Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Policyjni konfidenci przeprowadzają zamachy, a Ojciec Święty święci masonów – S. Michalkiewicz

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-24

tvasme Policyjni konfidenci przeprowadzają zamachy, a Ojciec Święty święci masonów – Stanisław Michalkiewicz nie tylko o tragicznych wydarzeniach w Brukseli, także o spazmach i głupocie najwyższych unijnych urzędników, o czuwającej Opatrzności nad hrabiną ze świętej rodziny krakowskiej, o działaczce Komitetu Obrony Demokracji, „zbrukanej wizytą prezydenta Dudy”, o sądzie nad ukraińską kobietą-pilotem Sawczenko, o papieżu-rotarianinie odprawiającym mszę świętą w Watykanie dla masonów i o ciężkiej próbie dla „dialogu z judaizmem” z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

Komentarze 4 do “Policyjni konfidenci przeprowadzają zamachy, a Ojciec Święty święci masonów – S. Michalkiewicz”

 1. gość said

  Hartman wstydzi się za Szydło i Polskę

  Jan Hartman na swoim blogu stwierdził, że jest mu wstyd za premier Beatę Szydło i Polskę. Zareagował tak na oświadczenie pani premier, która uznała, że „nie widzi możliwości, by Polska przyjęła uchodźców”.

  Zdaniem Hartmana, premier realizuje scenariusz zamachowców, którzy chcą zrujnować europejską solidarność. Uważa także, że celem terrorystów jest skłonienie Zachodu ku izolacjonizmowi i załamaniu współpracy w obrębie Unii Europejskiej. Takie postawy ocenia jako słabość, która może zachęcać do kolejnych ataków.

  Hartman stwierdził również, że przyjęcie kilku tysięcy uchodźców to wyraz symbolicznej politycznej solidarności.

  Jan Hartman był członkiem Unii Wolności. Związany był także z Sojuszem Lewicy Demokratycznej i partią Twój Ruch.

  http://prostozmostu.net/kraj/hartman-wstydzi-sie-za-szydlo-i-polske

 2. Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ jedzie dalej.
  W ramach swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.W polskich warunkach,w grze kapitałowej był czas na eliminowanie ROSYJSKIEGO i przyszedł na NIEMIECKI.Przyroda nie znosi próżni i na horyzoncie wprowadzanie ŻYDOWSKIEGO pod pretekstem,że to chodzi o POLSKI.To w ramach cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności i jej wykorzystania kiedy u władzy kolejna UTOPIA to jest WOLNY RYNEK z ekonomią polityczna bazującą na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.Opisał tą ekonomię polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA pokazując jak handluje się wojną i pokojem.Językiem matematyki potwierdził to Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazując historię bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.
  Eksportuje się wartości liberalne i wojnę sprawiedliwą jako narzędzie dla poprawia świata w imię demokracji.Stąd proces od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ŻYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

 3. Kwal said

  Ciekawe, że Pan Jan Hartmann prof. narodowości żydowskiej udający Polaka nie wstydzi się na premiera Izraela, który powiedział to samo co pani Szydło tylko w odniesieniu do Izraela, że Izrael nie przyjmie żadnego emigranta…Czosnek musi żle wpływać na pamięć i etykę !

 4. Franz said

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: