Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Już nie napiszesz, że nie chcesz islamistów! Cenzura Internetu poszła o krok dalej!

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-29

.

.
Niestety jesteśmy świadkami bardzo niebezpiecznego kroku największych firm takich jak Facebook, Google i Twitter, które podpisały porozumienie zobowiązujące do usuwania w Niemczech „mowy nienawiści” w ciągu 24 godzin. Jeśli coś takiego mogło mieć miejsce w Niemczech to nic nie stoi na przeszkodzie aby to porozumienie rozciągnąć na kolejne państwa!

.

We wrześniu 2015 roku Mark Zuckerberg, założyciel i szef Facebooka, obiecał kanclerz Niemiec Angeli Merkel, że jego serwis pracuje nad usuwaniem „hejterskich” i „ksenofobicznych” postów dotyczących imigrantów. Czym są „hejterskie wpisy”? Jest to np. wypowiedź o tym, że nie życzysz sobie budowy meczetów w Twoim mieście. Dzisiaj doszło do porozumienia, jest ono efektem presji wywieranej od wielu miesięcy przez Berlin. Bezmyślne przyjmowanie dziesiątek tysięcy imigrantów i cenzura w oficjalnych mediach spowodowały, że wielu Niemców protestowało przeciwko uchodźcom w mediach społecznościowych i internecie. Wkrótce ma się to skończyć.

 

We wspólnym oświadczeniu niemiecki resort sprawiedliwości i trzy amerykańskie koncerny poinformowały, że teraz będzie łatwiej walczyć z „mową nienawiści”. Zawartość wpisów ma być analizowana przez „specjalistów” (czytaj: lewackich ekspertów od politycznej poprawności) i usuwana – w razie wątpliwości – w ciągu 24 godzin. To de facto cenzura internetu, nieróżniąca się niczym od tej w Chinach czy Iranie.

Podpisane porozumienie świadczy o tym, że to Niemcy, a nie Polska, mają problem z wolnością słowa i demokracją. Teraz zastanówmy się jak bardzo przeciętny internauta jest uzależniony od tych trzech serwisów… mając praktycznie cały rynek mogą cenzurować niewygodne materiały. Kto z nas korzysta z wyszukiwarek innych niż google? Znikomy odsetek ludzi…

Czy takie filmy niedługo będą usuwane?

 

Darek Matecki

http://prawicowyinternet.pl
Czytaj więcej na: http://prawicowyinternet.pl/juz-nie-napiszesz-ze-nie-chcesz-islamistow-cenzura-internetu-poszla-o-krok-dalej/

Komentarzy 21 do “Już nie napiszesz, że nie chcesz islamistów! Cenzura Internetu poszła o krok dalej!”

 1. Uważny Obserwator said

  http://www.ewtnnews.com/catholic-news/World.php?id=13468

  Kolejna zbrodnia kompatybilna z powyższą cenzurą w ramach planu zniszczenia chrześcijaństwa, jako głównej przeszkody w drodze do NWO.

 2. Uważny Obserwator said

  http://euroislam.pl/pomaganie-jazydkom-nie-jest-priorytetem-europy/

  Bo priorytetem Europy jest ochrona islamskich bandytów, przez marionetkę Merkel, żyda syjonistę Marka Zuckerberga, któremu obnażają się miliony naiwnych ludzi na facebooku, wszystko to w służbie Rotszyldom i spółce.

  Będzie straszna kara za głupotę i zdradę Chrystusa.

 3. Uważny Obserwator said

  http://euroislam.pl/nowoczesny-islam-nie-jest-mozliwy/
  Powyższe i jemu podobne tez będą usuwać?, jeśli tak, co jest wysoce prawdopodobne, to pozostaną na żydowskim fejsie już tylko homo ludensi w charakterze „bydła”, które samo się zapędziło do żydowskiego folwarku zwierzęcego za frico, biorąc udział w Big Brotherze, który nawet nie musi przepytywać i czuwać, bo serwery wszystko zapiszą i poszufladkują wedle algorytmicznych kategorii.

 4. Analityk said

  Nasi ojcowie, dziadkowie, pradziadkowie żyli bez internetu posługując sie swoją inteligencją, logiką i zacieśnianiem kontaktów miedzy sobą i dzieląc się informacjami. Tak, że nie ma tego żlego co by na dobre nie wyszło. Poza tym można ustalić szyfr między sobą i nie bedą w stanie rozróżnić co jest napisane. Żaden program nie jest w stanie rozróżnić znaczenia słów tylko żywa inteligencja – człowiek.

  Pamietam , że jako dzieci bawiliśmy się mówiąc słowami gdzie każda sylaba była przedzielona dźwiekiem „la”
  Np. zdanie „nienawiści” 🙂 – Odstrzelić Tuska byłoby nie do odszukania przez jakis automat bo brzmiałoby – Odlastrzelacićla Tulaskala.
  Żadna sztuczna inteligencja nie jest w stanie konkurować z inteligentnym czlowiekiem!

 5. Newman said

  Szanowni Panstwo,

  z tego co widze, powyzsze video juz zostalo usuniete…;(

  Z Panem Bogiem!

 6. Trak said

  A po co pisać?
  Działania w realu a nie na facebooku to najbliższa przyszłość.

 7. gg said

  http://niezalezna.pl/78286-szokujace-ustalenia-policja-sprowokowala-zamieszki-na-marszu-w-brukseli-zdjecia
  http://www.solidarni2010.pl/32965-krzysztof-karono-islamistach-rzeczowo.html

 8. Stella189 said

  Nie od dziś wiadomo że ten lewacki śmieć,Zuckerberg, żydzisko parszywe,robi wszystko aby ułatwić życie odchyłom a utrudnić zwykłym obywatelom.Ja od dłuższego czasu się zastanawiać czy nie usunąć konta z facebooka na stałe.Ciągle dają mi bany już nie po kilka godzin a po miesiąc czasu.Bo słowa nie dadzą napisać na pedziów i islamistów a co ja na to poradzę że ich nienawidzę?Jak są hejty wsród małolatów że ci aż sobie życie odbierają Zuckerberg nie reaguje.A patrzcie jak mu pedziów i terrorystów szkoda.Nie muszę mieć konta na fejsie.Internet jest wielki i rozległy-tam łapy lewackiego żydowskiego szmatławca nie sięgają.

 9. Marek said

  Zaczyna się „demokratyczny terror”. Ludzie kompletnie nie zdają sobie sprawy
  w jakim żyją świecie. Te wszystkie firmy telekomunikacyjne i medialne mają jednego
  właściciela, który swoim okiem opatrzności patrzy na nich z góry.
  Ludziom wciska się karty płatnicze, telefoniki i inne akcesoria za darmo, by ich
  później inwigilować. Cały internet jest inwigilowany łącznie z przepływem pieniężnym.
  Także budowa NWO idzie pełną parą.

 10. Kochani,cenzura na portalach,wyrzucająca krytykę fanatyków pseudo muzułmańskich była i będzie.Tak jaki kanalizacja krytyków.W tym celu zostały założone znane portale.W Niemczech,trzeba nawet na FB i to od lat podawać impressum czyli dane osobiste,dane kontaktowe,wraz z numerem telefonu czy też faksu.Od lat,każdy blog,każdy strona internetowa,nawet prywatna musi podawać dokładne dane osobiste.Brak oznacza 800-1000 Euro kary.Mam naturalnie konto na FB,tak jak na innych stronach portali ale z impressum.Nawet w moich projektach internetowych dla blogerów w języku polskim,muszę podawać dane.Oczywiście,tylko prokuratorzy,sądy czy też adwokaci otrzymują odpowiedzi gdy protestują przeciw opiniom bez cenzury ale projekty mają polisę ubezpieczeniową wraz z poradą adwokata.Na koniec.Przesyłałem przez email na FB tak jak na innych znanych portalach,zakodowane ,zaszyfrowane email i….otrzymałem blokadę,pomimo,że w internecie są dostępne programy kodujące i są nawet reklamowane na FB czy na innych portalach.Tak długo jak internet będzie dostępny dla wszystkich,nie mają szans.Szyfrowanie tekstow jest popularne.

 11. Maryla Danuta said

  Jak widzimy znowu zmienia się historię na naszych oczach. W czasie II wojny światowej wiedzieliśmy, że napadli na Polskę Niemcy hitlerowskie, zawłaszczyli Polskę – przemianowali nasz kraj na Generalną Gubernię, budowali obozy koncentracyjne, mordowali Polaków, Żydów, i wiele innych narodów – po wojnie znikło z historii prawidłowe nazewnictwo – czyli hitlerowscy Niemcy – i okazało się, że mordowali nas naziści bliżej nieznani /?/ , a za obozy i morderstwa winni są Polacy – no bo na ich ziemiach wszystko zło się działo – cały świat udaje, że nie wie nic o tym, że Generalną Gubernią rządzili Niemcy. Teraz w programie p.Pospieszalskiego – człowiek o śniadej cerze – udowadniał /dość nerwowo/, że nikt nie może posądzać islamistów o te wszystkie gwałty na kobietach, małych dzieciach, dziewczętach, chłopcach: morderstwa, napaści, masowe morderstwa w Paryżu. Brukseli – bo to terroryści, a nie islamiści /??/ Poprawność polityczna czyli oszustwa lewactwa unijnego powodują, że. Europa staje się dzikim, zniewolonym przez hordy – niebezpiecznym dla rodzimych mieszkańców – kontynentem – na którym tubylcy nie mają żadnych praw – mają się podporządkować i się nie uskarżać – / co przypomina – sytuację z II wojny, kiedy jedynymi panami /np, na ziemiach polskich – czyli w Generalnej Guberni/ byli hitlerowscy Niemcy !! Do tego doszło, że internet został podporządkowany nachodźcom i nie wolno o nich pisać prawdy !! Czyli znowu historia się powtarza – bo to – nie islamscy nachodźcy – tylko znowu nieznani terroryści ?? Zdecydowana większość Polaków nie chce za sąsiadów islamistów, podobno każdy kraj ma prawo do samostanowienia !! Polska musi najpierw zapewnić godne warunki życia Polakom i pracę dla Polaków, a nie troszczyć się o szukających wygodnego życia na koszt krajów – na które zorganizowano zmasowaną napaść !!!

 12. Analityk said

  @Marek Lipski

  Wszystkie programy kodujące zamieszczane na internecie są jawne dla wlaścicieli FB i różnych służb, które w ten sposób łowią naiwnych myślących, że jak coś zakoduj takim programem to jest tajemnica.
  Lepiej samemu wymyśleć program kodujący informację i program który później ją rozkoduje. Wtedy to ma sens, bo można ze znajomym prowadzić korespondencję.

 13. Szanowni Komentatorzy, toż nie od dzisiaj wiadomo, że to co opisał G. Orwell w książce „Rok 1984” już od dawna weszło w życie czyli działa. To co odbywa się obecnie należy mieć w wielkim poważaniu i robić swoje np. propagując różne informacje (byle potwierdzone w co najmniej 2-3 źródłach, im więcej tym bardziej wiarygodne, tak myślę) o łajdactwach, wręcz zbrodniczych postępkach tzw. wielkich tego świata. Ot, i tyle.

 14. Uważny Obserwator said

  Tylko polski, wiarygodny, patriotyczny portal pocztowy może nam zagwarantować bezpieczną wymianę korespondencji etc., w połączeniu z polską narodową aplikacją antywirusową i antyszpiegowską(tak mi się wydaje), zaś użytkownicy takiej poczty dla zwiększenia bezpieczeństwa powinni mieć wybór korzystania z aplikacji wewnętrznej na swoim twardym dysku.

  Szyfrowania to mrzonki, które można włożyć spokojnie na półkę z bajkami.
  Dlaczego nie mamy dotąd bezpiecznej polskiej poczty internetowej?, odpowiedź może być banalnie prosta, to kosztuje.

 15. Uważny Obserwator said

  To co napisałem pod 15 ma wszak jedną poważną wadę, taka wymiana jest możliwa tylko w obrębie tego samego operatora poczty internetowej przy wykorzystaniu tych samych zabezpieczeń anty wirusowo-szpiegowskich.

 16. Uważny Obserwator said

  http://parezja.pl/urban-muzulmanow-smiac-sie-boje-zabijaja/
  Pragmatyczny parch uszatek nie ma z tym problemu, bo ciągle ma do dyspozycji katolików.

 17. Czarny said

  Ten film już nie działa. ..

 18. Alex said

  ludzie co wy pier…..do jakiej normalnej polski wracaja ten kraj jest sprzedawany I rozkradany przez waszych wyborcow przez 25 lat to ze w Niemczech czy innych krajach zginelo 30 ludzi od terrorystow to jeszcze Nic nie oznacza w polsce tylu ginie co wikend czy swieta na polakich drogach-wy nie pptrzebujecie terroryzmu Bo sie sami wybijacie ! A co do Merkel to sprowadzila uchodzcow Bo pptrzebuje niewolnikow do roboty to samo sie dzieje w polsce odnosnie ukraincow ktorzy zapier….za 1000 czasem na czarno mieszkajac w 5 w jednym pokoju tam jak wy w Cholandi czy innych landach !

 19. ram papa pam ram papa pam said

  smutne że cala europa opłakuje skutki i zlosci sie że zalewa nas fala Arabów. a co z drugą stroną medalu? dlaczego zamachy w europie? dlatego ze francja, holandia , belgia itd jest w tak zwanej koalicji przeciwko isis. Dzien przed zamachem w Belgii zbombardowano uniwersytet w iraku zginęło paru jichadystow oraz 200 cywilów a 600 zostało rannych w polskich mediach nawet nie ma o tym wzmianki europejskie i amerykanskie bomby spadaja na bliskim wschodzie co dzień ale nikogo z nas to nie bulwersuje przecież to daleko przecież to ciapaci. Po co wojska uni tam? Europa byla bezpieczna zanim nasze armie nie zaczęły ingerowac w bliski Wschód

 20. Orkiestra said

  Wystarczy zmienić ton głosu na bardziej wyważony, tylko że przez to takie treści będą miały większy posłuch i przejdą przez psychiczne filtry ludzi umiarkowanych do ich umysłów. Tylko pogorszą sytuację w ten sposób.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: