Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Barack Hussein Obama ogłasza koniec chrześcijaństwa i początek islamskiej Ameryki!?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-28

Barack Obama jest bez wątpienia, jedną z najbardziej zagadkowych postaci całego świata. Niejednokrotnie zarzucono mu bycie islamistą, tajnym agentem, działającym na szkodę państwa, a nawet antychrystem, którego zadaniem według Biblii jest przekonanie do siebie ludzi, po czym wykorzystanie ich zaufania i przejęcie władzy nad światem. 

I choć wiele z tych zarzutów może się wydawać zupełnie absurdalnych to niejednokrotnie zachowanie prezydenta Stanów Zjednoczonych potrafiło zszokować nawet największego niedowiarka. Dziś prezentujemy Wam bardzo ciekawy materiał, dotyczący licznych wystąpień i ogłoszeń Baracka Obamy, z  którego dowiadujemy się m.in. o tym, że na specjalne przemówienie prezydenta w Uniwersytecie Georgetown w całym budynku trzeba było zakryć krzyże i święte napisy, po czym przykryć je trójkątami lub też słyszymy liczne przemowy Obamy, na których naprawdę ogłasza On koniec znanej nam Ameryki, jako kraju chrześcijańskiego, a nawet zdradza jakoby bardzo chciał przygarnąć do swojego kraju jak największą liczbę muzułmanów, by Ameryka stała się, jednym z największych muzułmańskich krajów na świecie…

Zachęcamy do obejrzenia całości materiału, bo naprawdę potrafi zszokować. Oczywiście, jak zwykle czekamy na Wasze opinie i przemyślenia, co do tego filmu.

 

.

OBAMA ogłasza koniec CHRZEŚCIJAŃSTWA i początek ISLAMSKIEJ Ameryki!?

Komentarzy 13 do “Barack Hussein Obama ogłasza koniec chrześcijaństwa i początek islamskiej Ameryki!?”

 1. Nie dajmy się nabrać.... said

  „…. Myślę, że chcą w nas wyprodukować identyczne odczucia, jakie posiada przeciętny mieszkaniec Izraela − strach przed islamistą, którego obrabowało się z domu i z ziemi i któremu zabiło się dzieci i wnuki.

  Chcą wszystkich nas Europejczyków zredukować do Izraelczyków . A my okłamani przez ich sztuczki i efekty specjane dajemy się nabrać…..”

  *****************

  Bruksela i Paryż czyli twórczość Wielkiego Iluzjonisty

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17760&Itemid=47

 2. Analityk said

  Na tego czarnego islamskiego śmiecia sługusa zydostwa nie ma sensu sie oglądać. Amerykanie przytomnieją i zaczynaja sobie zdawać sprawe, że prezydenta nie oni wybieraja a wybiera im estabilishment reprezentowany przez około 550 delegatów. Ci delegaci często są wrogami społeczności, która reprezentują.

  Tylko Donald Trump potrafi uratowac chrześcijańską Amerykę. On głośno mówi o tym co myśli wiekszość Amerykanów – białych i czarnych – szanujacych chrześcijańską kulturę i tradycję. Trump jest przeciw temu estabilishmentowi, banksterom, mediom żydowskim – oni wszyscy zaciekle go atakują, gdyż wiedzą, że jest niezależny i nie będzie chidził na lichwiarskim pasku jak Hilary Clinton, ktora preferują.
  Oby tylko go nie zastrzelili jak JFK – katolickiego prezydenta USA, który o tej bandzie głośno mówił Prawdę.

  JFK o tajnych stowrzyszeniach / JFK secret societies speech

  JFK MLK RFK Dowody sfałszowania historii

 3. Ale jaja! said

  USA stawiają na KOD. Zaprosili Kijowskiego, będzie w Kongresie

  http://pikio.pl/wladze-usa-stawiaja-na-kod-zaprosili-kijowskiego/

 4. Amerykański sojusznik Polski znowu oczekuje laski za darmo :( said

  Obama poniżył polskiego prezydenta. Nie przyjmie go w Waszyngtonie

  Barack Obama ponownie odmówił spotkania z prezydentem Polski Andrzejem Dudą, choć była ku temu okazja. Chodzi o Szczyt Nuklearny w Waszyngtonie, podczas którego prezydent USA nie znajdzie czasu na rozmowę w cztery oczy z głową polskiego państwa. Dyplomaci przekonują, że to już celowy afront ze strony Białego Domu, bowiem strona polska ponownie mocno zabiegała o to spotkanie. Zapowiadane jest schłodzenie stosunków, choć nowa władza liczyła na ścisły sojusz z USA.

  Prezydent Duda weźmie udział w Szczycie Nuklearnym w Waszyngtonie, jednak mimo usilnych starań, znowu nie spotka się z prezydentem Obamą. Oczywiście, krótka wymiana zdań i uścisk dłoni zapewne będzie mieć miejsce, ale na więcej nie ma co liczyć. Kancelaria Prezydenta opublikowała program wizyty w USA, który nie zawiera spotkania z Barackiem Obamą.

  Dyplomaci analizujący sytuację mówią jasno: w języku dyplomacji to już po prostu afront ze strony USA. Prezydent Duda bardzo liczył na to spotkanie, a okazuje się, że Waszyngton rozważa schłodzenie stosunków z Polską i celowo poniża najwyższego przedstawiciela Rzeczypospolitej Polskiej. Barackowi Obamie nie odpowiada sposób rządzenia Polską przez nowe władze, szczególnie lekceważenie opinii Komisji Weneckiej oraz zamieszanie wokół Trybunału Konstytucyjnego.

  Sprawę skomentował m.in Eugeniusz Smolar, były szef Centrum Stosunków Międzynarodowych. Po konsultacji z kołami dyplomatycznymi napisał na Twitterze:

  – Obama nie przyjmie Andrzeja Dudy w Waszyngtonie. Departament Stanu rozpatruje schłodzenie stosunków.

  Prezydent Duda spotka się za to z prezydentami Turcji, Gruzji oraz Ukrainy.

  http://pikio.pl/obama-ponizyl-polskiego-prezydenta-nie-przyjmie-go-w-waszyngtonie/

 5. gość said

  Castro nie dał się poklepać Obamie

  . https://youtu.be/CTGZ86wt0j4

 6. Polska nie musi lizać klamki Białego Domu said

  Kubańczyk dał Obamie po nosie ale nasi polscy laskownicy to by niestety ucałowali z szacunkiem nie tylko obamową rękę protekcjonalnie poklepującą delikwenta ale także tę część ciała Obamy, która znajduje się poniżej jego kości ogonowej 😦

 7. Nie tyle o ISLAMIZACJĘ,co SEMITYZACJĘ chodzi,bo LUDY te mają wspólny mianownik we wrogości do chrześcijaństwa,a szczególnie do wartości CYWILIZACJI ŁACIŃSKIEJ.

 8. Ryvan said

  Fakty opisane powyżej, powinny wreszcie wrόcić rozum do głowy naszych rządzących.
  Przestańcie się wreszcie „sejmici” łasić do każdego kto ma na koszulce napis „west and demokracy”. Jak chorym umysłowo być trzeba, bądź wystraszonym by nie dostrzec, że jeśli nawet poda małpią rękę pozując do zdjęcia, czy nawet cokolwiek obieca, to i tak obietnicy nie dotrzyma, bo w sytuacji podjęcia koniecznej decyzji nie przyjdzie mu do głowy dbać o cudzy interes. Renegat Kijowski powinien dostać nakaz spłaty alimentόw i pozbawiony być praw obywatelskich, a następnie bez dokumentόw wysadzony na lotnisku w Senegalu (jako uchodźca). PIS ma aż nadto sygnałόw, że izolowanie się społeczeństwa to brak poparcia społecznego a to oznacza koniec tego ugrupowania. Teraz już bez żadnych wyborόw do administracji państwowej powinni wejść ludzie z innych (wyślizganych przez media) ugrupowań. Ludzie mający inne świeże spojrzenie i z możliwością uwidocznienia swych poglądόw i prowadzenia dyskusji. Za jakiekolwiek prόby partyjnych zagryweczek, powinna grozić banicja a społeczeństwo powinno być sędzią. Kibice dadzą poparcie w tysiącach (o ktόrych pisał prof. JR Nowak) kiedy zobaczą istotną rόżnicę w postawie i działaniach partii PIS w odniesieniu do POprzedniczki. Jeżeli dalej będziemy słuchali majaczeń p. Waszczykowskiego, ktόremu deoradza np. Zurawski vel nt. Ukrainy i gabinet prezydenta nie będzie zamieciony na poparcie społeczne liczyć nie można. Bez negocjacji z rόżnymi ruchami społecznymi dalej się nie pojedzie i nawet gdyby Pudzian płaszczył co niektόrych członkόw rządu – nic się w świecie nie wyżebrze a tylko zbiorowy wysiłek może nas wydźwignąć.

 9. Guła said

  ad 3
  Już było, ale powtórzę. Wycofać wojska z wszystkich misji do ostatniego żołnierza. Nie tylko z powodu afrontu jaki zgotował Polsce, „murzynek Bambo” islamista.
  Są ważniejsze powody.

  Unieważnić na zawsze, natychmiast, pozwolenia na broń wszelkim firmom ochroniarskim i strażom miejskim.

 10. LM said

  Do 4.Odmowa Imperatora Pana Obamy,jest pozytywną reklamą dla Prezydenta Polski,Dudy w Polsce.Dlaczego?Poparcie Pana Imperatora dla najazdu samotnych (oficjalnie)frajerów i fanatyków muzułmańskich,lekceważących prawo w EU,jest przez wyborców w Polsce ale i w Niemczech z których piszę, jest kategorycznie odrzucane.Wydaje się bowiem, że globalne centrale władzy, które spowodowały masowy napływ islamistów do Europy są tymi samymi, które obecnie chcą nas tymi islamistami przestraszyć (oczywiście islamiści mają również własne interesy) – wynajmując ich do organizowania zamachów islamskich oraz dostarczając im broni i środków wybuchowych.http://wpolsce.biz/maurizio-blondet-bruksela-i-paryz-czyli-tworczosc-wielkiego-iluzjonisty/

 11. Joanna d'Arc said

  Barack HUSSAIN Obama…ciągnie wilka do lasu.

 12. Bronisław said

  Pani Joanno, Barack Obama Hussain chociaż udaje islamistę to jednak po matce jest (chyba) według Talmudu pełnym Żydem?!!! „Mieszanka” krwi „najbardziej wybuchowa” Serdecznie Panią pozdrawiam!

  Króluj Nam Chryste!!!

 13. JB said

  http://www.eioba.pl/a/52hs/powiem-ci-syneczku

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: