Wirtualna Polonia

“-Wyśmiewani za niemodny patriotyzm, wierni Bogu i ojczyźnie podnieśliśmy głowy.”

Niemiecka lewica przerażona: Polska zakaże zabijania dzieci?

Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2016-03-31

Rząd Prawa i Sprawiedliwości coraz bardziej uwiera Niemców, a zwłaszcza: niemiecką lewicę. To już nie tylko ataki na obłędną politykę imigracyjną, na niemieckie banki wyzyskujące Polaków. Teraz rząd PiS zapowiada zmianę, która uderza w absolutne podstawy tożsamości europejskiej lewicy: w mordowanie nienarodzonych dzieci.

<aWypowiedź premier Beaty Szydło, która opowiedziała się za inicjatywą obywatelską całkowicie zakazującą zabijania dzieci w łonach matek, bardzo szybko podchwyciły niemieckie lewicowe media. Choć sprawa teoretycznie nie powinna ich obchodzić, to już portal Zeit Online, naczelny niemiecki organ medialny walki z rządem PiS, podaje słowa pani premier jako najważniejszą informację. Dla lewaków, jak widać, to już z byt wiele. Są bardzo zaniepokojeni, bo w Europie wyrasta państwo, które na poważnie chce zabrać się za szkodliwe dogmaty liberalnej lewicy.

Mamy nadzieję, że zdumieniu niemieckich lewaków nie będzie końca, a Polska rzeczywiście zakaże mordowania dzieci nienarodzonych. Realizując politykę prorodzinną, uruchamiając program 500+ i wzmacniając chrześcijańską tożsamość kraju rząd zwalcza już przyczyny mordowania dzieci. Trzeba jednak dać wyraźny sygnał całemu liberalnemu światu, że jego przekonanie o rzekomym prawie kobiety do mordowania to dziecinny mit.

Brawo dla rządu Prawa i Sprawiedliwości i czekamy na piękny gest, jakim będzie – mamy nadzieję – całkowity zakaz zabijania dzieci.

wbw

Fronda.pl

Komentarzy 17 do “Niemiecka lewica przerażona: Polska zakaże zabijania dzieci?”

 1. Uważny Obserwator said

  A polskie lewactwo jeszcze bardziej przerażone, bo mogą im pracodawcy polecieć po zarobkach, a o premii niech zapomną.

 2. gość said

  Jarosław Kaczyński za życiem! „Jestem katolikiem, więc moja postawa jest tutaj oczywista”

  Szef PiS, największej partii w parlamencie zapowiedział, że poprze zmiany w prawie zmierzające do zwiększenia ochrony życia. – Jestem katolikiem, więc moja postawa jest tutaj oczywista. Przypominam, że w mojej partii nie ma w tej sprawie dyscypliny – zaznaczył Jarosław Kaczyński. Taka deklaracja jeszcze nie przesądza losów inicjatywy obywatelskiej w tej sprawie, ale upewnia, że każdy z posłów PiS, będzie mógł zagłosować zgodnie z własnym sumieniem.

  Jarosław Kaczyński, prezes PiS odniósł się do inicjatywy zmierzającej do zmiany tzw. ustawy antyabrocyjnej, w kierunku wprowadzenia pełnej ochrony życia. – Jestem katolikiem, więc moja postawa jest tutaj oczywista. Przypominam, że w mojej partii nie ma w tej sprawie dyscypliny, ale jeśli mam przewidywać, to ogromna większość klubu, jeśli nie wszyscy, poprą tę propozycję. W tych sprawach jako katolik podlegam nauce, jaką głoszą biskupi i co do tego nie ma wątpliwości – powiedział Kaczyński. Szef PiS mówił też, że nie rozmawiał o tej sprawie z abp. Gądeckim.

  Niedawno do marszałka Sejmu wpłynęło zawiadomienie o zawiązaniu Komitetu Inicjatywy Ustawodawczej „Stop aborcji”, która oczekuje na decyzję marszałka, która umożliwi rozpoczęcie zbiórki podpisów pod obywatelskim projektem ustawy całkowicie zakazującej przerywania ciąży.

  W projekcie postuluje się uchylenie zapisów otwierających prawne możliwości wykonania aborcji oraz zobowiązanie administracji rządowej i samorządów do niesienia pomocy materialnej i świadczenia opieki rodzinom wychowującym dzieci upośledzone oraz matkom dzieci poczętych w wyniku czynu zabronionego.

  Źródło: wpolityce.pl
  http://www.pch24.pl/jaroslaw-kaczynski-za-zyciem–jestem-katolikiem–wiec-moja-postawa-jest-tutaj-oczywista,42273,i.html

 3. Mirek said

  Prosiłbym nie popadać w przesadę!
  Człowiek jest elementem przyrody – Bóg nie neguje praw przyrody.
  Więcej Bóg nie wnika w śmiertelność urodzeń, nie wnika w działania nauki człowieka.
  Nie wolno narzucać rodzicom obowiązku podtrzymywania życia płodów z defektami. Decyzja powinna zależeć od matki i ojca.
  Bóg dał nam możliwość oceny płodu – usg- i prawo wyboru.
  Dusza ludzka przecież jest nieśmiertelna! Jeśli jest w ciele z defektem to się odrodzi w innym ciele.

  Obecna ustawa jest bardzo dobra: to od rodziców zależy czy akceptują ułomne dziecko: najczęściej takie które ma wiele wad i żyje tylko kilka dni!
  Inny aspekt: wcześniej płód z defektami obumierał – obecnie wiedza daje nam możliwość utrzymywania życia bez przyszłości.

 4. #3. Kolejny „talmudyczny” madrala i dotego specjalista od skrobanek. Wie co dobre dla goja :-)))))

 5. piwowar said

  http://www.duchowa-adopcja.pl/

  Proszę Was o wpółudział w tym przedsięwzięciu, w którym uczestniczę od sześciu lat. Nie kosztuje dużo, a jeśli pomoże, to już dobrze. Nie stac mnie moralnie na działania fizyczne, jak niszczenie placówek aborcyjnych, czy zastraszanie morderców w czerwonych fartuchach, więc niech choć w ten sposób przeciwstawimy się powszechnemu wynaturzeniu.

  Epizod. Przyszła do spowiedzi do ojca Pio matka która dokonała aborcji. A ojciec Pio powiada, a czy wiesz, że ten człowiek miał zostac papieżem?

 6. Mirek said

  Ad 4 Komentarz Pana nijaki…
  Dlaczego Pan uważa, że za pomocą nowoczesnej medycyny mamy utrzymywać byty, które w przyrodzie by się nie uchowały|? Mam świadomość tego problemu etycznego, ale też konfliktu między prawami przyrody a postępami medycyny…
  Nie mniej zgadzam się, że sam jako człowiek byłbym rozdarty……
  Dlatego też uważam, że decydować powinni rodzice…..

 7. marekwu said

  Z tego samego powodu drogi Mirku z jakiego mogę sobie pogadać z kumplem w Nowym Yorku…O Dekalogu, aksjologii, eschatologii i logice nawet nie zaczynam pisać…

 8. zer said

  ‚Mirku’ drogi (czy jak cię tam Stara woła)…
  o tym czy dana osoba przeżyje ma decydować ‚natura’ (dla Wierzących to Opatrzność Boża) a nie jakieś zjeby w lekarskich kitlach pospołu z walniętymi ‚rodzicami’
  albo wierzysz w ‚dobór naturalny’ albo stawiasz się ponad ‚prawami natury’
  ale nie łgaj podpierając swoje wybory ‚naturą’, i że ‚i tak by nie przeżył’.
  Abortowane dziecko umiera ponieważ zabił je ‚lekarz’, nie z powodu ‚wady’.
  BTW – nie ‚płodu’ tylko CZŁOWIEKA, dziecka.
  Czas kiedy wykrywa się np ‚downa’ to cas kiedy ‚płód’ może przeżyć samodzielnie, nie wspominając o tym że ‚down’ NIE JEST wadą śmiertelną.

  Ciekawe, że żaden sssyn ‚proaborcyjny’ nie protestuje przeciwko morderstwom tzw ‚późnych aborcji’, kiedy mamy do czynienia z całkowicie rozwiniętym ‚noworodkiem’
  przecież nawet w waszych kryteriach to jest już człowiek, a jakoś nie jest dla ‚was’ problemem to ludobójstwo.
  Ciekawe, czyż nie?

 9. zer said

  ‚Mirku’ drogi
  Piszesz, że ‚za pomocą nowoczesnej medycyny mamy utrzymywać byty, które w przyrodzie by się nie uchowały?’
  Naprawdę uważasz, że sam byś się ‚w przyrodzie’ uchował dłużej jak do przednówka?
  Serio?

 10. Dzień Dobry,czytałem ten artykuł.To jest tylko ,w ramach wolności słowa,opłacona pseudo lewicowa propaganda,która nie protestuje przeciw handlowi dziećmi w Niemczech,dla mafii socjalnej(Jugendamt).Nie protestuje przeciw gigantycznej sprzedaży „płodów” po skrobankach.Nie protestuje gdy muzułmanin zabija matkę,która nie chce chorego dziecka.Odcina głowę lub wbija nóż w szyję matki lub zabija pracownika socjalnego,który zaopiekował się matką.Każdy płód dziecka ma prawo do życia.

  Kochani,te słowa pisze,ojciec 12 dzieci.Te słowa pisze osoba ,którego dziecko,w Polsce ,po badaniach matki w ciąży. skazano na śmierć,gdyż odkryto wady…fizjologiczne.W Niemczech to dziecko,po urodzeniu było operowane.Ma w tej chwili 4 latka.Zna alfabet, potrafi pisać, zna 3 języki obce, waży 26 kg jego rozwój tak jak fizjologiczny i psychiczny,jest znacznie lepszy,od jego rówieśników.Oczywiście,że każda operacja jest ogromnym ryzykiem.W dalszym ciągu musi być operowany,raz w roku.Często zapominamy,że lepiej polować aniżeli być,polowanym.Nigdy nie możemy zapominać,że w naszym krótkim życiu,musimy walczyć,dbać o siebie,o rodzinę i mieć odwagę dla ryzyka.Jestem przeciw aborcji,zabijaniu dzieci.

 11. marekwu said

  @Marek Lipski
  Szacunek…Mam tylko sześcioro.

 12. basia said

  Dla Tych sześcioro i Rodziców także ogromny szacunek.

 13. @+@=@@ said

  # 3
  Drogi Mirku, wypowiadasz te swoje „ciekawe” kwestie tylko przez czysty przypadek, bo nigdy byś ich nie mógł wypowiedzieć, gdyby odpowiednio wcześniej Twoja Matka Ciebie nie wyskrobała. Ale nie dokonała tego czynu – choć mogła, tylko dlatego bo za bardzo Ciebie kochała. Ale i tak tego nie zrozumiesz, a szkoda!

 14. zydozerca said

  Zero szacunku dla dzieciorobów i katodebili.
  Ciało kobiety jest jej własnością i tylko ona ma prawo decydować,czy chce narazić swoje dziecko na życie w zdegenerowanym i zdewastowanym świecie,wśród skretyniałych współobywateli,zażydzonego,spedalonego kleru i polityków-gangsterów/kryminalistów czy mu oszczędzić tej wątpliwej przyjemności !
  Spragnione potomstwa samce niech adoptują sierotki lub zaczną wspierać je finansowo na odległość,a najlepiej niech zaczną zamiast kobiet zachodzić w ciążę i rodzić siłami natury.Od razu im rura zmięknie.

 15. pugnus said

  Prosze Panstawa ,wpis Mirka (3) jest ponad wszelka watpliwosc PrimaAprilisowym zartem ,przeciez wyraznie pisze on ,ze
  Bog nie tylko ze ” …. nie wnika w śmiertelność urodzeń, …..nie wnika w działania nauki człowieka” a takze ” Bóg nie neguje praw przyrody” !Koniec cytaty .Pewnosc z jaka Mirek to pisze ,ma nas utwierdzic w przekonaniu ,ze niedawno przeprowadzil on wywiad z samym Bogiem …..
  Przykro mi ,ale reakcje Panstwa swiadcza o tym ,ze daliscie sie nabrac!
  Totez dla poprawy humoru inne doniesienie ,ale nie pochodzace z repertuaru 1.IV.Otoz w Holandii juz uczniow ostatniej klasy szkoly podst. przysposabia sie do zycia w Europejskim Kalifacie.Zamiast wiec wycieczek do muzeow urzadza sie im wycieczki do meczetow ,a tych w Holandii stoi juz sporo!

  ?ref_src=twsrc%5Etfw

  P.S .Moze po otwarciu linku trzeba bedzie chwile poczekac az zaskoczy.

 16. pugnus said

  test

 17. Ad 14. Ciekawe że ty już zdążyłeś się urodzić….

Sorry, the comment form is closed at this time.

 
%d blogerów lubi to: