Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Totalny obłęd niemieckiej gazety! „Bild” umieścił Warszawę wśród najniebezpieczniejszych miast Europy.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-29

fot: bild.de

Niemiecki magazyn „Bild” umieścił Warszawę wśród najniebezpieczniejszych miast Europy. W Rankingu nie ma Malmo, Sztokholmu, Brukseli czy Kolonii. 

Gazeta powołuje się na ranking amerykańskiej firmy konsultingowej „Mercer”, która badała bezpieczeństwo i jakość życia w 230 miastach na całym świecie. – informuje Telewizja Republika.

„Bild” zauważa, że w Europie zakwalifikowano 17 miast mianem „niebezpiecznych”. Badanie oparto na wskaźnikach dot. przestępczości, stabilności wewnętrznej, policji, sprawiedliwości i geopolitycznej sytuacji bezpieczeństwa. Co ciekawe, na liście nie ma żadnego miasta niemieckiego.

Ranking powstał przed zamachami w Brukseli, niemniej w analizie Blid Paryż przedstawiono jako miasto bezpieczniejsze od Warszawy. Na próżno szukać ubogaconych kulturowo szwedzkich miast typu Malmo.

Za najbardziej niebezpieczną stolicę uznano Kijów. Na ostatnim miejscu listy znajdują się Barcelona i Londyn.

Niemieckie media wariują, czy jest to celowe działanie i dobrze opracowana propaganda?

Bild.de/parezja.pl

Za: polskaniepodlegla.pl

Komentarzy 8 do “Totalny obłęd niemieckiej gazety! „Bild” umieścił Warszawę wśród najniebezpieczniejszych miast Europy.”

 1. Krotka nowelizacja ustawy o mediach i prasie o przejeciu 75% udzialow i zakazu finansowania przez miedzynarodowe szajki zydowskie i problem z glowy. Ale do tego trzeba Polskiego Rzadu, Polskiego Sejmu a nie „okraglostolowych” polskich szabesgojow i kryptozydow.

 2. Clown said

  Bild nigdy się nie myli!!! Widocznie szykują jakąś prowokacje w Warszawie.

 3. Uważny Obserwator said

  W nawiązaniu do myśli Clowna, może ten ranking, to prognoza dla bliżej nieokreślonej przyszłości?

 4. rojecki said

  Warschau…. szkopy miasto o tej nazwie przecież uśmiercili.
  Warszawa!!!

 5. ewap said

  Móże to dobrze-nie przyjada uchodżcy z Eurolandu.

 6. Ali Baba said

  re 1-5 Zamiast pisać jak wyżej…może napisać do Bilda kilkanaście ostrych mejli /jak ja już zrobiłem kilka x do innych portali/…w słowach nie przebierając…to może dotrze do tępych łbów..!!

 7. Ali Baba said

  re 6 .i zapytać tych idiotów..HABT IHR ALLE TASSEN IM SCHRANK…CZYLI CZY MACIE WSZYSTKIE KLEPKI..?!

 8. Lubomir said

  Kalka tego niemieckojęzycznego szmatławca wychodzi w Polsce pt: ‚Fakt’. A dlaczego ten szmatławiec nie pisze o niemieckiej i tureckiej mafii w tzw wolnym mieście hamburg {freistadt hamburg}?. Niemiecka poprawność nie pozwala?. Hamburg ma nawet swoj targ niewolników. Obejmuje on obszary od sportu – po uslugi seksualne. Niemieckie miasta to skryminalizowane burdele a nie metropolie.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: