Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Andrzej Duda na Greenpoint Owacja na Mszy Świętej.

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-30

Prezydent Duda rozpoczął wizytę u Polaków z Nowego Jorku od Mszy Świętej w kościele Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie. Przywitała go owacja na stojąco.


.

Komentarzy 6 do “Andrzej Duda na Greenpoint Owacja na Mszy Świętej.”

 1. pugnus said

  Patrze na te ujecia z niesmakiem….swiatynia zamieniona w jakis partyjny lokal!Oklaski w kosciolach potepial juz surowo krd. Wyszynski a dzisja doszly do tego smartfony z ktorymi gawiedz nie moze sie rozstac nawet w kosciele!

 2. Marian2 said

  A żydorzond żondzi:
  Minister Szyszko podpisał zgodę na zwiększenie wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej. Uważamy, ze ta decyzja jest skandaliczna ponieważ Puszcza Białowieska jest nie tylko pomnikiem przyrody ale też ważnym elementem dziedzictwa narodowego i jako takie powinno podlegać szczególnej ochronie, aby w nienaruszonym stanie mogła służyć zarówno nam jak i przyszłym pokoleniom.

 3. Moher49 said

  Nie uwierzę temu rządowi, dopóki pan Schnepf ,będzie ambasadorem.

 4. j said

  Ad.1- Pugnus

  Szanowny panie Pugnus! W kazdym innym przypadku pewnie zgodzilabym sie z panska opinia. Ale nie tym razem. Nie w przypadku tego polskiego kosciola Sw. Stanislawa Kostki na Greenpoincie.
  Bo to nie jest zwykly kosciol. To kosciol niezwykly. W nim przy naszym Panu i Krolu, Jezusie Chrystusie ze sw. Stanislawem Kostka u boku, w tym kosciele trwa, oddycha i cierpi kawal zywej Polski…
  W tym kosciele leja sie lzy tesknoty za Ojczyzna, lzy rozpaczy, lzy nadziei, lzy zawierzenia Bogu ale takze lzy radosci gdy tamtejsi Polacy uwierzyli z calego serca, ze wraz z nimi modli sie w tym kosciele prawdziwy polski prezydent. I ja tych ludzi rozumiem choc jednoczesnie boje sie bardzo, zeby po raz kolejni nie zostali wyprowadzeni na manowce.
  Kroluj nam Chryste

  Pozdrawiam pana serdecznie

 5. august252 said

  I klaskają „prezydentowi” który podpisał szczepionkowy holokaust.
  Ślepota ludzka nie zna granic,jak i głupota.

 6. pugnus said

  ad4.# J

  Wielce szanowna Pani J.Zawsze z wielka atencja czytam Pani wpisy i nie bede chyba tutaj w tej opinii odosobniony ,ze ich tresc nalezy do najwyzszych lotow !Totez ubolewam ,ze w tej sprawie zaszlo powazne nieporozumienie jakoze ja nie obnizam rangi ani znaczenia kosciola sw.Stanislawa a pisze jedynie o procesie postepujacej,a idacej z Zachodu ,desakralizacji swiatyn katolickich!Temat jest obszerny i byc moze zasluguje tutaj na osobny felieton.
  Klaniam sie i niemniej serdecznie pozdrawiam.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: