Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Upadek świata bez Jezusa Chrystusa

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-27

.

Na naszych oczach rozpadł się blok komunistyczny, a rozpadł by się znacznie szybciej, gdyby do walki z wiarą w Jezusa Chrystusa komunistyczni przywódcy sprowadzili wyznawców Mahometa. Wprawdzie wiara w komunistycznych satrapów sprowadziła na narody pod okupacją ZSRR, lub wzorujące się na komunistycznej ideologii niepoliczalne klęski i cierpienia –jednak ta nauka nie przedarła się do świadomości liberalnego lewactwa Europy Zachodniej.

Oni także postanowili wprowadzić postęp. Postęp polegający na wyparciu Jezusa Chrystusa i zapełnieniu pustki po Nim tzw. „wartościami” europejskimi. Te wszystkie europejskie „wartości”, o których się dzisiaj mówi to po prostu intelektualna pustka. To lewacki bełkot, podlany sosem „liberalnej” demokracji, która polega w głównej mierze na tolerancji dla każdego zboczenia. Nic więc dziwnego, że na takich „wartościach” wyrosła elita polityczna Europy – grupa oświeconych biurokratów, a w istocie – swoistych kapłanów lewactwa.

Pustki ideologicznej nie były jednak w stanie wypełnić kolejne pomysły na ściślejszą integrację w ramach Unii Europejskiej, jak np. produkcja dzieci metodą in vitro, konieczność wprowadzenia związków partnerskich oraz ratyfikacja umowy o przemocy w rodzinie. Te wszystkie „postępowe” projekty miały za cel ostatecznie wyrugować narodowe tradycje i wiarę w Jezusa Chrystusa.

Jednak sztandarowym pomysłem, który miał pchnąć Europę w kierunku postępu, a zarazem ją ubogacić – był pomysł Angeli Merkel, by sprowadzić do Niemiec wyznawców islamu. Nie zapominam o tym, że ten pomysł byłby trudny do realizacji, gdyby nie próby „ucywilizowania” reżimów arabskich przez Stany Zjednoczone i ich sojuszników. A także przez Rosję, walczącą o swoje wpływy w Azji i w Afryce. Gdy nie udało się tam wprowadzić demokracji –mamy w wielu rejonach wojnę wszystkich ze wszystkimi i miliony ludzi, gotowych sprzedać wszystko, by wsiąść do pontonu przemytnika i udać się do reklamowanego przez same Niemcy raju. Ilu jest w Niemczech i w Europie wyznawców islamu, wie tylko sam Pan Bóg…

Ten europejski raj wkrótce zamieni się w piekło, gdyż ekspansji islamu nie powstrzymają podświetlane w narodowe barwy budynki, marsze europejskich biurokratów i płacz szefowej europejskiej dyplomacji Mogherini. Znana wszystkim Europa już się rozpadła. Zastępuje ją państwo policyjne, które jednak nie wkroczy w arabskie dzielnice z kagankiem europejskich „wartości”, którymi z oczywistych względów arabowie gardzą. Oni się nie zintegrują z Europą, a co najwyżej Europa podda się arabskiemu kalifatowi. Bo projekt połączenia dwóch, kompletnie różnych cywilizacji z założenia był chory, tak jak próby wprowadzenia europejskiej demokracji w Libii, Egipcie czy w innych krajach arabskich.

Problem jednak w tym, że Europa już się islamu nie wyzbędzie i nie zdoła go przekonać do europejskich „wartości”. Ta „postępowa” Europa będzie więc próbować wywrzeć nacisk na te państwa, które oparły się ideologii multi-kulti oraz dyrektywom europejskich biurokratów w sprawie imigranckich „kwot”. Polska, której udało się wyrwać spod panowania liberalnego lewactwa, nie może teraz ulec tym żądaniom. Choćby w imię Jezusa Chrystusa – w imię przyjętego 1050 lat temu chrześcijaństwa. A więc także w imię prawdziwej, chrześcijańskiej Europy, która teraz tonie pod zalewem arabskiej ekspansji. I to na własne żądanie.

Świat bez Jezusa Chrystusa jest więc skazany na zagładę, a przynajmniej na upadek. To co nam pozostało, to chronić nie zdobyte dotąd przez islam enklawy, wprowadzając zakaz szerzenia w nich zbrodniczej ideologii, polegającej na zabijaniu niewiernych. Paradoksem jest, że ta „ubogacona” islamem Unia troszczy się o przestrzeganie europejskich „wartości” w krajach sprzeciwiających się ekspansji islamu, podczas gdy nie potrafi ich wprowadzić w odległej o kilometr od Parlamentu Europejskiego dzielnicy Brukseli. Do Molenbeek nie zapuści się bowiem żaden Juncker, Schulz, czy Verhofstadt, by przekonać mieszkańców tej dzielnicy choćby do siebie samych…

Te rozważania przed świętem Zmartwychwstania Pana Jezusa są zarazem rodzajem modlitwy o taką Polskę, której nie zdołają zarazić europejskie „wartości”. Bo w ramach tych „wartości” zamykane są kościoły w Europie, a Krzyż Chrystusa staje się obrazą dla zasad europejskiej „tolerancji”. Patrząc w Jego twarz z Całunu Turyńskiego wiem, że Jezus nie tylko zmartwychwstał prawdziwie, lecz także że zawsze był i zawsze będzie opoką dla tych, którzy Go wzywają…

Wszystkim życzę Błogosławionych Świąt Zmartwychwstania Pańskiego !

Autor: Kapitan Nemo

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/kapitan-nemo/upadek-swiata-bez-jezusa-chrystusa

Komentarzy 12 do “Upadek świata bez Jezusa Chrystusa”

 1. gość said

  ■■ Polska nie dla muzułmanów. Cały świat chwali i podziwia!

  “Najmądrzejszy naród Europy”, “Idźmy za Polską”

  Premier Beata Szydło zadeklarowała, że Polska wycofuje się ze zobowiązań poprzedniego rządu dotyczących przyjęcia na teren RP 7000 imigrantów.

  Decyzja ta w krajach głęboko zislamizowanych, jak głównie Wielka Brytania, państwa skandynawskie czy nawet Hiszpania, wywołała gromkie brawa i podziw wśród zwykłych obywateli.

  Wiemy to za sprawą organizacji Britain First, która od lat walczy o odzyskanie Zjednoczonego Królestwa z rąk stopniowo zagarniających je muzułmanów. Britain First na Facebooku obserwuje blisko 1,5 miliona użytkowników z całego świata. O Polsce znów jest głośno, bo na tymże profilu udostępniono informację “Polska porzuca swoje umowy z UE dotyczące przyjęcia 7000 imigrantów”, okraszoną zdjęciem premier Beaty Szydło.

  Wpis pojawił się 11 godzin temu, a zebrał już prawie 6 tys. polubień i ponad 1100 udostępnień na cały świat. Jest również szeroko komentowany, głównie pochlebnymi opiniami. Mówią o nas jako o nadziei dla Starego Kontynentu. Wielu użytkowników wyraziło również opinię, jakoby Polacy byli najmądrzejszym narodem Europy.

  Poniżej kilka przetłumaczonych, wybranych spośród tysięcy komentarzy.

  – Dobra robota, Polska! Mam nadzieję, że reszta Europy pójdzie po rozum do głowy i zrobi to samo. Nie chcemy więcej muzułmanów w Europie – grzmiał z Danii.

  – Wygląda na to, że Polska nie chce być częścią Eurabii 2050 – napisał Ken.

  – Wygląda na to, że oni są teraz najmądrzejszym narodem w Europie – w podobnym tonie pisze Giacomo.

  – Polska to najmądrzejszy kraj w Europie. Jesteśmy z was dumni! – napisała Valerie.

  – Polska – będziemy przeprowadzać się do Was z Wielkiej Brytanii. Teraz brzmi to sensownie – skomentowała Nicola.

  – Dobra robota, Polska. Szkoda, że Cameron nie zrobi tego samego – dodała Denise.

  newsweb.pl
  https://wzzw.wordpress.com/2016/03/26/%E2%96%A0%E2%96%A0-polska-nie-dla-muzulmanow-caly-swiat-chwali-i-podziwia/

 2. gość said

  Starszy Polak ostro o imigrantach!

  Jeden z uczestników wiecu „Przeciw islamizacji Europy” powiedział naszej reporterce, że nie rozumie dlaczego Polska ma ponosić konsekwencje wojen wywołanych przez Zachód. Jego zdaniem falą imigrantów powinny zająć się wyłącznie te kraje, które w przeszłości czerpały zyski z kolonializmu, bezwzględnie eksploatując Bliski Wschód i Afrykę.

  Zdaniem naszego rozmówcy uchodźcy reprezentują niewielką wartość społeczną, gdyż pozostawiają swój kraj w potrzebie, a z naszym państwem nic ich nie łączy. Arabowie przyjeżdżają do Europy głównie ze względu na wsparcie socjalne, choć patrząc na zdjęcia z granic są oni lepiej wyposażeni i ubrani niż niektórzy nasi rodacy. W dodatku część z nich to islamscy radykałowie, którzy nie tylko obciążą budżet państwa, ale mogą wręcz stanowić wielkie zagrożenie dla jego obronności.

 3. marian44 said

  Małe sprostowanie, to jest twarz Pana Jezusa, nie z Całunu Turyńskiego tylko z chusty, podobno św.Weroniki, przechowywanej
  w Manopello /Włochy/

 4. Marta said

  To jest Twarz Pana Jezusa z Całunu Turyńskiego

 5. marian44 said

  Prawda, nieuważnie spojrzałem, przepraszam autora.

 6. Joanna d'Arc said

  Wizualizacja Twarzy Chrystusa na podstawie Całunu turyńskiego.Twarz na Chuście z Manopello wygląda inaczej. Życzę radości ze zmartwychwstania Pańskiego.

 7. gość said

  Belgia oszalała! Policja atakuje rodowitych Belgów

  Głośno powtarzam w Dniu Zmartwychwstałego Chrystusa: Europa umiera! Sprzedała się za judaszowe srebrniki! Demonstrantów na ulicach Brukseli policja rozgania armatkami wodnymi. Występuje przeciwko tym, którzy podnieśli zaciśnięte pięści na bezprawie na ulicach swojej stolicy. Nie wolno wypowiadać się głośno o uchodźcach i zawłaszczanym przez nich terytorium Europy. Nie wolno się buntować przeciwko dewiacjom świata islamu i głoszonym poglądom, bo religią nie da się tego nazwać!

  Polacy! Wy rozumiecie tę grę. Chcą na terenach Europy wprowadzić swoje porządki. My nie dajmy się sprowokować. Nasza godzina jeszcze nie wybiła!

  Polacy powstańcie do apelu! Czas się na nowo policzyć. Podnieście dumnie głowy. To ten czas aby bronić wiary i wartości o które walczyli nasi przodkowie… Pamiętajcie, że w jedności siła, a razem można więcej i oni tego się najbardziej boją. Polska może być znowu przywódcą nowej Europy!

  Autor: Sajetan Tempe
  http://pressmania.pl/?p=28699

 8. gość said

  @ 7
  Fotoreportaż z zajść można obejrzeć tutaj:
  http://www.dailymail.co.uk/news/article-3511398/Riot-police-water-cannons-called-far-right-protesters-hijack-Brussels-peace-march-make-Nazi-salutes-terror-victims-memorial.html

 9. Bronisław said

  „Polska może być znowu przywódcą nowej Europy!” Aby to mogło nastąpić to Polska musi zrzucić satanistyczne pęta demokracji i kroczyć jedynie pod Sztandarami Chrystusa Króla!!! Gorąco pozdrawiam Pana, Panie Gość!

  Króluj Nam Chryste!!!

 10. rotagilla said

  Pozwólcie, moi drodzy, że otworzę Wam przynajmniej jedno oko.

  W Polin muslymy sa niepożądani. Osadnicy chcą tu mieć oaze spokoju Po-Lin. Po co im druga Palestyna? Tu islamu nie będzie.

  Cała ta sytuacja jest od początku zaplanowana i kontrolowana. Zalew dziczy na Europę oraz bohaterski odpór „polskiego” rządu przeciw niecywilizowanym przybyszom. Pani Beata robi to, na co jej pozwala miedzynarodowa grupa Właścicieli Tego Świata. Pewnie chciałaby uczynić więcej dobrego, ale nie wolno.

  Wszystkie aspekty życia w dzisiejszej Polsce są tak zorganizowane, aby Polakom żyło sie jak najciężej. A najlepiej, gdyby Kraj opuścili na zawsze, zwłaszcza ci wykształceni. Na ich miejsze przyjada ludzie światli i mądrzy, którzy wiedzą coś o Swiecie, jak się nieopatrznie wymknęło profesorowi z Kulu J. Hardmannowi.

  Poza Polin, szlaban emigrantom stawiaja bratnie Węgry, Słowacja i kto tam jeszcze. Prosze spojrzeć na mapę. Czy to coś nie oznacza? I jeszcze to niedawne nawiązanie niezdarnych umizgów do Białorusi.

  Wkrótce w Świecie wszystko sie zmieni i nie potrzeba będzie do tego żadnej wojny. Wystarcza trzy dekady indoktrynacji, polityczne poprawniactwo, trochę zamieszek i finalna czystka, którą wszyscy przyjmą z ulgą.

  Wskaźnikiem idących finalnych zmian będzie na przykład prawna delegalizacja chrześcijaństwa.

  My juz w katakumbach.

  Wybaczcie, proszę, że to tak przy Drugim Dniu Świąt.

 11. Maryla Danuta said

  Wprawdzie rząd obiecuje nie wpuścić islamistów, ale w stolicy – bufetowa HGW – już wystawiła im meczet. Teraz jak wyika z informacji budowany jest w Gliwicach – „dom modlitwy” – czyli meczet – kto na to pozwolił ?? W Częstochowie w minionym tygodniu – czworo islamistów : pluło, szarpało i wyzywało – idących na Jasną Górę – pielgrzymów, policja przyglądała się bez jakiejkolwiek reakcji /już obowiązuje poprawność polityczna ?/, a ponadto te osoby zamierzają chodzić po szkołach – w celu „przybliżenia ” dzieciom ich „jedynie słusznej religii” – podobno we władzach Częstochowy znaleźli się tacy, którzy zamierzają tych islamistów wesprzeć środkami finansowymi ?? Nie życzyłabym sobie, żeby moje dzieci – ktoś usiłował nakłaniać do odrzucenia katolicyzmu !! Kto jest w tych „władzach” ??

 12. Maryla Danuta said

  Chrystus Zmartwychwstał !! Prośmy niech Zmartwychwstały Jezus Chrystus – Król i Jego Najświętsza Matka – Królowa Polski – chronią naszą Ojczyznę !!
  Nie pozwólmy lewactwu decydować za naszą katolicką Polskę i za Polaków !!

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: