Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Przypominamy! Belgia w 2013 roku zakazała Wielkanocy! Kraj skazany na islamizację!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-25

Belgiski króliczek.

.

W kontekście ostatnich zamachów terrorystycznych w Belgii, warto bardzo krótko nakreślić jego przyczyny, niestety myli się europosłanka Platformy Obywatelskiej mówiąc, że zamachów nie można łączyć z imigrantami. Oczywiście, że jedynym powodem tych zamachów jest islam. To nie chrześcijanie rozrywają ludzi z okrzykiem „Allah akbar”, tylko ciemnoskórzy muzułmanie, którzy do Europy przybyli jako imigranci.
.

To liberalni politycy państw Unii Europejskiej, przyzwalający na masowy, niekontrolowany napływ imigrantów z krajów islamskich, odpowiadają za śmierć osób, które zginęły wczoraj w Brukseli. W jednym ze swoich parlamentarnych wystąpień, obecny wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki stwierdził, że wywiady Izraela i Stanów Zjednoczonych przyznały, że nie mają możliwości skontrolowania czy wśród imigrantów nie ma bojowników państwa islamskiego. Ci tzw. „uchodźcy” przybywają do Niemiec, Szwecji czy Belgii z podrobionymi dokumentami i nikt nie ma możliwości sprawdzenia czy np. miesiąc temu nie ścinali głów chrześcijanom w Syrii czy Kenii.

Europa przyjmuje ich z otwartymi ramionami dając im wysokie świadczenia socjalne, mieszkania, darmową edukację, finansowanie islamskich fundacji i stowarzyszeń – wszystko to dzieje się przy braku kontroli ze strony służb specjalnych. Całe dzielnice europejskich miast przekształcane są w muzułmańskie wylęgarnie terrorystów, tzw. strefy „no-go”, w których imigranci rządzą się swoimi prawami (prawem szariatu). Europejscy politycy ustępują nachodźcom w każdym możliwym aspekcie, budowanie setek meczetów – nie ma problemu, choinka obrażająca uczucia muzułmanów? – usunięta…

Belgia usuwa Wielkanoc ze szkolnych kalendarzy…

Artykuł z portalu fronda.pl z 2013 roku: Boże Narodzenie i Wielkanoc mają zniknąć z oficjalnych kalendarzy, bo kojarzą się z chrześcijaństwem – informuje Radio Watykańskie.

Boże Narodzenie, Wielkanoc, Wszystkich Świętych a nawet karnawał to słowa, które odtąd są zakazane w belgijskich szkołach. Mają zniknąć z oficjalnych kalendarzy, bo kojarzą się z chrześcijaństwem. Odtąd będą więc ferie jesienne, wakacje zimowe, ferie dla rozrywki, to zamiast karnawału, oraz wakacje wiosenne. Zakaz ten dotyczy obszaru francuskojęzycznego. Stosowanie tych nowych nazw było już zalecane od kilku lat. Teraz stało się obowiązującą normą.

Jeszcze kilkadziesiąt lat temu Belgia była krajem stricte katolickim. Dziś coraz bardziej wypiera się swej chrześcijańskiej tożsamości. W Brukseli zrezygnowano w ostatnie Boże Narodzenie z miejskiej choinki, aby nie ranić wrażliwości muzułmanów. Stanowią już oni jedną czwartą mieszkańców belgijskiej stolicy.

Belgia skazana na zagładę

Kraj, który wyrzeka się swojej tożsamości, w którym niedługo najpopularniejszymi imionami będą Mohammad i Ahmed nie może przetrwać i zamachy podobne do tych wczorajszych będą się tam pojawiać znacznie częściej. Jesteśmy na wojnie cywilizacyjnej, na wojnie o naszą, europejską kulturę, im wcześniej otumanione lewackie tłumy to zrozumieją tym większe szanse będziemy mieć na przetrwanie. Chociaż osobiście nie daję Europie nadziei… sami zobaczcie: Niemcy: Lewackie bojówki atakują manifestację pro-life. Plują na krzyże! Wideo!

 

Darek Matecki,  http://prawicowyinternet.pl

Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/przypominamy-belgia-w-2013-roku-zakazala-wielkanocy-kraj-skazany-na-islamizacje/

Komentarzy 7 do “Przypominamy! Belgia w 2013 roku zakazała Wielkanocy! Kraj skazany na islamizację!”

 1. fred said

  Wiele lat temu z któregoś z dzieł Paula Johnsona dowiedziałem się,że Belgia powstała w drodze niby rewolucyjnego oderwania się
  od Holandii za wiadome pieniądze.Wiąże się prawdopodobnie z tym wydarzeniem powstanie listopadowe.
  Kto zna historię nie z tej wikibździki rozumie dlaczego projekt ojropa ma swoją siedzibę w Brukseli.
  Pamiętam jak podczas afery Ditrouxa ,Belgowie mówili- my tu nie mamy nc do gadania.Niektóre „państwa” mają swoich właścicieli.
  reszta jest na fredroman.blogspot.om MIASTO ZAKAZANE

 2. Maryla Danuta said

  Czyli Belgia sama skazała się na zagładę, wyrzekając się Boga i wiary. Jeśli naród pozwala pozbawić się religii i swoich korzeni – to jest narodem przeznaczonym na wyginiecie !!! Jeśli pozwolili na wykreślenie ze swojego życia i swoich kalendarzy – świąt wynikających z wiary i tradycji – to kim oni są ?? Na pewno ludźmi pozbawionymi przeszłości i przyszłości – więc te zamachy – są początkiem końca Belgów. Chyba normalni ludzie wreszcie widzą, że Angela – swoim prywatnym zaproszeniem – skierowanym do społeczeństw – Azji i Afryki – sprowadziła na Europę totalną wojnę. Kraje, które wpuszczają tych młodych, wypoczętych mężczyzn, bez żadnych dokumentów, albo z jakimiś załatwionymi fałszywymi papierami – powinny wiedzieć, że to nie uciekinierzy przed wojną, a prawdziwi żołnierze Allaha i nie przybywają do Europy – ze strachu przed wojną,, ale żeby wojnę wywołać w Europie – i wygrać!!! Nawet nie muszą się specjalnie starać, kilku terrorystów – morduje jak widać – bardzo wiele niewinnych osób !!! Uśpiona Europa po raz pierwszy na przestrzeni wieków – chociaż przez wieki umiała odpierać ataki wrogów – teraz sama wrogów zaprosiła, otworzyła granice i czeka na rzeź !! A jedyną obroną jaką Belgia pokazała tym mordercom – to pisanie kredą po asfalcie ??!! – to ma być obrona ?? Pozbyli się wiary w Boga i od razu pożegnali się z rozumami !! Taki koniec czeka wszystkie kraje rządzone przez lewactwo !!

 3. Trak said

  Chrzanić Belgię i Belgów. Już dawno powinni się stamtąd wynieść i nie psuć atmosfery tym, którzy lepiej niż oni wiedzą czego chcą i prą do tego czego chcą. Tak ma być.
  Niech dotrze do Belgów, że jest ktoś komu z drogi winni się usunąć – tak nakazuje przyzwoitość i trzeba być konsekwentnym w tym co się głosi.
  To jest sprawiedliwe.
  My, to co innego. W naszym przypadku sprawiedliwe by to nie było, bo kochamy być u siebie we własnym gronie, gdyż tutaj jest nasze miejsce na ziemi i nikt nam tu nie będzie d… zawracał jakimiś wędrowcami.

 4. Analityk said

  @Maryla Danuta

  Aby każdy myślał jak pani.

  Ja dodam, że tu nie tylko chodzi o narody ale każda cywilizacja upadła jeśli przestała wierzyć w boga, w swój system wartości.
  Lewactwo pójdzie pod nóż jako pierwsze gdy islamiści bedą mieć przewagę liczebną w danej społeczności. Islamiści gardzą nimi w szczególności. Chrześcijan nienawidzą ale się ciągle Nas – ludzi wierzących w Boga wszechmogącego – boją, gdyż jesteśmy ciągle zjednoczeni, a któż przeciw nam chrześcijanom jesli Chrystus jest z nami.

  Lewacka Europa idzie pod nóż islamskich hord i widać to gołym okiem. Wszędzie gdzie rządzi lewactwo tam islam wchodzi jak nóz w masło. Mam nadzieje, że wyrżną ich do ostatniego a to ciągle zapowiadają.

  W Polsce wszystkich lewaków MUSIMY wysłać do takich krajów jak Belgia aby nie sprowadzali nieszczęścia na Naród Polski. Tam lewactwo już pali świeczki i pisze kredą po asfalcie w proteście przeciw zamachom. IDIOCI do potęgi n-tej!!!

  W Polsce trzeba postawić na granicach wojsko z bronią maszynową i snajperów z rozkazem strzelania do każdego kto nielegalnie będzie chciał wejść do Naszego domu – do Polski. Żaden islamista nie może wejść do Polski drogą lądową, morska czy lotniczą. Trzeba zburzyć wszystkie meczety tej zbrodniczej ideologii, zakazać działalności islamskich stowarzyszeń i wszelkich ich organizacji. To są zbrodniarze!

 5. Analityk said

  Jerzy Grunwald o muzłumanach w Szwecji

 6. Krzewienie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ,w tym jej podstawy to jest szacunku dla wartości NARODOWYCH stało się nakazem chwili.
  ​Kiedy u władzy kolejna UTOPIA,tym razem wiara w WOLNY RYNEK​,w ramach eksportu wartości liberalnych wojna jako sprawiedliwa stała podstawowy elementem poprawiania świata w imię demokracji.
  Tym sposobem z Polski chce się uczynić arenę konfrontacji terrorystycznej,na obraz i podobieństwo Izraela,w którym na szczęście pozostał pusty grób po DRAMACIE ODKUPIENIA.LUDY SEMICKO-JEZYCZNE,niezaleznie od ich podziałów i to wręcz dramatycznych,są wrogo nastawione do chrześcijaństwa,a szczególnie wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.
  Kiedy judaizm rabiniczny uznał,że od ateizmu jest gorsze chrześcijaństwo powstał ŻYDOBOLSZEWIZM,który przejął w działaniu rosyjski rasizm.Dziś doświadczamy procesu od ŻYDOBOLSZEWIZMU,do ŻYDOBANDERYZMU i tak kształtuje się CYWILIZACYJNA MIESZANKA pod znaczącym wpływem CYWILIZACJI PODWÓJNEJ MORALNOŚCI.
  Nie dla takich celów służy chorągiew kiedy stawał się PUSTY GRÓB i brak pamięci,że korzeniami chrześcijańskiej kultury była antyczna Grecja.
  Za taką działalność płaci się rachunek,którego można uniknąć wracając do CYWILIZACYJNYCH korzeni jako chrześcijańskiej Europy.a dla Polski DAGOME IUDEX.

 7. keram said

  Maryla Danuta ..Marylciu….., rządzone przez lewactwo?….-W pewnym sensie tak, ale wystarczy napisać wprost , rządząnym przez żydowskich parchów. P.S. Mam nadzieję ,że pod nickiem MARYLA DANUTA .., nie ukrywa się jakiś Maryjan…,jeśli nie uśmiechnij się..Pozdrawiam..

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: