  „ponadto jest …. stuknieta!Ten jej glupawy usmieszek….”

  Nie jest stuknięta. Wie, że ją wkrótce Wielki Świat odkupi za kilku zakładników i już sie śmieje.

  Kto wierzy w sprawiedliwość, jest poczciwym naiwniakiem.

  P.S. Może się przestanie smiać, gdy zakładników Rosja wykupi czymś cenniejszym niż nędzna neobanderówa. Ruscy politycy nie mają sobie równych…

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: