Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Znamy odpowiedź Belgijczanów na zamachy. Terroryści drżą!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-23

Zdecydowana reakcja Belgów natychmiast po atakach. W Brukseli spontanicznie zbierają się ludzie aby napisać kredą na asfalcie co czuja po atakach.


Belgowie piszą między innymi; “We are one”, “Pray for Belgium”, “BXL forever”, “Love always wins”, “Contre La Haine”.

W kraju ogłoszono trzydniową żałobę narodową, flagi opuszczono do połowy masztu. Z całego świata spływają kondolencje. Budynki rządowe zostały podświetlone w kolorach flagi narodowej Belgii.
Czy po takiej zdecydowanej odpowiedzi, terroryści nie będą planować kolejnych ataków? Jesteśmy pod wrażeniem, jaką odwagę mają Belgowie.

Za: http://ndie.pl/odpowiedz-belgow-na-zamachy/

Tytuł: Redakcja Wirtualna Polonia

Komentarzy 21 do “Znamy odpowiedź Belgijczanów na zamachy. Terroryści drżą!”

 1. iman said

 2. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Caly ten cyrk z terroryzmem zostal stworzony po to,
  zeby ludzie ktorzy chca spokojnie zyc, poprosili o zaostrzenie prawa.
  Tamci w drodze do celu juz przelali tony niewinnej krwi i nie zawahaja sie przed sprawieniem
  wiekszych jatek, aby tylko osiagnac swoj cel.
  Najpierw musi byc sprowokowany chaos, to dopiero poczatki.
  Tak to widze niestety, moze ktos mi pokaze, ze sie myle?

 3. gość said

  Kukiz apeluje do rządu: “Konieczne jest wycofanie się z decyzji o przyjmowaniu uchodźców”

  Lider Kukiz‘15 Paweł Kukiz ocenił, że aby zapewnić bezpieczeństwo Polakom, rząd powinien wycofać się z decyzji o przyjmowaniu uchodźców. Zaapelował też o pomoc w zbieraniu podpisów pod wnioskiem Kukiz‘15 o referendum ws. nieprzyjmowania imigrantów.

  Konieczne jest wycofanie się rządu z decyzji o przyjmowaniu uchodźców, dlatego apeluję do obywateli o pomoc przy zbieraniu podpisów (pod wnioskiem Kukiz‘15 o referendum) w sprawie nieprzyjmowania uchodźców

  — powiedział Kukiz we wtorek na konferencji prasowej w Sejmie.

  Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz‘15) przekonywał, że jego klub nigdy nie zgodzi się, żeby bezpieczeństwo Polaków było zagrożone w wyniku błędnej polityki imigracyjnej rządu.

  Apelujemy do rządu, żeby wstrzymać się z przyjmowaniem jakichkolwiek uchodźców, zanim naród nie wypowie się w referendum w tej sprawie

  — zaznaczył. Jak ocenił, rząd nie jest w stanie odróżnić, kto jest prawdziwym uchodźcą, kto imigrantem ekonomicznym, a kto potencjalnym terrorystą.

  Wystąpienie posłów Kukiz‘15 wiąże się z wydarzeniami w Brukseli, gdzie we wtorek rano doszło do kilku eksplozji, są ofiary śmiertelne i ranni.

  Kukiz‘15 od stycznia zebrał ponad 150 tysięcy podpisów pod wnioskiem o referendumws. nieprzyjmowania imigrantów i kontynuuje tę zbiórkę. W akcję zbierania podpisów włączyły się m.in. „Ruch Kontroli Wyborów, Ruch Kontroli Władzy” oraz środowiska kibicowskie.

  Zdaniem Kukiza, w celu zapewnienia bezpieczeństwa Polaków konieczne jest również niezwłoczne powołanie nowego szefa Komendy Głównej Policji, albo ewentualnie dymisja ministra spraw wewnętrznych i administracji – jeżeli minister nie jest w stanie zapewnić takiej nominacji.

  Należy zastanowić się, co wydarzenia z Brukseli oznaczają dla Polski, mamy w tym roku dwa wydarzenia międzynarodowe – Światowe Dni Młodzieży oraz szczytNATO, które wymagają szczególnej uwagi służb. Do tego dochodzi proces przyjęcia przez Polsk tzw. uchodźców, na który wbrew wcześniejszym deklaracjom wyborczym zgodził się rząd PiS. Mamy podstawowe pytanie, czy służby są w stanie profesjonalnie zabezpieczyć te imprezy

  — mówił Kukiz.

  Lider Kukiz‘15 wyraził wątpliwości, czy polskie służby są w stanie zapewnić bezpieczeństwo w Polsce, m.in. – jak zaznaczył – biorąc pod uwagę ostatnie wydarzenia z oponą prezydenckiej limuzyny, czy paraliż Komendy Głównej Policji.

  Czytaj całość:
  http://wpolityce.pl/polityka/286051-kukiz-apeluje-do-rzadu-konieczne-jest-wycofanie-sie-z-decyzji-o-przyjmowaniu-uchodzcow

 4. Kontra said

  Pelne poparcie dla Pawla Kukiza.
  Musze przyznac, ze poslowie Kukiz15 ciagle pozytywnie mnie zaskakuja,
  Winnicki,Siarkowska, nawet Liroy, w przeciwienstwie do reszty Sejmu.

  Czekamy na decyzje premier Szydlo natychmiast wstrzymujaca przyjmowanie
  islamskich nachodzcow.

 5. Jan said

  Co to za idiotyzmy z referendum. PRAWDY się nie głosuje zwłaszcza z głupimi lub nie rozumnymi.
  W referendum tłum wybrał ukrzyżowanie.
  Zrozumcie że referendum to pułapka tłum może wybrać mędrca na powieszenie bo ma dziś taki kaprys. To co dobre i słuszne to się wprowadza w życie a nie pyta tłumów czy chcą.

 6. Boh moj! A gdzie są ci belgijscy najemnicy z Katangi, Przewracają się w grobie.

 7. Victoria said

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/3518-kto-stoi-za-zamachem-w-belgii-nie-wiadomo-a-kto-bedzie-stal-za-zamachem-w-polsce-wiadomo

 8. Mariusz said

  Jasne drza … ze smiechu, …. wrecz trzesa sie.

 9. gość said

  Premier Szydło dla Superstacji: Polska nie przyjmie uchodźców

  Po zamachach w Brukseli polski rząd zaostrza stanowisko dotyczące przyjmowania imigrantów z Bilskiego Wschodu: -Nie widzę możliwości, aby w tej chwili do Polski przyjechali imigranci – powiedziała w rozmowie z Superstacją premier Beata Szydło.

  – Poprzedni rząd zadeklarował, że będzie uczestniczył w przyjmowaniu uchodźców. Zgodził się na to, żeby kilka tysięcy osób mogło trafić do Polski na zasadzie dobrowolności – mówiła w rozmowie z Grzegorzem Jankowskim premier Beata Szydło.

  – 28 krajów Unii Europejskiej zgodziło się na to, żeby poprzez relokację rozwiązać ten problem. Ale powiem bardzo wyraźnie: nie widzę możliwości, aby w tej chwili migranci do Polski przyjechali – podkreśliła premier.

  http://www.superstacja.tv/wiadomosc/2016-03-23/premier-szydlo-dla-superstacji-polska-nie-przyjmie-migrantow/

 10. ulka said

  Belgowie zachowują się jak małe dzieci, już tak im mózgi wyprali, że tylko tęcze rysują, a król Filip podpisał ustawę o eutanazji, no to mają teraz za darmo od tych co tak łatwo wpuścili do swojego kraju. Niech tylko nasi rządzący takiego błędu nie zrobią, bo naród im by nie wybaczył. Te dzikie ludy islamskie niech się biją w swoich państwach, a od nas zero litości, ich dzieci umierają a młode chłopy ,,bawią się w wojnę”.

 11. Stary Warszawiak said

  AD 7
  Pan Krzysztof chyba powinien „wziąć coś na przeczyszczenie”. Wtedy będzie myślał o własnej d…. i może przestanie wymyślać
  kolejne fantazje.

 12. marys said

  Powtarzam co glosze od 6 miesiecy: pieprzyc te €kolchoz , razem z Wegrami , Slowacja i Czechami w jeden dzien wypowiedzeic traktat, wypowiedziec 1066 i obstawic granice wojskiem i obrona terytorialna (jezeli jest) i zyc wlasnym ZDROWYM zyciem.
  Placzaca na pogrzebie multikulti najwpierw durna Szwedka teraz ta jeszcze glupsza Mogi cos tam („minsta spraw zag. €U) !
  W Brukseli byl prawie najwyzszy stopien zagrozenia terrorystycznego i co ? Jatke w Brukseli i tak arabstwo zrobilo (kto to zorganizowal to juz inna sprawa).
  Jestesmy BEZBRONI pod rzadami tego brukselskiego badziewia…

  Wezmy sprawy w swoje rece i MOWMY JAK JEST !

 13. Stary Warszawiak said

  Kochani Belgowie i Wasi sąsiedzi Holendrzy, a może zaczniecie przyznawać, że BÓG jednak istnieje i naprawdę BÓG może
  wszystko. Może Was całkowicie unicestwić i może Was obronić nie tylko przed terrorystami, ale diabłem też.

 14. Kapsel said

 15. Valdi said

  Zgadzam się z panem P. Janie – już widać jakich wybrali.

 16. sem said

  Jeden zw szlaków wędrówki ludów prowadzi przez Ukrainę I Polskę. Czy Polska ma jakaś umowę z Ukrainą, Białorusia o powstrzymywaniu tej ludzkiej fali? Czy mamy dostateczna ilość wojaków do stworzenia kilku pasów zaporowych? A co będzie gdy uchodźcy w większej liczbie przedrą się na terytorium Polski ? Ciepło (wiosna) bedzie już za pare tygodni. Fala ruszy.

 17. Analityk said

  @Jan #5 i Marys #12

  Boże – dlaczego w Polsce nie ma więcej takich Polaków jak wy oboje.
  Podpisuję sie obiema rękami pod państwa poglądami

  Cytat
  (…)
  Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz‘15) przekonywał, że jego klub nigdy nie zgodzi się, żeby bezpieczeństwo Polaków było zagrożone w wyniku błędnej polityki imigracyjnej rządu.
  (…)
  Jesli ten rząd podejmie jakąkolwiek decyzję o wpuszczeniu islamskich nachodźców – obojętnie czy na nich „wymuszoną”  czy tez dając szansę – jak to powiedziała p.Szydło by mogli trafić do Polski na zasadzie dobrowolności to powinien natychmiast podać sie do DYMISJI !!! Wpuszczenie islamistów do Polski to oznacza śmierć lub kalectwo z ich ręki przynajmniej jednego Polaka, a to o jednego za dużo.

  Światowe Dni Młodzieży budzą moje jak najgorsze obawy. Przecież dla takiego terrorysty to idealna okazje wmieszać się w tłum na błoniach pod klasztorem i wysadzić się. W mojej opinii trzeba zamknąć granice i nie wpuszczać żadnego kolorowego lub podejrzanego, że jest wyznawca islamu.
  Pytanie, czy Polske stac na ten ruch? Jesli nie to dla bezpieczeństwa Polaków należy odwołać te Światowe Dni Młodzieży. Niech sie odbędą w Brukseli lub Paryżu. Im już jest wszystko jedno jeden wybych wiecej lub mniej. Maja to na swoje zyczenie.
  Dodatkową pewnościa, że islamiści przybędą będzie najpradopodobnie wyzwanie papiea Franciszka aby przybyli, bo on ich bedzie witał z radoscią. 
  On gra w jednym duecie z zydostwem niszczącym chrześcijańskie państwa narodowe i białych chrześcijan.
  http://przyjdzpaniejezu.pl/papiez-franciszek-modli-sie-w-meczecie-zwrocony-w-kierunku-mekki-wzywa-europe-do-otwarcia-granic-dla-muzulmanow-i-mowi-ze-zrownywanie-islamu-z-przemoca-jest-niewlasciwe/
  Postępuje jak największy zdrajca i odstepca od nauk Chrystusa demoralizujący innych i świadomie ściagajacy śmiertelne niebezpieczeństwo na wiernych Koscioła Chrystusa. To nie jest dbanie o wiernych ale podstepne ich mordowanie przy użyciu obłudnych gestów dobroci i humanitaryzmu.

 18. Analityk said

  @Sem

  Na granicy obowiązkowo ustawić wojsko z karabinami maszynowymi i snajperów i z rozkazęm strzelania do każdego kto będzie nielegalnie próbował przekroczyc granicę!
  Bandyckie zarządzenie UE całkowicie ignorować i branić własnego domu – dac przykład innym krajom Europy jak tę dzicz zatrzymać.

 19. Analityk said

  Głupi Belgowie nie piszą dalej kredą na asfalcie swoje żale. Na pewno terrorysci wystraszą się takiego „gniewu”!

 20. sem said

  @Analityk
  To niewykonalne. Z braku amunicji.

 21. Izaurus said

  ad 17 – a nie zapomniał Pan aby, że papież to nie Fidel, to nie Obamba i nie Putin. Ten człowiek kieruje się zawsze wskazaniem Chrystusa: „Miłujcie nieprzyjacioły wasze”. I bez takiego rozumienia funkcji papieża opluwa się Go jak, nie przymierzając GóWnoborcze. Papieżowi nie wolno źle traktować nieprzyjaciół, bo nie byłby prawdziwym naśladowcą Chrystusa i stałby się takim jak „naszie umiłowane przy-wódce”.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: