Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Zdaniem naczelnego: Nie uwierzycie, czym zajmuje się dziś polska policja.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-27

slawomir-jastrzebowskiW Brukseli wyznawcy islamu rozrywają na kawałki niewinnych ludzi. Tymczasem ja mam na biurku pismo, w którym polska policja informuje mnie, czym się właśnie zajmuje. Otóż w czasach, gdy islamski terroryzm szaleje w Europie, polscy stróże prawa z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku (czemu w Gdańsku, nie wiem) prowadzą postępowanie przygotowawcze „w sprawie publicznego nawoływania do nienawiści na tle różnic wyznaniowych”. Chodzi o wywiad, który przeprowadziłem pół roku temu z Miriam Shaded pt. „Jak przyjdzie czas, to muzułmanie zabiją Polaków”. Wywiad był pokazywany w telewizji, jest dostępny w internecie, ale polscy policjanci pytają mnie, „czy jesteśmy w posiadaniu wyżej wymienionego tekstu” (to nie żart).

Szanowni Policjanci z Gdańska, każdy jest w posiadaniu tego tekstu, jeśli umie do wyszukiwarki Google wpisać tytuł wywiadu, który mi podaliście. Ale to dygresja. A teraz najważniejsze, w wywiadzie istotny był krytyczny, bardzo krytyczny stosunek Miriam Shaded do islamu. Wszyscy ci, którzy mieli możliwość zapoznania się z poglądami nieżyjącej od 10 lat wybitnej włoskiej dziennikarki Oriany Fallaci muszą uznać, że takie poglądy to nic nowego. Pani Miriam była delikatniejsza i oględniejsza niż światowa gwiazda żurnalistyki. Poglądy Fallaci na temat islamu streścić można w kilku punktach: polityka multikulti to bzdura, wyznawcy islamu nie asymilują się w Europie, muzułmanie gardzą naszą cywilizacją, naszymi wartościami i chcą naszą cywilizację zniszczyć. Według niej nie istnieje coś takiego jak umiarkowany islam, a jego celem jest przejęcie władzy na naszym kontynencie. Poza tym zwracała uwagę na lewicujące elity europejskie, które są antychrześcijańskie i tuszują przestępstwa popełniane przez emigrantów. Fallaci była wizjonerką i pisała to wszystko lata temu. Oczywiście doczekała się oskarżeń o rasizm, szerzenie nienawiści i takie tam inne. Dziś, kiedy czyta się jej „Wściekłość i dumę”, ma się wrażenie, że musiała widzieć naszą rzeczywistość i sięgać wzrokiem dalej. A teraz wracamy do naszej rzeczywistości. Polska policja, która ma nas bronić przed islamskimi terrorystami, zajmuje się właśnie tym, czy nie obrażono islamu. Nie wróży to dobrze temu krajowi.

Zobacz także: Leszek Miller: Potwór Oriany Fallaci

 

 

autor: Sławomir Jastrzębowski

Komentarzy 14 do “Zdaniem naczelnego: Nie uwierzycie, czym zajmuje się dziś polska policja.”

 1. Analityk said

  Tych policjantów, przełożonych włącznie z ministrem MSWiA należy postawić przed sądem i skazać na więzienie, zakaz wykonywania zawodu i przepadek mienia w całości.

  Powód – łamanie prawa zawartego w Konstytucji RP i Europejskiej Konwencji Praw Czlowieka.

  „Kazdemu zapewnia sie wolnosc wyrazania swoich pogladow oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.”/Konstytucja Rzeczpospolitej Polskiej , Art.. 54 p.1/

  „Kazdy ma prawo do wolnosci wyrazania opinii. Prawo to obejmuje wolnosc posiadania pogladow oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei bez ingerencji wladz publicznych i bez wzgledu na granice panstwowe.” / Europejska Konwencja Praw Czlowieka, Art.10 p. 1 (European Convention of Human Rights)/

  Reszta to przestępcze wymyśly urzedników-terrorystów chcących kneblować ludzi.

 2. Analityk said

  PS.
  Obywatel MUSZĄ pisac do ministra MSWiA p.Mariusza Błaszczaka, że takie postepowanie policji jest niedopuszczalne, aby bronić wrogów Narodu Polskiego i cywilizacji europejskiej. Kto wydaje takie idiotyczne zarządzenia. Przeciez to jest celowe działanie wrogie Polsce i Polakom. Nie ma sie co oglądać na UE – to dewianci i wrogowie chrześcijańskich narodów Europy.

 3. Analityk said

  Dalej idioci z policji w Polsce powiedzcie, że islamisci są pokojowi i nie wolno o nich nic złego mówić.
  Ja uważam ich za zbrodniarzy do wytepienia na kontynencie europejskim.
  http://pikio.pl/muzulmanin-zyczyl-katolikom-wesolych-swiat-zostal-zadzgany-nozem-przez-muzulmanina/

 4. jok said

  Dodałbym, że takie poglądy (a poglądy z reguły występują pakietami) łączą się z niezwykła wręcz proizraelskością,. tak było u p. O. Fallaci – to tak gdyby ktoś chciał widzieć wyłącznie sojusznika w pięknej pani Miriam. Oczywiście nie zmienia to faktu, że zgadzam się w dużym stopniuj z opiniami wyrażonymi w komentarzu 1 i 2.

 5. goj said

  Wystarczy poczytać „Protokoły mędrców syjonu” i wszystko bedzie jasne. Materiały tam zawarte (napisane w 1920r.!!!) idealnie pasują z obecnymi działaniami żydo-komuny europejskiej i nie tylko.

 6. mgrabas said

  Reblogged this on 7777777blog.

 7. Minus said

  czasy, systemy się zmieniają- niedowład i obłęd mózgowy policjantów, milicjantów, jak zwał ten typ człowieka trwa! Nie ma, kiedy są naprawdę potrzebni, aktywizują się w problemach zastępczych umożliwiających włażenie w rzyć aktualnym kacykom lub poprawiającym ich statystykę skuteczności pracy. Ale są kraje, gdzie ci „strażnicy prawa” nie czują się tak bezczelnie bezkarni. Nie w Polsce.

 8. Moher49 said

  Polska policja głupieje i wkrótce stanie się bezczynna jak ta belgijska. Swoją drogą, najwyższy czas zrobić śledztwo i poszukać islamistów w polskiej policji. Ukraińcy są na pewno, islamiści chyba też, jak wynika z tego artykułu.

 9. Tiro said

  DYKTATURA blisko coraz bliżej….. niepozornymi kroczkami i dla „naszego dobra”…. Zmierzamy w kierunku totalitarnego państwa, i dyktatury garstki. Ustawa antyterrorystyczna wkrótce ma wejść w życie:

  „Jeśli w IMIĘ NASZEGO NARODOWEGO BEZPIECZEŃSTWA, chcą inwigilować obcokrajowców, to proszę bardzo, ale nie obywateli polskich. MY NIE JESTEŚMY TERRORYSTAMI!

  NASZ? Rząd proponując ustawę antyterrorystyczną w Polsce, stawia Polaków na równi z potencjalnymi terrorystami! Czy rząd już zupełnie zdurniał? Czy ktoś słyszał o POLSKICH TERRORYSTACH?! A to jest przecież dla nas ta ustawa, skoro aplikowana na terenie Polski i ograniczająca naszą wolność i nasze prawa!” (…)

  „to totalna bzdura powoływanie się na konieczność kneblowania obywateli dla ich bezpieczeństwa!

  Mam wielką nadzieję, liczę na głos zwykłych Polaków w tej sprawie, że ta ustawa inwigilacyjna dla Polaków, nie przejdzie! A jeśli przejdzie to znaczyłoby to, że staliśmy się już krajem totalitarnym, w którym rządy sprawują: obcy namiestnicy zasiadający w Sejmie, POLICJA, SŁUŻBY i WOJSKOWI! Czyli w pełni tego słowa znaczeniu DYKTATURA już nie większości lecz garstki!”
  więcej:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/03/27/polska-panstwem-policyjnym-acta-dyktatura-ustawa-antyterrorystyczna-w-przygotowaniu/

 10. hehehe....a nie mówiłem? said

  ~Lemegeton :

  Trzydziestu największym niemieckim firmom notowanym na giełdzie (indeks DAX) udało się do tej pory zatrudnić jedynie dwustu (200) z miliona stu tysięcy imigrantów, którzy przybyli do Niemiec. Znakomita większość przybyszów nie zna języka, jest bardzo słabo wykształcona lub nie chce podejmować pracy w Niemczech. Według Federalnego Urzędu Pracy jedynie 10 procent przybyłych tam Niemiec imigrantów jest w stanie znaleźć pracę, a 90 procent będzie pobierało zasiłki. zwiń

 11. JB said

  http://www.eioba.pl/a/52hs/powiem-ci-syneczku

 12. Joe said

  Re 5…Kiedy na spotkaniu ze studentami w Chicago,jeden ze studentow zapytal prezydenta Clintona…co sadzi na temat P.M.Syjonu,ten odpowiedzial…Nie wim czy sa prawdziwe czy podrobione,ale wiem ze sa niezwykle aktualne…Nic dodac nic ujac.
  A to ze LEMINGI o tym nie wiedza to juz ich problem.

 13. Reblogged this on koniec iluzji matrixa.

 14. ned10 said

  Gdańsk to matecznik werwolfa. Co Pana dziwi?

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: