Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Rewelacje izraelskiej gazety ws. zamachu.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-24

Zarówno w Polsce, jak i na świecie nie milkną echa ataków w Brukseli. Dzisiaj izraelska gazeta „Haaretz” poinformowała, iż belgijskie służby otrzymały ostrzeżenie, że lotnisko w Zaventem oraz brukselskie metro mogą stać się celem ataków terrorystycznych. Powołuje się ona na niezidentyfikowane bliżej źródła w służbach bezpieczeństwa.

BELGIUM BRUSSELS AIRPORT TERROR ATTACKS (Brussels terror attacks aftermath)

Według dziennikarzy gazety, zarówno służby z Belgii, jak i z innych krajów Europy Zachodniej otrzymały w tej sprawie precyzyjne informacje z odpowiednim wyprzedzeniem, ale podjęte w Belgii środki zapobiegawcze były nieskuteczne.

Wcześniej podczas popołudniowej konferencji prasowej belgijski prokurator generalny Federic van Leeuw potwierdził oficjalnie tożsamość dwóch zamachowców. Jako autora wybuchów na lotnisku Zaventem wskazano 29-letniego Ibrahima El Bakraoui. Niespełna godzinę później ładunek na stacji metra zdetonował jego 27-letni brat – Khalid El Bakraoui.

W mieszkaniu zamachowców służby znalazły 15 kilogramów materiału wybuchowego – nadtlenku acetonu, 150 litrów acetonu, 30 litrów wody utlenionej, zapalniki, walizkę wypełnioną śrubami i nakrętkami do produkcji bomb odłamkowych, a także inne materiały, służące do budowy ładunków wybuchowych. Van Leeuw zdradził również, że na komputerze starszego z braci El Bakraoui znaleziono testament.

Władze nie zidentyfikowały jeszcze drugiego z zamachowców na lotnisku. Trzeci z terrorystów zostawił największy z ładunków na lotnisku i uciekł z miejsca zamachów. Media informują, że chodzi o 25-letniego Najima Laachraoui, którego DNA znaleziono również na materiałach wybuchowych użytych podczas listopadowych zamachów w Paryżu.

(bs)

onet.pl

Komentarzy 9 do “Rewelacje izraelskiej gazety ws. zamachu.”

 1. Analityk said

  Cytat
  (…)
  Według dziennikarzy gazety, zarówno służby z Belgii, jak i z innych krajów Europy Zachodniej otrzymały w tej sprawie precyzyjne informacje z odpowiednim wyprzedzeniem…
  (…)
  O tak – precyzyjne informacje – typu przygotowywany jest zamach w jakimś kraju w Europie. Oto te pracyzyjne informacje. Typwe żydowskie gadanie. Nie wazne czy prawda ale za to wazne jak sie opowiada i w jakim swietle stawia sie członków opowiadania aby wykazac kto jest mądry a kto głupi.
  Skąd mieli te precyzyjne 🙂 informacje? Najwyraźniej opłacili zamachowców i zorganizowali im środki. Zamachowcy sami między sobą ustali jak, kiedy i gdzie.

 2. Antoni Nadstazik, Melbourne. said

  Przypomina mi to sytuacje 11/9, kiedy to ponoc na dachu jednego z wiezowcow naprzeciw WTC
  cale zdarzenie nagrywali czlonkowie mosadu.
  Koincydent?
  Tak nawiasem, to wdrukowuja lemingom pewnosc, ze najlepsze na swiecie sa te sluzby.
  Dlaczego w takim razie ci „geniusze” nie potrafili zapobiec zamachom w swoim mlodym kraju?

 3. Klamka said

  Antoni no niewiesz dlaczego.Bo to oni wszystko wiedza o zamachach.Tych co byly i tych co w przyszlosci beda.Czyli ;;;;mosad;;;i bogata wierchuszka tego swiata daje im wytyczne co i gdzie sie ma co dziac

 4. xar said

  Powiewająca fałszywa flaga.

 5. Psy szczekają a karawana ŻYDOWSKIEJ EWOLUCYJNIE UKSZTAŁTOWANEJ STRATEGII GRUPOWEJ jedzie dalej.
  W ramach swobodnego przepływu środków finansowych coraz bardziej okazuje się,że KAPITAŁ ma swoją NARODOWOŚĆ.W polskich warunkach,w grze kapitałowej był czas na eliminowanie ROSYJSKIEGO i przyszedł na NIEMIECKI.Przyroda nie znosi próżni i na horyzoncie wprowadzanie ŻYDOWSKIEGO pod pretekstem,że to chodzi o POLSKI.To w ramach cywilizacyjnie ukształtowanej przewrotności i jej wykorzystania kiedy u władzy kolejna UTOPIA to jest WOLNY RYNEK z ekonomią polityczna bazującą na EKONOMII ŻYDOWSKIEJ.Opisał tą ekonomię polski badacz Feliks Koneczny w CYWILIZACJA ŻYDOWSKA pokazując jak handluje się wojną i pokojem.Językiem matematyki potwierdził to Song Hongbing w WOJNA O PIENIĄDZ pokazując historię bankowości na przykładzie sagi rodu Mayer-Rothschild.
  Eksportuje się wartości liberalne i wojnę sprawiedliwą jako narzędzie dla poprawia świata w imię demokracji.

 6. pugnus said

  Zachodnie media typuja ,ze nastepnymi kolorami flagi wyswietlanej na monumentlanych budynkach europejskich stolic bedza kolry flagi …UK!Tymczasem w Syrii wojska rzadowe przy wsparciu lotnictwa rosyjskiego odbily Palmyre i panuje powszecnne zdziwienie ,ze Rosjanie sa jeszcze w Syrii.No i cos jeszce : pomimo dealu z Turcja do brzegow wysp greckich wciaz przybijaja nowe pontony! Co na to Makrela i czy Ergo dostal juz swoje €3mld?

 7. Franz said

 8. pascalalter said

  Cytuję: ” Trzeci z terrorystów zostawił największy z ładunków na lotnisku i uciekł z miejsca zamachów.”
  ..
  Skąd wiedzą służby, że to był największy z ładunków? Drugie pytanie: dlaczego uciekł..? Sumienie, czy też „niewybuch? Lecz najważniejsze – że ocalało tylu ludzi.!

 9. Analityk said

  Coś dla ateistów i lewaków, którzy uważaja, że katolicy którzy nie chcą islamskiej hołotyw Polsce to ksenofobia i zascianek.
  Ludzie nie wierzący w Allaha nie są ludźmi; to zwierzęta

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: