Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Mirosław Kokoszkiewicz: Już czas na demonstrację siły!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-24

Sytuacja, w jakiej znalazła się Polska nie jest dobra, ale dużo lepsza niż ktokolwiek zakładał przed wyborami. Obóz III RP, co prawda przewidywał porażkę, ale był w stu procentach pewien, że popierane przez wyborców reformatorskie pomysły nowej władzy skutecznie będzie blokował Komorowski używając veta, którego PiS niedysponujący w parlamencie 3/5 głosów nie będzie mógł odrzucić. Kiedy widmo porażki Bronka zajrzało układowi w oczy, a w końcu stało się faktem ostatnią deską ratunku stał się towarzysz Rzepiński i spółka oraz czerwcowy skok na Trybunał Konstytucyjny i zabranie przyszłym zwycięzcom aż pięciu sędziów trybunału. Tak, dzisiaj jesteśmy w klinczu, ale nikt chyba nie sądził, że będzie lekko. Oczywiście między bajki należy włożyć te wszystkie zaklęcia o zagrożonej demokracji i ataku na trybunał. Cała wojna wytoczona Polsce przez obcych kolonizatorów i suto opłacanych miejscowych zdrajców ma jeden cel. Sparaliżować władzę uniemożliwiając jej rządzenie. Żyjemy w czasach, w których wrogowie naszej wolności i suwerenności, co prawda nie mogą jak kiedyś wyprowadzić przeciwko Polakom wojska, ani pałować nas i gazować na ulicach lub internować, ogłaszając stan wojenny. Widzimy jednak wyraźnie, że rolę kordonu ZOMO pełni dzisiaj Trybunał Konstytucyjny, który bezczelnie mówi Polakom: Pamiętajcie, jeżeli będziecie buntować się przeciwko porządkowi zaprojektowanemu w Magdalence i wybierzecie tych polityków, z którymi nam zdrajcom nie jest po drodze to zablokujemy wszelkie reformy oraz zmiany i wcześniej czy później wspierani przez lewacką międzynarodówkę oraz finansowych geszefciarzy odblokujemy sobie koryto i wszystko wróci na stare tory. Służba nie drużba – chcąc nie chcąc na czele tego nowego WRON, czyli Wielkiego Ruchu Obrońców Nikczemników musiał stanąć blady ze strachu, towarzysz prezes Rzepliński – dla okrągłostołowców suweren, a dla większości Polaków polityczny sutener.

 

Jeżeli przyjrzymy się dzisiaj naszym przeciwnikom to jednak stanowią oni sporą siłę zwłaszcza, że wspierani są przez Komisję Europejską, Radę Europy – i co niektórych zaskakuje – Stany Zjednoczone – coraz jawniej stające w tym konflikcie po stronie magdalenkowej sitwy. Nie zapominajmy jednak, że zaprojektowany przez Kreml okrągłostołowy porządek żyrowało również USA, a na dwa tygodnie przed wyborem Jaruzelskiego na prezydenta przybył do Warszawy prezydent Georg Bush senior paradując na oczach świata z tym przebranym już w garnitur zbrodniarzem i zdrajcą.

 

Działalność Ryszarda Petru, KOD-u oraz zapowiedziana przez Schetynę „totalna wojna z rządem”, powinny uzmysłowić ostatnim naiwnym, że spór oraz walka polityczna nie będą toczyły się w parlamencie. Im chodzi o wyprowadzenie ludzi na ulicę o czym świadczą choćby te niedawno wypowiedziane przez Schetynę słowa: …jeśli przeniesiemy wszystkie aktywności na ulicę, to będziemy mogli powiedzieć o Majdanie w Warszawie, ale to ostatni etap. Może to prowadzić do tego, czego jeszcze w Polsce nie widzieliśmy…”. Do chwili planowanego obalenia rządu zdrajcy wierzą, że postępująca od lat talmudyzacja prawa umożliwi uznanie jako niekonstytucyjnej każdej niewygodnej dla układu ustawy. Dzisiaj sytuacja wygląda tak, że wszyscy ci „obrońcy demokracji” z premedytacją doprowadzają państwo polskie do stanu, w którym fikcją stają się: trójpodział władzy, decyzja wyborcza narodu oraz parlament stanowiący prawo. Właśnie na naszych oczach narodził się oddelegowany i sterowany przez sitwę uzurpator i namiestnik w postaci prezesa Trybunału Konstytucyjnego, który sam nazwał się „wielkim ajatollahem”.

 

Teraz należy zadać sobie pytanie czy Prawo i Sprawiedliwość obiecując Polakom „dobrą zmianę” oraz rozliczenie zdrajców i złodziei dotrzyma danego słowa? Jestem pewien, że Jarosław Kaczyński, jako człowiek niezwykle mądry i inteligentny, a co najważniejsze twardy musiał ten opór koryciarzy przewidywać. Wie również doskonale, że zwycięstwo wyborcze było bardziej okazałe niż zakładano. Rodzi się tylko pytanie czy w rządzie jest więcej takich ministrów ja Macierewicz i Ziobro czy ludzi o mentalności Marcinkiewicza, których zadowoli sam splendor władzy sprawowanej bez wyczerpujących wojen i podejmowania odważnych, a czasem ryzykownych decyzji?

 

Pamiętajcie! Naród dał wam kredyt zaufania i żąda energicznego wywiązywania się z obietnic. Tu i teraz. Nie wolno wrogom dawać czasu na przegrupowania sił i werbowanie obcych zaciężnych armii. My chcemy w oczach tej okrągłostołowej bandy zdrajców i złodziei zobaczyć strach przed nieuchronną karą, a nie puszczanie oka do kamer i sugerowanie z cynicznymi uśmieszkami na gębach, że obecna władza nie dotrwa do końca kadencji. To my swoimi wyborczymi głosami daliśmy wam siłę i nie pozwolimy abyście ją roztrwonili. Nie oglądajcie się na szczekającą międzynarodową lewacką i neoliberalną sforę. To nie może być tak, że jakieś wspierane z zagranicy agenturalne i łajdackie sitwy będą bezkarnie paraliżowały nasze państwo. Nie może być tak, że jakiś podstarzały wyblakły koleś i były towarzysz z PZPR w śmiesznym bireciku, żabociku i todze będzie stawiał do kąta legalne i demokratycznie wybrane władze. Nie może być tak, że jest parlament, a opozycja wspierana przez zagranicznych mocodawców organizuje kryteria uliczne chcąc doprowadzić do zamieszek i bratobójczej wojny. Nie wolno ulegać jakiejś komisji weneckiej uruchomionej przez kompletnie nieodpowiedzialnego ministra Waszczykowskiego, który wydaje się być najsłabszym ogniwem tej ekipy. Żadnych kompromisów. Czy wy jesteście ślepi i nie widzicie, że PO i .Nowoczesna podochoceni wsparciem lewackiej międzynarodówki żadnych kompromisów nie chcą?       

 

Do nas wyborców powinna również dotrzeć jedyna i niepodważalna prawda. Nikt za nas niepodległości i suwerenności Polski nie wywalczy. Nie zrobi tego ani PiS, ani Kukiz’15, ani żadne inne ugrupowanie bez wsparcia tej zdeterminowanej, świadomej i odpornej na manipulację części narodu. Nie odzyskamy wolności siedząc tylko przed telewizorami czy stukając palcami w klawiaturę. Nie wystarczy wiedzieć, że dwa plus dwa to jest cztery skoro ogłupiona część społeczeństwa mówi, że trzy albo pięć. Nasza rola nie skończyła się z chwilą wrzucenia do urny kartki wyborczej. Czas wyjść na ulice polskich miast i pokazać tym wszystkim szkodnikom niszczącym Polskę oraz ich zagranicznym mocodawcom, co to jest gniew narodu i jak wygląda prawdziwa milionowa manifestacja. Niech światowe media obiegną relacje z naszej wielkiej demonstracji siły i jedności, w której ramię przy ramieniu staną wszyscy od Klubów Gazety Polskiej i Solidarnych 2010 po Narodowców i Rodziny Radia Maryja. Niech świat zobaczy, że wojna nie jest toczona z rzekomo łamiącym demokratyczne standardy rządem, ale z domagającym się wolności, suwerenności i sprawiedliwości narodem. Sami musimy pisać swoją historię. A więc szanowny rządzie ani jednego kroku w tył, bo taka była między nami niepisana umowa. Powiedzmy SPRAWDZAM!  i przekonajmy się czy te państwa, które przypominają nam przy każdej okazji jak to kiedyś wspierały „Solidarność” wystąpią dzisiaj otwarcie przeciwko woli polskiego narodu? Nie bierzmy udziału z zawodach na ilość ciosów jakie jesteśmy w stanie wytrzymać, ale to my im przetrąćmy kręgosłup. Nich w końcu naocznie się przekonają ile nas jest.   

 

– Nie ma Europy sprawiedliwej bez Polski niepodległej na jej mapie. Polska jest stale oskarżana w innych państwach. Jest w tym wyraźna i niedwuznaczna chęć posiadania w środku Europy państwa, którego kosztem można byłoby załatwić wszystkie porachunki europejskie. Podziwu godne jest zjawisko, że te projekty międzynarodowe znajdują tak chętne ucho, no i języki, nie gdzie indziej jak w Polsce. […] Historię swoją piszcie sami, bo inaczej napiszą ją za was inni i źle.

Józef Piłsudski                  

 

Artykuł opublikowany w tygodniku „Warszawska Gazeta

Mirosław Kokoszkiewicz

Komentarzy 16 do “Mirosław Kokoszkiewicz: Już czas na demonstrację siły!”

 1. zmęczony kibicowaniem said

  otóż to !

 2. Maryla Danuta said

  Komunistyczny sędzia – towarzysz z PZPR – Rzepliński – najbardziej demokratyczna Polskę widział w stanie wojennym pod rządami Jaruzelskiego i Kiszczaka, taką samą „demokrację” – „tworzył” razem z Tuskiem i Partią Oszustów, a wcześniej z listy PO startował do sejmu – więc cały czas zachowywał się jak prawdziwy – niezawisły i „uczciwy” sędzia, Teraz lekceważy obowiązujące ustawy, sejm i naród – on jedyny towarzysz – stoi ponad prawem !! Kiedy ten żydo-komunista – przestanie obrażać wyborców i wybranych przez większość: Prezydenta, PIS i prawomocnie wybrany rząd !!! Może wreszcie ujawni, jaki miał udział w ukrywaniu morderców księdza Popiełuszki ?? Podburza głupich ludzi i wprowadza zamęt w kraju, mało mu tego, to jeszcze wypowiada się obcym gazetom – co na to uczciwi sędziowie ??? Nie wstydzą się że towarzysz z PZPR – pokomunistycznego trybunału niby-konstytucyjnego stawia się ponad wszystkimi ??

 3. marino said

  Bardzo mądry tekst !!! Koniec z „wersalem”-czas przejść do czynów !!! Myślę,że marsz miliona może nie tyle pokaże Polakom ich siłę,ale pokaże światu i zblazowanej Europie co to jest jedność narodu !!! Oczywiście narodu złożonego z patriotów bez sprzedawczyków i czerwonych popłuczyn poprzedniego mafijnego systemu !!!

 4. gość said

  Żaden mądry tekst.
  Minister Macierewicz doskonale wie,że żadnej katastrofy w Smoleńsku nie było.
  Pokażcie nam wylot z lotniska w Warszawie?

  Nie pokażecie, a na dodatek natychmiast rozebraliście hangar !

  Kto pragnie Polskiej krwi dla żydowskich interesów w Polsce?

  Czy pan Kokoszkiewicz naiwnie myśli, że klika, która zawładnęła Polską po 1989 r. nie należy też do PIS a jest tylko w KOD?

  Nie sądzę, aby tak inteligentny publicysta nawoływał do rozlewu polskiej krwi tak dla splendoru.Doskonale wiemy,ze jeżeli nie wiadomo o co chodzi, to na pewno są to sprawy finansowe.

  Nigdy żaden uczciwy Polak nie powinien brać udziału w rozgrywkach mniejszości polskich z poukrywanymi nazwiskami.

  Powtarzam panu, jeżeli pan tego nie rozumie, „MY NIE RUSZAMY WASZYCH A WY NASZYCH” to temat jest zamknięty.

  Czy pan sobie wyobraża, aby PIS pociągnął do odpowiedzialności karnej BALCEROWICZA albo oszustów KWAŚNIEWSKICH?

  Szkoda dalej dywagować, a dziecinadę pozostawmy dla historyków typu Dudek.

 5. angus said

  Są życzenia dla KOD-u :Oby zdechł z głodu!!!

 6. Czy aby w teatrze polityki nie odgrywany jest spektakl kabaretowy?!
  Kiedy u władzy jest UTOPIA z wiarą w WOLNY RYNEK to podstawą jest gra kapitałowa,nad która panuje zmowa milczenia,a szczególnie nad ŻYDOWSKĄ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANĄ STRATEGIĄ GRUPOWĄ.
  Można doszukać się analogii,że przy ANTYROSYJSKOŚCI jako zasłony dymnej psy szczekają a karawana tej strategii jedzie dalej.papierkiem lakmusowym może być uznanie dla procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,który przejął w działaniu rosyjski rasizm,do ZYDOBANDERYZMU,który też odwołuje się do antypolskich,bandyckich korzeni.

 7. Klamka said

  Ludzie z tak zwanego KODU a raczej imitacje ”ludzkie”Obecna wladza powinna natychmiast aresztowac.Samym gadaniem POLSKI. Narod Polski nie zdobedzie.Tu musi byc zbiorowy czyn.Ale czy wszyscy polacy a szczegulnie Ci mlodzi .Sa swiadomi tego co sie dzieje w swiecie czy w Polsce.Ja watpie w to.Patrzac obserwujac sluchajac mlodego pokolenia .Naprawde watpie w to?Dopiero jak ”KULE ”””beda swistac dopiero mlode cherbatniki sie obudza.Ale to bedzie juz za pozino.I znow czeka nas powtorka z rozrywki.Przez du…e do glowy.Widac tak chyba musi byc

 8. @ Klamka
  Aby uruchomić kule trzeba najpierw przedstawić obieg pieniądza na wzór obiegu wody wykonywanego na pomocą wykresu Sankey’a.To podstawa dla pokazania patologicznych strumieni,aby je eliminować.W WOJNIE O PIENIĄDZ nie można wykluczyć,że jak nie będzie mógł pomóc KOŚCIÓŁ i SZKOŁA,to z pomocą ma przyjść STRZELNICA.

 9. Michał said

  Wyprowadzanie ludzi na ulice jest idiotyzmem.Jeżeli rząd majacy za sobą większość w sejmie nie potrafi sobie poradzić z Rzeplińskim i KODziarzami,jest rządem facetów bez jaj, rządem eunuchów.Takich nie warto popierać ani wychodzić na ulicę.Tym bardziej,że tym eunuchom nawet nie chciało się znieść ustawy 1066.Co do Gościa 4 pełna racja.Macierewicz ciągle tak goni króliczka,żeby go nigdy nie złapać.Klucz jest w Warszawie, a nie w Smoleńsku.

 10. taki jeden said

  Ad 8.

  Koncerny to dobro dla gospodarek zaś rządy państw, to konsumpcyjne pasożyty w wolnej gospodarce.

  Prawo powinno dotyczyć każdego, ale państwa powinny przypominać firmy usługowe na wolnym rynku, a nie przymus i monopol.

  Państwa powinny być sprywatyzowane.

  ———————————————–
  https://www.rbcua.com/rus/news/arselormittal-krivoy-rog-poluchil-1-38-mlrd-1458819000.html

 11. @Michał
  Polski teatr polityki z aktualnym przedstawieniem kabaretowym to klasyka wynikająca z CYWILIZACYJNEJ MIESZANKI pod znaczącym wpływem wartości CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI,czyli ŻYDOWSKIEJ jak ją nazwał twórca oryginalnego podziału na CYWILIZACJE Feliks Koneczny.
  Coraz bardziej grubymi nićmi jest szyta polityka historyczna dla realizacji ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ,a w niej WOJNA jako narzędzie poprawiania świata.

 12. KULT HOLOCAUSTU obowiązuje też na portalu Wirtualna Polonia?!
  —————————————————-

  ??
  Nie musi Pan odpowiadać. Szkoda słów, a to już jest drugi raz.
  Admin

 13. pugnus said

  Demonstracje sily?Jakiej sily i z czym do goscia? PiS posiada tylko zewnetrzene znamiona wladzy a potem jest wielka pustka!Zmian dokonuje sie tylko na poziomie „synekurkowym” a reszta jest nienaruszona ,dosc dodac ,ze jeszcze pozostaje wakat komendanta glownego Poliocji!Jednym slowem nikt sie PiS-u nie boi i byle powsinoga powiazana z gangsterskimi srodowisakmi obraza publicznie prezydenta! Bezkarnie na dodatek a juz powinna miec na karku skarbowke chocby czy CBS z powodu tych gangsterow.Jak na razie PiS tylko wyrywkowo zademonstrowal ,jak sie sprawia wladze wywalajac na prowincje wojskowych prokuratorow czy skutecznie paralizujac dywersyjny TK.Ale to jest za malo ,zmiany maja isc w glab ,ale do tego potrzeba nowych ludzi tymczasem na stanowisko IPN wymaga sie doswiadczenia na stanowisku kierowniczym a przeciez w czasach, kiedy ludzie bija sie o etat sprzataczki, kierownikiem mozna bylo zostac nalezac do scislego kregu jakiejs sitwy!

 14. Magdalena said

  Pan prezes Kaczyński wycofał się z pomysłu Marszu Miliona.
  Podobno dla naszego dobra 🙂

 15. Komu służy siła?!
  BELGIA W 2013 ROKU ZAKAZAŁA WIELKANOCY!!!
  Krzewienie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,w tym jej podstawy to jest szacunku dla wartości NARODOWYCH stało się nakazem chwili.
  ​Kiedy u władzy kolejna UTOPIA,tym razem wiara w WOLNY RYNEK​,w ramach eksportu wartości liberalnych wojna jako sprawiedliwa stała się podstawowym elementem poprawiania świata w imię demokracji.
  Tym sposobem z Polski chce się uczynić arenę konfrontacji terrorystycznej,na obraz i podobieństwo Izraela,w którym na szczęście pozostał pusty grób po DRAMACIE ODKUPIENIA.LUDY SEMICKO-JEZYCZNE,niezaleznie od ich podziałów i to wręcz dramatycznych,są wrogo nastawione do chrześcijaństwa,a szczególnie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Kiedy judaizm rabiniczny uznał,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU i tak kształtuje się CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Nie dla takich celów służy chorągiew kiedy stawał się PUSTY GRÓB i brak pamięci,że korzeniami chrześcijańskiej kultury była antyczna Grecja.
  Za taką działalność płaci się rachunek,którego można uniknąć wracając do CYWILIZACYJNYCH korzeni jako chrześcijańskiej Europy.a dla Polski DAGOME IUDEX.

 16. JB said

  http://www.eioba.pl/a/52hs/powiem-ci-syneczku

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: