Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Belgia: Emocje biorą górę. Zaczynają się bójki, antyfaszysta dostaje w twarz od narodowca (video)

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-29

Zamachy terrorystyczne w Brukseli oraz groźba kolejnych ataków ze strony Państwa Islamskiego spowodowały, że belgijskie społeczeństwo coraz mocniej się dzieli. Oliwy do ognia dolały ostatnie zamieszki, w trakcie których policja rozgoniła narodowców za pomocą pałek i armatek wodnych. Rośnie poziom agresji, frustracji i wzajemnej nieufności. Manifestują zarówno przeciwnicy, jak i zwolennicy przyjmowania do Belgii uchodźców. Między nimi coraz częściej dochodzi do spięć, już nie tylko słownych. Telewizja CBC News nagrała aktywistę ruchu antyfaszystów, który próbował odebrać narodowcom baner. „Faszyzm nie przejdzie!” – mówił. Skończyło się to tak, że dostał pięścią w twarz.

belgia

Autor: Wiadomości Pikio

.

Komentarzy 9 do “Belgia: Emocje biorą górę. Zaczynają się bójki, antyfaszysta dostaje w twarz od narodowca (video)”

 1. semperparatus said

  Szkoda,ze to tylko margines w ogłupionym belgijskim społeczeństwie…(i w zachodnioeuropejskim tak samo)…

 2. Spoko said

  To jest genialne. Gość powinien dostać sportowego Oskara za ten strzał. Zakontraktowac go na marszu kod

 3. Lelkumpolelkum said

  A gdzie jest oddwieczna milosc Przecie trzebba w nieskanczonosc przebaczac.

 4. pugnus said

  Przebieg wypadkow z tym sierpowym byl nastepujacy.Belgijscy kibole (sens pozytywny!) wkroczyli w liczbie 400 na Plac Gieldy ,gdzie wlasnie odbywaly sie gorzkie zale w wykonaniu …”cywilizowanych” obywateli Brukseli.,ktorzy trzymajac sie za rece spiewali chorem „All you need is love”…. Widno zabraklo im juz kredy.Tymczasem na widok kiboli podniosly sie okrzyki „faszysci precz” i jeden z tych idiotow probowal zabrac ” faszystom ” banner na co kibol z Irokezem zawolal „my bronimy Belgii” i wybombil lewakowi w szczeke ,co juz widac na wyzej zalaczonym filmiku….
  W Holandii podobnie .Tym razem w jednym z osrodkow azylanckich zainstalowano „tor przeszkod” uzywany do cwiczen wojskowych!Poniewaz w osrodku tym przebywaja wylacznie osobnicy plci meskiej w ieku 14-18 lat, to najwyrzaniej uznano potrzebe utrzymania ich kondycji na znajomym ich wiekszosci …sprzecie!Ale prosze samemu popatrzec.Holenderscy internauci pytaja w komentarzu ,kiedy otworzy sie dla nich strzelnice ,najwyrazniej nie wiedzac ,ze juz jest tak w Szwecji.

  http://www.geenstijl.nl/mt/archieven/2016/03/handig_stormbanen_in_nederland.html

 5. pugnus said

  dodatek ad3: nalezy kliknac albo w slowo „Ja”,albo w rozowy prostokat ,bo jest to zapowiedz” cookie”

 6. alfredoni said

  Piękny cios w zakłamanego ryja lewaka.
  Oby więcej tak dobrych wiadomości !

 7. gość said

  Prof. Kieżun mówi jak jest: Na naszych oczach Europa odchodzi do przeszłości, upada tak, jak kiedyś Rzym

  Bardzo mądre słowa powiedział prof. Witold Kieżun w rozmowie z Radiem Wnet. Słowa, które chwytają za gardło, bo na naszych oczach nasze życie na Starym Kontynencie po prostu umiera…

  Zdaniem bohatera Powstania Warszawskiego, ekonomisty, który wiele w życiu widział, Europa jest w bardzo trudnej sytuacji:

  – Jesteśmy w bardzo niebezpiecznej sytuacji, w przededniu jakiejś potwornej tragedii (…) To wszystko było widoczne od dawna, było otwarcie zapowiadane przez islamistów, a dzisiaj wchodzi w fazę ostateczną – powiedział w rozmowie z Krzysztofem Skowrońskim profesor Witold Kieżun.

  Profesor powiedział, że wszystko co obecnie obserwujemy w Europie, było widoczne już wcześniej, ale nikt z tego nie wyciąga wniosków.

  – Wystarczy przeczytać to, co mówią niektórzy przedstawiciele środowisk islamskich, którzy dawno temu sformułowali plan opanowania Europy przez olbrzymią masę bojowników islamskich, ukrytych w jeszcze większej masie przybyszów. Ci bojownicy mieli być gotowi podpalić Europę jako samobójcy dokonujący zamachów. I to w tej chwili obserwujemy – tłumaczył.

  Zdaniem prof. Kieżuna klęska Europy jest bliska:

  – Za rok, za dwa będzie już za późno by się temu przeciwstawić (…) Na naszych oczach Europa odchodzi do przeszłości, upada tak, jak kiedyś Rzym. I jak Rzym tego nie widzi – mówił polski bohater.

  Radio Wnet

  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/6234-prof-kiezun-mowi-jak-jest-na-naszych-oczach-europa-odchodzi-do-przeszlosci-upada-tak-jak-kiedys-rzym

 8. NC said

  Błędny tytuł – nie „antyfaszysta”, ale lewak.
  A bolszewików trzeba bić, bo rozumieją tylko argument siły.

 9. pugnus said

  Okazuje sie,ze wbrew temu co obiecywala Szydlo ,nachodzcow do Polski dalej sie sprowadza i ciekawe czy to wlasnie nie dla pokazanej w ponizszym linku rodzinki buduje sie meczet w Gliwicach.? (nawiasem nie ma gdzies tam w okolicy jakiegos swiniobicia?)Kobieta bowiem na tej fotce nosi chustke a jest to charakterystyczny znak islamistow.Syryjskie chrzescijanki chodza z gola glowa !Nastepna refleksja to rola fundacji Esterka.Jak to jest ,ze prywatna fundacja moze sobie sprowadzic jakis cudzoziemcow do Polski a panstwo ot tak ,przejmuje nad tym przedsiewzieciem finansowy patronat?Mamy wiec rozumiec ,ze w Chorzowie nikt nie czeka na przydzial mieszkania i wszyscy ludzie bez pracy otrzymuja sowity zasielk odpowiadajacy zasilkowi jaki dostana nachodzcy(1300zl/osoba)!

  http://fakty.interia.pl/slaskie/news-lokalne-media-syryjscy-uchodzcy-juz-na-slasku,nId,2170325

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: